Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Mladějovice
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
U Kamila, 1:7 500, e=5 m, stav VIII/2018, ISOM 2017, vodovzdorná úprava
Ředitel závodu:
Skyvová Kristýna - R3
Hlavní rozhodčí:
Skoupý Jan - R2
Stavitel tratí:
Skyva Petr - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10C
1.70 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 14:38
2. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:45 + 0:07
3. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:42 + 1:04
4. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 16:55 + 2:17
5. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 17:59 + 3:21
6. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 19:05 + 4:27
7. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 19:07 + 4:29
8. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 20:36 + 5:58
9. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:43 + 19:05
D12C
1.90 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 13:34
2. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 13:51 + 0:17
3. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 14:36 + 1:02
4. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 14:45 + 1:11
5. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 15:24 + 1:50
6. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 15:37 + 2:03
7. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 16:37 + 3:03
8. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 17:45 + 4:11
9. Jílková Pavla KON0799 B KOB Konice 19:24 + 5:50
10. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 20:05 + 6:31
11. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 24:27 + 10:53
12. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 24:32 + 10:58
13. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 27:48 + 14:14
14. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:50 + 14:16
15. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 28:51 + 15:17
16. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 36:03 + 22:29
17. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 36:19 + 22:45
18. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 39:42 + 26:08
19. Salichová Ivana AOP0753 C Orientační Běh Opava 70:20 + 56:46
D14C
2.00 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 15:09
2. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 15:19 + 0:10
3. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 15:24 + 0:15
4. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 15:40 + 0:31
5. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 15:53 + 0:44
6. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 16:03 + 0:54
7. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 16:04 + 0:55
8. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 17:18 + 2:09
9. Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 17:49 + 2:40
10. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:15 + 3:06
11. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 18:36 + 3:27
12. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 18:50 + 3:41
13. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 19:04 + 3:55
14. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 20:07 + 4:58
15. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 20:51 + 5:42
16. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 24:35 + 9:26
17. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:39 + 13:30
18. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 54:01 + 38:52
19. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 62:35 + 47:26
D16C
2.10 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 17:34
2. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 19:04 + 1:30
3. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 19:36 + 2:02
4. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 22:05 + 4:31
5. Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 25:38 + 8:04
6. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 25:43 + 8:09
7. Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 31:18 + 13:44
D18C
3.40 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:01
2. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 46:57 + 10:56
D21C
4.10 km, 130 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2971
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Březinová Marie SSU9191 C SK Severka Šumperk 30:56 3264
2. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 35:54 + 4:58 2834
3. Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 36:07 + 5:11 2816
4. Holečková Anna UOL9853 C SOB Olomouc 41:20 + 10:24 2364
5. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 42:34 + 11:38 2257
6. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 46:09 + 15:13 1947
D35C
3.80 km, 130 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 33:23
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 34:04 + 0:41
3. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 34:27 + 1:04
4. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 34:36 + 1:13
5. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 38:23 + 5:00
6. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 39:03 + 5:40
7. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 39:07 + 5:44
8. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:29 + 6:06
9. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 39:37 + 6:14
10. Lorencová Linda PLU7676 C TJ SOKOL Plumlov 39:45 + 6:22
10. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 39:45 + 6:22
12. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 40:13 + 6:50
13. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 40:29 + 7:06
14. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 42:33 + 9:10
15. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 43:41 + 10:18
16. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 44:55 + 11:32
17. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:32 + 12:09
18. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:13 + 12:50
19. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:34 + 13:11
20. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 49:32 + 16:09
21. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 51:05 + 17:42
22. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 51:41 + 18:18
23. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 52:12 + 18:49
24. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 54:05 + 20:42
25. Salichová Gabriela AOP7651 C Orientační Běh Opava 55:02 + 21:39
26. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:33 + 24:10
27. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:25 + 27:02
28. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 62:44 + 29:21
29. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:18 + 32:55
30. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 72:06 + 38:43
31. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 72:40 + 39:17
32. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 78:54 + 45:31
33. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 87:56 + 54:33
Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice DISK
Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc DISK
D45C
3.00 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 24:04
2. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 27:41 + 3:37
3. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 29:10 + 5:06
4. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 29:21 + 5:17
5. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 30:19 + 6:15
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 30:30 + 6:26
7. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 34:14 + 10:10
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 35:58 + 11:54
9. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 37:52 + 13:48
10. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 38:40 + 14:36
11. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 39:07 + 15:03
12. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 39:31 + 15:27
13. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 42:05 + 18:01
14. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 42:42 + 18:38
15. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 46:50 + 22:46
16. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 50:35 + 26:31
17. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:46 + 26:42
18. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 52:20 + 28:16
19. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 53:35 + 29:31
D55C
2.70 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 32:58
2. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 57:25 + 24:27
D65C
2.00 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:22
2. Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 38:20 + 3:58
DH10N
1.70 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 12:48
2. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 13:33 + 0:45
3. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 13:44 + 0:56
4. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 18:46 + 5:58
5. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 19:51 + 7:03
6. Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 21:19 + 8:31
7. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 22:14 + 9:26
Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice DISK
H10C
1.70 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 11:11
2. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 11:27 + 0:16
3. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 11:50 + 0:39
4. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 12:05 + 0:54
5. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:26 + 1:15
6. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:35 + 1:24
7. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 13:08 + 1:57
8. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 13:16 + 2:05
9. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 15:01 + 3:50
10. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 15:35 + 4:24
11. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 16:35 + 5:24
12. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 19:44 + 8:33
13. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 21:12 + 10:01
14. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 21:41 + 10:30
15. Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:04 + 14:53
16. Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl OS SK Prostějov 86:54 + 75:43
H12C
1.90 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:35
2. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:32 + 3:57
3. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 16:04 + 4:29
4. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 16:51 + 5:16
5. Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 19:07 + 7:32
6. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 19:11 + 7:36
7. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 20:59 + 9:24
8. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 22:14 + 10:39
9. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 22:59 + 11:24
10. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:08 + 11:33
11. Šesták Jakub UOL0601 C SOB Olomouc 23:36 + 12:01
12. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 23:53 + 12:18
13. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:12 + 13:37
14. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:51 + 14:16
15. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 30:55 + 19:20
16. Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 58:53 + 47:18
H14C
2.10 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 12:39
2. Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 15:29 + 2:50
3. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:38 + 2:59
4. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 16:23 + 3:44
5. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 17:14 + 4:35
6. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 17:44 + 5:05
7. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:45 + 7:06
8. Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 20:35 + 7:56
9. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 20:36 + 7:57
10. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 21:00 + 8:21
11. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:08 + 8:29
12. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 25:52 + 13:13
13. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 26:29 + 13:50
14. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 27:48 + 15:09
15. Salich Jonáš AOP0501 C Orientační Běh Opava 52:06 + 39:27
Hejtmánek Štěpán SSU0505 C SK Severka Šumperk DISK
Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov DISK
H16C
3.40 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 22:05
2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 24:23 + 2:18
3. Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:26 + 2:21
4. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 25:07 + 3:02
5. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:45 + 3:40
6. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 32:21 + 10:16
7. Novák Rostislav PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov 41:36 + 19:31
8. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 46:41 + 24:36
9. Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 50:54 + 28:49
10. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 66:54 + 44:49
11. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 91:50 + 69:45
H18C
4.10 km, 130 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 35:43
2. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 36:42 + 0:59
3. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 37:42 + 1:59
4. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 45:11 + 9:28
Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H21C
5.10 km, 155 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7574
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 29:02 7682
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 29:34 + 0:32 7545
3. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 29:46 + 0:44 7494
4. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 30:15 + 1:13 7370
5. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 31:04 + 2:02 7160
6. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 31:06 + 2:04 7151
7. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 31:44 + 2:42 6988
8. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 32:14 + 3:12 6860
9. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:54 + 3:52 6688
10. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 34:09 + 5:07 6367
11. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 35:17 + 6:15 6075
12. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:58 + 7:56 5642
13. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 38:26 + 9:24 5265
14. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 39:31 + 10:29 4987
15. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 40:20 + 11:18 4777
16. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 40:49 + 11:47 4653
17. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 41:14 + 12:12 4545
18. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 46:20 + 17:18 3234
19. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 46:26 + 17:24 3208
20. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 50:15 + 21:13 2227
21. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 51:33 + 22:31 1893
22. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:43 + 24:41 1336
H35C
4.20 km, 140 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 27:05
2. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 29:05 + 2:00
3. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 30:11 + 3:06
4. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:03 + 5:58
5. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 34:14 + 7:09
6. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 35:36 + 8:31
7. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:59 + 10:54
8. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:32 + 12:27
9. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 40:06 + 13:01
10. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 40:41 + 13:36
11. Černohorský Martin AOP7500 C Orientační Běh Opava 41:11 + 14:06
12. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:42 + 14:37
13. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 42:06 + 15:01
14. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 42:09 + 15:04
15. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:39 + 15:34
16. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 43:00 + 15:55
17. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 46:23 + 19:18
18. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 48:09 + 21:04
19. Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 48:24 + 21:19
20. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 50:56 + 23:51
21. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 51:13 + 24:08
22. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 51:20 + 24:15
23. Jura Tomáš JPV8200 C Oddíl OS SK Prostějov 56:02 + 28:57
24. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 67:50 + 40:45
25. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 78:52 + 51:47
Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering DISK
H45C
3.30 km, 115 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 23:50
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 25:36 + 1:46
3. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 26:48 + 2:58
4. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 27:00 + 3:10
5. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 27:53 + 4:03
6. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 33:29 + 9:39
7. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 33:44 + 9:54
8. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 34:48 + 10:58
9. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:04 + 12:14
10. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:09 + 12:19
11. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 37:19 + 13:29
12. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 38:02 + 14:12
13. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 38:39 + 14:49
14. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 39:25 + 15:35
15. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 40:39 + 16:49
16. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 45:29 + 21:39
17. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 46:58 + 23:08
18. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 60:43 + 36:53
Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc DISK
H55C
3.00 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 23:10
2. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 24:42 + 1:32
3. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 27:25 + 4:15
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 28:34 + 5:24
5. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 29:06 + 5:56
6. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 30:13 + 7:03
7. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 30:39 + 7:29
8. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 31:38 + 8:28
9. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:51 + 9:41
10. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 33:11 + 10:01
11. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 33:22 + 10:12
12. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 33:58 + 10:48
13. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 35:56 + 12:46
14. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 37:56 + 14:46
15. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 42:56 + 19:46
H65C
2.70 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 27:54
2. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:48 + 0:54
3. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 30:36 + 2:42
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 33:43 + 5:49
5. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 35:08 + 7:14
H70C
2.00 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 20:19
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 20:22 + 0:03
3. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 32:02 + 11:43
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 35:45 + 15:26
5. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 44:44 + 24:25
6. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 50:21 + 30:02
HDR
1.70 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zappeová Barbora STE C SK SKI-OB Šternberk 11:47
2. Neumann Jakub STE C SK SKI-OB Šternberk 12:07 + 0:20
3. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 12:32 + 0:45
4. Pouč Michal 3SX C ZŠ Těšetice 13:55 + 2:08
5. Ondrúšek Adam 3SX C ZŠ Těšetice 13:59 + 2:12
6. Bornay Matyáš NNN C Neregistrovaní 14:13 + 2:26
7. Zvrnová Lenka STE C SK SKI-OB Šternberk 15:37 + 3:50
8. Bornay Lukáš NNN C Neregistrovaní 16:10 + 4:23
9. Zapletalová Anna KON C KOB Konice 16:11 + 4:24
10. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 16:22 + 4:35
11. Vittorio Martin 3SX0800 C ZŠ Těšetice 16:42 + 4:55
12. Krajcar Patrik NNN C Neregistrovaní 17:07 + 5:20
13. Tomaštíková Sofie STE C SK SKI-OB Šternberk 17:19 + 5:32
14. Tomaštík Josef STE C SK SKI-OB Šternberk 17:24 + 5:37
15. Kubínová Šárka NNN C Neregistrovaní 19:01 + 7:14
16. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 19:15 + 7:28
17. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 19:50 + 8:03
18. Krtička Antonín SSU1000 C SK Severka Šumperk 21:48 + 10:01
19. Krtička Mikuláš SSU1100 C SK Severka Šumperk 22:10 + 10:23
20. Špunda Adam NNN C Neregistrovaní 24:02 + 12:15
21. Šaňáková Anna UOL C SOB Olomouc 25:13 + 13:26
22. Pustinová Verča NNN C Neregistrovaní 25:38 + 13:51
23. Tomášek David STE1400 C SK SKI-OB Šternberk 29:15 + 17:28
24. Markovičiová Ludmila JPV C Oddíl OS SK Prostějov 29:36 + 17:49
25. Pustinová Klára NNN C Neregistrovaní 31:05 + 19:18
26. Fabrik Richard NNN C Neregistrovaní 32:12 + 20:25
27. Axmann Tobiáš NNN C Neregistrovaní 32:16 + 20:29
28. Talaš Albert STE C SK SKI-OB Šternberk 34:12 + 22:25
29. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 34:16 + 22:29
30. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 40:49 + 29:02
31. Petřivalská Anežka+Eliška OOL C SK Haná orienteering 49:55 + 38:08
P
1.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 13:49
2. Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 13:55 + 0:06
3. Kubíček Ondřej NNN C Neregistrovaní 15:37 + 1:48
4. Kubiček Matěj NNN C Neregistrovaní 17:01 + 3:12
5. Salich Radomír AOP7603 C Orientační Běh Opava 18:13 + 4:24
6. Martinka Pavel STE C SK SKI-OB Šternberk 18:23 + 4:34
7. Janečková Jitka NNN C Neregistrovaní 19:16 + 5:27
8. Beneš Miroslav KON6917 C KOB Konice 20:15 + 6:26
9. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:28 + 6:39
10. Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 20:36 + 6:47
11. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 20:44 + 6:55
12. Krejčí Stanislov NNN C Neregistrovaní 21:12 + 7:23
13. Kolář Josef NNN C Neregistrovaní 21:38 + 7:49
14. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 21:59 + 8:10
15. Markovič Peter JPV8016 C Oddíl OS SK Prostějov 22:56 + 9:07
16. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:28 + 9:39
17. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 24:36 + 10:47
18. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 25:07 + 11:18
19. Lorenc Martin PLU C TJ SOKOL Plumlov 25:18 + 11:29
20. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 25:21 + 11:32
21. Podzimek Petr KON7629 C KOB Konice 29:25 + 15:36
22. Zifčáková Miroslava 4HC8751 C PSÍ TÝM 29:56 + 16:07
23. Grégrová Zuzana 3SX0551 C ZŠ Těšetice 35:21 + 21:32
24. Tomášková Veronika STE C SK SKI-OB Šternberk 36:27 + 22:38
25. Zappeová Lucie STE C SK SKI-OB Šternberk 39:04 + 25:15
26. Zappeová Michaela STE C SK SKI-OB Šternberk 39:32 + 25:43
27. Sekaninová Jitka NNN C Neregistrovaní 42:58 + 29:09
28. Zifčák Robin 4HC7900 C PSÍ TÝM 46:16 + 32:27
Vodičková Tereza NNN C Neregistrovaní DISK
Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení DISK