Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
13.10.2018
Místo konání:
Soběšice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
MBM - O-mikron
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Mapa:
Soběšice
Ředitel závodu:
Robotka Libor
Hlavní rozhodčí:
Zelinka Jiří - R2
Stavitel tratí:
Kheil Radim - R3
JURY:
Mazal Zdeněk, Toman Ondřej, Urban Jan
Protokol:
Závod proběhl za krásného slunečného počasí bez závad, žádný protest nebyl podán. Výsledky byly schváleny hlavním rozhodčím.
H21C
4.10 km, 240 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6897
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 32:29 7137
2. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 34:08 + 1:39 6799
3. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 34:21 + 1:52 6755
4. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 35:23 + 2:54 6543
5. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 36:20 + 3:51 6348
6. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 37:05 + 4:36 6195
7. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 37:29 + 5:00 6113
8. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 37:44 + 5:15 6062
9. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 40:23 + 7:54 5518
10. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 41:48 + 9:19 5228
11. Krajíček Vojtěch 7HC8800 C Hrubý Styl Vrchlabí 41:52 + 9:23
12. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 43:23 + 10:54 4904
13. Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 44:29 + 12:00 4678
14. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 44:39 + 12:10 4644
15. Vríčan Peter 36S8901 C nereg. 49:15 + 16:46
16. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 50:26 + 17:57 3459
17. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 53:01 + 20:32 2929
18. Mikuš Oldřich 2VC8200 C OMPM 54:33 + 22:04
19. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 57:44 + 25:15 1963
20. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 58:41 + 26:12 1768
21. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 60:18 + 27:49 1437
22. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 60:55 + 28:26 1310
23. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:14 + 33:45 221
24. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 66:43 + 34:14 122
Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno DISK 0