Výsledky závodu: Český pohár MTBO 2018 - stav po 4 závodech

Datum:
01.06.2018
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-05-1212.05.2018 Český pohár MTBO – 1. kolo VBA Ano Ano
2018-05-1313.05.2018 Český pohár MTBO – 2. kolo VBA Ano Ano
2018-05-1919.05.2018 Český pohár MTBO – 3. kolo TZL Ano Ano
2018-05-2020.05.2018 Český pohár MTBO – 4. kolo TZL Ano Ano
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, WRE, Český pohár MTBO – 5. kolo SKV Ne Ne
2018-06-0303.06.2018 Český pohár MTBO – 6. kolo, WRE SKV Ne Ne
2018-06-1616.06.2018 Haven Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO – 7. kolo | 7. Czech Cup | Haven Czech Championship | WMS GIG Ne Ne
2018-06-1717.06.2018 Haven Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO – 8. kolo | 8. Czech Cup | Haven Czech Championship | WMS GIG Ne Ne
2018-06-2323.06.2018 Český pohár MTBO – 9. kolo VLI Ne Ne
2018-06-2424.06.2018 Český pohár MTBO – 10. kolo VLI Ne Ne
2018-07-2121.07.2018 Český pohár MTBO – 11. kolo 23H Ne Ne
2018-07-2121.07.2018 Český pohár MTBO – 12. kolo 23H Ne Ne
2018-07-2222.07.2018 Český pohár MTBO – 13. kolo 23H Ne Ne
2018-09-0808.09.2018 Český pohár MTBO – 16. kolo SPC Ne Ne
2018-09-0808.09.2018 Český pohár MTBO – 17. kolo SPC Ne Ne
2018-09-0909.09.2018 Český pohár MTBO – 18. kolo SPC Ne Ne
2018-09-1515.09.2018 Český pohár MTBO – 14. kolo BOR Ne Ne
2018-09-1616.09.2018 Český pohár MTBO – 15. kolo BOR Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Český pohár MTBO – 19. kolo SBK Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Český pohár MTBO – 20. kolo SBK Ne Ne
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Svoboda Antonín VPM0601 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Zrník Tomáš GIG0601 178.49 2. 83.28( 4) 95.21( 2)
3 Štěpánek Jan TBM0607 172.80 2. 93.24( 2) 79.56( 3)
4 Patka Kryštof BOR0702 171.27 1. 100.00( 1) 71.27( 4)
5 Štáfek Ondřej SKL0401 155.97 2. 87.17( 2) 68.80( 2)
6 Bogar Vojtěch BOR0604 146.23 3. 91.03( 3) 55.20( 6)
7 Toloch Eduard GIG0600 137.17 5. 72.80( 6) 64.37( 5)
8 Čech Radan TBM0611 124.46 5. 78.27( 5) 46.19( 7)
9 Folprecht Matyáš TBM0606 70.39 7. 28.80( 7) 41.59( 8)
M17
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Tuma Matěj SJC0202 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kovář Ondřej VPM0200 186.37 2. 92.85( 2) 0.00( 6) 93.52( 2) 76.83( 3)
3 Břeň Daniel SKL0100 173.27 2. 84.34( 3) 58.67( 3) 88.93( 3) 80.28( 2)
4 Humlíček Tomáš SBK0101 131.00 2. 62.95( 4) 68.05( 2) 51.75( 5)
5 Kroc Kryštof GIG0100 95.81 4. 45.48( 7) 0.00( 4) 50.33( 6) 35.88( 4)
6 Staňa Ondřej BOR0301 92.04 4. 59.44( 4) 32.60( 5)
7 Venhoda Matěj SJI0301 55.20 5. 55.20( 5) 0.00( 6)
8 Navratil Matej VBA0201 50.19 5. 50.19( P) 0.00( P)
M20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Wohanka Richard SLA0100 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Vacek Jan SPC0009 196.12 1. 100.00( 1) 96.12( 2)
3 Hašek Jan VPM0001 195.47 2. 95.69( 2) 99.78( 2)
4 Hruška Tomáš ABR0001 193.25 1. 93.01( 2) 100.00( 1) 77.92( 3) 93.25( 3)
5 Hasman Ondřej VPM0002 75.32 4. 75.32( 4) 0.00( 4)
M21E
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Ludvík Vojtěch STB9301 291.17 1. 100.00( 1)100.00( 1) 91.17( 2)
2 Laciga Radek VSP8200 288.36 2. 93.80( 2) 98.35( 2) 80.50( 6) 96.21( 3)
3 Hradil Jiří TZL8604 283.55 3. 92.73( 3) 96.30( 3) 94.52( P) 0.00( P)
4 Stránský Vojtěch SJC9000 281.78 1. 91.80( 4) 86.99( 7) 89.98( 4)100.00( 1)
5 Ševčík Martin TBM7632 267.37 4. 80.67(11) 90.79( 4) 81.70( 5) 94.88( 4)
6 Pospíšek Marek TBM8907 247.02 6. 83.41( 7) 27.27(26) 75.09(10) 88.52( 6)
7 Štěpánek Martin TBM7327 243.31 6. 83.82( 6) 82.06(10) 71.41(13) 77.43(14)
8 Les Martin VPM7906 242.05 8. 81.74( 8) 82.10( 9) 50.37(23) 78.21(13)
9 Štěňha Martin SPC7608 241.12 8. 81.08(10) 80.41(12) 76.57( 8) 79.63(12)
10 Lauerman Jan SJI7419 240.14 9. 74.62(18) 81.98(11) 75.41( 9) 82.75( 9)
11 Šurgan Štefan VBA7941 237.95 8. 75.62(16) 79.32( P) 69.42(15) 83.01( 8)
12 Rygl Miroslav TBM7205 232.61 12. 80.11(12) 80.25(13) 64.45(16) 72.25(15)
13 Vala Radek ABR8401 231.19 11. 71.39(19) 77.47(16) 71.90(12) 81.82(11)
14 Kalina Miroslav SPC8211 225.09 14. 74.84(17) 79.04(14) 59.97(18) 71.21(16)
15 Kurz Pavel SPC7408 211.15 19. 69.35(21) 73.52(20) 53.98(22) 68.28(19)
16 Bezouška Tomáš SPC7611 199.94 17. 71.09(20) 67.80(21) 60.91(17) 61.05(23)
17 Jirka Michal SBK8403 198.32 19. 63.23(24) 73.54(19) 48.95(24) 61.55(22)
18 Bogar Kryštof BOR9402 194.79 1. 100.00( 1) 94.79( 5)
19 Graubner Jan TZL8236 192.89 22. 68.61(22) 59.98(22) 64.30( P) 0.00( P)
20 Svoboda Honza SMR7901 190.36 2. 90.82( 3) 99.54( 2)
21 Šňupárek Václav VPM9548 170.14 6. 81.52( 9) 88.62( 6)
22 Ludvík Matyáš STB9801 167.78 5. 78.14(14) 89.64( 5)
23 Muller Matej VBA9601 167.04 5. 88.76( 5) 78.28(15)
24 Škoda Jakub VLI8800 162.48 7. 79.73( 7) 82.75( 9)
25 Rygl Jaroslav TBM7044 159.62 8. 77.37(15) 82.25( 8)
26 Kanta Martin XPU9705 157.74 7. 72.41(11) 85.33( 7)
27 Tišnovský Martin TBM9120 153.31 13. 79.48(13) 73.83(17)
28 Smrt Martin EKP8431 151.36 23. 54.21(25) 58.30(23) 29.42(27) 38.85(26)
29 Štochel Miroslav MFP9300 138.56 24. 38.00(28) 55.53(24) 34.71(25) 45.03(24)
30 Štáfek Pavel SKL7401 136.20 25. 51.61(26) 51.75(25) 32.84(26) 30.58(27)
31 Uhmann Petr TBM8307 136.09 14. 70.06(14) 66.03(20)
32 Urban Miroslav DMS7900 127.32 18. 58.20(20) 69.12(18)
33 Pucherna Eduard SMR7401 125.45 17. 55.75(21) 69.70(17)
34 Honner Jaroslav VPM7802 121.98 19. 58.33(19) 63.65(21)
35 Jalový Milan RBK8347 121.49 18. 47.72(27) 73.77(18)
36 Domín Nikolas EKP8806 68.09 23. 68.09(23) 0.00(27)
37 Tošner Michal VPM7803 43.55 25. 0.00(28) 43.55(25)
M21A
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Vedra David TBM7402 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kříž Libor XHK7804 199.19 2. 94.07( 3) 86.45( 5) 99.66( 2) 99.53( 2)
3 Chmelař Lukáš XHK9100 198.43 1. 100.00( 1) 98.43( 2) 0.00(34) 96.97( 3)
4 Falta Ondřej DKP8502 189.81 1. 89.81( 5)100.00( 1)
5 Wohanka Pavel VRL7501 189.40 2. 97.29( 2) 92.11( 4) 87.43( 7) 78.27(11)
6 Schwab David TBM7401 183.09 4. 93.75( 4) 0.00(20) 79.39(10) 89.34( 4)
7 Moravec Štěpán SJI8101 182.30 5. 93.80( 5) 88.50( 6)
8 Musil Pavel SJC7705 180.98 3. 88.80( 6) 92.18( 3)
9 Hrdinka Daniel VRL9701 177.28 5. 88.40( 6) 88.88( 5)
10 Jiran Václav XBM7601 166.65 6. 86.91( 7) 79.74( 6) 71.84(17) 68.32(14)
11 Jedlička Marek XHK7502 166.60 8. 80.70( 8) 85.90( 8)
12 Merenus Štěpán SPC8404 158.05 8. 83.38( 8) 74.67( 9)
13 Boček Milan TBM9228 155.17 11. 81.10(11) 67.18(14) 74.07(15) 0.00(32)
14 Janda Martin DOB8002 154.47 8. 61.58(17) 75.68( 8) 74.41(14) 78.79( 9)
15 Haničák Tomáš DMS7700 153.73 10. 75.09(13) 78.64(10)
16 Jirka Jakub VPM7905 152.77 10. 75.33(13) 74.12(10) 77.44(12) 75.06(12)
17 Hegner Lukáš LPM8104 151.87 9. 81.77( 9) 70.10(13) 69.71(19) 68.72(13)
18 Šabatka Zdeněk XHK8900 147.05 7. 70.57(16) 76.48( 7)
19 Bergl Tomáš ZUP7800 145.40 11. 77.67(11) 67.73(15)
20 Urban Jan SBK7537 145.10 12. 72.97(14) 72.13(12) 59.72(23) 0.00(32)
21 Šimon Václav LBE9100 144.91 12. 78.86(12) 58.24(16) 43.62(32) 66.05(17)
22 Štregl Petr VRL7303 144.01 9. 80.19( 9) 63.82(18)
23 Brabec Jaroslav SBK8242 134.02 16. 71.89(16) 62.13(19)
24 Opršal Juraj VBA8301 132.60 16. 66.30( P) 0.00( P) 55.08(29) 66.30(16)
25 Geisler Michal SPC7504 130.91 15. 71.58(15) 40.37(19) 59.33(24) 55.72(24)
26 Polášek Radek TBM8008 130.75 18. 70.05(18) 60.70(20)
27 Maňásek Josef SVR7700 124.58 19. 69.71(19) 54.87(25)
28 Šebesta Petr TAP7604 119.42 17. 0.00(21) 48.30(17) 61.17(22) 58.25(22)
29 Bartoš Marián VSP8201 118.28 15. 52.18(18) 66.10(15) 39.40(33) 34.69(29)
30 Cerman Lukáš DMS8100 114.91 21. 55.36(28) 59.55(21)
31 Bitter Aleš KNC8803 109.10 21. 62.81(21) 46.29(26)
32 Odvody Zdeněk XPU8206 101.88 27. 56.89(27) 44.99(27)
33 Tomeček Karel TSU8300 99.57 11. 25.58(20) 73.99(11)
34 Stránský Jiří STB8100 98.67 3. 98.67( 3)
35 Buriánek Vojta SMR7801 96.89 4. 96.89( 4) 0.00(32)
36 Šafář Jan XHK7700 96.55 26. 58.34(26) 38.21(28)
37 La Carbonara Claudio TBM7337 93.55 25. 59.24(25) 34.31(30)
38 Pucher Filip ZUP7404 93.52 18. 48.83(19) 43.12(18) 44.69(31)
39 Sedláček Petr TSU8109 88.44 7. 0.00(34) 88.44( 7)
40 Anděl Robert VPM8001 81.48 10. 81.48(10) 0.00(20)
41 Vozka Radim BLI7402 69.95 30. 45.15(30) 24.80(31)
42 Klíma David VBA7901 57.91 23. 0.00(34) 57.91(23)
M21B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Horák Pavel VSP7200 193.38 1. 100.00( 1) 74.64( 2) 93.38( 4) 92.38( 4)
2 Vaněček Jan ZUP8003 192.02 2. 95.37( 3) 34.78( 7) 94.93( 3) 96.65( 2)
3 Humlíček Aleš SBK7539 181.21 4. 92.70( 4) 64.28( 4) 88.51( 5)
4 Červinka Jan SBK7900 180.89 1. 80.89(10)100.00( 1)
5 Štregl Tomáš VRL7406 178.93 5. 77.43( 6) 51.73( 5) 87.54( 6) 91.39( 5)
6 Reif Jan TSU8604 171.80 6. 86.51( 7) 85.29( 6)
7 Paulíček Jiří SJI7727 164.43 5. 88.77( 5) 75.66(12)
8 David Josef DMS8101 159.11 3. 66.33(15) 92.78( 3)
9 Popule Tomáš LPM8803 152.53 8. 73.60(13) 78.93( 8)
10 Hodoň Miroslav GIG8100 151.49 9. 79.66(11) 71.83( 9)
11 Ohera Karel BLI7803 150.96 7. 67.98(14) 82.98( 7)
12 Patka Miroslav BOR7715 133.50 10. 65.66(16) 67.84(10)
13 Ištok Martin BLI8001 133.33 9. 81.34( 9) 51.99(14)
14 Šafek Jiří SBK7621 132.61 6. 69.08(10) 39.91( 6) 61.46(17) 63.53(11)
15 Sochor Jan SBK6922 127.57 7. 74.13( 7) 28.10( 8) 40.19(20) 53.44(13)
16 Pilný Jiří VRL7002 101.40 12. 42.83(18) 58.57(12)
17 Urbaník Robert VLI7002 100.28 11. 57.99(11) 0.33(11) 42.29(19) 35.27(15)
18 Karkoš Petr XCR7300 100.00 1. 100.00( 1)
18 Stránský Jiří STB8100 100.00 1. 100.00( 1)
20 Netuka Martin XHK7302 98.63 2. 98.63( 2) 0.00(12)
21 Stachoň Zdeněk SBK8014 98.26 2. 98.26( 2)
22 König Lukáš SBK8001 95.74 9. 70.41( 9) 25.33( 9)
23 Otoupalík Jan TBM7123 86.38 8. 86.38( 8)
24 Meier Milan VLI7301 80.56 8. 71.11( 8) 9.45(10)
25 Tomeš Petr SJC7531 70.08 3. 0.00(12) 70.08( 3)
M21C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Bezděk Václav ABR8502 190.90 1. 100.00( 1) 90.90( 2)
2 Jágr Jaroslav SBK7549 117.98 2. 70.19( 2) 47.79( 4)
3 Petr Ondřej BOR9706 100.00 1. 0.00( 4)100.00( 1)
3 Stránský Jiří STB8100 100.00 1. 100.00( 1)
5 Láner Roman ABR8100 74.83 1. 0.00( 2) 0.00( 1) 48.36( 3) 26.47( 5)
6 Hons Lukáš XPU8005 70.82 3. 0.00( 4) 70.82( 3)
M40
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Jašek Petr ABR7601 200.00 1. 99.46( 2) 100.00( 1) 91.06( 3) 100.00( 1)
2 Bureš Pavel XBM7549 200.00 1. 100.00( 1) 97.70( 2) 100.00( 1) 99.20( 2)
3 Daněk Roman SBK7541 183.52 2. 92.22( 2) 91.30( 4)
4 Toloch Alexandr GIG7000 181.88 3. 90.49( 4) 91.39( 3)
5 Venhoda Milan SJI7104 181.15 3. 90.44( 4) 90.71( 3)
6 Zicha Jiří LCE7708 176.29 3. 92.73( 3) 83.56( 5)
7 Gryc Tomáš TBM6903 173.72 4. 90.44( 4) 83.28( 6) 73.65(15) 75.07(13)
8 Kroc Dalibor GIG7400 171.25 4. 75.63(10) 84.96( 4) 86.29( 5) 83.02( 7)
9 Král Jan XBM6903 171.03 6. 88.56( 6) 0.00(21) 81.73( 9) 82.47( 8)
10 Klech Richard VRB7201 168.21 5. 81.58(10) 86.63( 5)
11 Tuma Jaroslav SJC7305 164.92 6. 80.51( 9) 79.03( 8) 84.41( 6) 78.45(10)
12 Hanovec Petr VLI7101 163.99 7. 80.92( 7) 80.57( 7) 83.07( 7) 71.03(15)
13 Hanák Petr SMR7402 160.98 6. 74.99(14) 85.99( 6)
14 Zrník Tomáš GIG7118 158.76 9. 78.18(12) 80.58( 9)
15 Linhart Aleš GIG7200 155.84 11. 78.63(11) 77.21(12)
16 Žák Pavel ABR7600 153.01 9. 67.69(14) 75.01( 9) 78.00(13) 71.29(14)
17 Fišer Petr GIG7502 149.79 11. 72.46(16) 77.33(11)
18 Šňupárek Martin XBM7107 147.62 7. 80.92( 7) 66.70(12) 64.32(17) 65.26(16)
19 Nedopílek David ABR7602 142.78 10. 68.36(13) 74.42(10) 60.18(20) 47.36(19)
20 Kunz Martin GIG7100 139.93 11. 74.28(11) 65.65(14) 24.89(27) 35.88(21)
21 Švarcbach Michal KNC7001 137.90 12. 71.96(12) 65.94(13) 34.93(23) 58.36(17)
22 Hruška Miloš ABR7501 133.48 11. 60.25(16) 69.69(11) 63.79(18)
23 Rejholec Michal BOR7412 118.58 15. 56.68(17) 61.90(15) 0.00(28)
24 Klučár Daniel RCP7141 115.78 16. 56.04(18) 59.74(16) 31.56(24) 0.00(23)
25 Linhart Michal XBM7801 109.07 17. 36.22(19) 39.83(17) 62.71(19) 46.36(20)
26 Kovář Vladimír VPM7200 102.60 18. 51.95(21) 50.65(18)
27 Folprecht Eduard ZUP7300 82.53 8. 82.53( 8) 0.00(23)
28 Malý Martin TBM7610 76.46 18. 25.75(20) 38.10(18) 38.36(22) 25.77(22)
29 Svoboda Radek VPM6903 63.48 15. 63.48(15) 0.00(21) 0.00(28)
30 Suchánek Ladislav XBM7008 44.12 19. 16.16(21) 27.96(19)
31 Kašpar Jaroslav TSU7000 25.72 25. 25.72(25)
32 Skoupý Jan GIG7001 25.10 23. 25.10(26) 0.00(23)
33 Pažický Ľudovít RCP6941 10.64 20. 10.64(20)
M50
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Vanka Petr OKP6801 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Mach Radovan OKP6605 198.67 1. 100.00( 1) 98.67( 2)
3 Křeček Miroslav ZPV6213 191.41 3. 93.33( 5) 98.08( 3)
4 Kolář Rudolf ABR6301 190.61 3. 85.29( 6) 74.88( 8) 97.23( 3) 93.38( 4)
5 Král Jiří TSU5941 184.80 2. 87.27( 5) 79.45( 4) 97.53( 2) 0.00(24)
6 Mudrák Stanislav LCE6701 177.77 2. 88.20( 3) 89.57( 2)
7 Fajtl Jaroslav VPM6001 177.64 4. 85.25( 7) 79.45( 4) 0.00(22) 92.39( 5)
8 Řeháček Petr ABR6302 177.05 6. 91.19( 6) 85.86( 8)
9 Pospíšek Zbyněk TBM6007 176.16 7. 78.31( 9) 73.29(10) 87.43( 7) 88.73( 7)
10 Holinka Martin ZPV6712 173.30 6. 83.70( 9) 89.60( 6)
11 Kareis Martin VLI6501 164.76 3. 84.07( 8) 80.69( 3)
12 Svoboda Petr SLA6803 161.40 4. 88.08( 4) 73.32( 9)
13 Jánoška Jozef RBA5902 161.29 9. 77.22(12) 0.00(18) 67.66(15) 84.07( 9)
14 Kubát Miroslav VRL6701 159.76 8. 70.98(13) 51.23(15) 84.26( 8) 75.50(15)
15 Antoš Svatopluk SJC6602 159.43 6. 77.87(10) 77.32( 6) 81.56(10) 68.84(17)
16 Mlynárik Peter VBA6501 157.94 14. 78.97( P) 0.00( P) 69.43(14) 78.97(14)
17 Buřt Vladimír SBK6301 157.03 11. 73.93(11) 83.10(11)
18 Bogar Leoš BOR6603 155.89 4. 94.51( 4) 61.38(20)
19 Doležal Josef VAM6101 155.51 12. 65.42(16) 59.36(12) 72.94(12) 82.57(12)
20 Náhlovský David TBM6512 152.64 7. 77.38(11) 75.26( 7)
21 Kiac Jiří XPU6305 149.25 10. 54.76(17) 57.58(13) 65.97(16) 83.28(10)
22 Argaláš Jaroslav TBM6213 146.16 13. 64.16(18) 82.00(13)
23 Kopáček Miroslav CHT6049 142.37 13. 70.87(13) 71.50(16)
24 Novotný Petr TZL6601 135.22 11. 67.61(14) 61.45(11) 67.61( P) 0.00( P)
25 Štěpánský Václav TBM6108 128.68 14. 45.20(19) 55.81(14) 65.89(17) 62.79(19)
26 Peťovský Jan SBK6201 108.94 18. 46.05(20) 62.89(18)
27 Vrábel Jaromír ABR6102 100.54 16. 46.78(18) 39.72(16) 53.76(19) 46.49(21)
28 Hejna Jiří SPC6201 100.00 1. 0.00(22)100.00( 1)
29 Tišnovský Zdeněk TBM6620 89.46 2. 89.46( 2)
30 Janda Luboš CHT6001 68.08 21. 35.36(21) 32.72(22)
31 Autrata Vlastimil RCP6041 66.92 15. 66.92(15) 0.00(18) 0.00(22)
32 Němec Lubomír ABR6201 44.96 17. 4.54(20) 15.83(17) 0.00(22) 29.13(23)
M60
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Nejedlý Petr TZL5101 200.00 1. 85.25( 2) 100.00( 1)100.00( P) 0.00( P)
2 Laciga Zdeněk VSP5200 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Flašar Jan KCK5701 199.51 1. 100.00( 1) 99.51( 2)
4 Vojtášek Jan ABR5301 152.66 2. 58.45( 3) 84.02( 3) 38.45( 4) 68.64( 2)
5 Kuchař Vladimír BOR4902 71.71 2. 50.26( 2) 21.45( 3)
6 Wald František FSP5300 41.35 3. 41.35( 3)
7 Novák Miroslav SBK5400 36.24 4. 31.27( 5) 4.97( 4)
W14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Chamraďa Natali GIG0450 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
1 Vanková Anna OKP0550 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Králová Denisa TBM0559 192.06 2. 99.92( 2) 92.14( 2) 62.78( 4) 0.00( 7)
4 Klechová Karolína VRB0499 139.28 2. 49.59( 6) 89.69( 2)
5 Zemková Pavlína SLA0551 131.31 3. 54.38( 5) 76.93( 3)
6 Rejholcová Tereza BOR0751 127.34 2. 79.24( 2) 48.10( 4)
7 Folprechtová Julie ZUP0650 117.90 3. 74.57( 3) 43.33( 5)
8 Hegnerová Adéla LPM0450 52.28 3. 15.53( 3) 18.72( 3) 0.00( 7) 33.56( 6)
W17
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Králová Jolana TBM0360 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
1 Pilná Natálie VRL0351 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Tymešová Anna BOR0253 133.24 2. 55.71( 2) 77.53( 2)
4 Vedrová Ela TBM0357 122.44 3. 52.22( 3) 70.22( 3)
5 Pišová Barbora LCE0251 83.70 4. 31.99( 5) 51.71( 4)
6 Skoupá Vendula GIG0151 48.46 4. 48.46( 4) 0.00( 5)
W20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Grycová Veronika TBM9859 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Svobodová Alexandra VPM0051 191.28 2. 97.66( 2) 93.62( 2)
3 Zrníková Adéla GIG0050 178.80 3. 93.42( 3) 85.38( 3)
4 Pilná Bára VRL0052 168.73 2. 86.37( 2) 82.36( 2) 58.05( 7) 74.53( 6)
5 Štreglová Zuzana VRL0251 167.11 4. 83.14( 4) 83.97( 4)
6 Lacigová Marie VSP0050 155.19 5. 72.45( 5) 82.74( 5)
7 Kiacová Veronika XPU9953 153.83 3. 79.62( 3) 74.21( 3) 59.01( 6) 43.76( 8)
8 Kohoutová Barbora BOR9850 143.17 4. 71.75( 4) 71.42( 4) 43.57( 8) 55.87( 7)
W21E
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Tichovská Martina VSP8650 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 97.81( 2) 100.00( 1)
2 Kubínová Veronika SKV9752 291.24 1. 97.98( 2) 93.21( 2) 100.00( 1) 93.26( 2)
3 Skácelová Naděžda TSU8889 238.46 3. 74.23( 4) 79.09( 3) 70.57( 6) 85.14( 3)
4 Lacigová Michaela VSP8152 216.75 4. 63.10( 6) 0.00( 5) 76.96( 4) 76.69( 7)
5 Ančicová Stanislava VBA8454 212.90 7. 70.97( P) 0.00( P) 69.01( 7) 72.92( 8)
6 Kalinová Markéta SPC8259 202.56 4. 63.10( 6) 68.40( 4) 66.79( 8) 67.37(10)
7 Gigon Michaela TBM7753 168.23 3. 83.29( 3) 84.94( 4)
8 Hrdinová Marie VSP7852 149.00 5. 71.75( 5) 0.00( 5) 0.00(11) 77.25( 6)
9 Karochová Simona DKP8853 139.01 9. 66.16( 9) 72.85( 9)
10 Králová Vilma TBM9950 111.66 3. 74.44( 3) 0.00( 5) 37.22( P) 0.00( P)
11 Mědílková Iva SPC7160 94.39 10. 47.52(10) 46.87(11)
12 Ryšavá Vendula ZUP8151 81.26 5. 0.00(11) 81.26( 5)
13 Paulíčková Renata SJI8057 71.65 5. 71.65( 5)
W21A
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 La Carbonara Hana TBM7652 200.00 1. 95.02( 2) 96.84( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Haltof Ewa ABR9499 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 80.98( 8) 95.47( 3)
3 Chudíková Barbora SJI7850 196.16 2. 91.04( 4) 90.94( 5) 97.93( 2) 98.23( 2)
4 Chromá Adéla TBM8870 185.83 3. 92.08( 3) 92.67( 4) 88.29( 3) 93.16( 5)
5 Musilová Vendula SJC8355 181.46 3. 88.26( 6) 93.20( 3)
6 Pařízková Věrka SMR7151 180.32 4. 85.40( 5) 94.92( 4)
7 Uhnavá Markéta SBK8485 174.79 5. 88.76( 5) 86.03( 7) 80.31(10) 85.04( 7)
8 Pospíšková Magdalena TBM9150 170.43 6. 81.92( 7) 88.51( 6) 77.42(11) 70.12(16)
9 Ticháčková Magdalena SJC7962 166.90 4. 87.47( 4) 79.43(11)
10 Folprechtová Kateřina ZUP7452 166.12 6. 83.53( 6) 82.59( 9)
11 Svobodová Katu SMR8451 164.71 6. 76.06(12) 88.65( 6)
12 Kubínová Romana SKV9452 160.95 9. 80.41( 9) 80.54(10)
13 Kamererová Valerie STB9450 160.76 7. 81.70( 7) 79.06(13)
14 Křivancová Zdeňka LBE9450 157.61 8. 79.22( 8) 78.31( 9) 62.72(16) 78.39(14)
15 Beržinská Soňa SBK8554 147.28 9. 74.04( 9) 73.24(10) 57.28(18) 71.06(15)
16 Trčková Helena EKP8756 146.97 10. 73.99(10) 72.98(11) 56.57(19) 31.27(22)
17 Veličková Monika ABR8951 143.32 12. 55.95(16) 64.07(14) 45.03(23) 79.25(12)
18 Tomečková Zuzana TSU8279 139.36 8. 55.50(17) 83.86( 8)
19 Jirková Petra VPM8450 137.23 11. 68.60(11) 68.63(12) 58.81(17) 68.35(17)
20 Křístková Veronika SBK8379 130.18 13. 61.72(14) 68.46(13)
21 Daňková Veronika SBK8151 128.06 15. 63.02(15) 65.04(18)
22 Bártíková Zuzana XPU8954 125.67 14. 57.45(15) 40.95(18) 68.22(14)
23 Kratschmerová Kateřina TBM8558 123.01 13. 63.04(13) 59.97(15) 48.56(22) 52.57(20)
24 Fremrová Jaroslava LPM7954 107.61 17. 45.91(18) 41.17(17) 54.91(20) 52.70(19)
25 Vaněčková Petra ZUP7950 104.62 16. 45.38(20) 51.92(16) 52.70(21) 0.00(24)
26 Honnerová Blanka VPM8051 82.87 8. 82.87( 8)
27 Stachoňová Barbara SBK8451 72.63 13. 72.63(13)
28 Berglová Lucie ZUP8250 70.18 21. 37.76(24) 32.42(21)
29 Tomešová Daniela SJC8451 67.98 12. 67.98(12)
30 Večeřová Marcela ABR8888 66.14 19. 45.67(19) 20.47(19) 0.00(26)
31 Haničáková Denisa DMS8350 46.63 23. 19.73(25) 26.90(23)
W21B
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Michálková Renata LCE8151 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Odvodyová Šárka XPU8352 184.82 1. 100.00( 1) 84.82( 3)
3 Pařízková Anežka SMR9350 173.19 2. 86.67( 2) 86.52( 2)
4 Malá Alice TBM7991 160.17 2. 82.10( 4) 78.07( 2) 0.00( 6) 77.56( 4)
5 Masopustová Elis VLI8656 159.42 3. 90.30( 3) 69.12( 3)
6 Ksandrová Marie EKP9262 154.11 2. 92.90( 2) 61.21( 4)
7 Košíková Jitka VSP7799 129.97 5. 81.74( 5) 48.23( 5)
8 Trojanova Zuzana VBA8151 80.54 3. 34.08( 3) 46.46( 7)
9 Ryantová Jana DKP8660 74.22 5. 74.22( 5)
10 Hejnová Aneta SPC9356 70.36 4. 33.30( 4) 37.06( 8)
11 Kuncová Jana UOL7854 58.40 6. 58.40( 6)
12 Votýpková Zuzana BOR7958 27.07 5. 0.00( 5) 27.07( 9)
W40
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Mědílková Iva SPC7160 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Rejholcová Andrea BOR6951 195.92 1. 95.92( 3) 87.50( 2) 100.00( 1) 89.89( 3)
3 Ryglová Kateřina TBM7372 193.59 1. 93.59( 2)100.00( 1)
4 Wohanková Gabriela VRL7652 185.99 2. 96.60( 2) 85.50( 3) 89.39( 4) 88.25( 4)
5 Vanková Jana OKP7750 177.98 4. 93.51( 4) 84.47( 4)
6 Schwabová Kateřina TBM7371 176.88 3. 92.26( 3) 84.62( 5)
7 Lánerová Leona ABR7752 176.75 2. 86.65( 7) 71.72( 8) 84.69( 6) 90.10( 2)
8 Humlíčková Kateřina SBK7664 167.12 5. 87.10( 6) 80.02( 5)
9 Linhartová Martina GIG7750 163.11 5. 87.59( 5) 75.52( 8)
10 Vavrysová Lenka TZL7400 162.60 7. 81.30( 9) 74.61( 7) 81.30( P) 0.00( P)
11 Patková Kateřina BOR7853 160.24 6. 81.00( 7) 79.24( 6)
12 Svobodová Petra VPM7455 160.11 6. 83.21( 8) 76.90( 6) 0.00(14) 71.79( 9)
13 Michálková Alice GIG7650 154.61 7. 77.46( 8) 77.15( 7)
14 Štreglová Andrea VRL7552 141.47 10. 71.01(10) 70.46(10)
15 Králová Dana XBM7650 118.63 9. 55.06(10) 27.16( 9) 63.57(11) 43.98(11)
16 Jašková Šárka ABR7751 88.94 5. 88.94( 5) 0.00(14)
17 Jágrová Vlasta SBK7789 85.69 12. 49.86(12) 35.83(12)
18 Čechová Marcela TBM7659 77.18 9. 77.18( 9)
19 Zemková Helena SLA7450 67.48 13. 39.12(13) 28.36(13)
20 Pilná Libuše VRL7153 31.59 10. 31.59(11) 0.00(10)
W50
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
1 Maliňáková Eva TSU6550 200.00 1. 90.34( 4) 94.43( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Abelová Ivana STB6798 197.19 1. 100.00( 1) 97.19( 2) 90.88( 2) 95.35( 2)
3 Králová Dana TSU5896 195.11 1. 95.11( 2)100.00( 1) 85.25( 5) 86.70( 3)
4 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 177.86 3. 90.86( 3) 82.79( 4) 87.00( 3) 69.63( 5)
5 Skácelová Naděžda TSU6183 166.17 4. 80.84( 5) 77.31( 5) 85.33( 4) 73.50( 4)
6 Jánošková Taťjana RBA6051 139.67 6. 74.66( 6) 0.00( 8) 35.66( 7) 65.01( 7)
7 Pospíšková Luisa TBM5959 129.85 6. 63.95( 7) 16.02( 6) 58.87( 6) 65.90( 6)
8 Flašarová Marie KCK5756 63.86 7. 63.86( 8) 0.00( 7)
9 Řezníčková Hana CHT6051 32.28 8. 29.10( 8) 3.18( 8)