Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
20.10.2018
Místo konání:
louka mezi obcemi Lojovice a Brtnice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
1 : 10 000, e = 5 m, ISOM 2017, stav září 2018
Ředitel závodu:
Pašek František - R2
Hlavní rozhodčí:
Kettner Vojtěch - R3
Stavitel tratí:
Kettner Lukáš - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Plochová Dominika, Kurfürst Pavel
H45
4.07 km, 175 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 31:45
2. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 32:20 + 0:35
3. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 32:45 + 1:00
4. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 34:13 + 2:28
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 34:58 + 3:13
6. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 35:08 + 3:23
7. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 36:11 + 4:26
8. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 36:58 + 5:13
9. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 37:35 + 5:50
10. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 37:37 + 5:52
11. Koliáš Čeněk DKP7102 C Oddíl OB Kotlářka 37:42 + 5:57
12. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 37:43 + 5:58
13. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 39:46 + 8:01
14. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 40:03 + 8:18
15. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 40:07 + 8:22
16. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 40:42 + 8:57
17. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 40:47 + 9:02
18. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 42:16 + 10:31
19. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 42:23 + 10:38
20. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 42:39 + 10:54
21. Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 42:53 + 11:08
22. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:25 + 11:40
23. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 43:28 + 11:43
24. Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 43:31 + 11:46
25. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 44:49 + 13:04
26. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 44:53 + 13:08
27. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 45:06 + 13:21
28. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 46:17 + 14:32
29. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 46:38 + 14:53
30. Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 46:50 + 15:05
31. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:33 + 15:48
32. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:54 + 16:09
33. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 48:02 + 16:17
34. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 48:15 + 16:30
35. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 49:47 + 18:02
36. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 49:59 + 18:14
37. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 52:03 + 20:18
38. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 52:05 + 20:20
39. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 52:58 + 21:13
40. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 53:03 + 21:18
41. Hric Jan MFP6300 C Matfyz Praha 54:55 + 23:10
42. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 55:00 + 23:15
43. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 57:43 + 25:58
44. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 58:09 + 26:24
45. Zmátlo Radek TAP6400 C KOB Tretra Praha 59:31 + 27:46
46. Chmelař Bohumil PGP7204 C SK Praga 60:06 + 28:21
47. Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 60:07 + 28:22
48. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 61:05 + 29:20
49. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 61:06 + 29:21
50. Hermann Petr TAP6301 C KOB Tretra Praha 64:34 + 32:49
51. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 65:26 + 33:41
52. Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 66:08 + 34:23
53. Elleder Daniel DKP7101 C Oddíl OB Kotlářka 66:41 + 34:56
54. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 69:30 + 37:45
55. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 71:36 + 39:51
56. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:39 + 41:54
57. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 92:04 + 60:19
58. Nedoma David PDY7300 C Běhej Poděbrady 95:17 + 63:32
Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK