Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 18. kolo

Datum:
16.09.2018
Místo konání:
Sloup v Čechách
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:15.000 e5m formát A3
Ředitel závodu:
Bogar Leoš
Hlavní rozhodčí:
Žíla Vladimír
Stavitel tratí:
Bogar Kryštof
JURY:
Svoboda Honza, Kalina Miroslav, Horák Martin
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    
M14
5.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 26:04
2. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 27:00 + 0:56
3. Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 27:09 + 1:05
4. Heidner Raphael ESV Dresden 27:12 + 1:08
5. Hähnel Per OL-Team Wehrsdorf 29:18 + 3:14
6. Herrmann Josef OL-Team Wehrsdorf 37:33 + 11:29
7. Tjark Thomas Sachsen Werdau 90 40:43 + 14:39
8. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 50:40 + 24:36
9. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 60:31 + 34:27
10. Lucassen Thomas ESV Dresden 109:38 + 83:34
Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering DISK
M17
13.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 75:58
2. Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 79:51 + 3:53
3. Břeň Daniel SKL0100 B SMS Team Kladno 80:34 + 4:36
4. Lucassen Frank ESV Dresden 84:41 + 8:43
5. Klopfer Alexander Sachsen Werdau 90 97:45 + 21:47
6. Kroc Kryštof GIG0100 B GIGANT Orienteering 112:59 + 37:01
M20
19.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 91:21
2. Vacek Jan SPC0009 B SPORTICUS team 92:41 + 1:20
3. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 161:26 + 70:05
M21E
22.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 94:03
2. Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 95:32 + 1:29
3. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 98:11 + 4:08
4. Wohanka Richard SLA0100 E SKOB Slaný 98:12 + 4:09
5. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 101:20 + 7:17
6. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 101:44 + 7:41
7. Chmelař Lukáš XHK9100 A MTBO Racing team Hradec Králové 106:20 + 12:17
8. Albert Denny Sachsen Werdau 90 107:45 + 13:42
9. Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 108:14 + 14:11
10. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 109:08 + 15:05
11. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 110:02 + 15:59
12. Hess Hendrik USV TU Dresden 110:15 + 16:12
13. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 111:25 + 17:22
14. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 113:27 + 19:24
15. Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 113:41 + 19:38
16. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 114:46 + 20:43
17. Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 115:17 + 21:14
18. Huster Mark Sachsen Werdau 90 115:46 + 21:43
19. Tošner Michal VPM7803 E KOS Slavia Plzeň 116:51 + 22:48
20. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 117:06 + 23:03
21. Pucherna Jan TAP7701 E KOB Tretra Praha 117:28 + 23:25
22. Kurz Pavel SPC7408 E SPORTICUS team 118:05 + 24:02
23. Pucherna Eduard SMR7401 E SNS Smržovka 118:15 + 24:12
24. Kouřimský Jan SLA7200 E SKOB Slaný 121:38 + 27:35
25. Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 122:42 + 28:39
26. Honner Jaroslav VPM7802 E KOS Slavia Plzeň 123:55 + 29:52
27. Bezouška Tomáš SPC7611 E SPORTICUS team 124:07 + 30:04
28. Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 129:46 + 35:43
29. Heinrich Peter SV TuR Dresden 133:03 + 39:00
30. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 135:50 + 41:47
31. Sajal Martin SPC7803 E SPORTICUS team 141:56 + 47:53
32. Uhlemann Ulf ESV Dresden 155:34 + 61:31
M21A
19.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 91:50
2. Klemsa Jakub EKP9001 A VŠTJ Ekonom Praha 96:26 + 4:36
3. Šabatka Zdeněk XHK8900 A MTBO Racing team Hradec Králové 96:46 + 4:56
4. Pruner Petr SPC8207 A SPORTICUS team 96:50 + 5:00
5. Musil Pavel SJC7705 A Sportcentrum Jičín 99:00 + 7:10
6. Husák Václav XHK7702 A MTBO Racing team Hradec Králové 99:27 + 7:37
7. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:17 + 8:27
8. Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava 101:39 + 9:49
9. Jiran Jan XHK7701 A MTBO Racing team Hradec Králové 102:18 + 10:28
10. Boček Milan TBM9228 A KOS TJ Tesla Brno 103:14 + 11:24
11. Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové 103:36 + 11:46
12. Kopecký Pavel VSP7800 A USK Praha 105:26 + 13:36
13. Cerman Lukáš DMS8100 A Dynamo Malá Skála 106:21 + 14:31
14. Buriánek Vojta SMR7801 A SNS Smržovka 107:36 + 15:46
15. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 108:09 + 16:19
16. Müller Pavel JEP7900 A Jehlanka Team 108:13 + 16:23
17. Maňásek Josef SVR7700 A TJ Švýcárna 108:34 + 16:44
18. Kazda Jiří SJC8006 A Sportcentrum Jičín 108:36 + 16:46
19. Jedlička Lukáš XHK8100 A MTBO Racing team Hradec Králové 109:59 + 18:09
20. Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála 110:01 + 18:11
21. Anděl Robert VPM8001 A KOS Slavia Plzeň 110:29 + 18:39
22. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 111:02 + 19:12
23. Vávra Martin HOR9700 B TJ Jiskra Hořice 111:13 + 19:23
24. Vedral Martin SPC8306 A SPORTICUS team 113:47 + 21:57
25. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 116:17 + 24:27
26. Bergl Tomáš ZUP7800 A MTBO ČZU Praha 117:11 + 25:21
27. Geisler Michal SPC7504 A SPORTICUS team 118:00 + 26:10
28. Šebesta Petr TAP7604 A KOB Tretra Praha 120:15 + 28:25
29. Opršal Juraj VBA8301 A ŠK VAZKA Bratislava 122:00 + 30:10
29. Šafář Jan XHK7700 A MTBO Racing team Hradec Králové 122:00 + 30:10
31. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 122:38 + 30:48
32. Šimon Václav LBE9100 A TJ Lokomotiva Beroun 122:49 + 30:59
33. Tomeček Karel TSU8300 A LKT 80 Šumperk 127:46 + 35:56
34. Císař Jan EKP8503 A VŠTJ Ekonom Praha 130:02 + 38:12
35. La Carbonara Claudio TBM7337 A KOS TJ Tesla Brno 130:58 + 39:08
36. Vozka Radim BLI7402 A MTBO Bludný kořen 137:34 + 45:44
Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň DISK
M21B
14.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 75:54
2. Černý Ladislav ZUP8200 B MTBO ČZU Praha 76:03 + 0:09
3. Tomeš Petr SJC7531 B Sportcentrum Jičín 82:52 + 6:58
4. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 83:56 + 8:02
5. Vlček Petr LDC8700 B KOB Děčín 85:12 + 9:18
6. Drobník Lukáš SJC8500 B Sportcentrum Jičín 85:28 + 9:34
7. Horák Jan LDC9800 B KOB Děčín 88:45 + 12:51
8. Netuka Martin XHK7302 B MTBO Racing team Hradec Králové 88:50 + 12:56
9. Vaněček Jan ZUP8003 B MTBO ČZU Praha 90:48 + 14:54
10. Zavrtálek Petr SMR8401 B SNS Smržovka 91:57 + 16:03
11. Paulíček Jiří SJI7727 B OK Jihlava 92:21 + 16:27
12. Jiráček Josef SBK8501 B KOB START Blansko, z. s. 92:42 + 16:48
13. Kolaja Jan VLI8100 B Slavia Liberec orienteering 93:38 + 17:44
14. Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 94:28 + 18:34
15. Štregl Tomáš VRL7406 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:29 + 18:35
16. Popule Tomáš LPM8803 B OK Lokomotiva Plzeň 95:59 + 20:05
17. Pastuszek Jakub VSP7500 B USK Praha 97:47 + 21:53
18. Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 100:35 + 24:41
19. Otoupalík Jan TBM7123 B KOS TJ Tesla Brno 103:31 + 27:37
20. Ouhrabka Jakub SPC8003 C SPORTICUS team 103:38 + 27:44
21. Sochor Jan SBK6922 B KOB START Blansko, z. s. 104:33 + 28:39
22. Zít Jan LDC8200 B KOB Děčín 110:00 + 34:06
23. Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 116:28 + 40:34
24. Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 121:52 + 45:58
25. Ištok Martin BLI8001 B MTBO Bludný kořen 122:28 + 46:34
26. Kurka Vojtěch SMR8400 B SNS Smržovka 144:43 + 68:49
27. David Josef DMS8101 B Dynamo Malá Skála 150:15 + 74:21
M21C
10.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Ondřej XHK8505 C MTBO Racing team Hradec Králové 58:06
2. Kvapil Petr TUR7410 C OOB TJ Turnov 60:18 + 2:12
3. Opalecký Radek BLI MTBO Bludný kořen 72:01 + 13:55
4. Dethloff Sebastian OL-Team Wehrsdorf 74:57 + 16:51
Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice DISK
Kobr Tomáš SMR8900 C SNS Smržovka DISK
Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
M40
18.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 C PELL´S ABND RACING TEAM 81:59
2. Obuškevič Jan SMR7000 C SNS Smržovka 87:23 + 5:24
3. Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 91:21 + 9:22
4. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 91:50 + 9:51
5. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 93:21 + 11:22
6. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 94:44 + 12:45
7. Skoupý Jan GIG7001 C GIGANT Orienteering 99:28 + 17:29
8. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 99:58 + 17:59
9. Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 100:29 + 18:30
10. Král Jan XBM6903 C PELL´S ABND RACING TEAM 100:45 + 18:46
11. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 100:51 + 18:52
12. Podrábský Ctibor VLI7001 C Slavia Liberec orienteering 101:23 + 19:24
13. Hons Miši SMR7700 A SNS Smržovka 102:59 + 21:00
14. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 103:38 + 21:39
15. Schütze Mirko OLV Potsdam 103:51 + 21:52
16. Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 105:42 + 23:43
17. Faltejsek Lukáš XPU7725 A PARDUBICE BIKERS 106:25 + 24:26
18. Bašus Petr ZUP7400 C MTBO ČZU Praha 106:47 + 24:48
19. Svoboda Ivan SMR6200 C SNS Smržovka 107:12 + 25:13
20. Hartung Thomas Sachsen Werdau 90 107:29 + 25:30
21. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 108:02 + 26:03
22. Nedopílek David ABR7602 A A-team NOVO Bruntál 109:07 + 27:08
23. Šňupárek Ondřej TZL6949 C SKOB Zlín 109:27 + 27:28
24. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 110:53 + 28:54
25. Švarcbach Michal KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l. 115:49 + 33:50
26. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 117:24 + 35:25
27. Röhner Uwe SV IHW Alex 78 Berlin 119:11 + 37:12
28. Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 122:16 + 40:17
29. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 125:12 + 43:13
30. Haberecht Ralf ESV Bitterfeld 135:57 + 53:58
Rod Jan VSP7423 C USK Praha DISK
Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering DISK
Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka DISK
M50
14.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vanka Petr OKP6801 A SK OK 24 Praha 70:42
2. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 79:07 + 8:25
3. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 79:38 + 8:56
4. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 81:04 + 10:22
5. Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 81:26 + 10:44
6. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 84:23 + 13:41
7. Dube-Spuhn Michael TSV Karlshorst 84:38 + 13:56
8. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 85:17 + 14:35
9. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 88:52 + 18:10
10. Sturm Michael ESV Bitterfeld 89:19 + 18:37
11. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 91:17 + 20:35
12. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 94:13 + 23:31
13. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 94:56 + 24:14
14. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 96:42 + 26:00
15. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 97:08 + 26:26
16. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 98:59 + 28:17
17. Vogel Sven Sachsen Werdau 90 99:54 + 29:12
18. Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 101:19 + 30:37
19. Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 103:45 + 33:03
20. Stoeckel Arnd USV Jena 113:56 + 43:14
21. Breitwieser Steffen Wiss Quedlinburg 119:40 + 48:58
22. Nagy Josef TJN6701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 119:45 + 49:03
23. Pšenička Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 129:28 + 58:46
24. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 150:35 + 79:53
M60
11.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 72:52
2. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 80:08 + 7:16
3. Dawson Keith EKP5802 C VŠTJ Ekonom Praha 82:01 + 9:09
4. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 84:52 + 12:00
5. Rochford Iain 75A5800 OK Klosterneuburg 85:38 + 12:46
6. Fremder Dietmar OL-Team Wehrsdorf 88:48 + 15:56
7. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 90:12 + 17:20
8. Wieland Reinhard Skiclub Lauf 90:25 + 17:33
9. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 96:19 + 23:27
10. Plötz Gerhart OLV Potsdam 122:53 + 50:01
11. Lukavec Míla SMR4900 C SNS Smržovka 131:42 + 58:50
12. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 133:56 + 61:04
13. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 135:15 + 62:23
Open
13.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešík Marek 92X8301 Jizerky 72:56
2. Švestka Martin NNN Neregistrovaní 74:33 + 1:37
3. Fejk Zbyněk 6YC7549 Neregistrovaní 78:07 + 5:11
4. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 80:59 + 8:03
5. Patka Ondřej MOLS Team 89:10 + 16:14
6. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 95:15 + 22:19
7. Provazník Dušan ADA7301 OOB Spartak Adamov 98:08 + 25:12
8. Weberová Ivana NNN Neregistrovaní 99:08 + 26:12
9. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 100:08 + 27:12
10. Drobník Ivan VLI5601 Slavia Liberec orienteering 106:05 + 33:09
11. Podroužek Michal STB TJ Stadion Nový Bor 111:59 + 39:03
12. Reichel Thomas ESV Dresden 113:42 + 40:46
13. Lukavcová Ivana SMR8754 B SNS Smržovka 115:40 + 42:44
14. Wohanková Julie SLA9999 SKOB Slaný 120:28 + 47:32
15. Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 120:29 + 47:33
16. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 121:11 + 48:15
17. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 125:09 + 52:13
18. Kolorenč Pavel LDC5101 KOB Děčín 133:03 + 60:07
19. Malkova Elena SV POST Dresden 134:03 + 61:07
20. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 142:17 + 69:21
21. Knitlová Eva 3WC6200 Javorníček 152:11 + 79:15
Lukavcová Lenka SMR5450 C SNS Smržovka DISK
Chamraďa Dušan GIG GIGANT Orienteering DISK
W14
4.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burešová Veronika XBM0550 C PELL´S ABND RACING TEAM 29:54
2. Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 33:22 + 3:28
3. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 33:57 + 4:03
4. Chamraďa Natali GIG0450 C GIGANT Orienteering 34:04 + 4:10
5. Vanková Anna OKP0550 C SK OK 24 Praha 37:57 + 8:03
6. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:41 + 8:47
7. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 39:22 + 9:28
8. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 45:36 + 15:42
9. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 51:40 + 21:46
10. Suche Finja USV TU Dresden 66:20 + 36:26
11. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 72:27 + 42:33
W17
10.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lucie VPM0350 C KOS Slavia Plzeň 70:33
2. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 85:32 + 14:59
3. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 88:36 + 18:03
W20
13.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 79:39
2. Zrníková Adéla GIG0050 C GIGANT Orienteering 91:54 + 12:15
3. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 96:44 + 17:05
4. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 142:51 + 63:12
5. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 158:48 + 79:09
W21E
17.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 93:54
2. Reifová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 104:50 + 10:56
3. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 108:37 + 14:43
4. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 109:02 + 15:08
5. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 109:56 + 16:02
6. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 111:52 + 17:58
7. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 112:04 + 18:10
8. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 113:20 + 19:26
9. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 114:33 + 20:39
10. Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 116:48 + 22:54
11. Kurková Martina SMR8850 E SNS Smržovka 121:50 + 27:56
12. Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 124:32 + 30:38
13. Pfuhl Gerit USV TU Dresden 125:28 + 31:34
14. Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 126:51 + 32:57
15. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 134:49 + 40:55
W21A
14.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno 73:48
2. Bogarová Adélka VSP9050 A USK Praha 73:52 + 0:04
3. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 73:55 + 0:07
4. Hnátková Tereza SPC9271 A SPORTICUS team 74:25 + 0:37
5. Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 76:54 + 3:06
6. Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 77:39 + 3:51
7. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 77:55 + 4:07
8. Mokrá Julie VLI8051 A Slavia Liberec orienteering 79:26 + 5:38
9. Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 79:52 + 6:04
9. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 79:52 + 6:04
11. Jedličková Zuzana XHK8150 E MTBO Racing team Hradec Králové 79:55 + 6:07
12. Jiranová Kateřina XHK8350 A MTBO Racing team Hradec Králové 80:07 + 6:19
13. Bochenková Martina DKP8758 A Oddíl OB Kotlářka 81:26 + 7:38
14. Honsová Lenka SMR7750 A SNS Smržovka 81:39 + 7:51
15. Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 82:18 + 8:30
16. Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 82:19 + 8:31
17. Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia Plzeň 83:28 + 9:40
18. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 83:31 + 9:43
19. Tomečková Zuzana TSU8279 A LKT 80 Šumperk 83:33 + 9:45
20. Mrázková Romana SJC8351 A Sportcentrum Jičín 84:48 + 11:00
21. Lamichová Martina XHK9150 A MTBO Racing team Hradec Králové 84:50 + 11:02
22. Ticháčková Magdalena SJC7962 A Sportcentrum Jičín 84:53 + 11:05
23. Rychterová Dana SMR6950 A SNS Smržovka 85:29 + 11:41
24. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 86:02 + 12:14
25. Puchernová Zuzana TAP8453 A KOB Tretra Praha 86:23 + 12:35
26. Bártíková Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS 88:46 + 14:58
27. Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha 90:05 + 16:17
28. Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 94:44 + 20:56
29. Fremrová Jaroslava LPM7954 A OK Lokomotiva Plzeň 99:50 + 26:02
30. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 100:59 + 27:11
31. Berglová Lucie ZUP8250 A MTBO ČZU Praha 104:08 + 30:20
32. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 107:25 + 33:37
33. Zamrzlová Eva SJC8759 A Sportcentrum Jičín 113:53 + 40:05
Kopecká Anežka VSP8150 A USK Praha DISK
W21B
9.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 67:02
2. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 B Slavia Liberec orienteering 68:01 + 0:59
3. Ksandrová Marie EKP9262 B VŠTJ Ekonom Praha 79:15 + 12:13
4. Matoušková Petra BLI7799 MTBO Bludný kořen 79:48 + 12:46
5. Klíchová Jana SSU8151 B SK Severka Šumperk 80:09 + 13:07
6. Kvapilová Lenka TUR8151 B OOB TJ Turnov 82:10 + 15:08
7. Kazdová Jana SJC7752 B Sportcentrum Jičín 87:14 + 20:12
8. Prylová Pavla ZUP7552 B MTBO ČZU Praha 88:48 + 21:46
9. Hejnová Aneta SPC9356 C SPORTICUS team 125:45 + 58:43
W40
10.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 65:33
2. Veselá Iva ZUP7551 B MTBO ČZU Praha 67:13 + 1:40
3. Vanková Jana OKP7750 E SK OK 24 Praha 72:28 + 6:55
4. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 73:49 + 8:16
5. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 74:45 + 9:12
6. Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 77:11 + 11:38
7. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:57 + 13:24
8. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 80:05 + 14:32
9. Thomas Sylvia OL-Team Wehrsdorf 83:58 + 18:25
10. Straussová Petra LDC6951 C KOB Děčín 87:17 + 21:44
11. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 96:59 + 31:26
12. Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 98:35 + 33:02
Faltejsková Jana XPU7652 C PARDUBICE BIKERS DISK
W50
9.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 67:38
2. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 69:51 + 2:13
3. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 71:21 + 3:43
4. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 75:38 + 8:00
5. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 77:32 + 9:54
6. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 81:27 + 13:49
7. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 94:14 + 26:36
WM11
3.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 18:10
2. Weber Maxmilián NNN Neregistrovaní 18:25 + 0:15
3. Reichel Markus ESV Dresden 20:45 + 2:35
4. Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 21:39 + 3:29
5. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 25:17 + 7:07
6. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 26:00 + 7:50
7. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 27:57 + 9:47
8. Folprecht Lukáš ZUP0800 C MTBO ČZU Praha 29:19 + 11:09
9. Jung Hendrik Sachsen Werdau 90 30:10 + 12:00
10. Klopfer Max Sachsen Werdau 90 30:41 + 12:31
11. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 31:05 + 12:55
12. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 32:09 + 13:59
13. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 32:43 + 14:33
14. Vozková Veronika BLI MTBO Bludný kořen 33:41 + 15:31
15. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 33:42 + 15:32
16. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 34:56 + 16:46
17. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 35:10 + 17:00
18. Hähnel Ron OL-Team Wehrsdorf 35:35 + 17:25
19. Ouhrabka Vít SPC1010 C SPORTICUS team 36:54 + 18:44
20. Herrmann Charlotte OL-Team Wehrsdorf 39:48 + 21:38
21. Weber Sebastián NNN Neregistrovaní 41:31 + 23:21
22. Chamraďa Elvíra GIG GIGANT Orienteering 41:51 + 23:41
23. Patková Viktorie MOLS Team 44:48 + 26:38
24. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 48:47 + 30:37
25. Štěpánková Emma VIP0953 C SK VIPrahlo 49:05 + 30:55
26. Haasová Anežka BOR OK Jiskra Nový Bor 52:19 + 34:09
27. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 52:27 + 34:17
28. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 60:03 + 41:53
29. Vohanka Antonín VRL12101 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:21 + 62:11
30. Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 93:32 + 75:22