Race results: Východočeský pohár dorostu a dospělých 2018 - stav po 8 závodech

Date:
2018/01/02
Organiser:
VCO - Východočeská oblast
List of events:
Date
Name
Organiser
Results
Calculated
2018-04-072018/04/07 Oblastní žebříček SHK Yes Yes
2018-04-142018/04/14 Oblastní žebříček SJC Yes Yes
2018-04-212018/04/21 Oblastní žebříček LTU Yes Yes
2018-04-282018/04/28 Oblastní žebříček LPU Yes Yes
2018-04-282018/04/28 Mistrovství oblasti ve sprintu LPU Yes Yes
2018-05-052018/05/05 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček PHK Yes Yes
2018-05-082018/05/08 Mistrovství oblasti na krátké trati NPA Yes Yes
2018-05-122018/05/12 Mistrovství oblasti na klasické trati SRK Yes Yes
2018-06-022018/06/02 Oblastní žebříček DOB No No
2018-06-162018/06/16 Oblastní žebříček SNA No No
2018-09-222018/09/22 Oblastní žebříček VRL No No
2018-09-292018/09/29 Oblastní žebříček ZAM No No
2018-10-062018/10/06 Oblastní žebříček STH No No
2018-10-132018/10/13 Oblastní žebříček VAM, KOR No No
2018-10-202018/10/20 Oblastní žebříček KUO No No
2018-10-272018/10/27 Oblastní žebříček CHC No No
2018-11-032018/11/03 Oblastní žebříček HOR No No
Classes:
D16C     D18C     D21C     D21D     H16C     H18C     H21C     H21D    
D16C
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
LTU 3
LPU 4
LPU 5
PHK 6
NPA 7
SRK 8
1 Raková Petra SHK0251 B 504.18 1. 100.84( P)100.36( 2) 85.99( 4) 91.93( 4)100.60( 2)110.45( 1)
2 Pitrmucová Antonie JIL0251 B 485.03 1. 96.14( 2) 93.62( 3) 53.40(10) 110.63( 1) 89.48( 6) 95.16( 4)
3 Randáková Alžběta VRL0252 B 463.25 2. 83.23( 5) 66.67(10) 100.62( 2) 95.30( 2) 94.68( 3) 89.42( 5) 82.91( 6)
4 Janků Anna SJC0252 B 455.11 3. 91.02( P) 91.58( 4) 85.16( 7) 93.52( 3) 73.40( 9) 93.83( 3)
5 Bártová Adéla LPU0353 B 452.68 1. 90.54( P) 83.91( 8)112.00( 1) 88.05( 6) 78.18( 9)
6 Vávrová Vanda HOR0350 B 431.66 1. 112.16( 1)106.02( 1)109.77( 1) 103.71( 1)
7 Vodičková Johana LPU0354 B 420.71 1. 65.76(10) 85.90( 4) 84.14( P)103.24( 1) 78.18( 7) 69.25(11)
8 Hrnčířová Ivana STH0351 B 401.90 2. 72.86( 7) 67.23( 9) 30.05(16) 90.35( 5) 75.73(10) 95.73( 2)
9 Kovářová Jana LPU0251 B 401.43 4. 89.62( 4) 69.37( 8) 80.29( P) 81.70( 7) 68.50(10) 80.45( 8)
10 Kuříková Zuzana JIL0353 B 395.49 4. 71.37( 8) 72.28( 7) 61.15( 8) 52.16(11) 94.58( 4) 82.72( 6) 74.54( 8) 43.80(15)
11 Stohanzlová Kristýna LPU0356 377.18 6. 79.57( 6) 46.75(14) 75.44( P) 73.52(12) 74.15( 8) 74.50(10)
12 Horáková Veronika PHK0353 342.17 3. 91.70( 3) 84.40( 5) 76.76( 7) 89.31( 7)
13 Kološová Veronika LPU0351 321.93 4. 64.39( P) 74.48(11) 91.05( 5) 92.01( 4)
14 Suchá Simona SHK0351 297.88 2. 59.58( P) 61.62(12) 82.20( 8) 94.48( 2)
15 Meierová Bára BRU0251 296.15 3. 0.00( D) 57.66( 9) 94.07( 3) 79.87( 9) 64.55(12)
16 Kynčlová Jiřina JIL0354 278.41 9. 67.79( 9) 44.97(15) 47.45(11) 36.86(15) 58.61(15) 50.57(11) 53.99(13)
17 Besedová Katka PHK0351 278.41 11. 65.03(11) 62.71(11) 33.32(15) 51.45(12) 47.26(16) 51.96(14)
18 Machová Viktorie PHK0252 260.52 3. 89.61( 3) 89.79( 6) 81.12( 7)
19 Zamouřilová Anežka PHK0354 246.09 5. 82.63( 6) 70.99(10) 92.47( 5)
20 Houdová Adéla JIL0356 207.04 9. 56.34(12) 0.00( D) 37.96(14) 78.85( 9) 33.89(17)
21 Šafránková Eliška KOR0350 188.09 13. 52.97(13) 43.19(13) 15.87(16) 72.65(13) 3.41(13)
22 Sudoł Hanna CHC0352 173.48 3. 77.78( 6) 95.70( 3)
23 Mazurek Joanna CHC0353 172.60 5. 84.50( 5) 88.10( 5)
24 Adamovská Kateřina VAM0350 151.78 12. 44.34(12) 43.93(14) 63.51(14)
25 Morávková Barbora SHK0352 111.11 9. 22.22( P) 0.00(18) 20.26(17) 68.63( 9)
26 Brožková Tereza KUO0451 102.08 2. 102.08( 2)
27 Tomášová Adéla CHC0351 73.77 13. 20.71(14) 0.00(17) 0.00( D) 48.51(13) 4.55(18)
28 Zářecká Linda KOR0250 30.62 13. 30.62(13) 0.00( D)
29 Jirásková Barbora BRU0352 22.77 10. 0.00(18) 22.77(10)
30 Matoušová Gabriela VRL0352 18.17 12. 18.17(12)
D18C
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
LTU 3
LPU 4
LPU 5
PHK 6
NPA 7
SRK 8
1 Nováková Světlana NPA0151 B 498.79 1. 96.86( 3)103.16( 1) 99.41( 2) 76.33( 9) 88.00( 5) 92.86( 6) 99.76( P) 99.60( 2)
2 Kosová Tereza SRK0151 B 498.50 1. 90.03( 5) 98.73( 2) 103.81( 1) 87.82( 6) 96.53( 4) 99.73( 2) 99.70( P)
3 Brožková Lucie KUO0151 B 491.82 2. 100.36( 2) 98.11( 3) 85.48( 5) 100.15( 2) 90.62( 4) 94.55( 5) 87.75( 5) 98.65( 3)
4 Škorpíková Barbora LPU0060 B 465.49 1. 102.79( 1) 94.46( 4) 91.33( 4) 93.10( P) 77.14( 9) 81.68(10) 83.81( 6) 77.06( 7)
5 Hrnčířová Magda STH0051 B 442.74 3. 87.78( 6) 92.95( 3) 92.02( 6) 83.47( 7) 80.23( 7) 86.52( 4)
6 Filipová Tereza SRK0050 B 435.00 1. 79.96( 7) 99.31( 2)104.99( 1) 63.74(10) 87.00( P)
7 Hamáčková Eliška STH0153 420.80 4. 85.27( 8) 88.72( 7) 79.29( 8) 79.67( 8) 87.85( 4) 77.75( 6)
8 Kubíčková Iva KUO0153 372.36 1. 107.65( 1) 91.59( 8) 71.37( 9)101.75( 1)
9 Matějková Barbora SJC0156 338.29 2. 67.66( P) 97.60( 2) 95.02( 3) 78.01( 5)
10 Gallová Veronika STH0053 317.96 3. 56.72( 6) 96.05( 3) 50.81(11) 50.23(11) 64.15( 8)
11 Rückerová Šárka HOR0050 261.58 5. 87.69( 7) 94.84( 5) 79.05( 8)
12 Vojtíšková Viktorie LPU0051 237.24 3. 47.45( P) 97.23( 3) 92.56( 7)
13 Procházková Tereza ZAM0054 235.43 4. 91.55( 4) 88.82( 6) 55.06( 9)
14 Shánělová Štěpánka CHC0152 198.98 1. 95.51( 4)103.47( 1)
15 Hápová Petra PHK0051 155.72 5. 93.26( 5) 62.46(12)
16 Držková Berenika LPU0151 121.75 3. 24.35( P) 97.40( 3)
17 Mazurek Agnieszka CHC0154 105.26 1. 105.26( 1)
18 Hlaváčková Petra PHK0052 100.46 9. 71.83( 9) 28.63(13)
19 Zimová Barbora SHK0151 97.29 11. 19.46( P) 77.83(11)
20 Brancuská Lenka LPU0159 89.08 10. 13.66(10) 0.00( D) 17.82( P) 57.60(10)
21 Nováková Markéta KUO0099 86.06 9. 86.06( 9)
22 Šimková Klára CHC0054 46.49 12. 46.49(12)
23 Stará Tereza VRL0051 24.27 10. 24.27(10)
D21C
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
LTU 3
LPU 4
LPU 5
PHK 6
NPA 7
SRK 8
1 Randáková Helena VRL7452 497.89 1. 91.98( 3) 88.49( 6) 99.42( 2)108.24( 1) 89.83( 4) 99.28( 2) 98.97( 2)
2 Šmidrkalová Monika NPA9051 458.00 2. 93.22( 4) 96.71( 2) 88.99( 5) 87.48( 5) 91.60( P)
3 Fundová Eliška SHK9351 457.94 2. 91.59( P) 88.06( 4) 93.36( 4) 86.64( 7) 98.29( 2)
4 Hermanová Zuzana LPU8752 453.39 3. 86.97( 4) 94.79( 3) 90.68( P) 85.52( 8) 84.58( 6) 91.70( 5) 89.25( 4)
5 Hepnerová Martina SHK8152 372.76 1. 74.55( P) 91.30( 3) 104.20( 1) 102.71( 1)
6 Žaloudková Klára LPU9461 355.58 2. 101.23( 2) 0.00( D) 71.12( P) 94.53( 3) 88.70( 5)
7 Mervartová Kristýna SHK9150 334.48 5. 66.90( P) 90.25( 5) 88.33( 6) 89.00( 7)
8 Škodová Šárka LTU8951 330.33 4. 78.75( 5) 91.05( 5) 66.07( P) 94.46( 4)
9 Smutná Pavla VAM8651 321.57 1. 55.17(12)103.98( 1) 0.00( D) 72.85( 9) 89.57( 6)
10 Skalická Karolína ZAM9652 316.82 8. 34.29(13) 77.52( 9) 45.17( 8) 61.87( 9) 59.24(12) 73.02(11)
11 Barnetová Veronika LPU9952 305.41 8. 67.55( 9) 80.55( 8) 39.24( 9) 61.08( P) 56.99(14)
12 Vítková Lucie PHK8055 269.70 1. 71.85( 7) 95.05( 3) 102.80( 1)
13 Záveská Anna DOB8851 243.95 8. 69.73( 8) 63.29( 8) 72.01(10) 38.92( 9)
14 Langrová Anna SHK9753 215.11 7. 43.02( P) 47.70(12) 53.71(16) 70.68( 7)
15 Novotná Tereza PHK9255 182.07 1. 77.50( 6)104.57( 1)
16 Novotná Jana SRK8756 179.34 10. 65.33(11) 78.14(10) 35.87( P)
17 Petrová Daniela LPU8454 173.29 6. 34.66( P) 79.49( 9) 59.14( 6)
18 Metelková Taťána PHK7250 138.97 7. 87.10( 7) 51.87(11)
19 Nováková Zuzana NPA9151 135.59 1. 108.47( 1) 27.12( P)
20 Hančová Marie SNA8255 127.47 10. 70.01(11) 57.46(10)
21 Horová Pavla LPU9457 126.14 2. 25.23( P)100.91( 2)
22 Chládková Simona LPU9658 122.90 3. 24.58( P) 98.32( 3)
23 Benešová Lucie SJC8951 122.40 3. 24.48( P) 97.92( 3)
24 Panchártková Tereza LTU8950 121.89 3. 24.38( P) 97.51( 3)
25 Udržalová Pavla LPU8552 120.15 4. 24.03( P) 96.12( 4)
26 Vrbatová Petra HOS8551 117.29 7. 63.48( 7) 53.81( 7)
27 Sýkorová Daniela CHC8851 113.95 10. 49.48(17) 32.35(16) 32.12(10)
28 Svobodová Lenka PHK9551 109.28 1. 109.28( 1)
29 Boková Ivana KUO9951 105.35 12. 47.70(12) 57.65(13)
30 Myslivcová Pavla SHK9352 100.74 6. 20.15( P) 80.59( 6)
31 Novotná Markéta PHK9451 99.54 2. 99.54( 2)
32 Lennerová Hana LPU8952 95.35 10. 76.28(10) 19.07( P)
33 Matějková Barbora SJC0156 92.41 6. 73.93( 6) 18.48( P)
34 Rybářová Jana LTU8451 90.29 7. 72.23( 7) 18.06( P)
35 Procházková Monika LPU9153 86.73 11. 17.35( P) 69.38(11)
36 Azebová Nina PHK8855 83.98 5. 83.98( 5)
37 Vojtíšková Viktorie LPU0051 82.31 10. 65.85(10) 16.46( P)
38 Peterová Alena DOB8953 81.17 8. 81.17( 8)
39 Balcarová Jana PHK8852 72.69 12. 72.69(12)
40 Stulíková Barbora SHK8552 70.30 15. 14.06( P) 56.24(15)
41 Držková Markéta LPU7670 64.09 15. 12.82( P) 51.27(15)
42 Matušincová Lucie PHK8152 57.95 13. 57.95(13)
43 Ježková Dana SNA7850 52.09 14. 52.09(14)
44 Netíková Martina DOB9350 47.85 8. 47.85( 8)
45 Šádková Lucie PHK9654 17.04 14. 17.04(14)
D21D
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
LTU 3
LPU 4
LPU 5
PHK 6
NPA 7
SRK 8
1 Kmentová Lenka ZAM8552 456.37 1. 91.37( 7) 81.99( 6) 71.46( 6) 101.51( 1) 86.64( 3) 62.34( 6) 94.86( 3)
2 Koutná Hana PHK9651 453.87 2. 95.31( 4) 75.18( 7)100.06( 2) 97.38( 3) 85.94( 4) 56.11(10)
3 Kodytková Iva VAM7751 405.95 1. 107.72( 1)102.79( 1) 99.10( 2) 96.34( 5)
4 Andělová Ivana LTU8550 394.98 5. 79.00( 9) 59.78( 9) 79.00( P) 86.09( 6) 73.02( 5) 77.87( 6)
5 Sokolová Tereza BRM8451 380.67 1. 107.17( 1) 93.69( 4) 80.61( 4) 99.20( 2)
6 Marešová Kristýna LPU9155 339.13 2. 74.63( 8) 67.83( P)103.82( 2) 92.85( 4)
7 Horká Marie ALB9050 313.39 1. 102.74( 2) 101.11( 2)109.54( 1)
8 Bendáková Eliška LTU9250 304.28 6. 57.40(10) 60.86( P) 53.25( 8) 66.13( 6) 66.64( 7) 24.49(12)
9 Klimplová Zuzana LPU8151 255.88 1. 51.18( P) 106.04( 1) 98.66( 4)
10 Matušincová Lucie PHK8152 255.36 5. 93.24( 5) 89.44( 5) 72.68( 8)
11 Myslivcová Markéta SHK9650 230.65 1. 46.13( P) 82.45( 5) 102.07( 1)
12 Stryková Kateřina LPU7855 212.18 4. 90.36( 4) 42.44( P) 79.38( 6)
13 Říhová Kateřina PHK8052 182.07 5. 92.32( 6) 89.75( 5)
14 Hájková Daniela JIL9451 172.07 3. 92.77( 3) 79.30( 5)
15 Khýnová Radka DOB8750 171.21 8. 54.69(10) 66.15( 8) 50.37(11)
16 Krunčíková Kateřina SRK8751 134.26 7. 21.74( 8) 59.62( 7) 26.05( 9) 26.85( P)
17 Kokaislová Eva LPU7956 123.40 3. 24.68( P) 98.72( 3)
18 Koutná Kateřina PHK9351 121.90 7. 88.42( 8) 33.48( 7)
19 Špirková Anežka LPU9051 119.91 3. 95.93( 3) 23.98( P)
20 Fenclová Tereza LPU9752 112.71 3. 22.54( P) 90.17( 3)
21 Smutná Pavla VAM8651 111.51 1. 111.51( 1)
22 Skalická Karolína ZAM9652 98.32 2. 98.32( 2)
23 Grundmanová Lenka CHC8651 96.35 2. 96.35( 2)
24 Bašová Hana PHK8556 94.47 3. 94.47( 3)
25 Pokorná Anežka KUO9099 83.73 4. 83.73( 4)
26 Sojková Petra ALB8950 77.92 7. 27.89( 9) 36.27( 7) 13.76(10) 0.00(13)
27 Šiffelová Lenka ZAM8452 75.51 7. 75.51( 7)
28 Vrbatová Petra HOS8551 67.80 5. 67.80( 5)
29 Chládková Eva ZAM7051 64.88 9. 64.88( 9)
30 Hovadová Agáta SRK9451 64.16 11. 51.33(11) 12.83( P)
31 Ďoubalová Věra DOB8751 31.29 11. 31.29(11)
32 Sedlatá Kateřina CHC8951 26.65 12. 26.65(12)
H16C
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
LTU 3
LPU 4
LPU 5
PHK 6
NPA 7
SRK 8
1 Vlastník Matouš JIL0201 B 531.19 1. 107.41( 1) 103.12( 2)105.96( 1) 95.69( 4) 106.45( 1)108.25( 1)
2 Mrskoč Marek LPU0205 B 500.29 1. 111.62( 1) 100.06( P)105.41( 1) 86.51( 6) 96.69( 3)
3 Procinger Jakub VRL0305 B 492.63 1. 95.57( 3) 65.05(12) 108.46( 1) 97.06( 2) 96.52( 3) 84.91( 5) 95.02( 3)
4 Zemánek Mikuláš SRK0201 B 477.84 1. 97.03( 2) 81.28( 7) 57.03( 9) 96.98( 3) 83.96( 6)104.30( 1) 95.57( P)
5 Tichý Lubomír SHK0303 B 474.31 2. 94.86( P) 77.36( 9) 88.37( 4) 93.76( 4) 79.84( 8) 101.00( 2) 92.74( 4) 91.95( 5)
6 Fejfar Lukáš LPU0310 B 464.48 2. 84.98( 5) 92.90( P) 98.08( 2) 91.66( 4) 96.86( 2)
7 Novák Adam LPU0320 B 458.25 2. 79.97( 7) 94.99( 2) 91.65( P) 85.33( 5) 94.70( 3) 81.64( 7) 91.58( 6)
8 Šišma Vojtěch LPU0204 B 439.54 2. 90.04( 4) 87.91( P) 81.03( 7) 76.79( 8) 83.83( 6) 96.73( 2)
9 Moravec Jan ZAM0205 B 416.90 5. 73.50(10) 83.94( 5) 84.05( 6) 85.99( 6) 69.75(15) 61.82(12) 12.67(19) 89.42( 7)
10 Vališ Jan LPU0210 B 409.86 4. 80.70( 6) 88.46( 4) 81.97( P) 65.81(17) 76.73(10) 82.00( 9)
11 Malý Evžen ml. JIL0301 404.56 5. 75.66( 7) 87.68( 5) 76.63( 9) 79.85( 7) 81.47( 8) 78.93(10)
12 Šimek Jakub CHC0303 387.91 5. 78.72( 8) 73.59(10) 86.94( 5) 80.50(10) 66.82(16) 68.16(12)
13 Šitina Tomáš LTU0300 387.75 5. 71.05(11) 62.23(14) 77.55( P) 65.79(12) 70.12(14) 89.76( 5) 79.27( 9) 58.36(12)
14 Kroutil Jan KUO0202 380.22 6. 73.60( 9) 81.78( 6) 56.91(10) 83.09( 9) 73.42(12) 68.33(11)
15 Tichý Ondřej KOR0200 337.72 8. 55.76(12) 79.67( 8) 71.71(11) 68.79(11) 61.79(14)
16 Šabata Radek SRK0202 290.51 7. 84.97( 7) 75.07(10) 72.37( 9) 58.10( P)
17 Zamastil Michal LTU0203 256.16 13. 50.63(17) 51.23( P) 60.26(13) 55.55(18) 17.74(18) 38.49(14)
18 Váňa Vojtěch LPU0312 245.58 13. 40.90(16) 49.42(18) 49.12( P) 56.82(15) 49.32(13)
19 Kaška Jan ZAM0301 241.63 11. 30.20(17) 51.93(16) 26.59(12) 51.31(14) 74.79(11) 33.40(13) 14.18(18)
20 Krsek Šimon ZAM0204 232.35 11. 52.79(14) 54.80(15) 48.55(11) 32.95(16) 43.26(20)
21 Vaňura Vít HOR0203 199.92 11. 62.44(13) 45.27(15) 26.32(17) 65.89(11)
22 Locker Daniel SRK0200 197.98 3. 88.41( 3) 69.97(10) 39.60( P)
23 Poláček Radim PHK0201 179.75 13. 53.57(13) 30.05(17) 67.14(13) 28.99(16)
24 Bárta Šimon PHK0202 177.53 3. 93.38( 3) 84.15( 8)
25 Toborek Jakub CHC0304 157.80 8. 72.97( 8) 84.83( 8)
26 Pachel Jakub ZAM0202 154.58 11. 45.54(15) 70.37(11) 38.67(16)
27 Juška Jiří LPU0304 103.39 13. 9.38(20) 20.68( P) 73.33(13) 0.00(19)
28 Łagoda Franciszek CHC0305 93.07 4. 93.07( 4)
29 Hladký Filip KOR0300 60.24 14. 4.54(19) 3.00(21) 0.00(14) 24.24(18) 0.00(23) 0.00(21) 28.46(17)
30 Pávek Ondřej KUO0301 54.54 15. 0.00(15) 0.00( D) 54.54(19)
31 Zahradník Jan KOR0304 35.95 15. 35.95(15)
32 Balcar Jiří SNA0301 34.31 14. 26.31(19) 0.00(19) 5.50(21) 2.50(14)
33 Filsak Rafael SJC0301 31.83 13. 25.46(18) 6.37( P) 0.00(13) 0.00(20)
34 Müller Matěj KOR0302 2.02 15. 0.00(20) 0.00( D) 0.00(20) 2.02(22) 0.00(15) 0.00(22) 0.00(20)
H18C
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
LTU 3
LPU 4
LPU 5
PHK 6
NPA 7
SRK 8
1 Paleček Ondřej LPU0105 B 524.21 1. 111.70( 1) 104.84( P)105.53( 1) 97.64( 3) 98.13( 3)104.01( 1)
2 Mühlbach Aleš STH0104 B 494.69 1. 96.84( 3) 97.42( 2)105.89( 1) 96.62( 3) 91.12( 5) 97.92( 3)
3 Dostál Jakub VRL0104 B 486.58 2. 99.39( 2) 95.86( 2) 0.00( D) 94.10( 3) 97.84( 2) 95.42( 4) 98.07( 2)
4 Koditek Jonáš KUO0101 B 470.85 1. 95.45( 4) 90.20( 4) 83.23( 4) 91.09( 4) 91.93( 6)102.18( 1)
5 Langr Jan SHK0101 B 450.54 3. 90.11( P) 89.64( 3) 86.27( 7) 92.68( 4) 90.51( 4) 87.60( 8) 82.66( 7)
6 Šitina Jakub LTU0001 B 442.70 5. 88.54( P) 91.46( 7) 85.63( 5) 91.07( 6) 86.00( 6)
7 Karásek Matěj SJC0001 411.58 2. 89.46( 5) 82.32( P) 100.01( 2) 61.77( 7) 78.02( 8)
8 Procinger Jan VRL0102 387.46 8. 66.74( 8) 81.22( 8) 81.80( 8) 81.42( 9) 76.28( 9)
9 Urban Michal KUO0001 379.73 4. 76.91( 7) 50.47( 8) 80.06( 6) 57.37( 9) 92.68( 4) 64.37( 6) 65.71(10) 61.32(10)
10 Kynčl Vojtěch JIL0101 367.87 6. 85.74( 6) 0.00( D) 87.88( 6) 80.58( 9) 60.31(12) 53.36(12)
11 Rosłaniec Mateusz CHC0002 310.27 1. 112.94( 1) 100.94( 1) 96.39( 4)
12 Samek Tomáš PHK0001 304.88 1. 103.77( 1) 100.17( 2)100.94( 1)
13 Jansa Radek BRU0002 278.22 5. 68.88( 6) 48.42( 9) 90.09( 5) 70.83(10)
14 Czapliński Jakub CHC0003 267.50 5. 80.59( 5) 90.57( 7) 96.34( 5)
15 Krampera Tomáš VRL0103 188.38 11. 0.00( D) 29.05(11) 61.16(11) 41.40(13) 56.77(11)
16 Semiginovský Šimon SJC0005 149.56 8. 74.81( 8) 29.91( P) 44.84(10)
17 Ledniowski Filip CHC0004 143.44 7. 77.95( 7) 65.49(11)
18 Porkert Jan SHK0100 115.55 3. 23.11( P) 92.44( 3)
19 Kovář Lukáš CET0102 75.56 5. 75.56( 5) 0.00( D)
20 Nejman Marek PHK0002 56.08 7. 56.08( 7)
21 Kučera Jan PHK0100 40.95 10. 40.95(10)
H21C
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
LTU 3
LPU 4
LPU 5
PHK 6
NPA 7
SRK 8
1 Losman Petr PHK7901 508.21 1. 97.63( 3) 101.71( 2) 98.03( 2) 103.71( 1)107.13( 1)
2 Drobník Michal SJC8709 451.10 5. 97.02( 5) 90.22( P) 85.46( 8) 88.61( 9) 89.79( 7)
3 Šabatka Zdeněk PHK8900 439.28 4. 91.76(10) 81.64(11) 79.31(16) 95.89( 4) 84.55(12) 85.44(13)
4 Držka Štěpán LPU7604 411.60 7. 91.72(11) 74.15(22) 82.32( P) 85.92( 7) 77.49(20)
5 Zlámal David SJC9603 409.75 4. 77.99(22) 81.95( P) 87.66( 4) 82.35(15) 79.80( 9)
6 Švadlena Pavel CHC7502 401.70 6. 89.37(13) 75.46(21) 90.74( 6) 59.46(36) 86.67(12)
7 Weiner Jakub SHK7911 399.24 10. 79.85( P) 83.45(10) 85.62(11) 73.97(24) 76.35(21)
8 Doucha Jiří SNA7105 399.06 8. 74.47(24) 76.10(19) 66.68(20) 87.55( 8) 84.32( 9) 62.53(33) 76.62(12)
9 Justa Pavel PHK8701 392.09 12. 81.72(19) 81.47(12) 65.90(29) 81.45(12) 81.55(15)
10 Vávra Jaroslav LPU7308 387.19 6. 83.25(17) 72.73(24) 77.44( P) 68.09(26) 85.68( 6)
11 Karkoš Petr XCR7300 383.83 3. 71.72(18) 40.52(38) 70.65(16) 79.49(18) 72.81(13) 66.55(28) 89.16( 3)
12 Zelenka Tomáš PHK9001 375.47 3. 92.32( 9) 99.53( 3) 94.87( 5) 88.75(11)
13 Hepner David SHK7601 375.04 2. 75.01( P) 100.57( 2) 95.76( 2) 103.70( 2)
14 Křivda Martin CHC9501 369.13 4. 96.41( 6) 89.96( 7) 94.94( 4) 87.82( 4)
15 Haas Karel LPU7304 365.35 12. 72.00(25) 65.75(20) 73.07( P) 74.83(12) 72.68(23) 72.77(13)
16 Kupka Jaroslav ALB7800 353.25 11. 71.43(26) 69.08(28) 60.82(22) 69.38(29) 65.84(30) 77.52(11)
17 Kos Tomáš LPU9303 353.23 1. 100.77( 1) 95.29( 3) 70.65( P) 86.52( 9)
18 Hrdinka Daniel VRL9701 351.38 5. 60.11(32) 51.70(26) 83.33(14) 69.73(24) 86.51( 5)
19 Zikmund Zdeněk NPA6705 335.21 4. 95.34( 4) 83.40( 9) 89.43( 8) 67.04( P)
20 Souček Tomáš SHK8200 321.03 16. 64.21( P) 63.45(31) 67.90(19) 62.36(34) 63.11(32) 60.08(16)
21 Lenner Miroslav LPU8605 309.35 9. 81.81(12) 61.87( P) 75.56(22) 90.11( 9)
22 Vítek Petr PHK7601 293.02 1. 95.13( 4)101.91( 1) 95.98( 3)
23 Handl Jindřich SRK9201 292.14 16. 83.58(16) 70.07(17) 80.06(17) 58.43( P)
24 Pokorný David SRK9701 286.29 15. 78.75(15) 70.97(15) 79.31(19) 57.26( P)
25 Grundman Vojtěch CHC8801 284.50 3. 95.04( 5) 96.39( 3) 93.07( 5)
26 Veverka Tomáš VAM8401 282.42 9. 57.67(33) 83.51( 9) 0.00(35) 81.27(16) 59.97(35)
27 Fiala Petr LPU8701 280.64 7. 70.34(29) 0.00( D) 71.10(26) 56.13( P) 83.07( 7)
28 Krunčík Pavel SRK8501 272.99 20. 49.13(39) 38.38(39) 46.01(27) 77.62(20) 45.63(38) 54.60( P)
29 Ježek Vít JIL9903 260.84 14. 62.00(32) 60.74(23) 75.09(23) 63.01(14)
30 Šmehlík Eduard SHK8702 255.56 1. 51.11( P) 104.14( 1) 100.31( 2)
31 Tihon Michal PHK7905 252.49 7. 95.32( 7) 79.59(15) 77.58(19)
32 Fátor Jan DOB7907 251.98 10. 81.55(20) 80.62(13) 89.81(10)
33 Šitina Jakub LTU0001 251.06 21. 71.15(28) 64.91(21) 50.21( P) 64.79(21)
34 Remeš Petr SHK9403 247.95 1. 49.59( P) 91.76( 7) 0.00( D) 1.73(34)104.87( 1)
35 Moskva Roman ZLH7501 240.65 10. 86.24(10) 77.06(21) 77.35(11)
36 Ďoubal Jan DOB8600 238.24 7. 82.40(18) 72.77(22) 83.07( 7)
37 Palas Jan SJC8507 238.23 4. 97.46( 4) 47.65( P) 93.12( 5)
38 Vítek Tomáš PHK7702 237.86 13. 77.25(18) 80.47(13) 80.14(17)
39 Jedlička Michal SHK7309 235.20 3. 47.04( P) 94.10( 5) 94.06( 3)
40 Lžíčař Martin DOB8803 234.62 15. 37.62(29) 65.54(31) 64.20(15) 67.26(27)
41 Zikmund Zdeněk SJC9703 225.81 4. 85.68(14) 45.16( P) 94.97( 4)
42 Wohanka Pavel VRL7501 224.72 15. 85.24(15) 73.20(23) 66.28(29)
43 Polák Vlastimil VRL7702 222.57 11. 57.51(34) 82.80(11) 82.26(16)
44 Krmaš Václav SRK8001 222.15 6. 92.36( 6) 85.36( 8) 44.43( P)
45 Hanč Petr VRL8001 219.31 14. 79.59(14) 69.50(18) 70.22(28)
46 Waněk Adam LPU9505 216.88 7. 87.64( 7) 43.38( P) 85.86(10)
47 Kafka Miloš LPU8608 213.20 6. 42.64( P) 91.57( 6) 78.99(18)
48 Dusílek Adam SRK8902 203.14 11. 77.68(14) 84.83(11) 40.63( P)
49 Kadeřávek Petr PHK7605 189.27 2. 89.57(12) 99.70( 2)
50 Novotný Vojtěch LPU9702 188.21 13. 81.43(13) 37.64( P) 69.14(14)
51 Malý Aleš JIL8702 182.27 6. 89.46( 6) 92.81( 6)
52 Panchártek Jan PHK8802 178.11 8. 94.83( 8) 83.28(10)
53 Petras Tomáš VAM8801 176.48 6. 86.28( 6) 90.20( 8)
54 Hanzl Tomáš SJC8205 174.85 23. 75.32(23) 34.97( P) 64.56(30)
55 Macl Jan LPU9102 169.21 20. 31.32(47) 0.00(47) 33.84( P) 51.78(41) 20.39(46) 31.88(20)
56 Šabatka Jan SHK9001 168.95 33. 33.79( P) 42.94(37) 0.00(37) 62.92(33) 29.30(43)
57 Kalenský Aleš STH9801 168.38 19. 48.12(40) 68.87(19) 51.39(35)
58 Macek Martin SNA7106 166.76 5. 80.14(14) 86.62( 5)
59 Ježek Jiří PHK8403 166.31 8. 87.13( 8) 79.18(10)
60 Jurica Jan LPU9611 158.40 27. 55.28(35) 31.68( P) 71.44(27)
61 Šklíba Michal SRK9900 153.36 34. 60.86(35) 61.83(34) 30.67( P)
62 Sourada Tomáš ZAM9902 153.16 19. 16.06(48) 0.00(45) 10.12(32) 57.30(38) 35.61(42) 34.07(19)
63 Záveský Filip LPU9306 137.73 1. 27.55( P) 110.18( 1)
64 Wohanka Petr VRL7305 134.50 27. 70.82(27) 63.68(31)
65 Cupák Jiří VRL7201 129.55 25. 38.60(46) 34.92(25) 36.04(41) 19.99(47)
66 Žák Jan LPU9802 126.44 39. 46.66(43) 25.29( P) 54.49(39)
67 Pešan Jan LTU7400 126.20 17. 50.18(38) 25.24( P) 50.78(17)
68 Filičko Marek LPU7102 125.26 37. 47.39(42) 25.05( P) 52.82(37)
69 Novák Jiří NPA7502 123.55 2. 98.84( 2) 24.71( P)
70 Hovorka Lukáš LPU9001 121.38 3. 24.28( P) 97.10( 3)
71 Smutný Šimon VAM9301 120.15 30. 52.08(37) 68.07(30)
72 Vaněk Martin CHC9905 118.09 32. 44.88(44) 9.26(33) 63.95(32)
73 Beneš Jan SJC8703 115.08 7. 23.02( P) 92.06( 7)
74 Andrš Jiří VAM8601 110.88 25. 53.01(25) 57.87(37)
75 Kadečka Petr ALB8400 109.39 17. 52.68(23) 56.71(17)
76 Doleček Vojtěch ZAM9903 108.38 30. 64.43(30) 43.95(39)
77 Lučan Vladimír LPU7710 105.09 14. 21.02( P) 84.07(14)
78 Novotný Tomáš PHK8101 103.54 1. 103.54( 1)
79 Škoda Jáchym LTU8700 100.11 19. 45.95(24) 20.02( P) 34.14(19)
80 Antoš Filip NPA8001 98.20 21. 78.56(21) 19.64( P)
81 Míča Tomáš LPU9707 97.19 10. 19.44( P) 77.75(10)
82 Klapal Jan LPU9006 95.55 16. 0.00( D) 76.44(16) 19.11( P)
83 Lesák Jakub ZAM9603 92.58 18. 34.37(18) 58.21(36)
84 Hovorka Jan LPU7907 92.23 25. 18.45( P) 73.78(25)
85 Kos Oldřich LPU9302 89.65 26. 17.93( P) 71.72(26)
86 Sýkora Bohumil CHC8601 88.49 28. 41.67(28) 46.82(42)
87 Šmejc Jakub SJC9401 85.84 25. 17.17( P) 68.67(25)
88 Bartoň Zdeněk NPA8301 85.75 31. 6.69(44) 19.12(31) 42.79(43) 17.15( P)
89 Janda Martin DOB8002 83.61 13. 83.61(13)
90 Lazák Tomáš LTU9102 77.73 16. 15.55( P) 62.18(16)
91 Pýcha Lukáš SNA8402 77.60 17. 77.60(17)
92 Preininger Luděk DOB8001 76.74 30. 24.40(30) 52.34(40)
93 Sobczyński Kalikst CHC7101 75.54 20. 75.54(20)
94 Mašata Roman PHK7107 72.79 17. 72.79(17)
95 Černý Vojtěch JIL9006 71.43 26. 71.43(26)
96 Azeb Karim PHK9110 71.34 25. 71.34(25)
97 Lehár Adam LPU9114 68.91 22. 55.13(22) 13.78( P)
98 Sojka Lukáš ALB8500 67.87 20. 26.83(20) 41.04(40)
99 Novák Zdeněk NPA7701 67.74 36. 54.19(36) 13.55( P)
100 Vávra Martin HOR9700 64.11 31. 64.11(31)
101 Černý Martin JIL8703 61.49 15. 61.49(15)
102 Maňák Matěj PHK9302 56.50 33. 56.50(33)
103 Maňák Michal PHK9801 55.31 34. 55.31(34)
104 Tomalík Ondřej SHK8904 54.45 18. 10.89( P) 43.56(18)
105 Štěpánek Milan KUO8301 53.13 24. 53.13(24)
106 Vlastník Šimon JIL9904 52.44 43. 40.55(45) 11.89(43)
107 Leštínský Tomáš DOB7801 51.23 36. 51.23(36)
108 Klapal Michal VAM8802 47.47 41. 47.47(41)
109 Hájek Jakub SHK9802 47.38 40. 9.48( P) 37.90(40)
110 Vik Martin JIL9206 39.01 41. 39.01(41)
111 Faltejsek Jan PHK9802 34.10 42. 34.10(42)
112 Ptáček Martin SRK9509 33.98 45. 0.00( D) 27.18(45) 6.80( P)
113 Sedlák Radek LIP7500 27.49 44. 27.49(44)
114 Vojta Marek SHK8804 25.51 26. 5.10( P) 20.41(26)
115 Friml Dominik ZAM9901 4.59 28. 0.00(28) 0.00(46) 0.00(36) 4.59(48)
116 Jiran Miloš VRL9904 0.76 27. 0.76(49) 0.00(27)
H21D
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
SHK 1
SJC 2
LTU 3
LPU 4
LPU 5
PHK 6
NPA 7
SRK 8
1 Zitka Adam LPU8402 524.71 1. 106.80( 1)106.42( 1)104.85( 1)104.94( P) 98.51( 3) 97.49( 2) 101.70( 2)
2 Andrš Petr ZAM8401 506.63 1. 97.17( 2) 98.15( 2) 96.15( 3) 104.41( 1)100.90( 1) 70.77( 6) 103.41( 1) 99.76( 2)
3 Janeček Tomáš PHK9205 478.60 2. 94.61( 4) 95.43( 3) 82.60( 5) 88.47( 4) 100.59( 2) 94.90( 3) 93.07( 4)
4 Nymsa Zdeněk TYN8502 443.71 2. 92.53( 5) 76.53( 5) 98.99( 2) 93.02( 3) 82.64( 5)
5 Jiřišta Lubomír JIL8802 249.20 4. 78.67( 4) 80.73( 6) 89.80( 5)
6 Růžička Daniel KOR9000 237.59 5. 76.15( 7) 80.53( 5) 80.91( 6)
7 Vandělík Michal ALB8501 236.60 4. 63.18( 6) 78.52( 6) 94.90( 4)
8 Kutílek Jakub LPU8609 222.71 4. 44.54( P) 86.83( 5) 91.34( 4)
9 Roll Martin ALB8401 219.43 6. 0.00( D) 75.85( 7) 61.70( 8) 81.88( 6)
10 Zeman Jaroslav DOB8844 174.46 6. 91.22( 6) 0.32( 7) 82.92( 7)
11 Filip Filip SHK9000 128.21 2. 25.64( P) 102.57( 2)
12 Kokaisl Tomáš LPU7820 127.10 1. 25.42( P) 101.68( 1)
13 Procházka Martin LTU8101 120.04 3. 96.03( 3) 24.01( P)
14 Jedlička Lukáš SHK8100 117.81 4. 23.56( P) 94.25( 4)
15 Bartoň Zdeněk NPA8301 116.23 4. 92.98( 4) 23.25( P)
16 Bolech Filip LPU8602 111.15 7. 88.92( 7) 22.23( P)
17 Veverka Tomáš VAM8401 106.67 1. 106.67( 1)
18 Zahradník Jakub SJC8604 103.96 6. 20.79( P) 83.17( 6)
19 Filičko Marek LPU7102 103.33 5. 20.67( P) 82.66( 5)
20 Smutný Šimon VAM9301 98.56 3. 98.56( 3)
21 Andrš Jiří VAM8601 95.83 3. 95.83( 3)
22 Zajíček Radim SRK9102 66.43 8. 53.14( 8) 13.29( P)