Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D40

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Loupežnická jeskyně, 1:10 000, e = 5 m
Ředitel závodu:
Lipenská Eva
Hlavní rozhodčí:
Kaška Rudolf - R3
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Posselt Martin, Žejdlík Michal, Havlová Adéla
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí v terénech Jizerských hor. Nedošlo k žádnému závažnějšímu zranění. Nebyl podán žádný protest.
D40
3.00 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 41:17
2. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 41:55 + 0:38
3. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 42:48 + 1:31
4. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 47:32 + 6:15
5. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 48:27 + 7:10
6. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 48:56 + 7:39
7. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 49:39 + 8:22
8. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 49:48 + 8:31
9. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 50:39 + 9:22
10. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 51:10 + 9:53
11. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 51:31 + 10:14
12. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 52:28 + 11:11
13. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:31 + 11:14
14. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 53:36 + 12:19
15. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 57:56 + 16:39
16. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 62:26 + 21:09
17. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:36 + 21:19
18. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:00 + 22:43
19. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 69:34 + 28:17
20. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 70:02 + 28:45
21. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:26 + 31:09
22. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:59 + 40:42
23. Hejnová Simona LLI7651 TJ Loko Liberec 91:59 + 50:42
24. Maškarincová Hana VLI7553 Slavia Liberec orienteering 103:29 + 62:12
Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering DISK
Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK