Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35D

Datum:
27.10.2018
Místo konání:
Prochody (Újezd u Chocně)
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Svatba, 1:10000, E=5 m, stav říjen 2018, použitý klíč ISOM 2017
Ředitel závodu:
Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Sháněl Jan - R2
Stavitel tratí:
Pešek Ondřej - R2
JURY:
Macháček Lubomír, Koblížek Kamil, Krmaš Václav
Protokol:
Závod proběhl bez závad za chladného, deštivého podzimního počasí (9°C). Žádný protest nebyl podán. Byly ošetřeny pouze drobná zranění.
D35D
3.71 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 34:35
2. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 36:49 + 2:14
3. Mudruňková Romana VAM7752 C OOB Vamberk 38:03 + 3:28
4. Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 38:57 + 4:22
5. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 39:22 + 4:47
6. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:29 + 4:54
7. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 40:39 + 6:04
8. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 42:33 + 7:58
9. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 42:39 + 8:04
10. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 42:46 + 8:11
11. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 43:06 + 8:31
12. Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 43:26 + 8:51
13. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 43:58 + 9:23
14. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 44:28 + 9:53
15. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 44:54 + 10:19
16. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 45:49 + 11:14
17. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:02 + 12:27
17. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 47:02 + 12:27
19. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 47:06 + 12:31
20. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 47:36 + 13:01
21. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 47:53 + 13:18
22. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:04 + 13:29
23. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 48:24 + 13:49
24. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 49:15 + 14:40
25. Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:23 + 15:48
26. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 50:26 + 15:51
27. Jansová Romana BRU7650 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:17 + 16:42
28. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:41 + 17:06
29. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 55:44 + 21:09
30. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:55 + 22:20
31. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 58:24 + 23:49
32. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 58:47 + 24:12
33. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:35 + 27:00
34. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 62:49 + 28:14
35. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:41 + 44:06
36. Boháčová Alena KUN7450 C TJ Sokol Kunvald 81:27 + 46:52
Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín DISK