Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 12. kolo

Datum:
21.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
23H - MTBO-HUN
Mapa:
Ředitel závodu:
Vajda Peter
Hlavní rozhodčí:
Kiss Zoltán
Stavitel tratí:
Vajda Peter
Kategorie:
Family     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M50B     M60     M70     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    
Family
2.51 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zhurkin Egor Forest Sport 23:51
2. Viraszkó Panna Diósgyőri Tájfutó Club 25:24 + 1:33
3. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 32:10 + 8:19
4. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 33:28 + 9:37
M14
2.84 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 19:11
2. Tamás Bence Diósgyőri Tájfutó Club 33:26 + 14:15
3. Kinde Merse Márk Veszprémi Honvéd Sportegyesüle 34:51 + 15:40
M17
3.71 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 18:19
2. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 20:58 + 2:39
3. Břeň Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 21:53 + 3:34
4. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 23:46 + 5:27
5. Hnilica Hannes MTBO-Junior-Team-Austria 24:41 + 6:22
6. Mesics Botond Péter Soproni MAFC 24:57 + 6:38
7. Alpár Domonkos Márton Szombathelyi Haladás VSE 27:31 + 9:12
8. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 30:44 + 12:25
9. Izer Barnabás Szombathelyi Haladás VSE 32:13 + 13:54
M20
4.16 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mesics Mátyás Soproni MAFC 29:13
M21E
4.48 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 21:15
2. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 22:53 + 1:38
3. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 23:49 + 2:34
4. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 24:05 + 2:50
5. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 24:23 + 3:08
6. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 24:32 + 3:17
7. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 24:41 + 3:26
8. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 24:49 + 3:34
9. Rózsa László Megalódusz SE 25:10 + 3:55
10. Šurgan Štefan VBA7941 ŠK VAZKA Bratislava 25:23 + 4:08
11. Fekete Ágoston Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 25:24 + 4:09
12. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 26:08 + 4:53
13. Pucherna Eduard SMR7401 SNS Smržovka 26:42 + 5:27
14. Klimo Thomas OLT Transdanubien 28:01 + 6:46
15. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 29:30 + 8:15
16. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 30:51 + 9:36
Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno DISK
Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Bedő Csaba Balatonfüredi Sport Club DISK
Stockmayer Manfred HSV OL Wiener Neustadt DISK
M21A
4.16 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 24:09
2. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 24:19 + 0:10
3. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 24:46 + 0:37
4. Buchtík Aleš XBM8201 PELL´S ABND RACING TEAM 25:17 + 1:08
5. Kříž Libor XHK7804 MTBO Racing team Hradec Králové 25:26 + 1:17
6. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 25:49 + 1:40
7. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 25:52 + 1:43
8. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 25:59 + 1:50
9. Klíma David VBA7901 ŠK VAZKA Bratislava 26:07 + 1:58
10. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:18 + 2:09
11. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 27:25 + 3:16
12. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 27:43 + 3:34
13. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 27:50 + 3:41
14. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 27:56 + 3:47
15. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko, z. s. 28:20 + 4:11
16. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 28:42 + 4:33
17. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 30:14 + 6:05
18. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 32:04 + 7:55
19. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 41:53 + 17:44
Husák Václav XHK7702 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
M21B
3.98 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko, z. s. 23:25
2. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 23:48 + 0:23
2. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 23:48 + 0:23
4. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 24:53 + 1:28
5. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 25:05 + 1:40
6. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:20 + 1:55
7. Hodoň Miroslav GIG8100 GIGANT Orienteering 25:41 + 2:16
8. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 29:21 + 5:56
9. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 29:52 + 6:27
10. Šafek Jiří SBK7621 KOB START Blansko, z. s. 29:59 + 6:34
Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko, z. s. DISK
M21C
3.71 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kárpáti Gábor Műegyetemi Atlétikai és Footba 22:40
2. Ember Ágoston Mecsek Maraton Team 23:43 + 1:03
3. Hidas Zoltán Silvanus Sportegyesület 23:46 + 1:06
4. Tamás Tibor Diósgyőri Tájfutó Club 24:35 + 1:55
5. Vít Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov 24:54 + 2:14
6. Smaržík Jan LPM6910 OK Lokomotiva Plzeň 26:25 + 3:45
7. Csordás Kornél Rehab SC 28:29 + 5:49
8. Dankó István Tipo Orienteering Club 30:20 + 7:40
9. Lindenberger Béla Individuals/No club 38:59 + 16:19
10. Szabó Csaba Soproni MAFC 44:24 + 21:44
11. Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 45:36 + 22:56
Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Morandini Kristóf Márk Tabáni Spartacus Sport és Körn DISK
M40
4.23 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 PELL´S ABND RACING TEAM 20:14
2. Zhurkin Maxim Forest Sport 22:08 + 1:54
3. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 22:11 + 1:57
4. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 22:28 + 2:14
5. Král Jan XBM6903 PELL´S ABND RACING TEAM 23:23 + 3:09
6. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 23:49 + 3:35
7. Viraszkó Zoltán Diósgyőri Tájfutó Club 23:50 + 3:36
8. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 24:18 + 4:04
9. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 24:56 + 4:42
10. Šňupárek Martin XBM7107 PELL´S ABND RACING TEAM 25:07 + 4:53
11. Hnilica Thomas Wiener Schulcup 25:24 + 5:10
12. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia Plzeň 27:36 + 7:22
Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
M50
3.98 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 21:54
2. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 22:01 + 0:07
3. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 22:16 + 0:22
4. Tišnovský Zdeněk TBM6620 KOS TJ Tesla Brno 22:25 + 0:31
5. Jankó Tamás 22H5800 Hegyisport Szentendre Egy. 23:17 + 1:23
6. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 23:20 + 1:26
7. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 23:32 + 1:38
8. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 24:08 + 2:14
9. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 24:15 + 2:21
10. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 24:44 + 2:50
11. Mesics Péter Soproni MAFC 26:11 + 4:17
12. Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno 26:55 + 5:01
13. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 27:54 + 6:00
14. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 29:23 + 7:29
15. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:25 + 7:31
16. Luttenberger Hans Heeressportverein Feldbach 29:59 + 8:05
17. Kradischnig Günter OLC Graz 30:18 + 8:24
18. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 32:17 + 10:23
19. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 32:25 + 10:31
20. Szabó Tamás MTBO Hungary 36:38 + 14:44
Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov DISK
M50B
2.95 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinde Kálmán Veszprémi Honvéd Sportegyesüle 20:23
M60
3.48 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 19:18
2. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 19:44 + 0:26
3. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 24:54 + 5:36
4. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 34:58 + 15:40
M70
2.95 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hidas Sándor Silvanus Sportegyesület 32:40
2. Kardos Ferenc dr. Orvosegyetem SC 32:44 + 0:04
3. Deseő László Hegyvidék SE-MOM 40:49 + 8:09
W14
2.84 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burešová Veronika XBM0550 PELL´S ABND RACING TEAM 20:15
2. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 23:36 + 3:21
3. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 25:41 + 5:26
4. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 25:55 + 5:40
W17
3.48 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zhurkina Anastasia Forest Sport 21:57
2. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 22:23 + 0:26
W20
3.71 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Jana MTBO-Junior-Team-Austria 22:48
2. Hnilica Lea MTBO-Junior-Team-Austria 23:33 + 0:45
3. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 32:36 + 9:48
W21E
4.23 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Füzy Anna Orvosegyetem SC 24:39
1. Gigon Michaela TBM7753 KOS TJ Tesla Brno 24:39
3. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 24:45 + 0:06
4. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 25:54 + 1:15
5. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 27:02 + 2:23
6. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 27:18 + 2:39
7. Walther Katja OLT Transdanubien 28:29 + 3:50
8. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 29:07 + 4:28
9. Benke Noémi Orvosegyetem SC 32:01 + 7:22
10. Balla Sarolta Boróka Hegyisport Szentendre Egy. 35:56 + 11:17
W21A
3.71 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 21:42
2. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 22:19 + 0:37
3. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko, z. s. 23:29 + 1:47
4. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 23:42 + 2:00
5. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 27:26 + 5:44
6. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko, z. s. 28:03 + 6:21
7. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 29:32 + 7:50
8. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 31:42 + 10:00
Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň DISK
W21B
2.95 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bardon-Kinde Vanda Gödöllői Kirchhofer József SE 19:31
2. Horváth Adrienn Individuals/No club 22:22 + 2:51
3. Baumann Viola Individuals/No club 22:51 + 3:20
4. Hejnová Aneta SPC9356 SPORTICUS team 26:21 + 6:50
5. Hidas-Mészáros Eszter Silvanus Sportegyesület 33:22 + 13:51
6. Debnár Zsuzsanna Diósgyőri Tájfutó Club 38:29 + 18:58
Erős Gabriella Soproni MAFC DISK
W40
3.48 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 20:42
2. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 22:17 + 1:35
3. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 23:02 + 2:20
4. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:06 + 2:24
5. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 24:18 + 3:36
6. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 25:12 + 4:30
7. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 25:56 + 5:14
8. Králová Dana XBM7650 PELL´S ABND RACING TEAM 27:59 + 7:17
9. Szabó Erika Szombathelyi Haladás VSE 28:09 + 7:27
10. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 29:39 + 8:57
11. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 31:11 + 10:29
12. Török Lavinia Orvosegyetem SC 40:28 + 19:46
Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha DISK
W50
2.95 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 20:29
2. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 20:52 + 0:23
3. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 21:18 + 0:49
4. Skácelová Naděžda TSU6183 LKT 80 Šumperk 22:04 + 1:35
5. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 22:14 + 1:45
6. Hnilica Sonja Wiener Schulcup 22:27 + 1:58
7. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 23:44 + 3:15
8. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 25:21 + 4:52
9. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 27:24 + 6:55
10. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 28:09 + 7:40
11. Luttenberger Marie-Luise Heeressportverein Feldbach 30:18 + 9:49
WM11
2.51 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 25:29
2. Marjai Áron Hegyvidék SE-MOM 27:03 + 1:34
3. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 36:16 + 10:47