Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Nový Knín
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Bor
Ředitel závodu:
Arnošt Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R1
Stavitel tratí:
Janda Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H35
5.28 km, 150 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 33:54
2. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 37:26 + 3:32
3. Král Aleš MFP7808 Matfyz Praha 38:10 + 4:16
4. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 39:24 + 5:30
5. Rod Jan VSP7423 USK Praha 40:35 + 6:41
6. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 40:38 + 6:44
7. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 41:01 + 7:07
8. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 41:03 + 7:09
9. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 41:43 + 7:49
10. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 43:15 + 9:21
11. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 43:55 + 10:01
12. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 44:03 + 10:09
13. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 44:07 + 10:13
14. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 45:16 + 11:22
15. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 45:19 + 11:25
16. Hruska Tomas 5IZ7500 Hruska 45:21 + 11:27
17. Matyšek Bronislav PLU7823 TJ SOKOL Plumlov 47:46 + 13:52
18. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 47:47 + 13:53
19. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 47:58 + 14:04
20. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 49:06 + 15:12
21. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 49:07 + 15:13
22. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:27 + 15:33
23. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 50:31 + 16:37
24. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 50:41 + 16:47
25. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 51:19 + 17:25
26. Černý Ondřej CEP7800 Čepíci 51:37 + 17:43
27. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 51:45 + 17:51
28. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 51:52 + 17:58
29. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 51:56 + 18:02
30. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 52:43 + 18:49
31. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 53:16 + 19:22
32. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 53:53 + 19:59
33. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 53:59 + 20:05
34. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 55:54 + 22:00
35. Čejka Tomáš 6KC7300 Neregistrovaný 55:55 + 22:01
36. Michálek Jan 3BX8000 ČaČua 56:06 + 22:12
37. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 57:31 + 23:37
38. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 59:17 + 25:23
39. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 59:39 + 25:45
40. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 63:01 + 29:07
41. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 66:32 + 32:38
42. Lukeš Zdeněk 1EC7400 Outdoor PRG 67:57 + 34:03
43. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 69:13 + 35:19
44. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 69:33 + 35:39
45. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 70:01 + 36:07
46. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 70:55 + 37:01
47. Tuma Pavel 2PZ7400 Lipno team 75:17 + 41:23
48. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 76:26 + 42:32
49. Svoboda Miroslav FSP7402 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:44 + 45:50
50. Schnabl Petr RIC7404 OB Říčany 80:16 + 46:22
51. Pavela Ludovít 81:00 + 47:06
52. Lukavský Jiří DKL7800 KOB Kladno 90:59 + 57:05
53. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 100:09 + 66:15
54. Nekovář Ondřej RIC7405 OB Říčany 100:24 + 66:30
Michálek Josef 4WX7800 DREAM TEAM JENEČ DISK
Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka DISK