Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Nové Dvory u Písku
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Ostrý vrch 1:10000
Ředitel závodu:
Hartvich Otto - R3
Hlavní rozhodčí:
Blažek Vojtěch - R3
Stavitel tratí:
Šafařík Ivo - R3
Protokol:
Závod proběhl dle časového harmonogramu. Počasí: oblačnomrholení, jemný déšť, teplota do 17°C. Během závodu nebylo ošetřeno žádné zranění. Nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
D10
1.95 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 22:34
D12
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 20:43
2. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 24:50 + 4:07
3. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 26:46 + 6:03
4. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 58:16 + 37:33
5. Svobodová Viola VTA0653 SC vebr-sport 62:15 + 41:32
6. Nosková Lenka VTA0656 SC vebr-sport 70:18 + 49:35
MS Chmelíková Bára OPI Orientační sporty Písek 38:04 + 17:21
D14
1.92 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 18:03
2. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 18:15 + 0:12
3. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 21:41 + 3:38
4. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 21:54 + 3:51
5. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 22:01 + 3:58
6. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 22:34 + 4:31
7. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 23:38 + 5:35
8. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 24:13 + 6:10
9. Solarová Tereza VSP0452 USK Praha 30:29 + 12:26
D16
2.50 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 27:27
2. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 33:47 + 6:20
D18
3.06 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 43:27
2. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 46:19 + 2:52
3. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 50:23 + 6:56
4. Votíková Veronika VCB0154 OB České Budějovice 52:50 + 9:23
5. Winzigová Gabriela OPI0157 Orientační sporty Písek 84:08 + 40:41
D21
3.88 km, 125 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 37:34
2. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 40:10 + 2:36
3. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 43:46 + 6:12
4. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 62:33 + 24:59
Mátlová Pavlína ASU9392 Magnus Orienteering DISK
Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory DISK
D35
3.62 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 38:00
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 39:47 + 1:47
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 41:24 + 3:24
4. Solarová Zuzana VSP7750 USK Praha 41:43 + 3:43
5. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 41:55 + 3:55
6. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 43:07 + 5:07
7. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 46:11 + 8:11
8. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 49:28 + 11:28
9. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 50:27 + 12:27
10. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 57:24 + 19:24
11. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 65:53 + 27:53
12. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 91:27 + 53:27
13. Svobodová Iveta VTA7651 SC vebr-sport 96:01 + 58:01
D45
3.22 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 37:40
2. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 43:49 + 6:09
3. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 45:51 + 8:11
4. Hojdarová Alena VCB7358 OB České Budějovice 47:45 + 10:05
5. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 55:13 + 17:33
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 59:15 + 21:35
7. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 73:23 + 35:43
8. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 81:17 + 43:37
D55
2.27 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulerová Eva OPI5550 Orientační sporty Písek 35:32
2. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 50:46 + 15:14
D75
1.90 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 50:58
2. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 70:54 + 19:56
DF
1.50 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stela Plachá 16:59
2. Zvoníčková Klára OPI0850 Orientační sporty Písek 19:24 + 2:25
3. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 29:08 + 12:09
4. Kopecká Zuzana 53X1050 Pisek neregistrovany 31:07 + 14:08
5. Paterová Anna 32:54 + 15:55
6. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 33:45 + 16:46
7. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 34:29 + 17:30
H10
1.95 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 18:42
2. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 23:06 + 4:24
Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek DISK
Solar Daniel VSP0901 USK Praha DISK
H12
2.04 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 21:32
2. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 23:33 + 2:01
3. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 24:05 + 2:33
4. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 29:07 + 7:35
5. Solar Adam VSP0603 USK Praha 34:32 + 13:00
6. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 52:38 + 31:06
7. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 54:45 + 33:13
MS Hojdar Jakub VCB0708 OB České Budějovice 39:44 + 18:12
MS Kozák Ondřej 46:41 + 25:09
H14
2.32 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 24:49
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 27:32 + 2:43
3. Vojík Jakub OPI0402 Orientační sporty Písek 74:17 + 49:28
H16
3.10 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Jan VTA0301 SC vebr-sport 66:11
H18
3.55 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 41:42
H21
5.38 km, 200 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5687
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 39:10 5853
2. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 40:41 + 1:31 5639
3. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:10 + 2:00 5571
4. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 43:06 + 3:56 5298
5. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 43:45 + 4:35 5206
6. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 44:01 + 4:51 5169
7. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 45:05 + 5:55 5018
8. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 45:42 + 6:32 4932
9. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 46:50 + 7:40 4772
10. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 51:20 + 12:10 4137
11. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 51:33 + 12:23 4107
12. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 53:46 + 14:36 3794
13. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 56:09 + 16:59 3458
14. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 61:36 + 22:26 2690
Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice DISK 0
H35
4.22 km, 155 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 37:30
2. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 40:33 + 3:03
3. Solar Jan VSP7303 USK Praha 50:36 + 13:06
4. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 54:57 + 17:27
5. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 55:34 + 18:04
6. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 56:53 + 19:23
7. Patera Tomáš 53X7700 Pisek neregistrovany 63:41 + 26:11
8. Kozák Aleš 72:09 + 34:39
Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice DISK
H45
3.71 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 33:30
2. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 36:58 + 3:28
3. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 40:41 + 7:11
4. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 41:02 + 7:32
5. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 42:46 + 9:16
6. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 42:51 + 9:21
7. Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek 46:36 + 13:06
8. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 51:01 + 17:31
9. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 54:07 + 20:37
10. Zelenka Roman 66:39 + 33:09
Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek DISK
Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H55
2.95 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 35:42
2. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 38:02 + 2:20
3. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 43:58 + 8:16
4. Ledvina Tomáš 66C6300 Amatéři 47:59 + 12:17
5. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 52:06 + 16:24
6. Balek Zdeněk OPI6300 Orientační sporty Písek 61:49 + 26:07
Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering DISK
MS Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek 48:20 + 12:38
H65
2.29 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 41:01
2. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 51:08 + 10:07
Přikryl Kamil PBM4134 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
H75
2.16 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 45:31
2. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 47:23 + 1:52
HDR
1.50 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 20:41
2. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 20:43 + 0:02
3. Zora Plachá 21:55 + 1:14
4. Kozáková barbora 27:35 + 6:54
5. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 28:46 + 8:05
6. Pazderník Jan OPI Orientační sporty Písek 29:34 + 8:53
7. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 30:00 + 9:19
8. Gotfried Štěpán VCB0905 OB České Budějovice 31:14 + 10:33
9. Kozák Matěj 32:21 + 11:40
10. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 35:20 + 14:39
11. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 36:16 + 15:35
12. Kopecký Jan 53X1300 Pisek neregistrovany 36:17 + 15:36
13. Marešová Tereza MIL1050 Tesil Milevsko 38:22 + 17:41
14. Sobotková Lada OPI Orientační sporty Písek 39:23 + 18:42
15. Ladislav Mareš MIL1300 Tesil Milevsko 40:51 + 20:10
16. Jandová Alžběta OPI1351 Orientační sporty Písek 47:58 + 27:17
17. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 49:26 + 28:45
18. Andršová Tara 49:29 + 28:48
19. Brabec Hynek 50:22 + 29:41
20. Lukášová Aneta + Iveta 60:20 + 39:39
HF
1.50 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojdar Jan VCB0908 OB České Budějovice 25:49
2. Malhocký Ondřej NNNN Neregistrovaní 27:49 + 2:00
3. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 29:54 + 4:05
4. Brabec Vítek NNN Neregistrovaní 30:38 + 4:49
5. Janda Filip OPI1100 Orientační sporty Písek 32:41 + 6:52
Sobíšek Matyáš DISK
P
2.67 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojdar Ivan VCB7508 OB České Budějovice 34:08
2. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 38:07 + 3:59
3. Suchan Daniel 40:15 + 6:07
4. Chvalová Monika 53X8051 Pisek neregistrovany 43:45 + 9:37
5. Plachý Ondřej 67:18 + 33:10
6. Suchan Miroslav 68:29 + 34:21
7. Kovář Libor NNNN Neregistrovaní 71:27 + 37:19
8. Rozboudová Tereza 75:07 + 40:59
9. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 76:23 + 42:15
10. Poláková Jolana VTA6851 SC vebr-sport 106:49 + 72:41
11. Černá Kateřina NNNN Neregistrovaní 115:48 + 81:40
12. Solarová Anežka VSP0552 USK Praha 128:22 + 94:14
13. Kozák Martin 129:36 + 95:28
Suchan Zbyněk DISK
Buchtová Iva NNNN Neregistrovaní DISK