Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35C

Datum:
27.10.2018
Místo konání:
Prochody (Újezd u Chocně)
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Svatba, 1:10000, E=5 m, stav říjen 2018, použitý klíč ISOM 2017
Ředitel závodu:
Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Sháněl Jan - R2
Stavitel tratí:
Pešek Ondřej - R2
JURY:
Macháček Lubomír, Koblížek Kamil, Krmaš Václav
Protokol:
Závod proběhl bez závad za chladného, deštivého podzimního počasí (9°C). Žádný protest nebyl podán. Byly ošetřeny pouze drobná zranění.
D35C
4.40 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 31:13
2. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 33:30 + 2:17
3. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 35:16 + 4:03
4. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 36:55 + 5:42
5. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 37:02 + 5:49
6. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 37:44 + 6:31
7. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 38:01 + 6:48
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:32 + 7:19
9. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 38:33 + 7:20
10. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 38:40 + 7:27
11. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 39:26 + 8:13
12. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 39:35 + 8:22
13. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 40:38 + 9:25
14. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 40:55 + 9:42
15. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 41:04 + 9:51
16. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 11:51
17. Kejvalová Kamila SJC7450 C Sportcentrum Jičín 45:11 + 13:58
18. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 45:44 + 14:31
19. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 46:42 + 15:29
20. Venclová Veronika ZAM8251 C OB TJ Sokol Žamberk 48:31 + 17:18
21. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 49:35 + 18:22
22. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 52:08 + 20:55
23. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:08 + 21:55
24. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:47 + 26:34
25. Šolcová Hana LPU7954 C OK Lokomotiva Pardubice 58:13 + 27:00
26. Sychrovská Pavlína SNA7651 C TJ START Náchod 83:35 + 52:22
Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK