Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - JARNÍ - stav po 9 závodech

Datum:
01.04.2018
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu OOP Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu TZL Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček HAV Ano Ano
2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OOL Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TRI Ano Ano
2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
HAV 4
BFM 5
OOL 6
TRI 7
KVS 8
KVS 9
1 Švidrnochová Nela OOP0950 1203.07 1. 203.07( 2)200.00( 1) 0.00( D) 200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)156.93( 2) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Kaufmanová Šárka TRI0851 740.21 1. 177.87( 3) 200.00( 1)164.54( 2)197.80( 2)
3 Juřeníková Ema MOV0951 219.07 1. 219.07( 1)
4 Topiarzová Klára TRI0951 177.66 4. 177.66( 4)
5 Szarzecová Eva TRI0850 146.39 5. 146.39( 5)
6 Lašová Laura KRN0950 111.78 6. 111.78( 6)
7 Walaská Klára TRI0950 103.94 7. 103.94( 7)
D12C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
HAV 4
BFM 5
OOL 6
TRI 7
KVS 8
KVS 9
1 Štětínská Tereza MOV0751 B 1254.72 1. 199.53( 2) 197.81( 2) 196.81( 2) 200.00( 1)209.12( P)218.97( 1)204.76( 2)221.23( 1)200.64( 2)
2 Pavlová Eliška MOV0650 B 1203.40 1. 192.33( 3)167.44( 4) 216.54( 1)173.51( 3) 200.57( P)195.11( 2)187.96( 4)187.56( 3) 210.89( 1)
3 Rychlá Karolína KRN0757 B 1183.01 1. 208.14( 1)200.00( 1)180.35( 4)192.05( 2)197.17( P) 205.30( 1)
4 Matulová Valérie BFM0652 B 1064.44 1. 145.99( 4) 122.68( 5) 186.65( 3)164.04( 4)200.00( 1) 173.62( 6)178.93( 5)161.20( 4)
5 Malá Karolína VRB0777 999.25 3. 19.46( 9) 189.46( 3)115.45( 5) 185.92( 3)169.59( 7)187.18( 4)151.65( 6)
6 Čudková Kristýna MOV0654 891.73 2. 152.52( 2)179.74( 4)179.77( 5)191.22( 2)188.48( 3)
7 Rychtářová Barbora MOV0653 868.13 4. 140.92( 5) 121.39( 5) 94.44( 4) 155.89( 5)143.17( 8)146.95( 7)159.81( 5)
8 Mílová Tereza BFM0751 488.65 3. 133.56( 3) 189.94( 3)165.15( 6)
9 Burešová Ema MOV0656 477.21 6. 137.50( 6) 92.11( 6) 119.11( 6)128.49( 9)
10 Musálková Klára MOV0750 342.50 7. 135.50( 7) 103.66( 7) 103.34( 8)
11 Olekšová Natálie KRN0652 119.93 8. 119.93( 8)
12 Šlebodová Anna KRN0653 20.52 10. 17.10(10) 3.42( P)
D14C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
HAV 4
BFM 5
OOL 6
TRI 7
KVS 8
KVS 9
1 Haltofová Romana TRI0451 B 1218.40 1. 188.15( 5) 207.84( 1)207.44( 1)203.07( P) 196.77( 4)207.05( 1)196.23( 2)
2 Rybková Vendula TRI0453 B 1191.17 1. 192.93( 5)201.04( 2)185.32( 3) 194.52( 3)207.31( 1) 199.52( 2)171.52( 5) 195.85( 3)
3 Švidrnochová Eliška OOP0451 B 1190.15 1. 204.49( 1)189.00( 4)114.50( 5) 191.83( 4)198.32( 2) 198.60( 3)181.88( 4) 207.91( 1)
4 Bruková Petra TRI0450 B 1181.99 1. 200.93( 2)192.31( 3) 51.57( 7) 198.04( 2)197.00( P) 201.88( 1)190.63( 3) 191.83( 4)
5 Zahradníková Kateřina BFM0551 B 1152.12 1. 206.65( 1)173.15( 4)189.02( 5)192.02( P) 131.66(11) 202.32( 2)188.96( 5)
6 Procnerová Veronika BFM0453 1139.66 2. 194.07( 4)169.50( 8) 206.84( 2)186.27( 6)189.94( P) 178.94( 6)159.91( 7) 183.60( 6)
7 Kolarczyková Eliška TRI0551 1105.83 3. 194.58( 3)186.60( 6) 79.00( 6) 178.08( 8)194.37( 3) 190.68( 5)161.52( 6)154.88( 9)
8 Tomčíková Eliška VRB0555 1100.19 1. 178.70( 6)182.99( 7) 18.70( 8) 185.95( 7)176.19( 4)200.00( 1)176.36( 7)143.21( 9) 167.33( 7)
9 Matoušková Jana MOV0551 917.91 2. 129.68(10) 155.16( 9) 0.18( 9) 146.16(10) 170.43( 2)139.47(10)152.77( 8)153.92(10)
10 Řeháková Klára BFM0556 561.70 3. 103.39(11) 93.62( P) 99.00( 3) 100.09(10)165.60( 8)
11 Fišerová Veronika BFM0552 513.73 8. 171.34( 8) 171.04( 9) 171.35( 8)
12 Mílová Klára BFM0452 314.64 6. 110.56( 6) 140.60( 9) 63.48(12)
13 Popieluchová Michaela BFM0457 210.64 7. 175.53( 7) 35.11( P)
14 Volná Barbora BFM0560 148.12 5. 148.12( 5)
15 Bochňák Vitoslavská Beatrice LOV0450 137.93 9. 137.93( 9)
16 Kočarová Marie BFM0557 105.96 11. 17.66( P) 88.30(11)
D16C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
HAV 4
BFM 5
OOL 6
TRI 7
KVS 8
KVS 9
1 Bernatíková Hana TRI0253 B 599.94 1. 100.00( 1) 99.95( 2) 99.99( P) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Navrátilová Adéla TRI0250 582.53 1. 82.49( 3) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 74.33( 2) 90.21( 2) 92.32( 2)
3 Švihelová Viktorie KRN0353 151.20 2. 89.24( 2) 61.96( 3)
D18C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
HAV 4
BFM 5
OOL 6
TRI 7
KVS 8
KVS 9
1 Warcopová Kateřina TRI0150 B 478.04 1. 100.00( 1) 98.37( 2)100.00( 1)100.00( 1) 79.67( P)
2 Bruková Magda TRI0054 B 362.77 1. 95.42( 2) 72.27( 2) 95.08( 2)100.00( 1)
3 Štrosová Jana MOV0051 291.33 1. 33.33( 3) 9.88( 3)100.00( 1) 3.77( 2)100.00( 1) 44.35( 2)
4 Hájková Lenka SOP0050 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Svobodová Barbora BFM0151 120.00 1. 100.00( 1) 20.00( P)
H10C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
HAV 4
BFM 5
OOL 6
TRI 7
KVS 8
KVS 9
1 Popieluch Martin BFM0801 1242.07 1. 235.06( 1)200.00( 1)200.00( 1) 207.01( P)200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Masny Tadeusz MOV0802 721.49 2. 186.68( 2)178.20( 2)154.99( 2)195.26( 2) 6.36( 4)
3 Kostka Artur MOV0901 482.65 1. 103.82( 6) 200.00( 1)178.83( 3)
4 Václavík Šimon BFM0803 285.80 1. 200.00( 1) 85.80( 2)
5 Vondrouš Jan BFM0805 184.04 2. 184.04( 2)
6 Bartošík Jiří KRN1201 178.26 3. 178.26( 3)
7 Mihalka Alexandr MOV0902 126.13 4. 126.13( 4)
8 Mička Vojtěch KRN0802 121.11 5. 121.11( 5)
H12C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
HAV 4
BFM 5
OOL 6
TRI 7
KVS 8
KVS 9
1 Krupa Jan TRI0706 B 1228.55 1. 201.37( 2)174.09( 4) 187.24( 3) 184.95( 7) 204.76( P)196.85( 2)211.55( 1)207.17( 1)206.85( 1)
2 Vojvodík Eduard MOV0600 B 1167.18 2. 193.14( 4)191.74( 3)200.67( 2)197.60( 3)194.53( P)186.62( 4) 189.50( 3)
3 Ryška Matěj TRI0604 B 1154.51 1. 205.57( 1)153.76( 6) 194.01( 3)198.95( 2)206.60( 2)195.62( 3)
4 Tuharský Tobiáš TRI0701 B 1152.52 1. 195.89( 3)166.55( 5) 184.06( 4)201.72( 1)195.33( 2)172.09( 7) 169.80( 7) 178.00( 5)197.52( 2)
5 Chudík Martin BFM0604 B 1107.65 1. 202.74( 1)157.03( 6)154.40( 5) 200.68( 2)182.70( 4) 175.10( 5)153.83( 6) 189.40( 5)
6 Menzel Antonín MOV0700 B 1088.58 4. 186.24( 6)181.43( P)172.95( 5)178.90( 4)185.36( 4)183.70( 6)
7 Bjolek Jan BFM0601 834.36 1. 202.69( 2)212.10( 1) 210.43( 1)209.14( 1)
8 Kurečka Jonáš TRI0704 781.01 6. 108.57(10) 62.72( 9) 131.54( 8)121.15(11) 172.44( 6)135.50(10) 111.81( 9)
9 Kaufman Jan TRI0602 766.72 4. 172.57( 5)107.60( 8)136.80( 7)191.15( 4) 60.34( 9) 98.26(13)
10 Kočara František BFM0701 704.21 3. 194.24( 3) 131.92(11)186.23( 3)191.82( 4)
11 Špok Petr KRN0601 585.26 5. 122.06( 9) 150.57( 9)172.76( 5) 139.87( 9)
12 Otta Kryštof BFM0608 574.28 6. 140.87( 7) 46.36( 9)118.03(12) 95.71( P) 173.31( 6)
13 Mitrenga Jan TRI0702 553.95 7. 122.17( 8) 0.00( D) 0.00( D) 0.00( D) 110.72( 8) 147.21( 7)173.85( 7)
14 Šárek Jakub BFM0607 537.98 5. 26.74(11) 41.05(10) 0.54(10)188.67( 5)147.64( 7) 133.34( 8)
15 Rýznar Vojtěch BFM0704 524.79 6. 162.51( 6) 93.52(13)115.00( 8) 153.76( 8)
16 Kusiak Jakub MOV0603 344.63 6. 172.00( 8)172.63( 6)
17 Mališ Eduard BFM0703 174.08 9. 0.00( D) 46.03( 9) 128.05(12)
18 Vlach Antonín AOV0700 157.43 8. 157.43( 8)
19 Juřeník Jakub MOV0601 140.95 10. 140.95(10)
20 Petlach Adam KRN0702 135.54 7. 135.54( 7)
H14C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
HAV 4
BFM 5
OOL 6
TRI 7
KVS 8
KVS 9
1 Mrózek Pawel TRI0401 B 1223.84 1. 168.26( 8) 191.33( 5) 207.16( 1)198.51( 3)203.97( P) 202.37( 2)206.49( 1)205.34( 1)
2 Damek Ondřej TRI0503 B 1201.93 1. 203.50( 1)200.14( 2)188.09( 4) 193.02( 4) 200.32( P) 204.86( 1)196.12( 3)196.99( 3)
3 Krupa Jakub TRI0404 B 1170.62 1. 200.39( 2)206.82( 1)181.06( 5)189.86( 5)195.10( P) 180.68( 6) 197.39( 2)161.31( 7)
4 Kovařík Tomáš TRI0400 B 1170.08 1. 193.52( 4)191.57( 4)198.36( 2)201.81( 1)195.01( P) 176.88( 7) 189.81( 4)173.16( 6)
5 Malý Tomáš VRB0414 B 1147.52 1. 196.11( 3)186.49( 6) 89.79( 9) 176.26( 7) 200.00( 1)200.00( 1)183.82( 4)167.57( 7) 181.10( 4)
6 Byrtus Jakub TRI0508 B 1097.77 3. 187.31( 6)148.61( 8) 106.54( 7) 185.53( 6)182.96( P) 192.77( 3)175.23( 6)173.97( 5)
7 Kirschner Damian TRI0506 1057.50 2. 183.81( 7)121.13( 9) 138.29( 6)174.62( 8)176.25( P) 186.86( 5)197.67( 2)
8 Bíčánek Jan TRI0502 922.39 2. 193.05( 3)194.48( 3)199.68( 2)153.73( P) 181.45( 5)
9 Smyček David BFM0504 724.83 3. 103.76(11) 95.80( 8) 87.48(10)147.68( 3) 85.66( 8) 133.11( 8)157.00( 8)
10 Sikora Matěj TRI0501 645.73 5. 187.82( 5)163.74( 7) 77.29(10) 45.18(12)107.62( P) 64.08( 9)
11 Slavík Ondřej VRB0505 571.94 2. 138.99( 9) 0.00( D) 0.00(14) 0.00(15)151.88( 2)165.27( 2) 0.00(11)115.80(10)
12 Cieslar Michael TRI0505 531.07 3. 99.09(12) 0.00( D) 21.57(12) 11.47(13) 130.70( 3) 42.38(11)116.01( 9)121.32( 9)
13 Grygar Václav MOV0502 520.39 4. 56.61(10) 61.74(11)153.81( 9) 104.98( 4) 31.76(10)111.49(11)
14 Staněk Matěj HAV0501 270.06 4. 114.64(10) 4.19(14) 87.27( 4) 63.96(10)
15 Rozbroj Adam MOV0500 84.53 11. 84.53(11)
H16C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
HAV 4
BFM 5
OOL 6
TRI 7
KVS 8
KVS 9
1 Vébr Tomáš HAV0200 B 508.74 1. 100.00( 1) 40.43( 4) 86.20( 2) 84.79( P)100.00( 1) 97.32( 3)
2 Sliž Rostislav TRI0302 B 470.66 1. 66.96( 3) 81.11( 3) 64.14( 4) 77.97( 4) 78.44( P) 102.04( 1)
3 Peňáz Vojtěch VRB0303 B 438.90 1. 100.00( 1)100.00( 1) 99.60( 2) 73.15( P) 66.15( 3)
4 Peňáz Radek VRB0313 436.44 1. 86.84( 2) 73.08( 3)103.78( 1) 72.74( P) 100.00( 1)
5 Mielec Radomír AOV0301 278.51 1. 100.64( 2)100.00( 1) 77.87( 2)
6 Haltof Adam TRI0300 237.97 2. 0.00( 7) 86.80( 2) 63.62( 4) 57.77( 2) 29.78( 4)
7 Fajkoš Lubomír MOV0301 128.80 3. 23.59( 5) 59.01( 3) 46.20( 5)
8 Bialožyt Marek TRI0301 115.94 3. 96.62( 3) 19.32( P)
9 Jurčík Martin KRN0300 83.24 2. 83.24( 2) 0.00( 6)
H18C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
HAV 4
BFM 5
OOL 6
TRI 7
KVS 8
KVS 9
1 Vavřík Tomáš MOV0004 B 596.91 1. 100.00( 1) 83.39( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 96.91( 2)100.00( 1)
2 Staněk Ondra HAV0002 B 463.38 1. 99.69( 2)100.00( 1) 17.78( 3) 77.23( P)100.00( 1) 68.68( 2)
3 Kaděra Vojta HAV0000 412.93 2. 97.85( 3) 78.40( 3) 88.12( 2) 68.82( P) 79.74( 2)
4 Peňáz Vojtěch VRB0303 120.00 1. 20.00( P) 100.00( 1)
5 Peňáz Radek VRB0313 105.71 3. 17.62( P) 88.09( 3)