Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 3. kolo

Datum:
19.05.2018
Místo konání:
Pozlovice
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Ředitel závodu:
Hančíková Michaela
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Barbora
Stavitel tratí:
Novotný Petr
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    
M14
3.10 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 21:56
2. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 23:25 + 1:29
3. Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 23:54 + 1:58
4. Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 25:36 + 3:40
5. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 26:42 + 4:46
6. Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 27:54 + 5:58
7. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 37:33 + 15:37
M17
5.50 km, 250 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Niebielski Bartosz 94P01XY C Polish National MTBO Team 40:35
2. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 42:27 + 1:52
3. Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 45:12 + 4:37
4. Břeň Daniel SKL0100 B SMS Team Kladno 47:09 + 6:34
5. Hyla Damian 94P01XX C Polish National MTBO Team 54:43 + 14:08
6. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 57:04 + 16:29
7. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 59:40 + 19:05
8. Sikorski Marcin 94P02XZ C Polish National MTBO Team 59:53 + 19:18
9. Humlíček Tomáš SBK0101 B KOB START Blansko, z. s. 62:56 + 22:21
10. Kroc Kryštof GIG0100 B GIGANT Orienteering 63:32 + 22:57
Hašek Adam VPM0101 B KOS Slavia Plzeň DISK
M20
8.00 km, 405 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanka Richard SLA0100 E SKOB Slaný 51:24
2. Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 53:37 + 2:13
3. Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 62:45 + 11:21
4. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 64:05 + 12:41
5. Jaroszek Jakub 94P98XX C Polish National MTBO Team 66:02 + 14:38
6. Nitsch Tomasz 94P00XX C Polish National MTBO Team 104:30 + 53:06
7. Müller Tomáš LCE9910 C OOB TJ Slovan Luhačovice 130:12 + 78:48
M21E
9.60 km, 590 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 51:43
2. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 56:17 + 4:34
3. Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 56:28 + 4:45
4. Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 56:54 + 5:11
5. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 61:11 + 9:28
6. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 61:48 + 10:05
7. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 62:12 + 10:29
8. Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 63:50 + 12:07
9. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 64:26 + 12:43
10. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 64:36 + 12:53
11. Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 65:59 + 14:16
12. Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 66:15 + 14:32
13. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 66:30 + 14:47
14. Uhmann Petr TBM8307 E KOS TJ Tesla Brno 67:12 + 15:29
15. Šurgan Štefan VBA7941 E ŠK VAZKA Bratislava 67:32 + 15:49
16. Haselsberger Kevin 54A8900 C Austria MTBO Team 67:34 + 15:51
17. Waldmann Andreas 21A9400 C OLT Transdanubien 67:40 + 15:57
18. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 70:06 + 18:23
19. Bezouška Tomáš SPC7611 E SPORTICUS team 71:56 + 20:13
20. Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 72:25 + 20:42
21. Exler Florian 54A9200 C Austria MTBO Team 72:37 + 20:54
22. Honner Jaroslav VPM7802 E KOS Slavia Plzeň 73:16 + 21:33
23. Urban Miroslav DMS7900 E Dynamo Malá Skála 73:20 + 21:37
24. Pucherna Eduard SMR7401 E SNS Smržovka 74:36 + 22:53
25. Kurz Pavel SPC7408 E SPORTICUS team 75:31 + 23:48
26. Flachberger Jakob 39A9700 C Austria MTBO Team 76:03 + 24:20
27. Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 77:23 + 25:40
28. Jirka Michal SBK8403 E KOB START Blansko, z. s. 78:07 + 26:24
29. Štochel Miroslav MFP9300 E Matfyz Praha 85:29 + 33:46
30. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 86:27 + 34:44
31. Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 88:13 + 36:30
Marcinkiewicz Grzegorz 94P86XX C Polish National MTBO Team DISK
Tošner Michal VPM7803 E KOS Slavia Plzeň DISK
M21A
9.00 km, 460 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 A KOS TJ Tesla Brno 58:53
2. Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 59:05 + 0:12
3. Stránský Jiří STB8100 A TJ Stadion Nový Bor 59:40 + 0:47
4. Buriánek Vojta SMR7801 A SNS Smržovka 60:43 + 1:50
5. Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava 62:32 + 3:39
6. Hrdinka Daniel VRL9701 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:43 + 6:50
7. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:17 + 7:24
8. Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové 70:15 + 11:22
9. Štregl Petr VRL7303 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:33 + 11:40
10. Schwab David TBM7401 A KOS TJ Tesla Brno 71:01 + 12:08
11. Bergl Tomáš ZUP7800 A MTBO ČZU Praha 72:02 + 13:09
12. Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia Plzeň 72:10 + 13:17
13. Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála 73:33 + 14:40
14. Janda Martin DOB8002 A KOB Dobruška 73:57 + 15:04
15. Boček Milan TBM9228 A KOS TJ Tesla Brno 74:09 + 15:16
16. Brabec Jaroslav SBK8242 A KOB START Blansko, z. s. 75:26 + 16:33
17. Jiran Václav XBM7601 A PELL´S ABND RACING TEAM 75:28 + 16:35
18. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 76:31 + 17:38
19. Maňásek Josef SVR7700 C TJ Švýcárna 76:43 + 17:50
19. Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 76:43 + 17:50
21. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 80:47 + 21:54
22. Šebesta Petr TAP7604 A KOB Tretra Praha 81:45 + 22:52
23. Urban Jan SBK7537 A KOB START Blansko, z. s. 82:36 + 23:43
24. Geisler Michal SPC7504 A SPORTICUS team 82:50 + 23:57
25. La Carbonara Claudio TBM7337 A KOS TJ Tesla Brno 82:53 + 24:00
26. Šafář Jan XHK7700 A MTBO Racing team Hradec Králové 83:25 + 24:32
27. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 84:16 + 25:23
28. Cerman Lukáš DMS8100 A Dynamo Malá Skála 85:10 + 26:17
29. Opršal Juraj VBA8301 A ŠK VAZKA Bratislava 85:20 + 26:27
30. Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 91:11 + 32:18
31. Pucher Filip ZUP7404 A MTBO ČZU Praha 91:27 + 32:34
32. Šimon Václav LBE9100 A TJ Lokomotiva Beroun 92:05 + 33:12
33. Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 94:34 + 35:41
Klíma David VBA7901 A ŠK VAZKA Bratislava DISK
Sedláček Petr TSU8109 A LKT 80 Šumperk DISK
Chmelař Lukáš XHK9100 A MTBO Racing team Hradec Králové DISK
M21B
6.40 km, 270 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim 51:38
2. Stachoň Zdeněk SBK8014 B KOB START Blansko, z. s. 52:32 + 0:54
3. Vaněček Jan ZUP8003 B MTBO ČZU Praha 54:15 + 2:37
4. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 55:03 + 3:25
5. Humlíček Aleš SBK7539 B KOB START Blansko, z. s. 57:34 + 5:56
6. Štregl Tomáš VRL7406 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:04 + 6:26
7. Reif Jan TSU8604 B LKT 80 Šumperk 58:36 + 6:58
8. Otoupalík Jan TBM7123 B KOS TJ Tesla Brno 58:40 + 7:02
9. Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 61:16 + 9:38
10. Červinka Jan SBK7900 B KOB START Blansko, z. s. 61:30 + 9:52
11. Hodoň Miroslav GIG8100 B GIGANT Orienteering 62:08 + 10:30
12. Paulíček Jiří SJI7727 B OK Jihlava 64:12 + 12:34
13. Popule Tomáš LPM8803 B OK Lokomotiva Plzeň 65:16 + 13:38
14. Ohera Karel BLI7803 C MTBO Bludný kořen 68:10 + 16:32
15. David Josef DMS8101 B Dynamo Malá Skála 69:01 + 17:23
16. Patka Miroslav BOR7715 B OK Jiskra Nový Bor 69:22 + 17:44
17. Šafek Jiří SBK7621 B KOB START Blansko, z. s. 71:32 + 19:54
18. Pilný Jiří VRL7002 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:09 + 29:31
19. Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 81:26 + 29:48
20. Sochor Jan SBK6922 B KOB START Blansko, z. s. 82:31 + 30:53
M21C
5.60 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ekl Jan C 43:53
2. Bezděk Václav ABR8502 C A-team NOVO Bruntál 47:21 + 3:28
3. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko, z. s. 61:28 + 17:35
4. Láner Roman ABR8100 C A-team NOVO Bruntál 71:48 + 27:55
5. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 79:01 + 35:08
Hons Lukáš XPU8005 C PARDUBICE BIKERS DISK
Petr Ondřej BOR9706 C OK Jiskra Nový Bor DISK
M40
8.20 km, 500 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 C PELL´S ABND RACING TEAM 55:55
2. Daněk Roman SBK7541 E KOB START Blansko, z. s. 60:16 + 4:21
3. Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 60:55 + 5:00
4. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 61:14 + 5:19
5. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 63:35 + 7:40
6. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 64:38 + 8:43
7. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 65:23 + 9:28
8. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 65:41 + 9:46
9. Král Jan XBM6903 C PELL´S ABND RACING TEAM 66:08 + 10:13
10. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 66:13 + 10:18
11. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 67:52 + 11:57
12. Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 68:07 + 12:12
13. Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 68:13 + 12:18
14. Rovensky Milan 21A7700 C OLT Transdanubien 69:45 + 13:50
15. Hanák Petr SMR7402 C SNS Smržovka 69:54 + 13:59
16. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 70:39 + 14:44
17. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 71:19 + 15:24
18. Gerasko Timofei 17R7200 C Novosibirsk 71:22 + 15:27
19. Šňupárek Martin XBM7107 C PELL´S ABND RACING TEAM 75:52 + 19:57
20. Hruška Miloš ABR7501 A A-team NOVO Bruntál 76:10 + 20:15
21. Pölzelbauer Michael 15A7000 C OLG Ströck Wien 76:31 + 20:36
22. Linhart Michal XBM7801 C PELL´S ABND RACING TEAM 76:46 + 20:51
23. Nedopílek David ABR7602 A A-team NOVO Bruntál 78:11 + 22:16
24. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia Plzeň 82:47 + 26:52
25. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 90:23 + 34:28
26. Švarcbach Michal KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l. 92:18 + 36:23
27. Klučár Daniel RCP7141 C RCaP TEAM Bratislava 94:11 + 38:16
28. Kašpar Jaroslav TSU7000 C LKT 80 Šumperk 97:27 + 41:32
29. Skoupý Jan GIG7001 C GIGANT Orienteering 97:48 + 41:53
30. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 97:55 + 42:00
Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň DISK
M50
5.60 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 45:12
2. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 46:19 + 1:07
3. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 46:27 + 1:15
4. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 47:41 + 2:29
5. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 48:13 + 3:01
6. Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 49:11 + 3:59
7. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 50:53 + 5:41
8. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:19 + 7:07
9. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 52:34 + 7:22
10. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 53:32 + 8:20
11. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 56:59 + 11:47
12. Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 57:26 + 12:14
13. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 58:22 + 13:10
14. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 59:01 + 13:49
15. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 59:49 + 14:37
16. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 60:35 + 15:23
17. Štěpánský Václav TBM6108 C KOS TJ Tesla Brno 60:37 + 15:25
18. Argaláš Jaroslav TBM6213 C KOS TJ Tesla Brno 61:24 + 16:12
19. Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 66:06 + 20:54
20. Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko, z. s. 69:35 + 24:23
21. Janda Luboš CHT6001 C OOB SK Chrast 74:25 + 29:13
Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Autrata Vlastimil RCP6041 C RCaP TEAM Bratislava DISK
Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň DISK
Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team DISK
Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál DISK
M60
5.40 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 42:29
2. Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 63:37 + 21:08
3. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:24 + 24:55
4. Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál 68:38 + 26:09
5. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 68:40 + 26:11
6. Novák Miroslav SBK5400 C KOB START Blansko, z. s. 71:41 + 29:12
Open
7.30 km, 270 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rakovič Matěj C 61:02
2. Smutný Petr C 78:02 + 17:00
3. Provazník Dušan ADA7301 C OOB Spartak Adamov 89:29 + 28:27
4. Itaniemi Janita GIG C GIGANT Orienteering 100:14 + 39:12
5. Knitlová Eva 3WC6200 C Javorníček 100:55 + 39:53
Folprecht Jaroslav TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Chamraďa Dušan GIG C GIGANT Orienteering DISK
W14
3.00 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chamraďa Natali GIG0450 C GIGANT Orienteering 26:25
2. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 31:54 + 5:29
3. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 33:08 + 6:43
4. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 36:15 + 9:50
5. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 38:28 + 12:03
6. Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:44 + 13:19
7. Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 58:48 + 32:23
W17
4.00 km, 250 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 24:23
2. Schnetz Lena 00A C GO Harzberg 30:06 + 5:43
3. Dammfeld Karolina 94P02XY C Polish National MTBO Team 35:01 + 10:38
4. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 35:11 + 10:48
5. Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 36:02 + 11:39
6. Ogrodnik Magdalena 94P03XX C Polish National MTBO Team 36:43 + 12:20
7. Skoupá Vendula GIG0151 C GIGANT Orienteering 36:57 + 12:34
8. Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:58 + 16:35
9. Nyga Julia 94P02XX C Polish National MTBO Team 42:45 + 18:22
10. Kovářová Jana CET0251 C TJ Loko Česká Třebová 47:22 + 22:59
W20
6.30 km, 220 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 E KOS TJ Tesla Brno 55:28
2. Svobodová Alexandra VPM0051 A KOS Slavia Plzeň 56:46 + 1:18
3. Zrníková Adéla GIG0050 C GIGANT Orienteering 59:07 + 3:39
4. Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:49 + 9:21
5. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 70:45 + 15:17
6. Kiacová Veronika XPU9953 C PARDUBICE BIKERS 78:12 + 22:44
7. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:44 + 23:16
8. Kohoutová Barbora BOR9850 E OK Jiskra Nový Bor 86:46 + 31:18
W21E
8.20 km, 495 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 55:33
2. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 56:46 + 1:13
3. Gigon Michaela TBM7753 E KOS TJ Tesla Brno 64:50 + 9:17
4. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 68:21 + 12:48
5. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 71:18 + 15:45
6. Reifová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 71:54 + 16:21
7. Ančicová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 72:46 + 17:13
8. Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 74:00 + 18:27
9. Karochová Simona DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka 74:21 + 18:48
10. Reiner Marina 54A9150 C Austria MTBO Team 76:06 + 20:33
11. Kamiňska Anna 94P83XX C Polish National MTBO Team 82:47 + 27:14
12. Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 84:42 + 29:09
13. Waldmann Brigitte 21A9751 C OLT Transdanubien 90:13 + 34:40
Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha DISK
Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha DISK
W21A
6.30 km, 220 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno 49:05
2. Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 50:06 + 1:01
3. Chromá Adéla TBM8870 A KOS TJ Tesla Brno 54:50 + 5:45
4. Ticháčková Magdalena SJC7962 A Sportcentrum Jičín 55:14 + 6:09
5. Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 56:15 + 7:10
6. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 57:10 + 8:05
7. Kamererová Valerie STB9450 A TJ Stadion Nový Bor 58:04 + 8:59
8. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 58:25 + 9:20
9. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 58:42 + 9:37
10. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB START Blansko, z. s. 58:45 + 9:40
11. Pospíšková Magdalena TBM9150 A KOS TJ Tesla Brno 60:10 + 11:05
12. Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 60:50 + 11:45
13. Stachoňová Barbara SBK8451 A KOB START Blansko, z. s. 62:31 + 13:26
14. Lesová Markéta VPM8494 E KOS Slavia Plzeň 62:53 + 13:48
15. Bártíková Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS 64:41 + 15:36
16. Daňková Veronika SBK8151 A KOB START Blansko, z. s. 67:14 + 18:09
17. Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 67:23 + 18:18
18. Jirková Petra VPM8450 A KOS Slavia Plzeň 69:18 + 20:13
19. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB START Blansko, z. s. 70:03 + 20:58
20. Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha 70:24 + 21:19
21. Fremrová Jaroslava LPM7954 A OK Lokomotiva Plzeň 71:13 + 22:08
22. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 72:18 + 23:13
23. Kratschmerová Kateřina TBM8558 A KOS TJ Tesla Brno 74:20 + 25:15
24. Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 76:04 + 26:59
25. Berglová Lucie ZUP8250 A MTBO ČZU Praha 79:38 + 30:33
26. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 88:29 + 39:24
Večeřová Marcela ABR8888 A A-team NOVO Bruntál DISK
MS Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 80:25 + 31:20
W21B
5.00 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvodyová Šárka XPU8352 B PARDUBICE BIKERS 49:09
2. Pařízková Anežka SMR9350 C SNS Smržovka 55:42 + 6:33
3. Kalošová TerKa SMR8950 A SNS Smržovka 65:20 + 16:11
4. Trojanova Zuzana VBA8151 B ŠK VAZKA Bratislava 81:33 + 32:24
5. Hejnová Aneta SPC9356 C SPORTICUS team 81:56 + 32:47
6. Votýpková Zuzana BOR7958 B OK Jiskra Nový Bor 102:06 + 52:57
Malá Alice TBM7991 B KOS TJ Tesla Brno DISK
W40
5.20 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 48:52
2. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 52:00 + 3:08
3. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 52:39 + 3:47
4. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:03 + 5:11
5. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 54:56 + 6:04
6. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 55:37 + 6:45
7. Lánerová Leona ABR7752 B A-team NOVO Bruntál 56:21 + 7:29
8. Patková Kateřina BOR7853 A OK Jiskra Nový Bor 58:09 + 9:17
9. Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 59:53 + 11:01
10. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 60:01 + 11:09
11. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:02 + 14:10
12. Králová Dana XBM7650 C PELL´S ABND RACING TEAM 66:40 + 17:48
13. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko, z. s. 73:22 + 24:30
14. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 78:37 + 29:45
Svobodová Petra VPM7455 C KOS Slavia Plzeň DISK
Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál DISK
W50
4.70 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 42:57
2. Valentová Eva LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:21 + 2:24
3. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 46:52 + 3:55
4. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 47:32 + 4:35
5. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:32 + 5:35
6. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 49:15 + 6:18
7. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 49:17 + 6:20
8. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 60:37 + 17:40
9. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 70:35 + 27:38
10. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 73:24 + 30:27
WM11
2.40 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 19:54
2. Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 21:12 + 1:18
3. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 21:22 + 1:28
4. Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 23:17 + 3:23
5. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 24:00 + 4:06
6. Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia Plzeň 24:43 + 4:49
7. Folprecht Lukáš ZUP0800 C MTBO ČZU Praha 25:18 + 5:24
8. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 25:49 + 5:55
9. Chamraďa Elvira GIG1050 C GIGANT Orienteering 28:57 + 9:03
10. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 30:06 + 10:12
11. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 35:52 + 15:58
12. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 52:10 + 32:16
13. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 58:38 + 38:44
MS Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 26:44 + 6:50