Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D40

Datum:
07.10.2018
Místo konání:
Mladá Boleslav – Staroměstské náměstí
Pořadatel:
8IC - Český orientační spolek
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
1 : 4 000, ekv. 2 m, ISSOM 2007, stav léto 2018, rozměr A4, autor Jan Fátor. Mapy budou vodovzdorně upravené. Mapy se v cíli nebudou vybírat.
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
JURY:
Kořínek Tomáš, Janata Martin, Janda Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D40
1.71 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 14:38
2. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 15:56 + 1:18
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 16:40 + 2:02
4. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 16:58 + 2:20
5. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 17:25 + 2:47
6. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 17:29 + 2:51
7. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 17:37 + 2:59
8. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 17:42 + 3:04
9. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 17:43 + 3:05
10. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 17:49 + 3:11
11. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 18:00 + 3:22
12. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 18:06 + 3:28
13. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 18:34 + 3:56
14. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 18:42 + 4:04
15. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 18:57 + 4:19
16. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 19:21 + 4:43
17. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 19:28 + 4:50
18. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 19:44 + 5:06
19. Ellederová Zdeňka DKP7754 Oddíl OB Kotlářka 20:19 + 5:41
20. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 20:42 + 6:04
21. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 21:04 + 6:26
22. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:06 + 6:28
23. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 21:11 + 6:33
24. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:13 + 6:35
25. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 21:28 + 6:50
26. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 21:48 + 7:10
27. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 22:01 + 7:23
28. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 22:15 + 7:37
29. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 22:46 + 8:08
30. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 24:54 + 10:16
31. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 25:45 + 11:07
32. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 26:27 + 11:49
33. Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:31 + 11:53
34. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 26:42 + 12:04
35. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 27:16 + 12:38
36. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 28:43 + 14:05
37. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 29:35 + 14:57
Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka DISK