Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35

Datum:
13.10.2018
Místo konání:
Soběšice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
MBM - O-mikron
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Mapa:
Soběšice
Ředitel závodu:
Robotka Libor
Hlavní rozhodčí:
Zelinka Jiří - R2
Stavitel tratí:
Kheil Radim - R3
JURY:
Mazal Zdeněk, Toman Ondřej, Urban Jan
Protokol:
Závod proběhl za krásného slunečného počasí bez závad, žádný protest nebyl podán. Výsledky byly schváleny hlavním rozhodčím.
H35
3.60 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 34:55
2. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 35:13 + 0:18
3. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 37:08 + 2:13
4. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 38:25 + 3:30
5. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 41:52 + 6:57
6. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 42:23 + 7:28
7. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 43:29 + 8:34
8. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 44:57 + 10:02
9. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 45:00 + 10:05
10. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 46:14 + 11:19
11. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 C SK Žabovřesky Brno 46:57 + 12:02
12. Skoba Ondřej 5BZ7700 C Mistři slabé vůle 48:00 + 13:05
13. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 48:59 + 14:04
14. Komenda Kamil 2JC7200 C BYZMAG 49:05 + 14:10
15. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 50:59 + 16:04
16. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 51:07 + 16:12
17. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno 54:06 + 19:11
18. Navrátil Ondřej 1HZ7600 C KMCH 54:08 + 19:13
19. Lasota Marek C 57:23 + 22:28
20. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 57:45 + 22:50
21. Ženka Ondřej 6YC8201 C Neregistrovaní 58:42 + 23:47
22. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 59:14 + 24:19
23. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 60:17 + 25:22
24. Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering 60:26 + 25:31
25. Verner Leoš 6BX7600 C NOCH Brno 65:11 + 30:16
26. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 91:59 + 57:04
Račanský Martin C DISK