Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Vendula | LCE9353 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:57 | 9878 | ||
2. | Indráková Adélka | ZBM9153 | SK Žabovřesky Brno | 17:00 | + 0:03 | 9849 | |
3. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 17:08 | + 0:11 | 9772 | |
4. | Zháňalová Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 17:13 | + 0:16 | 9724 | |
5. | Šiková Karolína | LPM9651 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:31 | + 0:34 | 9551 | |
6. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | SK Žabovřesky Brno | 17:48 | + 0:51 | 9387 | |
7. | Štičková Anna | SSU9651 | SK Severka Šumperk | 18:11 | + 1:14 | 9166 | |
8. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 18:37 | + 1:40 | 8916 | |
9. | Šiková Barbora | LPM9650 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:38 | + 1:41 | 8906 | |
10. | Šimková Johanka | ZBM9350 | SK Žabovřesky Brno | 18:39 | + 1:42 | 8897 | |
11. | Hošeková Vanda | ASU9696 | Magnus Orienteering | 18:56 | + 1:59 | 8733 | |
12. | Knapová Jana | LPU9053 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:57 | + 2:00 | 8723 | |
13. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:30 | + 2:33 | 8406 | |
14. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 19:31 | + 2:34 | 8396 | |
15. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 19:43 | + 2:46 | 8281 | |
16. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 19:57 | + 3:00 | 8146 | |
16. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:57 | + 3:00 | 8146 | |
18. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 20:11 | + 3:14 | 8011 | |
19. | Bořánková Karolína | KAM9550 | OK Kamenice | 20:29 | + 3:32 | 7838 | |
20. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:13 | + 4:16 | 7414 | |
21. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 23:17 | + 6:20 | 6221 | |
22. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 24:18 | + 7:21 | 5634 | |
23. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 26:44 | + 9:47 | 4229 | |
24. | Vítková Lucie | PTE9474 | TJ Sokol Ptení | 27:01 | + 10:04 | 4065 | |
25. | Procházková Iveta | nereg. | 27:14 | + 10:17 | |||
26. | Richterová Nataša | ADA7451 | OOB Spartak Adamov | 28:34 | + 11:37 | 3170 | |
27. | Štaubertová Tereza | ZBM9759 | SK Žabovřesky Brno | 31:09 | + 14:12 | 1678 | |
28. | Vlachová Eliška | KON9572 | KOB Konice | 31:24 | + 14:27 | 1534 | |
29. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | Slavia Liberec orienteering | 31:57 | + 15:00 | 1216 | |
30. | Richterová Julie | ADA0351 | OOB Spartak Adamov | 34:51 | + 17:54 | 0 | |
Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Aschermannová Petra | KAM9354 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Novotná Markéta | PHK9451 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Čermáková Magdalena | LCE9155 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | |||
Lavičková Michaela | PGP9656 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Šňupárková Anna | DKP9652 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Procházková Marie | KAM9554 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:09 | 9502 | ||
2. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:11 | + 0:02 | 9484 | |
3. | Minář Marek | ASU9444 | Magnus Orienteering | 17:19 | + 0:10 | 9410 | |
4. | Horvát Petr | ASU9447 | Magnus Orienteering | 17:34 | + 0:25 | 9273 | |
5. | Fürst Matouš | LLI9603 | TJ Loko Liberec | 17:50 | + 0:41 | 9126 | |
6. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:58 | + 0:49 | 9053 | |
7. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | Oddíl OS SK Prostějov | 18:00 | + 0:51 | 9035 | |
8. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 18:09 | + 1:00 | 8952 | |
8. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 18:09 | + 1:00 | 8952 | |
10. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 18:14 | + 1:05 | 8906 | |
11. | Bořánek Michal | SSU0007 | SK Severka Šumperk | 18:16 | + 1:07 | 8888 | |
12. | Jonáš Martin | PGP9606 | SK Praga | 18:29 | + 1:20 | 8769 | |
13. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 18:39 | + 1:30 | 8677 | |
14. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 18:44 | + 1:35 | 8631 | |
15. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 19:02 | + 1:53 | 8466 | |
16. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | Magnus Orienteering | 19:03 | + 1:54 | 8457 | |
16. | Argaláš Michal | TRI9301 | TJ TŽ Třinec | 19:03 | + 1:54 | 8457 | |
18. | Bonek Jannis | AUT | 19:27 | + 2:18 | |||
19. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:29 | + 2:20 | 8219 | |
20. | Glonek Jakub | AOP9602 | Orientační Běh Opava | 19:33 | + 2:24 | 8182 | |
21. | Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | 19:38 | + 2:29 | 8137 | |
22. | Zakouřil Vít | TUR9301 | OOB TJ Turnov | 19:42 | + 2:33 | 8100 | |
23. | Zimmermann Jakub | KON8911 | KOB Konice | 19:47 | + 2:38 | 8054 | |
24. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 19:59 | + 2:50 | 7944 | |
25. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:05 | + 2:56 | 7889 | |
25. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 20:05 | + 2:56 | 7889 | |
27. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 20:14 | + 3:05 | 7807 | |
28. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 20:20 | + 3:11 | 7752 | |
29. | Hraboš Matěj | ASU9547 | Magnus Orienteering | 20:29 | + 3:20 | 7669 | |
30. | Brlica Pavel | ZBM9302 | SK Žabovřesky Brno | 20:31 | + 3:22 | 7651 | |
31. | Fiala Jan | BBM7205 | BETA URSUS Orienteering | 20:35 | + 3:26 | 7614 | |
32. | Wolfram Jakob | AUT | 20:57 | + 3:48 | |||
33. | Milán Tomáš | ZBM0111 | SK Žabovřesky Brno | 20:59 | + 3:50 | 7394 | |
34. | Montero Cárceles Elmar | MOV9602 | SKOB Ostrava | 21:18 | + 4:09 | 7220 | |
34. | Kubina Matěj | DKP9205 | Oddíl OB Kotlářka | 21:18 | + 4:09 | 7220 | |
36. | Skoupý Jan | STE9411 | SK SKI-OB Šternberk | 21:20 | + 4:11 | 7202 | |
36. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 21:20 | + 4:11 | 7202 | |
38. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:33 | + 4:24 | 7083 | |
39. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 21:34 | + 4:25 | 7074 | |
40. | Perknovský Radim | JPV8235 | Oddíl OS SK Prostějov | 21:40 | + 4:31 | 7019 | |
41. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | SK Žabovřesky Brno | 21:45 | + 4:36 | 6973 | |
42. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 22:03 | + 4:54 | 6808 | |
43. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 22:35 | + 5:26 | 6515 | |
44. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 22:41 | + 5:32 | 6460 | |
45. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:36 | + 6:27 | 5956 | |
46. | Bednařík Vilém | VLI0509 | Slavia Liberec orienteering | 23:55 | + 6:46 | 5782 | |
47. | Kos Tomáš | LPU9303 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:12 | + 8:03 | 5076 | |
48. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 26:29 | + 9:20 | 4371 | |
49. | Kožoušek Adam | ZBM8512 | SK Žabovřesky Brno | 26:56 | + 9:47 | 4123 | |
50. | Krajcar Ivo | SKM9501 | KOB Směr Kroměříž | 30:47 | + 13:38 | 2007 | |
51. | Minařík Luboš | TBM5711 | KOS TJ Tesla Brno | 31:24 | + 14:15 | 1668 | |
52. | Dvořák Miloš | BBM7300 | BETA URSUS Orienteering | 32:23 | + 15:14 | 1127 | |
53. | Richter Rudolf | ADA0601 | OOB Spartak Adamov | 45:33 | + 28:24 | 0 | |
Hájek Daniel | ZBM8919 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Kettner Vojtěch | KAM9601 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Kastner Nico | AUT | DISK | |||||
Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | |||
Dvorský Vojtěch | SKM9401 | KOB Směr Kroměříž | DISK | 0 | |||
Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Waněk Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Wolf Filip | TUR9701 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | 0 | |||
Kalina Tomáš | TBM8505 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 | |||
Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | 0 | |||
Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |