Výsledky závodu: Východočeský pohár dorostu a dospělých 2018 - stav po 2 závodech

Datum:
02.01.2018
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček SHK Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček SJC Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček LTU Ne Ne
2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu LPU Ne Ne
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček LPU Ne Ne
2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček PHK Ne Ne
2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati NPA Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati SRK Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček DOB Ne Ne
2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček SNA Ne Ne
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček VRL Ne Ne
2018-09-2929.09.2018 Oblastní žebříček ZAM Ne Ne
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček STH Ne Ne
2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček VAM, KOR Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček KUO Ne Ne
2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček CHC Ne Ne
2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček HOR Ne Ne
Kategorie:
D16C     D18C     D21C     D21D     H16C     H18C     H21C     H21D    
D16C
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
1 Vávrová Vanda HOR0350 B 112.16 1. 112.16( 1)106.02( 1)
2 Raková Petra SHK0251 B 100.36 2. 0.00( P) 100.36( 2)
3 Pitrmucová Antonie JIL0251 B 96.14 2. 96.14( 2) 93.62( 3)
4 Horáková Veronika PHK0353 B 91.70 3. 91.70( 3) 84.40( 5)
5 Kovářová Jana LPU0251 B 89.62 4. 89.62( 4) 69.37( 8)
6 Vodičková Johana LPU0354 B 85.90 4. 65.76(10) 85.90( 4)
7 Randáková Alžběta VRL0252 B 83.23 5. 83.23( 5) 66.67(10)
8 Zamouřilová Anežka PHK0354 82.63 6. 82.63( 6)
9 Stohanzlová Kristýna LPU0356 79.57 6. 79.57( 6) 46.75(14)
10 Hrnčířová Ivana STH0351 72.86 7. 72.86( 7) 67.23( 9)
11 Kuříková Zuzana JIL0353 72.28 7. 71.37( 8) 72.28( 7)
12 Kynčlová Jiřina JIL0354 67.79 9. 67.79( 9) 44.97(15)
13 Besedová Katka PHK0351 65.03 11. 65.03(11) 62.71(11)
14 Suchá Simona SHK0351 61.62 12. 0.00( P) 61.62(12)
15 Houdová Adéla JIL0356 56.34 12. 56.34(12) 0.00( D)
16 Šafránková Eliška KOR0350 52.97 13. 52.97(13)
17 Zářecká Linda KOR0250 30.62 13. 30.62(13) 0.00( D)
18 Tomášová Adéla CHC0351 20.71 14. 20.71(14) 0.00(17)
D18C
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
1 Nováková Světlana NPA0151 B 103.16 1. 96.86( 3) 103.16( 1)
2 Škorpíková Barbora LPU0060 B 102.79 1. 102.79( 1) 94.46( 4)
3 Brožková Lucie KUO0151 B 100.36 2. 100.36( 2) 98.11( 3)
4 Kosová Tereza SRK0151 B 98.73 2. 90.03( 5) 98.73( 2)
5 Hápová Petra PHK0051 93.26 5. 93.26( 5)
6 Procházková Tereza ZAM0054 91.55 4. 91.55( 4) 88.82( 6)
7 Hamáčková Eliška STH0153 88.72 7. 85.27( 8) 88.72( 7)
8 Hrnčířová Magda STH0051 87.78 6. 87.78( 6)
9 Rückerová Šárka HOR0050 87.69 7. 87.69( 7)
10 Hlaváčková Petra PHK0052 71.83 9. 71.83( 9)
11 Brancuská Lenka LPU0159 13.66 10. 13.66(10) 0.00( D)
D21C
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
1 Nováková Zuzana NPA9151 108.47 1. 108.47( 1)
2 Smutná Pavla VAM8651 103.98 1. 55.17(12) 103.98( 1)
3 Žaloudková Klára LPU9461 101.23 2. 101.23( 2)
4 Novotná Markéta PHK9451 99.54 2. 99.54( 2)
5 Hermanová Zuzana LPU8752 94.79 3. 86.97( 4) 94.79( 3)
6 Šmidrkalová Monika NPA9051 93.22 4. 93.22( 4)
7 Randáková Helena VRL7452 91.98 3. 91.98( 3) 88.49( 6)
8 Škodová Šárka LTU8951 91.05 5. 78.75( 5) 91.05( 5)
9 Metelková Taťána PHK7250 87.10 7. 87.10( 7)
10 Barnetová Veronika LPU9952 80.55 8. 67.55( 9) 80.55( 8)
11 Skalická Karolína ZAM9652 77.52 9. 34.29(13) 77.52( 9)
12 Lennerová Hana LPU8952 76.28 10. 76.28(10)
13 Matějková Barbora SJC0156 73.93 6. 73.93( 6) 0.00( P)
14 Rybářová Jana LTU8451 72.23 7. 72.23( 7)
15 Hančová Marie SNA8255 70.01 11. 70.01(11)
16 Záveská Anna DOB8851 69.73 8. 69.73( 8)
17 Vojtíšková Viktorie LPU0051 65.85 10. 65.85(10)
18 Novotná Jana SRK8756 65.33 11. 65.33(11)
19 Šádková Lucie PHK9654 17.04 14. 17.04(14)
D21D
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
1 Kodytková Iva VAM7751 107.72 1. 107.72( 1)102.79( 1)
2 Horká Marie ALB9050 102.74 2. 102.74( 2)
3 Grundmanová Lenka CHC8651 96.35 2. 96.35( 2)
4 Bolechová Anežka LPU9051 95.93 3. 95.93( 3)
5 Koutná Hana PHK9651 95.31 4. 95.31( 4) 75.18( 7)
6 Bašová Hana PHK8556 94.47 3. 94.47( 3)
7 Matušincová Lucie PHK8152 93.24 5. 93.24( 5) 89.44( 5)
8 Říhová Kateřina PHK8052 92.32 6. 92.32( 6)
9 Kmentová Lenka ZAM8552 91.37 6. 91.37( 7) 81.99( 6)
10 Stryková Kateřina LPU7855 90.36 4. 90.36( 4)
11 Koutná Kateřina PHK9351 88.42 8. 88.42( 8)
12 Andělová Ivana LTU8550 79.00 9. 79.00( 9) 59.78( 9)
13 Marešová Kristýna LPU9155 74.63 8. 74.63( 8)
14 Bendáková Eliška LTU9250 57.40 10. 57.40(10)
15 Khýnová Radka DOB8750 54.69 10. 54.69(10)
16 Hovadová Agáta SRK9451 51.33 11. 51.33(11)
17 Ďoubalová Věra DOB8751 31.29 11. 31.29(11)
18 Sedlatá Kateřina CHC8951 26.65 12. 26.65(12)
H16C
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
1 Mrskoč Marek LPU0205 B 111.62 1. 111.62( 1)
2 Vlastník Matouš JIL0201 B 107.41 1. 107.41( 1)
3 Zemánek Mikuláš SRK0201 B 97.03 2. 97.03( 2) 81.28( 7)
4 Procinger Jakub VRL0305 B 95.57 3. 95.57( 3) 65.05(12)
5 Novák Adam LPU0320 B 94.99 2. 79.97( 7) 94.99( 2)
6 Bárta Šimon PHK0202 B 93.38 3. 93.38( 3)
7 Šišma Vojtěch LPU0204 B 90.04 4. 90.04( 4)
8 Vališ Jan LPU0210 B 88.46 4. 80.70( 6) 88.46( 4)
9 Fejfar Lukáš LPU0310 B 84.98 5. 84.98( 5)
10 Moravec Jan ZAM0205 83.94 5. 73.50(10) 83.94( 5)
11 Kroutil Jan KUO0202 81.78 6. 73.60( 9) 81.78( 6)
12 Tichý Ondřej KOR0200 79.67 8. 55.76(12) 79.67( 8)
13 Šimek Jakub CHC0303 78.72 8. 78.72( 8) 73.59(10)
14 Tichý Lubomír SHK0303 77.36 9. 0.00( P) 77.36( 9)
15 Šitina Tomáš LTU0300 71.05 11. 71.05(11) 62.23(14)
16 Pachel Jakub ZAM0202 70.37 11. 45.54(15) 70.37(11)
17 Vaňura Vít HOR0203 62.44 13. 62.44(13)
18 Krsek Šimon ZAM0204 54.80 14. 52.79(14) 54.80(15)
19 Poláček Radim PHK0201 53.57 13. 53.57(13)
20 Kaška Jan ZAM0301 51.93 16. 30.20(17) 51.93(16)
21 Zamastil Michal LTU0203 50.63 17. 50.63(17)
22 Váňa Vojtěch LPU0312 49.42 16. 40.90(16) 49.42(18)
23 Balcar Jiří SNA0301 26.31 19. 26.31(19)
24 Filsak Rafael SJC0301 25.46 18. 25.46(18) 0.00( P)
25 Juška Jiří LPU0304 9.38 20. 9.38(20)
26 Hladký Filip KOR0300 4.54 19. 4.54(19) 3.00(21)
H18C
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
1 Paleček Ondřej LPU0105 B 111.70 1. 111.70( 1)
2 Samek Tomáš PHK0001 B 103.77 1. 103.77( 1)
3 Dostál Jakub VRL0104 B 99.39 2. 99.39( 2) 95.86( 2)
4 Mühlbach Aleš STH0104 B 96.84 3. 96.84( 3)
5 Koditek Jonáš KUO0101 B 95.45 4. 95.45( 4) 90.20( 4)
6 Porkert Jan SHK0100 B 92.44 3. 0.00( P) 92.44( 3)
7 Karásek Matěj SJC0001 89.46 5. 89.46( 5) 0.00( P)
8 Kynčl Vojtěch JIL0101 85.74 6. 85.74( 6) 0.00( D)
9 Urban Michal KUO0001 76.91 7. 76.91( 7) 50.47( 8)
10 Kovář Lukáš CET0102 75.56 5. 75.56( 5)
11 Semiginovský Šimon SJC0005 74.81 8. 74.81( 8) 0.00( P)
12 Jansa Radek BRU0002 68.88 6. 68.88( 6)
13 Nejman Marek PHK0002 56.08 7. 56.08( 7)
H21C
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
1 Novotný Tomáš PHK8101 103.54 1. 103.54( 1)
2 Kos Tomáš LPU9303 100.77 1. 100.77( 1)
3 Kadeřávek Petr PHK7605 99.70 2. 89.57(12) 99.70( 2)
4 Zelenka Tomáš PHK9001 99.53 3. 92.32( 9) 99.53( 3)
5 Novák Jiří NPA7502 98.84 2. 98.84( 2)
6 Losman Petr PHK7901 97.63 3. 97.63( 3)
7 Palas Jan SJC8507 97.46 4. 97.46( 4) 0.00( P)
8 Drobník Michal SJC8709 97.02 5. 97.02( 5) 0.00( P)
9 Křivda Martin CHC9501 96.41 6. 96.41( 6)
10 Zikmund Zdeněk NPA6705 95.34 4. 95.34( 4)
11 Tihon Michal PHK7905 95.32 7. 95.32( 7)
12 Grundman Vojtěch CHC8801 95.04 5. 95.04( 5)
13 Panchártek Jan PHK8802 94.83 8. 94.83( 8)
14 Krmaš Václav SRK8001 92.36 6. 92.36( 6)
15 Šabatka Zdeněk PHK8900 91.76 10. 91.76(10) 81.64(11)
16 Remeš Petr SHK9403 91.76 7. 0.00( P) 91.76( 7)
17 Držka Štěpán LPU7604 91.72 11. 91.72(11)
18 Švadlena Pavel CHC7502 89.37 13. 89.37(13)
19 Ježek Jiří PHK8403 87.13 8. 87.13( 8)
20 Zikmund Zdeněk SJC9703 85.68 14. 85.68(14) 0.00( P)
21 Wohanka Pavel VRL7501 85.24 15. 85.24(15)
22 Handl Jindřich SRK9201 83.58 16. 83.58(16)
23 Veverka Tomáš VAM8401 83.51 9. 57.67(33) 83.51( 9)
24 Weiner Jakub SHK7911 83.45 10. 0.00( P) 83.45(10)
25 Vávra Jaroslav LPU7308 83.25 17. 83.25(17)
26 Ďoubal Jan DOB8600 82.40 18. 82.40(18)
27 Justa Pavel PHK8701 81.72 12. 81.72(19) 81.47(12)
28 Fátor Jan DOB7907 81.55 20. 81.55(20)
29 Novotný Vojtěch LPU9702 81.43 13. 81.43(13)
30 Hanč Petr VRL8001 79.59 14. 79.59(14)
31 Pokorný David SRK9701 78.75 15. 78.75(15)
32 Antoš Filip NPA8001 78.56 21. 78.56(21)
33 Zlámal David SJC9603 77.99 22. 77.99(22) 0.00( P)
34 Klapal Jan LPU9006 76.44 16. 0.00( D) 76.44(16)
35 Hanzl Tomáš SJC8205 75.32 23. 75.32(23) 0.00( P)
36 Doucha Jiří SNA7105 74.47 24. 74.47(24)
37 Mašata Roman PHK7107 72.79 17. 72.79(17)
38 Haas Karel LPU7304 72.00 20. 72.00(25) 65.75(20)
39 Karkoš Petr XCR7300 71.72 18. 71.72(18)
40 Kupka Jaroslav ALB7800 71.43 26. 71.43(26)
40 Černý Vojtěch JIL9006 71.43 26. 71.43(26)
42 Šitina Jakub LTU0001 71.15 21. 71.15(28) 64.91(21)
43 Fiala Petr LPU8701 70.34 29. 70.34(29) 0.00( D)
44 Kalenský Aleš STH9801 68.87 19. 48.12(40) 68.87(19)
45 Doleček Vojtěch ZAM9903 64.43 30. 64.43(30)
46 Vávra Martin HOR9700 64.11 31. 64.11(31)
47 Ježek Vít JIL9903 62.00 32. 62.00(32)
48 Polák Vlastimil VRL7702 57.51 34. 57.51(34)
49 Jurica Jan LPU9611 55.28 35. 55.28(35)
50 Lehár Adam LPU9114 55.13 22. 55.13(22)
51 Novák Zdeněk NPA7701 54.19 36. 54.19(36)
52 Kadečka Petr ALB8400 52.68 23. 52.68(23)
53 Smutný Šimon VAM9301 52.08 37. 52.08(37)
54 Pešan Jan LTU7400 50.18 38. 50.18(38)
55 Krunčík Pavel SRK8501 49.13 39. 49.13(39)
56 Klapal Michal VAM8802 47.47 41. 47.47(41)
57 Filičko Marek LPU7102 47.39 42. 47.39(42)
58 Žák Jan LPU9802 46.66 43. 46.66(43)
59 Škoda Jáchym LTU8700 45.95 24. 45.95(24)
60 Vaněk Martin CHC9905 44.88 44. 44.88(44)
61 Vlastník Šimon JIL9904 40.55 45. 40.55(45)
62 Cupák Jiří VRL7201 38.60 25. 38.60(46) 34.92(25)
63 Macl Jan LPU9102 31.32 47. 31.32(47)
64 Vojta Marek SHK8804 20.41 26. 0.00( P) 20.41(26)
65 Sourada Tomáš ZAM9902 16.06 48. 16.06(48)
66 Jiran Miloš VRL9904 0.76 27. 0.76(49) 0.00(27)
H21D
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
1 Zitka Adam LPU8402 106.80 1. 106.80( 1)106.42( 1)
2 Andrš Petr ZAM8401 98.15 2. 97.17( 2) 98.15( 2)
3 Procházka Martin LTU8101 96.03 3. 96.03( 3)
4 Janeček Tomáš PHK9205 95.43 3. 94.61( 4) 95.43( 3)
5 Nymsa Zdeněk TYN8502 92.53 5. 92.53( 5) 76.53( 5)
6 Zeman Jaroslav DOB8844 91.22 6. 91.22( 6)
7 Bolech Filip LPU8602 88.92 7. 88.92( 7)
8 Jiřišta Lubomír JIL8802 78.67 4. 78.67( 4)
9 Vandělík Michal ALB8501 63.18 6. 63.18( 6)