Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
04.11.2018
Místo konání:
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Červená hlína, 1:10 000, E 5m, A4
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Aschermann Jan - R3
JURY:
Kavková Dana, Janovský Tomáš, Kurfürst Pavel
Protokol:
Závod proběhl za podmračeného počasí za teploty 12 stupňů, nebyl podán žádný protest proti jeho průběhu. Během závodu se zranil závodník M. de Heij, RIC6900, utrpěl zlomeninu nohy a byl předán k ošetření záchranné službě, kromě tohoto úrazu byly ošetřeny v cíli jen drobné oděrky. Zápis mezičasů v ORIS je ovlivněn chybovým režimem kontroly 85 (chybný letní čas). Výsledné celkové výsledky a časy jsou v pořádku. Odvod oblasti činí 10390 Kč plus 2360 kč za 118 zapůjčených čipů.
H45
4.27 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 36:14
2. Vláčil Daniel JPV7307 Oddíl OS SK Prostějov 40:13 + 3:59
3. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 41:38 + 5:24
4. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 42:34 + 6:20
5. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 44:11 + 7:57
6. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 45:08 + 8:54
7. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 46:09 + 9:55
8. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 46:13 + 9:59
9. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 47:20 + 11:06
10. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 47:45 + 11:31
11. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 48:43 + 12:29
12. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 49:12 + 12:58
13. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 50:50 + 14:36
14. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 51:20 + 15:06
15. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 51:38 + 15:24
16. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 52:20 + 16:06
17. Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 54:15 + 18:01
18. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 54:45 + 18:31
19. Furucz Dušan ZAK7100 OK Netopýr Zákupy 57:17 + 21:03
20. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 57:21 + 21:07
21. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 58:11 + 21:57
22. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 58:41 + 22:27
23. Klepetko David 5RX6800 NNN 60:01 + 23:47
24. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 60:26 + 24:12
25. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 60:43 + 24:29
26. Mařík Karel FSP7200 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:56 + 24:42
27. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 63:23 + 27:09
28. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 63:31 + 27:17
29. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 65:09 + 28:55
30. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 65:12 + 28:58
31. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 66:41 + 30:27
32. Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole 66:54 + 30:40
33. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 68:33 + 32:19
34. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 70:12 + 33:58
35. Zmátlo Radek TAP6400 KOB Tretra Praha 70:26 + 34:12
36. Chmelař Bohumil PGP7204 SK Praga 70:51 + 34:37
37. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 71:26 + 35:12
38. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 71:50 + 35:36
39. Elleder Daniel DKP7101 Oddíl OB Kotlářka 75:51 + 39:37
40. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 78:43 + 42:29
41. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:19 + 43:05
42. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 86:03 + 49:49
43. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 92:09 + 55:55
44. Čech Zdeněk ROZ7300 OK Roztoky 92:29 + 56:15
45. Hradil Jiří HCE7200 TJ Hostivice 98:17 + 62:03
46. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 115:24 + 79:10
Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany DISK
Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK