Race results: Žebříček B-Čechy východ 2018 - stav po 4 závodech

Date:
2018/05/01
Organiser:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
List of events:
Date
Name
Organiser
Results
Calculated
2018-05-052018/05/05 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček PHK Yes Yes
2018-05-062018/05/06 Žebříček B-Čechy východ PHK Yes Yes
2018-06-092018/06/09 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJH Yes Yes
2018-06-102018/06/10 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJH Yes Yes
2018-09-082018/09/08 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJI, RUZ No No
2018-09-092018/09/09 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJI, RUZ No No
Classes:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    
D14B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Metelková Michaela PHK0550 A 341.26 1. 112.18( 1)105.58( 1) 118.32( 1)110.76( 1)
2 Novotná Jitka SJH0454 A 281.13 2. 91.78( 3) 25.12(22) 90.79( 3) 98.56( 2)
3 Kosobudová Anna VTA0551 A 267.73 2. 96.03( 2) 79.59( 9) 90.89( 2) 80.81( 7)
4 Morávková Zuzana SRK0551 A 258.48 3. 78.99( 5) 94.82( 3) 81.06( 4) 82.60( 6)
5 Srbová Michaela SJI0551 A 252.76 4. 77.57( 6) 92.26( 4) 74.69( 7) 82.93( 5)
6 Stoklasová Zuzana OSN0454 A 251.80 3. 56.37(15) 80.30( 8) 80.82( 5) 90.68( 3)
7 Chvátilová Johana PHK0450 A 241.74 2. 45.18(18) 99.60( 2) 74.65( 8) 67.49(12)
8 Mrskočová Markéta LPU0553 B 237.94 4. 52.41(17) 82.06( 5) 72.16( 9) 83.72( 4)
9 Blažková Veronika SJH0551 B 230.79 6. 76.06( 7) 78.87(10) 75.86( 6) 53.84(18)
10 Čapková Anna PHK0451 B 216.12 9. 68.04( 9) 77.51(11) 70.57(10) 65.97(13)
11 Teringlová Vendula VCB0451 B 211.82 11. 59.21(14) 73.29(12) 67.53(11) 71.00(11)
12 Kubáková Nela SJH0451 B 209.88 4. 80.88( 4) 46.97(19) 51.90(15) 77.10(10)
13 Brožková Tereza KUO0451 B 205.33 9. 61.52(11) 64.99(15) 43.52(19) 78.82( 9)
14 Marečková Ema OSN0450 B 204.82 7. 59.35(13) 81.26( 7) 64.21(12) 58.08(16)
15 Haasová Klára LPU0655 B 192.01 8. 70.02(13) 42.77(20) 79.22( 8)
16 Doudová Alžběta PHK0554 B 185.07 10. 67.99(10) 42.42(20) 62.71(13) 54.37(17)
17 Cejpková Karolína SRK0552 B 182.26 6. 55.76(16) 81.58( 6) 44.92(16) 0.00(23)
18 Pilná Klára OSN0452 168.44 15. 23.51(21) 62.92(17) 44.59(17) 60.93(15)
19 Licková Štěpánka LTU0452 164.21 8. 71.44( 8) 51.91(18) 40.86(19)
20 Janošíková Eva VCB0552 139.74 14. 0.00(22) 63.48(16) 13.14(21) 63.12(14)
21 Hošková Kateřina LTU0451 112.86 14. 40.32(19) 12.12(23) 60.42(14) 1.17(22)
22 Vošahlíková Ema LPU0663 105.98 18. 30.70(21) 44.36(18) 30.92(20)
23 Kuczerová Tereza PHK0551 76.77 12. 60.10(12) 0.00(24) 0.00(22) 16.67(21)
24 Dvořáková Kateřina LPU0656 69.78 14. 69.78(14)
25 Kay Nathalie LPU0559 26.16 20. 26.16(20)
D16B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Kosobudová Kateřina VTA0253 A 317.07 1. 105.61( 1)107.28( 1)104.18( 1)
2 Raková Petra SHK0251 A 295.67 1. 79.84( 8) 88.56( 5)101.76( 2)105.35( 1)
3 Bártová Adéla LPU0353 B 284.33 2. 102.15( 2) 94.43( 3) 87.75( 8) 86.96( 5)
4 Dočkalová Klára SJI0250 B 281.90 2. 83.04( 4) 98.29( 2) 94.05( 3) 89.56( 4)
5 Slámová Taťána OSN0250 B 278.88 2. 92.24( 3) 81.76( 7) 84.77( 9)101.87( 2)
6 Horáková Veronika PHK0353 B 276.53 3. 92.18( P) 91.57( 4) 92.78( 3)
7 Starková Terezie CHT0251 B 259.34 5. 82.58( 6) 86.14( 6) 90.62( 5) 80.52( 6)
8 Suchá Simona SHK0351 B 239.46 5. 82.68( 5) 31.71(11) 88.94( 6) 67.84( 8)
9 Vodičková Johana LPU0354 B 202.95 7. 36.67(10) 87.99( 7) 78.29( 7)
10 Kovářová Jana LPU0251 193.69 9. 68.47(10) 71.22( 9) 54.00(10) 46.13(10)
11 Janků Anna SJC0252 171.15 4. 81.61( 7) 89.54( 4)
12 Kološová Veronika LPU0351 160.29 8. 78.87( 9) 81.42( 8)
13 Rudová Magdaléna VTA0254 60.94 9. 60.94( 9)
D18B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Kosová Tereza SRK0151 A 297.65 1. 96.53( 4) 99.06( 3)102.06( 1) 93.81( 5)
2 Nováková Světlana NPA0151 A 295.09 1. 92.86( 6) 91.19( 7) 99.22( 2)103.01( 1)
3 Matějková Barbora SJC0156 A 294.70 2. 97.60( 2)100.00( 2) 97.10( 5) 94.23( 4)
4 Filipová Tereza SRK0050 B 290.58 1. 104.99( 1) 86.29(11) 97.50( 4) 88.09( 8)
5 Vojtíšková Viktorie LPU0051 B 288.15 3. 92.56( 7) 68.27(13) 98.72( 3) 96.87( 3)
6 Brožková Lucie KUO0151 B 281.09 5. 94.55( 5) 96.58( 5) 78.75( 9) 89.96( 7)
7 Držková Berenika LPU0151 B 278.15 3. 97.40( 3) 87.06( 9) 86.43( 6) 93.69( 6)
8 Boháčová Anna CTB0051 B 270.86 2. 64.30(13) 97.48( 4) 73.26(10)100.12( 2)
9 Škorpíková Barbora LPU0060 B 251.87 7. 81.68(10) 56.63(14) 83.84( 7) 86.35( 9)
10 Zimová Barbora SHK0151 B 248.27 8. 77.83(11) 86.61(10) 80.66( 8) 81.00(10)
11 Nováková Markéta KUO0099 B 240.22 9. 86.06( 9) 82.74(12) 71.42(11) 63.14(12)
12 Kubíčková Iva KUO0153 B 230.89 1. 91.59( 8)100.94( 1) 38.36(13)
13 Hápová Petra PHK0051 154.37 6. 62.46(14) 91.91( 6)
14 Stoklasová Daniela OSN0055 153.47 8. 65.47(12) 88.00( 8)
15 Svobodová Anna VTA0151 135.79 11. 67.36(12) 68.43(11)
16 Polanská Nelly PZR0152 100.45 15. 45.39(15) 55.06(15)
D20B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Barnetová Veronika LPU9952 A 294.74 1. 100.00( 1)100.00( 1) 94.51( 2) 94.74( 2)
2 Nechutová Aneta SJI9950 B 293.18 1. 93.18( 2)100.00( 1)100.00( 1)
D35B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Haasová Renata LPU7960 268.59 1. 100.00( 1)100.00( 1) 68.59( 2) 37.14( 3)
2 Veselá Eva VCB7853 214.60 2. 85.85( 3) 75.43( 2) 34.56( 4) 53.32( 2)
3 Lučanová Marta LPU7957 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Komárková Lucie LTU7851 175.15 2. 96.63( 2) 46.41( 3) 32.11( 4)
D40B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Švíglerová Pavla LPU7658 304.73 1. 98.15( 3) 104.89( 1)101.69( 2)
2 Teringlová Martina VCB7851 302.72 1. 100.34( 2) 98.68( 2)103.70( 1)
3 Filipová Ivana SRK7373 291.03 1. 100.00( 1) 96.42( 3) 94.61( 3)
4 Mrskočová Dana LPU7356 262.96 2. 78.98( 5) 96.38( 2) 87.60( 4) 75.26( 5)
5 Pelcová Pavla CST7454 156.38 4. 77.02( 5) 79.36( 4)
6 Nováková Alena KRE7450 139.51 5. 28.62( 6) 2.34( 5) 53.66( 7) 57.23( 7)
7 Krpatová Zuzana LPU7558 127.19 6. 57.94( 6) 69.25( 6)
8 Škorpilová Jana SJC7451 101.51 1. 101.51( 1)
9 Vandasová Markéta VAM7250 94.59 3. 94.59( 3)
10 Brožková Květa KUO7451 92.17 4. 6.95( 4) 50.81( 8) 34.41( 9)
11 Cíchová Pavlína TTR7452 83.86 8. 48.32(10) 35.54( 8)
12 Suchá Eva SHK7851 82.31 4. 82.31( 4)
13 Janošíková Olga VCB7552 48.55 9. 48.55( 9) 0.00(10)
D45B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Dulovcová Marie KRE7051 305.20 1. 106.60( 1)103.45( 1) 94.97( 3) 95.15( 4)
2 Kosová Michaela SRK6752 292.55 2. 92.03( 5)100.62( 2) 99.90( 2)
3 Nešporová Marie TTR7251 266.63 3. 92.74( 4) 97.81( 3) 76.08( 7) 58.82( 9)
4 Pipková Táňa LPU7156 265.73 5. 91.65( 5) 90.18( 7) 83.90( 6)
5 Demlová Jitka LPU6955 250.41 6. 85.48( 6) 84.17( 8) 80.76( 6) 79.24( 7)
6 Koberová Lenka LPU6954 205.17 1. 104.40( 1)100.77( 1)
7 Hudečková Helena VTA6951 193.93 3. 94.60( 4) 99.33( 3)
8 Benešová Iva SJH7051 192.51 2. 98.35( 2) 94.16( 4)
9 Horáková Jindra LPU6854 188.16 5. 93.16( 5) 95.00( 5)
10 Kroniková Jana SHK7350 186.34 3. 95.05( 3) 91.29( 6)
11 Kosobudová Lenka VTA7351 152.31 2. 98.73( 2) 53.58(10)
12 Votíková Monika VCB7254 129.65 8. 65.64( 8) 64.01( 8)
13 Gottfriedová Marcela VCB7055 27.35 9. 23.51( 9) 3.84(11)
D50B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Wurzelová Dana OSN6654 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Hindráková Martina LTU6451 255.35 2. 77.15( 2) 97.39( 2) 75.19( 2) 80.81( 2)
D55B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Troupová Vladěna KRE6351 300.00 1. 97.57( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kovaříčková Darja KRE6352 178.20 2. 89.40( 2) 88.80( 2)
3 Lehárová Iva LPU6152 139.68 3. 68.07( 3) 71.61( 3)
4 Bláhová Luba SHK5852 100.00 1. 100.00( 1)
D60B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Rosecká Alena PZR5654 326.14 1. 99.15( 2) 98.33( 2) 116.17( 1)110.82( 1)
2 Víchová Ladislava LPU5851 312.16 1. 107.86( 1)100.00( 1) 98.17( 2) 104.30( 2)
3 Novotná Jiřina LPU5654 267.79 3. 93.00( 3) 89.13( 3) 85.66( 3) 74.04( 5)
4 Fejlková Alice SHK5351 217.60 4. 89.62( 5) 76.59( 4) 51.39( 6)
5 Kalibánová Jiřina NPA5351 207.61 3. 36.52( 6) 46.96( 5) 75.77( 5) 84.88( 3)
6 Běhounová Jiřina PHK5651 198.06 4. 92.30( 4) 76.54( 4) 29.22( 7)
7 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 151.66 4. 68.94( 6) 82.72( 4)
D65B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Kellnerová Stanislava LPU4950 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
D70B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Kubíková Květa LPU4752 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
H14B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Haas Filip LPU0401 A 314.45 1. 101.59( 2) 95.49( 3) 108.36( 1)104.50( 1)
2 Štichhauer Daniel LPU0405 A 299.90 1. 96.21( 3)106.03( 1) 91.87( 3) 97.66( 3)
3 Neumann Matěj PHK0400 A 286.32 1. 102.20( 1) 98.48( 2) 85.64(10)
4 Novák Stanislav NPA0404 A 286.24 2. 91.05( 4) 95.42( 4) 99.77( 2) 76.82(14)
5 Kolář Šimon SHK0405 A 276.68 4. 89.13( 5) 92.07( 7) 91.17( 4) 93.44( 5)
6 Prášil Tomáš TTR0501 A 257.74 5. 77.43( 9) 93.43( 5) 86.88( 6) 53.68(21)
7 Orany Vojtěch SJI0401 A 257.05 6. 83.17( 6) 79.12(10) 81.02( 9) 92.86( 6)
8 Černík Adam SHK0404 A 256.64 4. 73.07(11) 80.19( 9) 81.54( 8) 94.91( 4)
9 Dohnálek Tomáš SHK0403 A 252.66 6. 73.07(11) 92.29( 6) 69.43(15) 87.30( 8)
10 Choutka Matěj NPA0402 A 251.39 5. 78.45( 7) 83.89( 8) 89.05( 5)
11 Šeps Daniel SRK0504 B 240.20 8. 77.46( 8) 76.77(11) 78.32(11) 84.42(11)
12 Vítek Matěj SJI0500 B 228.45 10. 75.61(10) 75.06(13) 70.47(14) 77.78(13)
13 Kodytek Adam SHK0402 B 218.59 9. 61.52(17) 59.47(18) 70.73(13) 86.34( 9)
14 Dundáček Karel SJH0401 B 218.52 7. 48.43(22) 80.49(10) 89.60( 7)
15 Nouza Michal SJH0505 B 210.96 12. 61.63(16) 74.50(12) 74.83(15)
16 Krpata Michal LPU0403 B 201.75 2. 19.19(27) 84.71( 7) 97.85( 2)
17 Jelínek Filip RUZ0500 B 199.84 14. 23.41(25) 73.99(14) 54.02(17) 71.83(16)
18 Fajfer Filip NPA0401 B 180.98 18. 61.23(18) 32.20(26) 51.50(19) 68.25(18)
19 Šípek Ondřej LPU0505 B 175.28 12. 2.59(28) 76.06(12) 27.71(26) 71.51(17)
20 Stohanzl Patrik LPU0510 B 162.36 20. 49.85(20) 55.70(20) 48.33(21) 56.81(20)
21 Pompach Lukáš PHK0500 B 141.86 13. 69.65(13) 72.21(15)
22 Málek David PHK0504 B 139.21 18. 53.96(19) 32.84(25) 52.41(18) 31.17(25)
23 Pavelec Matěj NPA0501 B 133.84 22. 40.19(23) 45.02(23) 36.87(24) 48.63(22)
24 Typlt Tomáš NPA0406 B 133.34 14. 68.75(14) 64.59(16)
25 Pelc Matyáš CST0401 132.09 12. 50.80(20) 81.29(12)
26 Doucha Martin SNA0501 130.16 22. 22.57(26) 42.60(24) 41.43(22) 46.13(23)
27 Kurka Jaroslav SHK0501 118.83 19. 33.00(24) 56.12(19) 29.71(25) 0.00(28)
28 Gregor Jáchym RUZ0400 116.24 16. 59.18(16) 57.06(19)
29 Morávek Martin SRK0503 106.12 17. 44.73(22) 61.39(17)
30 Janků Štěpán SJC0501 101.10 21. 46.69(21) 54.41(21)
31 Čermák Martin PHK0502 100.06 15. 66.71(15) 0.00(27) 0.00(28) 33.35(24)
32 Pirožek Vojtěch LTU0400 37.82 23. 37.82(23)
33 Lazák Jan LTU0500 29.13 26. 0.00(29) 0.00(28) 0.00(29) 29.13(26)
34 Venhauer Vojtěch SJI0505 17.28 27. 9.82(27) 7.46(27)
H16B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Jelínek Kryštof RUZ0301 A 302.55 1. 99.11( 2) 94.64( 3) 103.10( 1)100.34( 1)
2 Mrskoč Marek LPU0205 A 288.00 1. 80.80( 9) 103.34( 1) 85.21( 7) 99.45( 3)
3 Tichý Lubomír SHK0303 A 284.34 3. 96.02( 3) 94.47( 4) 90.33( 5) 93.85( 4)
4 Pobuda Vojtěch SJH0302 B 280.34 1. 104.87( 1) 85.50( 5) 89.97( 5)
5 Šišma Vojtěch LPU0204 B 267.94 2. 70.59(10) 84.56( 6) 98.75( 2) 84.63( 6)
6 Venhoda Matěj SJI0301 B 253.52 6. 81.54( 8) 78.16( 9) 87.60( 6) 84.38( 7)
7 Novák Jakub KRE0201 B 249.74 7. 82.11( 7) 82.48( 8) 85.15( 8) 79.73( 8)
8 Fejfar Lukáš LPU0310 B 246.45 2. 86.21( 5)102.03( 2) 58.21(11) 24.08(12)
9 Šitina Tomáš LTU0300 B 228.54 6. 84.21( 6) 63.71(10) 80.62( 9) 62.37(10)
10 Tkáč Juraj SJI0200 B 198.36 2. 98.15( 3)100.21( 2)
11 Novák Adam LPU0320 B 172.98 4. 89.40( 4) 83.58( 7)
12 Kopecký Jan PZR0202 172.19 10. 52.72(12) 21.84(12) 70.14(10) 49.33(11)
13 Palát Bohuslav TTR0201 169.95 4. 92.70( 4) 77.25( 9)
14 Šabata Radek SRK0202 118.32 11. 65.94(11) 52.38(11)
H18B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Samek Tomáš PHK0001 A 314.78 1. 100.17( 2) 99.80( 2) 99.86( 2)114.75( 1)
2 Paleček Ondřej LPU0105 A 298.90 1. 97.64( 3)101.76( 1) 99.50( 3) 75.30( 8)
3 Langr Jan SHK0101 B 282.34 1. 90.51( 4) 85.63( 6) 100.64( 1) 91.19( 3)
4 Koditek Jonáš KUO0101 B 277.95 1. 102.18( 1) 93.30( 4) 74.43( 6) 82.47( 6)
5 Šitina Jakub LTU0001 B 277.17 3. 85.63( 6) 98.45( 3) 93.09( 5) 73.04(10)
6 Karásek Matěj SJC0001 B 253.73 2. 61.77(10) 97.90( 4) 94.06( 2)
7 Nešpor Jan TTR0101 B 253.14 5. 87.71( 5) 92.34( 5) 72.00( 7) 73.09( 9)
8 Poláček Tomáš PZR0102 B 227.64 4. 66.58( 7) 71.25( 8) 61.15(10) 89.81( 4)
9 Urban Michal KUO0001 B 226.87 7. 64.37( 9) 82.62( 7) 0.00(11) 79.88( 7)
10 Porkert Jan SHK0100 157.10 5. 67.84( 9) 89.26( 5)
11 Nosek Jakub SJH0002 118.26 8. 64.62( 8) 53.64( 9)
12 Cícha Matěj TTR0102 71.18 8. 71.18( 8)
H20B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Sabol Josef CTB9902 A 309.96 1. 100.00( 1)100.00( 1)109.96( 1) 98.64( 2)
2 Žák Jan LPU9802 B 266.32 2. 86.52( 2) 86.69( 2) 85.50( 5) 93.11( 4)
3 Žanda Jan CTB9901 B 231.35 3. 66.59( 3) 89.30( 4) 75.46( 5)
4 Kafka Matěj SJI9903 B 197.26 1. 91.71( 3)105.55( 1)
5 Šklíba Michal SRK9900 B 194.14 2. 98.34( 2) 95.80( 3)
6 Foltýn Tomáš SJI9801 132.58 6. 62.80( 6) 69.78( 6)
H35B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Srb Vladimír SJI7801 300.00 1. 100.00( 1) 93.84( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Prošek Michal SJI7823 257.50 1. 80.69( 2)100.00( 1) 76.81( 2)
3 Fukátko Jan LPU8105 168.32 3. 79.67( 3) 88.65( 3)
4 Koblížek Kamil KUO8001 137.27 2. 74.96( 2) 62.31( 3)
5 Vodička Oldřich LPU7715 74.42 4. 74.42( 4)
6 Vávra Jaroslav LPU7308 67.42 3. 67.42( 3)
H40B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Vítek Jaroslav SJI7201 328.92 1. 105.30( 1) 110.29( 1)111.58( 1)107.05( 1)
2 Venhoda Milan SJI7104 317.17 2. 103.70( 2)103.28( 2) 108.40( 2)105.07( 2)
3 Belej Jiří LPU7421 257.44 3. 91.00( 3) 86.42( 3) 80.02( 3) 66.78( 7)
4 Václavek Jan LPU7816 246.07 4. 87.63( 4) 82.10( 4) 61.14( 6) 76.34( 6)
5 Janošík Radek VCB7402 245.25 3. 78.99( 5) 77.00( 5) 78.38( 4) 87.88( 3)
6 Gregor Petr RUZ7500 215.14 5. 39.60( 8) 59.30( 8) 72.64( 5) 83.20( 5)
7 Slovák Miroslav SHK7704 209.71 4. 59.61( 7) 66.17( 7) 56.78( 7) 83.93( 4)
8 Blažek Petr SJH7402 144.65 6. 74.52( 6) 70.13( 6)
9 Ruda Petr VTA7301 118.80 8. 56.28( 8) 62.52( 8)
10 Cícha Radek TTR7503 62.87 9. 53.92( 9) 8.95( 9)
11 Nekvapil Ondřej LPU7403 34.33 9. 34.33( 9)
12 Stohanzl Jan LPU7600 17.29 10. 17.29(10) 0.00(10) 0.00(10)
H45B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Orany Tomáš SJI7311 304.81 1. 97.97( 2)106.84( 1) 93.86( 2) 100.00( 1)
2 Princ David TCB6901 289.90 1. 88.51( 5) 92.25( 4)100.00( 1) 97.65( 2)
3 Pipek Kamil LPU7310 261.44 3. 92.37( 3) 94.76( 3) 74.31( 3) 68.79( 3)
4 Brožek Tomáš KUO6902 212.47 4. 83.67( 6) 72.30( 4) 56.50( 4)
5 Beneš Jan SJH7001 196.87 1. 109.66( 1) 87.21( 5)
6 Kolář Viktor SHK7300 190.60 2. 92.20( 4) 98.40( 2)
7 Kosobud Dušan VTA7201 144.15 6. 61.63( 6) 82.52( 7)
H50B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Teringl Radek VCB6502 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Langr Jan SHK6701 263.49 2. 94.59( 2) 93.07( 2) 75.83( 2) 66.92( 2)
3 Nouza Petr SJH6501 160.54 3. 83.33( 3) 77.21( 3)
4 Žanda Jan CTB6701 26.16 3. 26.16( 3)
H55B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Wurzel Břetislav OSN6005 306.89 1. 100.71( 2)103.65( 2) 96.21( 3) 102.53( 1)
2 Novotný Miroslav LPU5905 279.58 1. 102.13( 1) 81.79( 4) 78.93( 6) 95.66( 3)
3 Nešpor Jan TTR6101 279.51 1. 97.16( 3) 63.86( 7) 107.39( 1) 74.96( 6)
4 Blabla Zdeněk PCB5901 249.69 3. 84.66( 4) 85.19( 3) 79.84( 5) 78.78( 5)
5 Petráček Aleš SJI6301 215.22 5. 73.60( 5) 69.76( 6) 71.86( 7) 67.41( 7)
6 Pšenička Jiří TCB6301 184.70 2. 82.89( 4)101.81( 2)
7 Roudný Václav LPU6102 184.51 2. 96.39( 2) 88.12( 4)
8 Nosek Vladimír SJH5901 150.84 5. 73.52( 6) 77.32( 5)
9 Škorpil Martin HOR5700 111.16 1. 111.16( 1)
H60B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Běhoun Pavel PHK5701 304.06 1. 100.00( 1)100.00( 1) 96.93( 3) 104.06( 1)
2 Hausvater Karel SHK5801 284.92 1. 89.46( 3) 101.59( 1) 93.87( 4)
3 Vícha Vladimír LPU5801 227.78 2. 65.15( 4) 97.54( 2) 63.25( 5) 65.09( 6)
4 Hejzlar Josef VCB5601 200.00 2. 101.48( 2) 98.52( 2)
5 Gazdačko Milan SHK5702 187.23 2. 89.81( 2) 97.42( 3)
6 Štěrba Pavel LPU5408 154.59 4. 64.79( 4) 89.80( 5)
7 Klimpl Petr LPU5401 107.09 6. 54.90( 6) 52.19( 7)
H65B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Sáňka Bedřich LPU5102 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
H70B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Fridrich Jaroslav LPU4501 290.78 1. 90.78( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Rychtecký Josef VCB4801 237.47 1. 62.86( 3)100.00( 1) 74.61( 2)
3 Bílek Vratislav SJC4801 100.00 1. 100.00( 1)
H75B
(započteno závodů:3)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
PHK 1
PHK 2
SJH 3
SJH 4
1 Gřunděl Ivan SJH4201 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)