Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45L

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Krňany
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Voskovka
Ředitel závodu:
Navrátil Šimon - R3
Hlavní rozhodčí:
Sysel Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Procházka Jan - R1
D45L
4.50 km, 210 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 53:42
2. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 57:49 + 4:07
3. Svobodová Kateřina BOR7050 OK Jiskra Nový Bor 59:39 + 5:57
4. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:58 + 8:16
5. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 62:27 + 8:45
6. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 65:00 + 11:18
7. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:20 + 13:38
8. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 70:39 + 16:57
9. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 70:50 + 17:08
10. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:54 + 18:12
11. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 74:31 + 20:49
12. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 74:34 + 20:52
13. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:52 + 21:10
14. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 76:49 + 23:07
15. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 77:24 + 23:42
16. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 81:16 + 27:34
17. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 85:15 + 31:33
18. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 85:51 + 32:09
19. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 86:15 + 32:33
20. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 86:21 + 32:39
21. Libuše Srbová 86:36 + 32:54
22. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 87:44 + 34:02
23. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 91:50 + 38:08
24. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 92:45 + 39:03
25. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 93:17 + 39:35
26. Svitáková Ivana OLP6851 PSK Olymp Praha 93:19 + 39:37
27. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 94:58 + 41:16
28. Bulířová Blanka 44C7350 Neregistrovaní borci 96:07 + 42:25
29. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 96:28 + 42:46
30. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 102:44 + 49:02
31. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 105:34 + 51:52
32. Surkova Nadežda DKL7153 KOB Kladno 112:42 + 59:00
33. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 114:21 + 60:39
34. Klofáčová Romana SLP6951 OOB Slavia Praha 126:13 + 72:31
Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany DISK