Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45

Datum:
07.10.2018
Místo konání:
Mladá Boleslav – Staroměstské náměstí
Pořadatel:
8IC - Český orientační spolek
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
1 : 4 000, ekv. 2 m, ISSOM 2007, stav léto 2018, rozměr A4, autor Jan Fátor. Mapy budou vodovzdorně upravené. Mapy se v cíli nebudou vybírat.
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
JURY:
Kořínek Tomáš, Janata Martin, Janda Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D45
1.61 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 14:59
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 16:41 + 1:42
3. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 16:55 + 1:56
4. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 17:07 + 2:08
5. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 17:42 + 2:43
6. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 18:11 + 3:12
7. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:14 + 3:15
8. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 18:21 + 3:22
9. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 18:22 + 3:23
10. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 18:30 + 3:31
11. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 18:42 + 3:43
12. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 19:23 + 4:24
13. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 20:16 + 5:17
14. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 20:38 + 5:39
15. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 21:20 + 6:21
16. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:26 + 6:27
16. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:26 + 6:27
18. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:08 + 7:09
19. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 22:39 + 7:40
20. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 22:44 + 7:45
21. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 22:49 + 7:50
22. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:29 + 8:30
23. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 24:19 + 9:20
24. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 24:25 + 9:26
25. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 24:43 + 9:44
26. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 26:01 + 11:02
27. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 26:05 + 11:06
28. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 26:30 + 11:31
29. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 27:19 + 12:20
30. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 27:25 + 12:26
31. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 31:05 + 16:06
32. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:12 + 16:13
Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice DISK