Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
28.10.2018
Místo konání:
Česká Lípa- Svárov
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Mapa:
Rasova hůrka, Autoři mapy:Jaroslav Lamač, Petr Karvánek, Matouš Karvánek, revize Petr Karvánek, měřítko 1:10 000 E5m
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hanušová Petra - R3
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Kašková Kateřina, Krejčí Jaroslav, Babický Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za deštivého počasí, teplota 4st. Závod proběhl bez závad a byl schválen hlavním rozhodčím v plném rozsahu.
Nebyl podán žádný protest, jury ve složení Kateřina Kašková (CHA), Jaroslav Krejčí (BOR), Tomáš Babický (RUM) se nemusela sejít.
H45
3.70 km, 115 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 26:54
2. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 27:35 + 0:41
3. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 29:27 + 2:33
4. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 29:54 + 3:00
5. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 31:45 + 4:51
6. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 33:35 + 6:41
7. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 33:38 + 6:44
8. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:58 + 8:04
9. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 35:16 + 8:22
10. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:39 + 8:45
11. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 36:16 + 9:22
12. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:33 + 11:39
13. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 40:17 + 13:23
14. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 40:52 + 13:58
15. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 41:57 + 15:03
16. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 43:11 + 16:17
17. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 44:01 + 17:07
18. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:06 + 21:12
19. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:42 + 22:48
20. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 53:06 + 26:12
21. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:03 + 27:09
22. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 55:05 + 28:11
23. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 55:11 + 28:17
24. Kindermann Mike 48D7202 OL-Team Wehrsdorf 65:15 + 38:21
25. Bégoc Ronan NNN9968 Neregistrovaní 90:11 + 63:17
26. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 94:19 + 67:25