Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35D

Datum:
27.10.2018
Místo konání:
Prochody (Újezd u Chocně)
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
Svatba, 1:10000, E=5 m, stav říjen 2018, použitý klíč ISOM 2017
Ředitel závodu:
Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Sháněl Jan - R2
Stavitel tratí:
Pešek Ondřej - R2
JURY:
Macháček Lubomír, Koblížek Kamil, Krmaš Václav
Protokol:
Závod proběhl bez závad za chladného, deštivého podzimního počasí (9°C). Žádný protest nebyl podán. Byly ošetřeny pouze drobná zranění.
H35D
4.72 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panáček Aleš 8MC7600 Papiyon 42:24
2. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 42:42 + 0:18
3. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 42:54 + 0:30
4. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:23 + 0:59
5. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 48:03 + 5:39
6. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 48:11 + 5:47
7. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 49:23 + 6:59
8. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 49:44 + 7:20
9. Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 49:57 + 7:33
10. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:00 + 7:36
11. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 51:56 + 9:32
12. Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 52:28 + 10:04
13. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 53:04 + 10:40
14. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 53:46 + 11:22
15. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:04 + 12:40
16. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 55:33 + 13:09
17. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:35 + 14:11
18. Lesák František ZAM7501 C OB TJ Sokol Žamberk 56:43 + 14:19
19. Kubeček Štěpán LIP7600 C SOS Mamuti z Lipovky 56:58 + 14:34
20. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 58:09 + 15:45
21. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 58:23 + 15:59
22. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 58:36 + 16:12
23. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:05 + 19:41
24. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 64:03 + 21:39
25. Baše Petr KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:49 + 22:25
26. Zelenka Martin 3IX8300 Zelenkovi 65:06 + 22:42
27. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:53 + 24:29
28. Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 68:34 + 26:10
29. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 69:02 + 26:38
30. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 70:21 + 27:57
31. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:30 + 28:06
32. Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:26 + 29:02
33. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 73:37 + 31:13
Procinger Michal VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK