Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45

Datum:
04.11.2018
Místo konání:
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Červená hlína, 1:10 000, E 5m, A4
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Aschermann Jan - R3
JURY:
Kavková Dana, Janovský Tomáš, Kurfürst Pavel
Protokol:
Závod proběhl za podmračeného počasí za teploty 12 stupňů, nebyl podán žádný protest proti jeho průběhu. Během závodu se zranil závodník M. de Heij, RIC6900, utrpěl zlomeninu nohy a byl předán k ošetření záchranné službě, kromě tohoto úrazu byly ošetřeny v cíli jen drobné oděrky. Zápis mezičasů v ORIS je ovlivněn chybovým režimem kontroly 85 (chybný letní čas). Výsledné celkové výsledky a časy jsou v pořádku. Odvod oblasti činí 10390 Kč plus 2360 kč za 118 zapůjčených čipů.
D45
3.60 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 40:41
2. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 44:55 + 4:14
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 46:00 + 5:19
4. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 48:19 + 7:38
5. Furuczová Jelka ZAK7150 OK Netopýr Zákupy 49:33 + 8:52
6. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 51:18 + 10:37
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 51:51 + 11:10
8. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 53:27 + 12:46
9. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 53:42 + 13:01
10. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 54:47 + 14:06
11. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 54:48 + 14:07
12. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 55:13 + 14:32
13. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 55:14 + 14:33
14. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 56:19 + 15:38
15. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 56:52 + 16:11
16. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 57:04 + 16:23
17. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 58:09 + 17:28
18. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 59:15 + 18:34
19. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 59:45 + 19:04
20. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 60:15 + 19:34
21. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 63:11 + 22:30
22. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 63:31 + 22:50
23. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 64:37 + 23:56
24. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 65:13 + 24:32
25. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 65:20 + 24:39
26. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 65:37 + 24:56
27. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 67:35 + 26:54
28. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 68:05 + 27:24
29. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 68:29 + 27:48
30. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 68:32 + 27:51
31. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 68:48 + 28:07
32. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 69:28 + 28:47
33. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 75:38 + 34:57
34. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 76:28 + 35:47
35. Klofáčová Romana SLP6951 OOB Slavia Praha 84:03 + 43:22
36. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 84:53 + 44:12
37. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 85:46 + 45:05
38. Líbalová Marcela ROU6551 SKOB Roudnice nad Labem 92:37 + 51:56
39. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 92:59 + 52:18
40. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 93:11 + 52:30
41. Daňková Daniela DKP7353 Oddíl OB Kotlářka 93:33 + 52:52
42. Surkova Nadežda DKL7153 KOB Kladno 100:06 + 59:25
43. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 104:13 + 63:32
44. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 105:18 + 64:37
45. Pelikánová Lucie MFP6950 Matfyz Praha 125:55 + 85:14