Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Nový Knín
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Bor
Ředitel závodu:
Arnošt Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R1
Stavitel tratí:
Janda Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H45
4.16 km, 125 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 27:57
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 28:10 + 0:13
3. Vláčil Daniel JPV7307 Oddíl OS SK Prostějov 30:07 + 2:10
4. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 31:43 + 3:46
5. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 31:55 + 3:58
6. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 32:17 + 4:20
7. Novák Oldřich DKPxxx Oddíl OB Kotlářka 32:50 + 4:53
8. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 35:46 + 7:49
9. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 35:52 + 7:55
10. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 35:58 + 8:01
11. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 37:37 + 9:40
12. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 38:18 + 10:21
13. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 38:49 + 10:52
14. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 39:13 + 11:16
15. Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 39:27 + 11:30
16. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 39:44 + 11:47
17. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:17 + 12:20
18. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 40:31 + 12:34
19. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 41:30 + 13:33
20. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 42:00 + 14:03
21. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 42:10 + 14:13
22. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:14 + 14:17
23. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 42:40 + 14:43
24. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 43:37 + 15:40
25. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 46:12 + 18:15
26. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 46:25 + 18:28
27. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 47:12 + 19:15
28. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 48:53 + 20:56
29. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 49:07 + 21:10
30. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 51:05 + 23:08
31. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 52:08 + 24:11
32. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 52:42 + 24:45
33. Zmátlo Radek TAP6400 KOB Tretra Praha 54:11 + 26:14
34. Eisner Leo PVP7003 VSS Přírodověda Praha 54:24 + 26:27
35. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 57:13 + 29:16
36. Kuttelwascher Radek HCE6801 TJ Hostivice 58:22 + 30:25
37. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 58:44 + 30:47
38. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:47 + 31:50
39. Swart Jan DKL7001 KOB Kladno 60:21 + 32:24
40. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 61:04 + 33:07
41. Chmelař Bohumil PGP7204 SK Praga 64:52 + 36:55
42. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 70:11 + 42:14
43. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 77:32 + 49:35
44. Etrych Tomáš 8CC7300 Nereg - Etryšáci 79:21 + 51:24
Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha DISK
Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Jirásek Vít ROZ7301 OK Roztoky DISK
Vavřina Jan HCE7000 TJ Hostivice DISK