Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ 2018 - stav po 2 závodech

Datum:
01.05.2018
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček PHK Ano Ano
2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Čechy východ PHK Ano Ano
2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJH Ne Ne
2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJH Ne Ne
2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJI, RUZ Ne Ne
2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJI, RUZ Ne Ne
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H70B     H75B    
D14B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Metelková Michaela PHK0550 A 217.76 1. 112.18( 1)105.58( 1)
2 Kosobudová Anna VTA0551 A 175.62 2. 96.03( 2) 79.59( 9)
3 Morávková Zuzana SRK0551 A 173.81 3. 78.99( 5) 94.82( 3)
4 Srbová Michaela SJI0551 A 169.83 4. 77.57( 6) 92.26( 4)
5 Blažková Veronika SJH0551 A 154.93 7. 76.06( 7) 78.87(10)
6 Čapková Anna PHK0451 A 145.55 9. 68.04( 9) 77.51(11)
7 Chvátilová Johana PHK0450 B 144.78 2. 45.18(18) 99.60( 2)
8 Marečková Ema OSN0450 B 140.61 7. 59.35(13) 81.26( 7)
9 Cejpková Karolína SRK0552 B 137.34 6. 55.76(16) 81.58( 6)
10 Stoklasová Zuzana OSN0454 B 136.67 8. 56.37(15) 80.30( 8)
11 Mrskočová Markéta LPU0553 B 134.47 5. 52.41(17) 82.06( 5)
12 Teringlová Vendula VCB0451 B 132.50 12. 59.21(14) 73.29(12)
13 Kubáková Nela SJH0451 B 127.85 4. 80.88( 4) 46.97(19)
14 Brožková Tereza KUO0451 B 126.51 11. 61.52(11) 64.99(15)
15 Licková Štěpánka LTU0452 B 123.35 8. 71.44( 8) 51.91(18)
16 Novotná Jitka SJH0454 116.90 3. 91.78( 3) 25.12(22)
17 Doudová Alžběta PHK0554 110.41 10. 67.99(10) 42.42(20)
18 Pilná Klára OSN0452 86.43 17. 23.51(21) 62.92(17)
19 Haasová Klára LPU0655 70.02 13. 70.02(13)
20 Dvořáková Kateřina LPU0656 69.78 14. 69.78(14)
21 Janošíková Eva VCB0552 63.48 16. 0.00(22) 63.48(16)
22 Kuczerová Tereza PHK0551 60.10 12. 60.10(12) 0.00(24)
23 Hošková Kateřina LTU0451 52.44 19. 40.32(19) 12.12(23)
24 Vošahlíková Ema LPU0663 30.70 21. 30.70(21)
25 Kay Nathalie LPU0559 26.16 20. 26.16(20)
D16B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Kosobudová Kateřina VTA0253 A 212.89 1. 105.61( 1)107.28( 1)
2 Bártová Adéla LPU0353 A 196.58 2. 102.15( 2) 94.43( 3)
3 Dočkalová Klára SJI0250 B 181.33 2. 83.04( 4) 98.29( 2)
4 Slámová Taťána OSN0250 B 174.00 3. 92.24( 3) 81.76( 7)
5 Janků Anna SJC0252 B 171.15 4. 81.61( 7) 89.54( 4)
6 Starková Terezie CHT0251 B 168.72 6. 82.58( 6) 86.14( 6)
7 Raková Petra SHK0251 B 168.40 5. 79.84( 8) 88.56( 5)
8 Kološová Veronika LPU0351 B 160.29 8. 78.87( 9) 81.42( 8)
9 Kovářová Jana LPU0251 139.69 9. 68.47(10) 71.22( 9)
10 Suchá Simona SHK0351 114.39 5. 82.68( 5) 31.71(11)
11 Vodičková Johana LPU0354 36.67 10. 36.67(10)
D18B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Matějková Barbora SJC0156 A 197.60 2. 97.60( 2)100.00( 2)
2 Kosová Tereza SRK0151 A 195.59 3. 96.53( 4) 99.06( 3)
3 Kubíčková Iva KUO0153 A 192.53 1. 91.59( 8)100.94( 1)
4 Filipová Tereza SRK0050 B 191.28 1. 104.99( 1) 86.29(11)
5 Brožková Lucie KUO0151 B 191.13 5. 94.55( 5) 96.58( 5)
6 Držková Berenika LPU0151 B 184.46 3. 97.40( 3) 87.06( 9)
7 Nováková Světlana NPA0151 B 184.05 6. 92.86( 6) 91.19( 7)
8 Nováková Markéta KUO0099 B 168.80 9. 86.06( 9) 82.74(12)
9 Zimová Barbora SHK0151 B 164.44 10. 77.83(11) 86.61(10)
10 Boháčová Anna CTB0051 B 161.78 4. 64.30(13) 97.48( 4)
11 Vojtíšková Viktorie LPU0051 B 160.83 7. 92.56( 7) 68.27(13)
12 Hápová Petra PHK0051 B 154.37 6. 62.46(14) 91.91( 6)
13 Stoklasová Daniela OSN0055 153.47 8. 65.47(12) 88.00( 8)
14 Škorpíková Barbora LPU0060 138.31 10. 81.68(10) 56.63(14)
15 Polanská Nelly PZR0152 100.45 15. 45.39(15) 55.06(15)
D20B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Barnetová Veronika LPU9952 A 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Nechutová Aneta SJI9950 B 93.18 2. 0.00( D) 93.18( 2)
D35B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Haasová Renata LPU7960 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Veselá Eva VCB7853 161.28 2. 85.85( 3) 75.43( 2)
3 Komárková Lucie LTU7851 96.63 2. 96.63( 2)
D40B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Mrskočová Dana LPU7356 173.51 2. 77.13( 4) 96.38( 2)
2 Filipová Ivana SRK7373 100.00 1. 100.00( 1)
2 Škorpilová Jana SJC7451 100.00 1. 100.00( 1)
4 Teringlová Martina VCB7851 98.81 2. 98.81( 2)
5 Vandasová Markéta VAM7250 94.59 3. 94.59( 3)
6 Suchá Eva SHK7851 80.51 3. 80.51( 3)
7 Nováková Alena KRE7450 28.33 5. 25.99( 5) 2.34( 5)
8 Brožková Květa KUO7451 6.95 4. 6.95( 4)
D45B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Dulovcová Marie KRE7051 203.45 1. 100.00( 1)103.45( 1)
2 Benešová Iva SJH7051 185.32 2. 91.16( 2) 94.16( 4)
3 Nešporová Marie TTR7251 182.97 3. 85.16( 4) 97.81( 3)
4 Kroniková Jana SHK7350 178.92 3. 87.63( 3) 91.29( 6)
5 Demlová Jitka LPU6955 161.55 5. 77.38( 5) 84.17( 7)
6 Kosobudová Lenka VTA7351 98.73 2. 98.73( 2)
7 Kosová Michaela SRK6752 92.03 5. 92.03( 5)
D50B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Wurzelová Dana OSN6654 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Hindráková Martina LTU6451 174.54 2. 77.15( 2) 97.39( 2)
D55B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Troupová Vladěna KRE6351 197.57 1. 97.57( 2)100.00( 1)
2 Bláhová Luba SHK5852 100.00 1. 100.00( 1)
D60B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Víchová Ladislava LPU5851 207.86 1. 107.86( 1)100.00( 1)
2 Rosecká Alena PZR5654 197.48 2. 99.15( 2) 98.33( 2)
3 Novotná Jiřina LPU5654 182.13 3. 93.00( 3) 89.13( 3)
4 Běhounová Jiřina PHK5651 168.84 4. 92.30( 4) 76.54( 4)
5 Fejlková Alice SHK5351 89.62 5. 89.62( 5) 0.00( D)
6 Kalibánová Jiřina NPA5351 83.48 5. 36.52( 6) 46.96( 5)
D65B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Kellnerová Stanislava LPU4950 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
D70B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Kubíková Květa LPU4752 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
H14B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Štichhauer Daniel LPU0405 A 202.24 1. 96.21( 3)106.03( 1)
2 Neumann Matěj PHK0400 A 200.68 1. 102.20( 1) 98.48( 2)
3 Haas Filip LPU0401 A 197.08 2. 101.59( 2) 95.49( 3)
4 Novák Stanislav NPA0404 A 186.47 4. 91.05( 4) 95.42( 4)
5 Kolář Šimon SHK0405 A 181.20 5. 89.13( 5) 92.07( 7)
6 Prášil Tomáš TTR0501 A 170.86 5. 77.43( 9) 93.43( 5)
7 Dohnálek Tomáš SHK0403 A 165.36 6. 73.07(11) 92.29( 6)
8 Choutka Matěj NPA0402 A 162.34 7. 78.45( 7) 83.89( 8)
9 Orany Vojtěch SJI0401 A 162.29 6. 83.17( 6) 79.12(10)
10 Šeps Daniel SRK0504 B 154.23 8. 77.46( 8) 76.77(11)
11 Černík Adam SHK0404 B 153.26 9. 73.07(11) 80.19( 9)
12 Vítek Matěj SJI0500 B 150.67 10. 75.61(10) 75.06(13)
13 Pompach Lukáš PHK0500 B 141.86 13. 69.65(13) 72.21(15)
14 Typlt Tomáš NPA0406 B 133.34 14. 68.75(14) 64.59(16)
15 Kodytek Adam SHK0402 B 120.99 17. 61.52(17) 59.47(18)
16 Morávek Martin SRK0503 B 106.12 17. 44.73(22) 61.39(17)
17 Stohanzl Patrik LPU0510 B 105.55 20. 49.85(20) 55.70(20)
18 Janků Štěpán SJC0501 B 101.10 21. 46.69(21) 54.41(21)
19 Jelínek Filip RUZ0500 B 97.40 14. 23.41(25) 73.99(14)
20 Fajfer Filip NPA0401 B 93.43 18. 61.23(18) 32.20(26)
21 Kurka Jaroslav SHK0501 B 89.12 19. 33.00(24) 56.12(19)
22 Málek David PHK0504 86.80 19. 53.96(19) 32.84(25)
23 Pavelec Matěj NPA0501 85.21 23. 40.19(23) 45.02(23)
24 Šípek Ondřej LPU0505 78.65 12. 2.59(28) 76.06(12)
25 Čermák Martin PHK0502 66.71 15. 66.71(15) 0.00(27)
26 Doucha Martin SNA0501 65.17 24. 22.57(26) 42.60(24)
27 Nouza Michal SJH0505 61.63 16. 61.63(16) 0.00( D)
28 Dundáček Karel SJH0401 48.43 22. 0.00( D) 48.43(22)
29 Krpata Michal LPU0403 19.19 27. 19.19(27)
H16B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Jelínek Kryštof RUZ0301 A 193.75 2. 99.11( 2) 94.64( 3)
2 Tichý Lubomír SHK0303 A 190.49 3. 96.02( 3) 94.47( 4)
3 Pobuda Vojtěch SJH0302 B 190.37 1. 104.87( 1) 85.50( 5)
4 Fejfar Lukáš LPU0310 B 188.24 2. 86.21( 5)102.03( 2)
5 Mrskoč Marek LPU0205 B 184.14 1. 80.80( 9)103.34( 1)
6 Novák Adam LPU0320 B 172.98 4. 89.40( 4) 83.58( 7)
7 Novák Jakub KRE0201 B 164.59 7. 82.11( 7) 82.48( 8)
8 Venhoda Matěj SJI0301 B 159.70 8. 81.54( 8) 78.16( 9)
9 Šišma Vojtěch LPU0204 B 155.15 6. 70.59(10) 84.56( 6)
10 Šitina Tomáš LTU0300 147.92 6. 84.21( 6) 63.71(10)
11 Šabata Radek SRK0202 118.32 11. 65.94(11) 52.38(11)
12 Kopecký Jan PZR0202 74.56 12. 52.72(12) 21.84(12)
H18B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Samek Tomáš PHK0001 A 199.97 2. 100.17( 2) 99.80( 2)
2 Paleček Ondřej LPU0105 A 199.40 1. 97.64( 3)101.76( 1)
3 Koditek Jonáš KUO0101 B 195.48 1. 102.18( 1) 93.30( 4)
4 Šitina Jakub LTU0001 B 184.08 3. 85.63( 6) 98.45( 3)
5 Nešpor Jan TTR0101 B 180.05 5. 87.71( 5) 92.34( 5)
6 Langr Jan SHK0101 B 176.14 4. 90.51( 4) 85.63( 6)
7 Urban Michal KUO0001 B 146.99 7. 64.37( 9) 82.62( 7)
8 Poláček Tomáš PZR0102 B 137.83 7. 66.58( 7) 71.25( 8)
9 Nosek Jakub SJH0002 118.26 8. 64.62( 8) 53.64( 9)
10 Karásek Matěj SJC0001 61.77 10. 61.77(10)
H20B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Sabol Josef CTB9902 A 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Žák Jan LPU9802 B 173.21 2. 86.52( 2) 86.69( 2)
3 Žanda Jan CTB9901 B 66.59 3. 0.00( D) 66.59( 3)
H35B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Srb Vladimír SJI7801 193.84 1. 100.00( 1) 93.84( 2)
2 Prošek Michal SJI7823 180.69 1. 80.69( 2)100.00( 1)
3 Fukátko Jan LPU8105 168.32 3. 79.67( 3) 88.65( 3)
4 Vodička Oldřich LPU7715 74.42 4. 74.42( 4)
H40B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Vítek Jaroslav SJI7201 215.59 1. 105.30( 1)110.29( 1)
2 Venhoda Milan SJI7104 206.98 2. 103.70( 2)103.28( 2)
3 Belej Jiří LPU7421 177.42 3. 91.00( 3) 86.42( 3)
4 Václavek Jan LPU7816 169.73 4. 87.63( 4) 82.10( 4)
5 Janošík Radek VCB7402 155.99 5. 78.99( 5) 77.00( 5)
6 Blažek Petr SJH7402 144.65 6. 74.52( 6) 70.13( 6)
7 Slovák Miroslav SHK7704 125.78 7. 59.61( 7) 66.17( 7)
8 Gregor Petr RUZ7500 98.90 8. 39.60( 8) 59.30( 8)
9 Nekvapil Ondřej LPU7403 34.33 9. 34.33( 9)
H45B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Orany Tomáš SJI7311 204.81 1. 97.97( 2)106.84( 1)
2 Beneš Jan SJH7001 196.87 1. 109.66( 1) 87.21( 5)
3 Kolář Viktor SHK7300 190.60 2. 92.20( 4) 98.40( 2)
4 Pipek Kamil LPU7310 187.13 3. 92.37( 3) 94.76( 3)
5 Princ David TCB6901 180.76 4. 88.51( 5) 92.25( 4)
6 Kosobud Dušan VTA7201 144.15 6. 61.63( 6) 82.52( 7)
7 Brožek Tomáš KUO6902 83.67 6. 83.67( 6)
H50B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Teringl Radek VCB6502 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Langr Jan SHK6701 187.66 2. 94.59( 2) 93.07( 2)
3 Nouza Petr SJH6501 160.54 3. 83.33( 3) 77.21( 3)
H55B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Wurzel Břetislav OSN6005 204.36 2. 100.71( 2)103.65( 2)
2 Novotný Miroslav LPU5905 183.92 1. 102.13( 1) 81.79( 4)
3 Blabla Zdeněk PCB5901 169.85 3. 84.66( 4) 85.19( 3)
4 Nešpor Jan TTR6101 161.02 3. 97.16( 3) 63.86( 7)
5 Nosek Vladimír SJH5901 150.84 5. 73.52( 6) 77.32( 5)
6 Petráček Aleš SJI6301 143.36 5. 73.60( 5) 69.76( 6)
7 Škorpil Martin HOR5700 111.16 1. 111.16( 1)
H60B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Běhoun Pavel PHK5701 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Vícha Vladimír LPU5801 162.69 2. 65.15( 4) 97.54( 2)
3 Gazdačko Milan SHK5702 89.81 2. 89.81( 2) 0.00( D)
4 Hausvater Karel SHK5801 89.46 3. 89.46( 3)
H70B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Rychtecký Josef VCB4801 162.86 1. 62.86( 3)100.00( 1)
2 Bílek Vratislav SJC4801 100.00 1. 100.00( 1)
3 Fridrich Jaroslav LPU4501 90.78 2. 90.78( 2) 0.00( D)
H75B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
1 Gřunděl Ivan SJH4201 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)