Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35D

Datum:
03.11.2018
Místo konání:
Sportovní zařízení obce Holovousy
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Mapa:
Ředitel závodu:
Vojtěch Libor
Hlavní rozhodčí:
Vávra Martin - R3
Stavitel tratí:
Vávra Radek - R3
JURY:
Netuka Jan, Řehák Pavel, Randáková Helena
D35D
4.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 35:52
2. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 37:59 + 2:07
3. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 38:46 + 2:54
4. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 38:57 + 3:05
5. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 39:10 + 3:18
6. Sýkorová Zuzana NER NER 40:35 + 4:43
7. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 40:45 + 4:53
8. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 40:54 + 5:02
9. Slavíková Jana SHK7352 OK Slavia Hradec Králové 42:40 + 6:48
10. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 42:48 + 6:56
10. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 42:48 + 6:56
12. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 43:17 + 7:25
13. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 43:28 + 7:36
14. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:36 + 7:44
15. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 44:00 + 8:08
16. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 44:18 + 8:26
17. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 44:53 + 9:01
18. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 9:17
19. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 45:48 + 9:56
20. Nováková Jana 81C7450 Cirkus Čakovice 46:02 + 10:10
21. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 46:03 + 10:11
22. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 46:22 + 10:30
23. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 46:31 + 10:39
24. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:37 + 10:45
25. Linková Eva STH7753 SK Studenec 46:54 + 11:02
26. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 47:57 + 12:05
27. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 49:07 + 13:15
28. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 49:24 + 13:32
29. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:51 + 14:59
30. Příkazská Petra 74C7600 NER 50:54 + 15:02
31. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:01 + 15:09
32. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 52:21 + 16:29
33. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 56:06 + 20:14
34. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 56:46 + 20:54
35. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 57:49 + 21:57
36. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 61:18 + 25:26
37. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:48 + 25:56
38. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:43 + 30:51
39. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:15 + 40:23
40. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 89:55 + 54:03
Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering DISK