Výsledky závodu: Veřejný závod

Kategorie: H21L

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Valdštejn
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
1 : 10 000 – pro kategorie DH16-DH21 (včetně), ostatní 1 : 7 500. Ekvidistance 5 m, dle ISOM 2017, stav léto 2018, formát A4, autor Zdeněk Sokolář. Mapy budou vodovzdorně upravené. Mapy se v cíli budou vybírat.
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Kořínek Jindřich - R1, Drahoňovský Aleš
JURY:
Kadavý Petr, Janda Martin, Kořínek Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21L
4.43 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8566
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 35:31 8875
2. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 36:54 + 1:23 8553
3. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 38:07 + 2:36 8270
4. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 38:10 + 2:39 8259
5. Kakalov Dimitar 12B8400 OK Pirin Blagoevgrad 38:12 + 2:41
6. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 38:24 + 2:53 8204
7. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 38:29 + 2:58 8185
8. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 39:20 + 3:49 7987
9. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 39:21 + 3:50 7983
10. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 39:27 + 3:56 7960
11. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 39:38 + 4:07 7918
11. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 39:38 + 4:07 7918
13. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 39:48 + 4:17 7879
14. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 39:50 + 4:19 7871
15. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 40:09 + 4:38 7797
16. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 40:22 + 4:51 7747
17. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:00 + 5:29 7600
18. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:02 + 5:31 7592
19. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 41:20 + 5:49 7522
20. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 41:36 + 6:05 7460
21. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 42:20 + 6:49 7290
22. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 42:25 + 6:54 7271
23. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 43:00 + 7:29 7135
24. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 43:01 + 7:30 7131
25. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 43:35 + 8:04 6999
26. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 44:15 + 8:44 6844
27. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 44:19 + 8:48 6829
28. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 44:22 + 8:51 6817
29. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 44:26 + 8:55 6802
30. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 44:31 + 9:00 6782
31. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 44:39 + 9:08 6751
32. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 44:59 + 9:28 6674
33. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 45:34 + 10:03 6538
34. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:35 + 10:04 6534
35. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 46:18 + 10:47 6368
36. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 46:41 + 11:10 6279
37. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 46:44 + 11:13 6267
38. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 47:09 + 11:38 6170
39. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:12 + 11:41 6158
40. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 48:17 + 12:46 5907
41. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 48:34 + 13:03 5841
42. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 48:37 + 13:06 5829
43. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 48:42 + 13:11 5810
44. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 48:55 + 13:24 5759
45. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 49:17 + 13:46 5674
46. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 49:43 + 14:12 5573
47. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:16 + 14:45 5445
48. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 50:23 + 14:52 5418
49. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 50:39 + 15:08 5356
50. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 50:59 + 15:28 5279
51. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 51:03 + 15:32 5263
52. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:14 + 15:43 5221
53. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 51:45 + 16:14 5101
54. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 51:50 + 16:19 5081
55. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 52:24 + 16:53 4949
56. Čermák Matyáš KAM9501 C OK Kamenice 52:44 + 17:13 4872
57. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 52:54 + 17:23 4833
57. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 52:54 + 17:23 4833
59. Třebický Vladimír DKP8404 C Oddíl OB Kotlářka 53:20 + 17:49 4732
60. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 53:34 + 18:03 4678
61. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 53:47 + 18:16 4628
62. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 54:51 + 19:20 4380
63. Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 56:10 + 20:39 4074
64. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 56:52 + 21:21 3911
65. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 56:55 + 21:24
66. Melichar Vojtěch LLI9801 B TJ Loko Liberec 56:57 + 21:26 3892
67. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 57:17 + 21:46 3814
68. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 57:51 + 22:20 3682
69. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 58:00 + 22:29 3648
70. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:27 + 22:56 3543
71. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 59:29 + 23:58 3303
72. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 59:34 + 24:03 3283
73. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 59:53 + 24:22 3210
74. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 59:56 + 24:25 3198
75. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:41 + 25:10 3024
76. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 71:08 + 35:37 594
77. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 76:19 + 40:48 0
78. Kučerka David LIT8202 C KOB Litvínov 77:58 + 42:27 0
Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň DISK 0
Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice DISK 0
Kaczocha Mikolaj Neregistrovaní borci DISK