Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Nový Knín
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Bor
Ředitel závodu:
Arnošt Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R1
Stavitel tratí:
Janda Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D45
4.01 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:12
2. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 37:36 + 0:24
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 38:55 + 1:43
4. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 39:07 + 1:55
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 39:34 + 2:22
5. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 39:34 + 2:22
7. Svobodová Kateřina BOR7050 OK Jiskra Nový Bor 39:44 + 2:32
8. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 39:47 + 2:35
9. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:21 + 3:09
10. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 41:03 + 3:51
11. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 41:52 + 4:40
12. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 43:33 + 6:21
13. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 45:42 + 8:30
14. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 45:47 + 8:35
15. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 48:57 + 11:45
16. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 50:16 + 13:04
17. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 52:03 + 14:51
18. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 52:45 + 15:33
19. Šodorová Magda 8XC7350 NER- Neregistrovani 53:26 + 16:14
20. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 54:39 + 17:27
21. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:39 + 18:27
22. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 56:45 + 19:33
23. Hánělová Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 57:35 + 20:23
24. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 57:56 + 20:44
25. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 58:58 + 21:46
26. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 59:22 + 22:10
27. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 59:54 + 22:42
28. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 61:08 + 23:56
29. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 62:19 + 25:07
30. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 62:44 + 25:32
31. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 63:55 + 26:43
32. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 64:45 + 27:33
33. Dobešová Monika KNC7151 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:06 + 33:54
34. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 78:23 + 41:11
35. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 80:14 + 43:02
36. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 89:51 + 52:39
37. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 91:38 + 54:26
38. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 92:39 + 55:27
Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice DISK