Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, WRE, Český pohár MTBO – 5. kolo

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Karlovy Vary - Sokolský Vrch
Pořadatel:
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Mapa:
Ředitel závodu:
Eretová Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Žandová Marie
Stavitel tratí:
Kubín Jiří, Kubínová Veronika
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    
M14
1.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 12:11
2. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 15:19 + 3:08
3. Lusky Gregor 74D0602 ESV Dresden MTBO 15:20 + 3:09
4. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 16:13 + 4:02
5. Lucassen Thomas 74D0601 ESV Dresden MTBO 17:26 + 5:15
6. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 18:04 + 5:53
7. Herrmann Josef 48D0002 OL-Team Wehrsdorf 21:18 + 9:07
8. Thomas Tjark 54D0500 SV Sachsen 90 Werdau 21:58 + 9:47
9. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 22:55 + 10:44
M17
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 15:45
2. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 16:01 + 0:16
3. Břeň Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 18:01 + 2:16
4. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 18:49 + 3:04
5. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 20:03 + 4:18
6. Lucassen Frank 74D0201 ESV Dresden MTBO 24:01 + 8:16
7. Klopfer Alexander 54D0300 SV Sachsen 90 Werdau 30:19 + 14:34
M20
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 19:00
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 20:21 + 1:21
3. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 20:58 + 1:58
4. Vacek Jan SPC0009 SPORTICUS team 21:10 + 2:10
M21E
2.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 18:18
2. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 18:24 + 0:06
3. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 18:52 + 0:34
4. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 19:03 + 0:45
5. Dallavalle Luca 18I0002 The national Italian 19:07 + 0:49
6. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 19:33 + 1:15
7. Rossetto Riccardo 18I0003 The national Italian 19:34 + 1:16
8. Gritsan Ruslan 27R0002 Russia National Team 19:35 + 1:17
9. Medvedev Grigory 27R0001 Russia National Team 19:47 + 1:29
10. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 19:52 + 1:34
11. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 19:54 + 1:36
12. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 19:59 + 1:41
13. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 20:16 + 1:58
14. Bettega Fabiano 18I0001 The national Italian 20:38 + 2:20
15. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 20:48 + 2:30
16. Turra Piero 18I0004 The national Italian 21:02 + 2:44
17. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 21:23 + 3:05
18. Šňupárek Václav VPM9548 KOS Slavia Plzeň 21:43 + 3:25
19. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 21:49 + 3:31
20. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 22:12 + 3:54
21. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 22:15 + 3:57
22. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 22:18 + 4:00
23. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 22:25 + 4:07
24. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 22:51 + 4:33
25. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia Plzeň 22:55 + 4:37
26. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 22:59 + 4:41
27. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 23:06 + 4:48
28. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 23:12 + 4:54
28. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 23:12 + 4:54
30. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 23:21 + 5:03
31. Pucherna Eduard SMR7401 SNS Smržovka 23:37 + 5:19
32. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 23:42 + 5:24
33. Hess Hendrik 33D0001 USV TU Dresden 24:04 + 5:46
34. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 24:08 + 5:50
35. Denaix Michel 72F6001 COCS 25:14 + 6:56
36. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 25:29 + 7:11
37. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 26:09 + 7:51
38. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 26:12 + 7:54
39. Heinrich Peter 33D6001 USV TU Dresden 27:05 + 8:47
40. Albert Denny 54D8500 SV Sachsen 90 Werdau 27:16 + 8:58
41. Uhlemann Ulf 74D7901 ESV Dresden MTBO 29:41 + 11:23
42. Gerasko Timofei 17R0001 Novosibirsk 32:36 + 14:18
M21A
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 21:02
2. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 21:13 + 0:11
3. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia Plzeň 21:18 + 0:16
4. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 21:26 + 0:24
5. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:07 + 1:05
6. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 22:14 + 1:12
7. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 22:19 + 1:17
8. Kříž Libor XHK7804 MTBO Racing team Hradec Králové 22:44 + 1:42
9. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 23:32 + 2:30
10. Husák Václav XHK7702 MTBO Racing team Hradec Králové 23:44 + 2:42
11. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 24:01 + 2:59
12. Klemsa Jakub EKP9001 VŠTJ Ekonom Praha 25:26 + 4:24
13. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 25:31 + 4:29
14. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 25:34 + 4:32
15. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 25:36 + 4:34
16. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 25:47 + 4:45
17. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 26:09 + 5:07
18. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:40 + 5:38
19. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 26:45 + 5:43
20. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 26:49 + 5:47
21. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 26:54 + 5:52
22. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 26:55 + 5:53
23. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 26:59 + 5:57
24. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 27:07 + 6:05
25. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 27:18 + 6:16
26. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 27:40 + 6:38
27. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 28:10 + 7:08
28. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 28:16 + 7:14
29. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 30:24 + 9:22
30. Císař Jan EKP8503 VŠTJ Ekonom Praha 31:17 + 10:15
31. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 31:30 + 10:28
32. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 44:35 + 23:33
Merenus Štěpán SPC8404 SPORTICUS team DISK
M21B
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 15:23
2. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 15:43 + 0:20
3. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:48 + 3:25
4. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 18:51 + 3:28
5. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 19:02 + 3:39
6. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 19:08 + 3:45
7. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 19:12 + 3:49
8. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 20:22 + 4:59
9. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 20:29 + 5:06
10. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko, z. s. 20:37 + 5:14
11. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 21:23 + 6:00
12. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 21:44 + 6:21
13. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim 22:31 + 7:08
14. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 22:38 + 7:15
15. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 22:45 + 7:22
16. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 22:52 + 7:29
17. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 23:28 + 8:05
18. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 23:40 + 8:17
19. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 26:15 + 10:52
20. Zavrtálek Petr SMR8401 SNS Smržovka 26:36 + 11:13
M21C
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vít Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov 13:22
2. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 14:15 + 0:53
3. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 15:44 + 2:22
4. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 19:05 + 5:43
5. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia Plzeň 19:49 + 6:27
6. Rakovič Matěj NNN9105 Neregistrovaní 23:14 + 9:52
M40
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 20:08
2. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 21:06 + 0:58
3. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 21:26 + 1:18
4. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 21:31 + 1:23
5. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 21:42 + 1:34
6. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 22:40 + 2:32
7. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 22:53 + 2:45
8. Pilz Mark 54D7600 SV Sachsen 90 Werdau 23:18 + 3:10
9. Král Jan XBM6903 PELL´S ABND RACING TEAM 23:29 + 3:21
10. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 23:33 + 3:25
11. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 23:43 + 3:35
12. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 24:21 + 4:13
13. Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín 24:45 + 4:37
14. Uwe Röhner 1QD7200 SV IHW Alex 78 Berlin 24:56 + 4:48
15. Hauschild Steffen 74D6601 ESV Dresden MTBO 24:59 + 4:51
16. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 26:01 + 5:53
17. Hartung Thomas 54D7200 SV Sachsen 90 Werdau 26:55 + 6:47
18. Smaržík Jan LPM6910 OK Lokomotiva Plzeň 27:29 + 7:21
19. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 28:03 + 7:55
20. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia Plzeň 28:46 + 8:38
21. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 40:08 + 20:00
Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering DISK
M50
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 16:51
2. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 17:54 + 1:03
3. Dube-Sprun Michael 79D6601 TSV Karlshorst 18:10 + 1:19
4. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 18:13 + 1:22
5. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 18:56 + 2:05
6. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 19:01 + 2:10
7. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 19:32 + 2:41
8. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 19:34 + 2:43
9. Porstmann Roberto 74D6101 ESV Dresden MTBO 19:37 + 2:46
10. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 19:47 + 2:56
11. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 20:04 + 3:13
12. Sturm Michael 67D6800 ESV Lok Bitterfeld 20:06 + 3:15
13. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 20:07 + 3:16
14. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 20:56 + 4:05
15. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 21:59 + 5:08
16. Richter Frank 79D6201 TSV Karlshorst 24:00 + 7:09
17. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 27:04 + 10:13
18. Stoeckel Arnd 97D6201 USV Jena 29:03 + 12:12
19. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 31:22 + 14:31
20. Vaupel Andreas 46D6100 Eisleber RC Mansfelder Land 31:43 + 14:52
21. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 31:53 + 15:02
22. Breitwieser Steffen 95D5901 SV Wissenschaft Quedlinburg 33:39 + 16:48
23. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 37:10 + 20:19
Vogel Swen 54D6200 SV Sachsen 90 Werdau DISK
M60
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 15:37
2. Fremder Dietmar 48D5600 OL-Team Wehrsdorf 20:20 + 4:43
3. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 22:39 + 7:02
4. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 23:31 + 7:54
5. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 23:44 + 8:07
6. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 23:48 + 8:11
Open
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dethloff Sebastian NNN Neregistrovaní 16:09
2. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 19:24 + 3:15
3. Černý Petr HCE0100 TJ Hostivice 20:47 + 4:38
4. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 21:42 + 5:33
5. Matoušková Petra NNN Neregistrovaní 23:17 + 7:08
6. Svoboda Ondřej SKL7901 SMS Team Kladno 25:42 + 9:33
7. Oherová Michaela NNN Neregistrovaní 29:16 + 13:07
Černý David HCE0000 TJ Hostivice DISK
Bergleiter Elke NNN Neregistrovaní DISK
W14
1.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 19:53
2. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 21:18 + 1:25
3. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 22:19 + 2:26
4. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 25:20 + 5:27
5. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 26:36 + 6:43
6. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 26:56 + 7:03
W17
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 14:43
2. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 17:12 + 2:29
3. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 17:34 + 2:51
4. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 18:24 + 3:41
W20
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 13:50
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 14:32 + 0:42
3. Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering 14:40 + 0:50
4. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 15:06 + 1:16
5. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:35 + 2:45
6. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 17:55 + 4:05
7. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 19:56 + 6:06
8. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:44 + 15:54
W21E
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Reifová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 18:07
2. Denaix Lou 72F9550 COCS 18:33 + 0:26
3. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 19:15 + 1:08
4. Dannowski Anke 74D7850 ESV Dresden MTBO 19:37 + 1:30
5. Tučková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team 19:54 + 1:47
6. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 20:18 + 2:11
7. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 20:48 + 2:41
8. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 21:19 + 3:12
9. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 22:52 + 4:45
10. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 22:56 + 4:49
11. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 23:54 + 5:47
12. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 25:56 + 7:49
13. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 26:08 + 8:01
14. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 26:16 + 8:09
W21A
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 13:31
2. Pospíšková Magdalena TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 14:10 + 0:39
3. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 14:57 + 1:26
4. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 15:01 + 1:30
5. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 15:04 + 1:33
6. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 15:08 + 1:37
7. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 15:10 + 1:39
8. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 15:13 + 1:42
9. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 15:57 + 2:26
10. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 16:18 + 2:47
11. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 16:26 + 2:55
12. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 16:33 + 3:02
13. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 16:38 + 3:07
14. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 16:39 + 3:08
15. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 16:40 + 3:09
16. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 16:44 + 3:13
17. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 16:55 + 3:24
18. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 16:58 + 3:27
19. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 17:38 + 4:07
20. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 18:48 + 5:17
21. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 19:37 + 6:06
22. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 21:14 + 7:43
23. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 21:16 + 7:45
Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín DISK
W21B
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 14:13
2. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 14:41 + 0:28
3. Pařízková Anežka SMR9350 SNS Smržovka 14:46 + 0:33
4. Ksandrová Marie EKP9262 VŠTJ Ekonom Praha 15:41 + 1:28
5. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 17:28 + 3:15
6. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 18:13 + 4:00
7. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 18:20 + 4:07
8. Hejnová Aneta SPC9356 SPORTICUS team 21:43 + 7:30
9. Kratochvílová Lucie VPM9251 KOS Slavia Plzeň 25:06 + 10:53
10. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 25:20 + 11:07
11. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 30:04 + 15:51
W40
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 16:36
2. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 17:12 + 0:36
3. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 17:45 + 1:09
4. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:03 + 1:27
5. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 18:25 + 1:49
6. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 18:55 + 2:19
7. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 20:03 + 3:27
8. Králová Dana XBM7650 PELL´S ABND RACING TEAM 21:16 + 4:40
9. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:21 + 5:45
10. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 24:03 + 7:27
Svobodová Petra VPM7455 KOS Slavia Plzeň DISK
W50
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 18:17
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 18:24 + 0:07
3. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 18:46 + 0:29
4. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 19:34 + 1:17
5. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 24:16 + 5:59
6. Baumbach Heidi 46D6350 Eisleber RC Mansfelder Land 29:38 + 11:21
WM11
1.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team 16:25
2. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 18:48 + 2:23
3. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 20:29 + 4:04
4. Reichel Marcus 74D0801 ESV Dresden MTBO 21:12 + 4:47
5. Folprecht Lukáš ZUP0800 MTBO ČZU Praha 21:40 + 5:15
6. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 22:16 + 5:51
7. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 22:49 + 6:24
8. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 24:17 + 7:52
9. Klopfer Max 54D0800 SV Sachsen 90 Werdau 27:41 + 11:16
10. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 39:15 + 22:50
11. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 40:38 + 24:13
12. Štěpánková Emma VIP0953 SK VIPrahlo 44:27 + 28:02
13. Chamraďa Elvira GIG1050 GIGANT Orienteering 44:38 + 28:13
14. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:05 + 78:40
15. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 95:43 + 79:18
16. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 97:46 + 81:21
Štěňha David SPC0701 SPORTICUS team DISK