Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Loupežnická jeskyně, 1:10 000, e = 5 m
Ředitel závodu:
Lipenská Eva
Hlavní rozhodčí:
Kaška Rudolf - R3
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Posselt Martin, Žejdlík Michal, Havlová Adéla
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí v terénech Jizerských hor. Nedošlo k žádnému závažnějšímu zranění. Nebyl podán žádný protest.
H21L
5.10 km, 220 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8288
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 38:44 8655
2. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 41:05 + 2:21 8175
3. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 41:46 + 3:02 8035
4. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 41:53 + 3:09 8011
5. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 42:59 + 4:15 7786
6. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 43:42 + 4:58 7639
7. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 44:20 + 5:36 7510
8. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:53 + 6:09 7397
9. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 45:19 + 6:35 7309
10. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 45:22 + 6:38 7299
11. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 45:36 + 6:52 7251
12. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:50 + 7:06 7203
13. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 45:56 + 7:12 7183
14. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 46:24 + 7:40 7087
15. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 46:44 + 8:00 7019
16. Vodrážka Jakub VLI7604 Slavia Liberec orienteering 47:55 + 9:11 6777
17. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 48:18 + 9:34 6699
18. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 48:19 + 9:35 6695
19. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 49:47 + 11:03 6395
20. Průša Michal VSP7310 USK Praha 53:25 + 14:41 5652
21. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 54:13 + 15:29 5489
22. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 55:51 + 17:07 5155
23. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:13 + 18:29 4875
24. Podrábský Ctibor VLI7001 Slavia Liberec orienteering 59:17 + 20:33 4453
25. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 59:46 + 21:02 4354
26. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 60:31 + 21:47 4200
27. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 60:50 + 22:06 4136
28. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:58 + 23:14 3904
29. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 62:21 + 23:37 3825
30. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 62:44 + 24:00 3747
31. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 63:14 + 24:30 3645
32. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 65:01 + 26:17 3280
33. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 66:56 + 28:12 2888
34. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 69:00 + 30:16 2465
35. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 70:50 + 32:06 2091
36. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 78:36 + 39:52 502
37. Havel Michal LDC8901 KOB Děčín 88:34 + 49:50 0
Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering DISK 0