Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček dospělých a veteránů - stav po 3 závodech

Datum:
01.04.2018
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu OOP Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu TZL Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček HAV Ne Ne
2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček BFM Ne Ne
2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OOL Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TRI Ne Ne
2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček KVS Ne Ne
2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček KVS Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati VRB Ne Ne
2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček MOV Ne Ne
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček MOV Ne Ne
2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček SOP Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček KSU Ne Ne
Kategorie:
D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    
D20C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Švidrnochová Lenka SOP9952 100.00 1. 100.00( 1)
D21C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Jeřábková Jitka TZL9453 211.60 1. 105.80( 1)105.80( P)
2 Staňková Lucie ASU8756 200.19 1. 91.91( 4)108.28( 1)
3 Michálková Renata LCE8151 183.80 3. 96.16( 3) 87.64( 4)
4 Vavrysová Barbara LCE9751 180.28 3. 86.43( 5) 93.85( 3)
5 Bialožytová Tereza PGP9055 174.83 2. 98.05( 2) 76.78( 7)
6 Rychlá Pavlína KRN8559 173.43 2. 75.56( 7) 97.87( 2)
7 Létalová Soňa SFM8252 163.55 5. 87.62( 5) 0.00(14) 75.93( 8)
8 Kašparová Šárka AOP7251 155.38 5. 75.46( 8) 79.92( 5)
9 Vlachová Tereza AOV8750 137.04 9. 61.29(10) 75.75( 9)
10 Habigerová Radka KSU9559 128.92 9. 65.73( 9) 63.19(11)
11 Sabelová Markéta TRI9656 105.04 1. 105.04( 1)
12 Procházková Marie SOP9551 100.09 2. 100.09( 2)
13 Smolková Lucie SOP9052 94.87 3. 94.87( 3)
14 Košárková Iva PGP8155 88.42 4. 88.42( 4)
15 Pekárková Monika RBK9252 86.43 5. 86.43( 5)
16 Slovenčíková Eliška VIC9959 77.41 6. 77.41( 6)
17 Fujáková Katka HAV8550 73.04 10. 0.00(15) 73.04(10)
18 Bouzková Katka SVS8151 69.05 12. 32.38(12) 36.67(12)
19 Uvizlová Radka STH8451 58.08 11. 58.08(11)
20 Maliňáková Petra SVS8751 31.72 13. 31.72(13)
21 Pěčková Veronika SKM9651 29.29 13. 29.29(13)
D35C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Dittrichová Andrea SKM7750 206.76 1. 100.43( 2)106.33( 1)
2 Vavrysová Iva LCE6359 197.59 2. 97.02( 3)100.57( 2)
3 Brodová Gabriela SFM7152 188.66 1. 104.86( 1) 66.27(12) 83.80( 5)
4 Juřeníková Hana MOV8052 184.69 2. 102.81( 2) 69.43(10) 81.88( 6)
5 Horáčková Vladimíra MOV7750 172.08 4. 84.93( 6) 87.15( 4)
6 Horčičková Eva UOL7051 164.56 3. 71.46( 9) 93.10( 3)
7 Linhartová Martina GIG7750 164.30 4. 96.86( 4) 67.44(10)
8 Hubáčková Dagmar LCE6569 162.40 5. 85.26( 5) 77.14( 8)
9 Chudíková Pavla BFM7851 154.79 6. 81.14( 6) 73.65( 7) 38.29(16)
10 Sedláčková Jana HLV7060 138.25 9. 68.62(11) 69.63( 9)
11 Hudečková Petra OOP8252 133.24 8. 73.09( 8) 60.15(11)
12 Popieluchová Ivona BFM7453 127.14 5. 83.62( 5) 0.14(17) 43.52(15)
13 Hrabalová Eva BFM8051 122.61 12. 64.65(13) 57.96(12)
14 Chromčáková Jitka JZL7850 111.90 13. 62.70(14) 49.20(13)
15 Klose Petra SFM7351 106.91 3. 92.33( 3) 14.58(16) 6.68(18)
16 Novotná Kateřina PHK8252 102.54 1. 102.54( 1)
17 Beranová Jana SJH7851 88.95 4. 88.95( 4)
18 Švidrnochová Hana OOP7751 80.47 14. 35.03(15) 45.44(14)
19 Vavrysová Lenka LCE7451 78.70 7. 78.70( 7)
20 Pannová Vendula MOV7752 73.94 7. 73.94( 7)
21 Masny Anna MOV8250 69.50 8. 69.50( 8) 0.00( D)
22 Svačinková Jitka VRB7777 13.18 9. 13.18( 9)
23 Leciánová Vanda OOP7453 10.07 17. 0.00(19) 10.07(17)
24 Pavlová Libuše MOV7451 8.11 10. 8.11(10)
D45C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Vričanová Sylva HAV6751 206.99 2. 104.05( 2) 93.61( 4) 102.94( 2)
2 Glabazňová Jana AOP6151 206.08 1. 103.04( 1)103.04( 1)
3 Argalášová Gabriela TRI6850 194.33 1. 106.83( 1) 55.07(12) 87.50( 7)
4 Kostková Jana AOP7151 189.34 3. 96.52( 3) 92.82( 5)
5 Vlažná Mirka LCE5852 176.96 4. 83.77( 6) 93.19( 4)
6 Kociánová Eva OOP6750 175.79 3. 81.77( 8) 94.02( 3)
7 Slavíková Lenka VRB7373 166.54 8. 81.95( 8) 74.94( 9) 84.59( 9)
8 Bialožytová Pavla TRI6350 161.53 6. 83.05( 6) 0.00(18) 78.48(12)
9 Bernatíková Šárka SFM7151 160.94 4. 88.42( 4) 33.99(14) 72.52(14)
10 Kaděrová Barbora HAV7051 160.77 9. 77.57( 9) 38.01(13) 83.20(10)
11 Maliňáková Eva KVS6551 157.89 7. 82.87( 7) 75.02(13)
12 Řeháková Jana BFM7152 156.88 5. 71.30(11) 85.58( 5) 53.93(15)
13 Klímová Barbora OTK7251 152.11 6. 59.38(11) 92.73( 6)
14 Sedláčková Dagmar KVS7351 103.13 10. 64.60(10) 38.53(16)
15 Ferdusová Eva LCE6461 100.43 2. 100.43( 2)
16 Kunzová Ivana BBM7155 100.34 8. 14.92(16) 85.42( 8)
17 Hulenková Martina MOV7352 89.12 3. 89.12( 3)
18 Jastrzembská Jarmila TRI6450 88.02 5. 88.02( 5)
19 Mielcová Elena AOV6951 82.85 7. 82.85( 7)
20 Pišová Hana LCE7053 82.23 11. 82.23(11)
21 Hendrychová Marcela HOB7051 76.48 10. 76.48(10)
22 Procházková Martina SOP7351 56.97 12. 56.97(12)
23 Vébrová Šárka HAV7050 53.58 13. 53.58(13)
24 Řehová Renata BFM7151 47.51 14. 47.51(14)
25 Spratková Iva SFM6851 39.95 15. 39.95(15)
26 Zajícová Petra LOV7351 34.57 16. 34.57(16) 0.00(17) 0.00( D)
27 Slezáková Jitka LCE6351 22.25 15. 22.25(15)
D55C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Hájková Ludmila OOP5751 209.82 1. 112.80( 1) 97.02( 2)
2 Hudzieczková Danuta KVS5751 162.85 2. 93.68( 2) 69.17( 5)
3 Kaločová Helena KVS6151 161.29 3. 93.52( 3) 67.77( 6)
4 Trávníčková Jitka KVS5651 146.66 4. 65.12( 5) 81.54( 4)
5 Rokoszová Jaroslava MOV6351 142.48 3. 55.22( 6) 87.26( 3)
6 Stackeová Anna LCE5551 115.72 1. 115.72( 1)
7 Hrbasová Jana KVS5551 86.74 4. 86.74( 4)
8 Chromčáková Ivana JZL5450 60.66 7. 60.66( 7)
D65C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Suchánková Libuše SOP4851 181.76 1. 100.00( 1) 81.76( 2)
2 Sikorová Marie BOV4852 100.00 1. 100.00( 1)
H20C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Gilík Marek SOP9904 100.00 1. 100.00( 1)
2 Procházka Zdeněk SOP9901 93.05 2. 93.05( 2)
H21C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Smola Michal TZL8131 221.76 1. 110.88( 1)110.88( P)
2 Rychlý Pavel KRN8505 198.23 1. 93.22( 3)105.01( 1)
3 Pospíšil Petr SOP9301 185.79 2. 98.31( 2) 74.16( 8) 87.48( 7)
4 Vlach Jiří AOV7900 183.31 4. 88.75( 4) 94.56( 4)
5 Frainšic Michal BFM8303 174.78 3. 95.65( 3) 79.13( 6) 77.87( 9)
6 Hubáček Josef LCE6127 157.83 3. 62.85(10) 94.98( 3)
7 Zicha Jiří LCE7708 147.73 6. 57.00(12) 90.73( 6)
8 Otrusina Jiří JPV8201 132.05 5. 39.53(16) 92.52( 5)
9 Jílek Jakub KSU9202 117.02 8. 32.78(17) 84.24( 8)
10 Montero Cárceles Elmar MOV9602 106.04 1. 106.04( 1)
11 Dvorský Vojtěch SKM9401 102.82 2. 2.81(20)100.01( 2)
12 Stoszek Jakub AOP8300 96.42 10. 26.83(18) 69.59(10)
13 Zelinka Jiří MBM8740 95.90 2. 95.90( 2)
14 Kopeček Petr BFM9602 86.92 4. 86.92( 4)
15 Hovorka Lukáš LPU9001 79.42 5. 79.42( 5)
16 Honner Jaroslav VPM7802 79.08 11. 12.74(19) 66.34(11)
17 Škoda František LCE7439 78.73 7. 78.73( 7)
18 Lichý Ondřej SOP8802 75.94 5. 75.94( 5)
19 Minarčík Tomáš KRN8102 75.44 6. 75.44( 6)
20 Peterek Vít SOP8600 73.28 7. 73.28( 7)
21 Koťátko Aleš SFM8303 64.80 8. 64.80( 8) 0.00(26) 0.00(14)
22 Mazal Zdeněk VBM8103 64.54 9. 64.54( 9)
23 Krajcar Ivo SKM9501 64.34 12. 0.00(25) 64.34(12)
24 Bernatík Lukáš SFM9801 60.87 11. 60.87(11) 0.00( D)
25 Langer Martin LOV8400 56.31 9. 48.75( 9) 0.00(29) 7.56(13)
26 Lachendro Jan SKM8700 48.16 13. 48.16(13) 0.00( D)
27 Slezák Libor LCE6207 43.90 14. 43.90(14)
28 Zdráhal Tomáš OOL8801 41.32 15. 41.32(15)
H35C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Dittrich Pavel SKM7501 226.16 1. 111.40( 1)114.76( 1)
2 Navrátil Rostislav TRI6601 191.11 2. 97.33( 3) 68.10( 6) 93.78( 2)
3 Vavrys Petr LCE6413 181.70 2. 99.54( 2) 82.16( 4)
4 Vlček Roman SKM7000 169.19 3. 77.73( 4) 91.46( 3)
5 Tuharský Martin TRI7702 166.65 1. 102.65( 1) 25.55(12) 64.00(13)
6 Berger Tomáš MOV6901 154.17 3. 89.06( 3) 65.11(11)
7 Pěček Vítězslav SKM7104 147.49 5. 77.63( 5) 69.86( 7)
8 Masny Krzysztof MOV7600 145.63 5. 84.73( 5) 60.90( 7) 48.60(16)
9 Stibor Zbyněk VRB7601 129.85 7. 75.40( 7) 54.45( 8) 32.03(21)
10 Švestka Vítězslav KVS7301 122.56 8. 54.45( 8) 68.11( 9)
11 Ryška Kamil TRI7800 116.62 6. 81.78( 6) 32.64(10) 34.84(20)
12 Kunčar Vít LCE6602 110.01 5. 28.19(11) 81.82( 5)
13 Ticháček Jan AOP8000 100.03 2. 100.03( 2)
14 Matula Pavel BFM7602 97.68 8. 71.07( 8) 0.00(21) 26.61(23)
15 Zajíc Josef LOV7601 94.63 4. 94.63( 4)
16 Jakobi Zdeněk HAV5701 74.70 6. 74.70( 6)
17 Sochor Tomáš HAV6301 68.94 8. 68.94( 8)
18 Sláma Lumír LCE8103 67.82 10. 0.00(17) 67.82(10)
19 Rytíř Michal SKM7325 64.58 12. 0.00( D) 64.58(12)
20 Hepnar Luboš STE6307 63.80 14. 63.80(14)
21 Bochňák Zbyněk LOV7600 60.84 9. 60.84( 9)
22 Sliž Eduard TRI7601 60.27 10. 60.27(10) 0.00(25)
23 Byrtus Petr TRI7703 60.12 15. 0.00(20) 60.12(15)
24 Kusák Ivan EZL6502 46.71 17. 46.71(17)
25 Vlček Jiří VIC7700 45.06 18. 45.06(18)
26 Peňáz Radek VRB7606 37.16 19. 37.16(19)
27 Hudeček Tomáš OOP8201 31.55 18. 0.00(18) 31.55(22)
28 Gros Petr OOP7700 25.44 13. 25.44(13) 0.00( D)
29 Pastuszek Jakub VSP7500 18.88 14. 18.88(14) 0.00( D)
30 Brychlec Lukáš MOV7501 5.34 24. 5.34(24)
H45C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Tesař Jiří AOP6702 208.79 1. 104.17( 1)104.62( 2) 97.95( 2)
2 Vébr Radek HAV7103 193.64 1. 107.11( 1) 86.53( 4)
3 Slavík Tomáš VRB6808 190.31 2. 92.36( 6) 0.00(22) 97.95( 2)
4 Bernatík Aleš SFM7201 172.88 2. 100.61( 2) 72.27( 6) 60.83(15)
5 Svoboda Martin BFM6701 168.67 4. 93.23( 4) 75.44( 8)
6 Kunz Petr OTK6910 163.27 3. 88.27( 3) 75.00( 9)
7 Plášek Martin LCE6118 156.02 6. 71.56( 7) 84.46( 6)
8 Holec Honza MOV6701 144.62 5. 78.58( 5) 66.04(13)
9 Svěchota Milan MOV7202 141.03 7. 58.31(10) 82.72( 7)
10 Vavřík René MOV7000 139.90 8. 81.08( 8) 18.22(16) 58.82(17)
11 Ryšavý Jiří OOP5803 130.82 4. 82.58( 4) 48.24(19)
12 Valenta Jiří SSU6301 130.27 9. 63.56( 9) 66.71(12)
13 Černík Milan KVS6501 124.13 8. 64.53( 8) 59.60(16)
14 Štětínský Pavel MOV7104 108.83 12. 65.10(12) 43.73(13) 42.86(20)
15 Müller Libor OTK7201 104.38 5. 19.64(15) 84.74( 5)
16 Škoda František LCE7439 104.11 1. 104.11( 1)
17 Mastela Rafal HAV7300 95.23 3. 95.23( 3)
18 Lužný Ladislav HAV6000 92.80 5. 92.80( 5)
19 Bačo Lubomír SOP6201 85.24 7. 85.24( 7)
20 Bruk Slavomír TRI6800 75.95 9. 75.95( 9)
21 Hubáček Libor LCE6721 71.97 10. 71.97(10)
22 Kulíšek Tomáš HOB7101 71.18 10. 71.18(10)
23 Šiška Oto OTK7202 67.94 11. 0.00(21) 67.94(11)
24 Kaděra Pavel HAV7100 66.41 11. 66.41(11)
25 Sedláček Jaroslav HLV6404 65.53 14. 0.00(18) 65.53(14)
26 Vývoda Zdeněk MOV6702 58.51 14. 36.36(14) 22.15(22)
27 Šamánek Petr ZVS6901 56.47 18. 0.00(19) 56.47(18)
28 Hubáček Jaroslav LCE6311 56.44 11. 56.44(11)
29 Gola Miroslav VIC6808 52.18 12. 52.18(12)
30 Rýc-Bednář René MOV7001 51.91 13. 51.91(13)
31 Špok Petr KRN7100 38.45 14. 38.45(14)
32 Riessler Otto OTK6800 35.98 20. 0.00(20) 35.98(21)
33 Kunath Pavel MOV7200 31.08 15. 31.08(15)
34 Kohoutek Milan MOV6300 26.56 16. 26.56(16)
35 Kantor Roman TRI6501 16.89 17. 16.89(17) 0.00( D)
H55C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Chmelař Miroslav JPV6217 208.41 1. 114.06( 1) 94.35( 5)
2 Juřeník Josef MOV5201 194.33 3. 97.14( 4) 59.66( 8) 97.19( 3)
3 Argaláš Jaroslav TRI6202 193.61 2. 87.25( 7)106.36( 2) 61.27(12)
4 Maceček Otakar MOV6102 183.49 5. 96.77( 5) 40.71(12) 86.72( 6)
5 Rychlý Miloš OOP5302 173.56 1. 71.76( 4)101.80( 1)
6 Kostka Evžen AOP5701 143.59 5. 68.09( 5) 75.50( 7)
7 Zeman Ludvík BFM5301 133.72 7. 60.27( 7) 73.45( 9)
8 Pospíšil Václav SOP5701 103.17 1. 103.17( 1)
9 Slivečka Jaromír MOV5601 101.59 11. 47.43(11) 54.16(14)
10 Slezák Libor LCE6207 101.01 2. 101.01( 2)
11 Prokop Lubomír TRI6001 98.65 2. 98.65( 2)
12 Hrouza Jan KRN5401 98.18 3. 98.18( 3)
13 Tomášek Pavel OTK5800 94.46 4. 0.00(15) 94.46( 4)
14 Moravec Stanislav SOP5801 92.34 6. 92.34( 6)
15 Štěpáník Otakar OTK5707 84.32 10. 48.04(10) 36.28(18)
16 Chládek Josef ZAM5901 79.62 8. 79.62( 8)
17 Sochor Tomáš HAV6301 79.58 3. 79.58( 3)
18 Vašek Rudolf SOP5702 74.42 8. 0.00(16) 74.42( 8)
19 Petr Václav MOV5801 67.87 10. 0.00( D) 67.87(10)
20 Peška Antonín HLV4801 63.33 6. 63.33( 6)
21 Herdegen Ondřej BOV5200 62.92 11. 62.92(11)
22 Lecián Oldřich OOP6100 58.60 13. 0.00(17) 58.60(13)
23 Labudík Milan VRB6202 51.26 9. 12.65( 9) 0.00(18) 38.61(17)
24 Kaloč Vítězslav KVS5904 50.28 15. 0.00(20) 50.28(15)
25 Maliňák Josef SVS5501 48.53 9. 48.53( 9)
26 Šidla Antonín OTK4601 43.91 16. 0.00(19) 43.91(16)
27 Chalupa Tomáš KVS5501 39.12 13. 39.12(13) 0.00( D)
28 Chromčák František JZL5201 23.47 14. 23.47(14) 0.00( D)
H65C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Pospíšil Karel VRB5001 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 95.47( 3)
2 Chylík Pavol MOV4901 158.77 2. 43.30( 4) 86.55( 2) 72.22( 6)
3 Jadviščok Ladislav UOL5101 155.02 4. 66.10( 4) 88.92( 4)
4 Wiedermann Jaroslav SKM4905 145.15 3. 78.84( 3) 66.31( 7)
5 Peška Antonín HLV4801 105.97 1. 105.97( 1)
6 Sukeník Mojmír KRN5202 98.87 2. 98.87( 2)
7 Ševčík Břetislav OOP5001 98.56 2. 98.56( 2)
8 Jurčák Karel SOP5101 96.43 3. 96.43( 3)
9 Polínek Jaroslav OTK5300 78.00 5. 78.00( 5)
10 Herdegen Ondřej BOV5200 47.56 5. 47.56( 5)
11 Dvořák Vlastimil BOV4901 16.78 5. 16.78( 5)
H70C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
TZL 2
TZL 3
1 Sikora Miroslav BOV4802 206.40 1. 100.00( 1) 88.14( 2) 106.40( 1)
2 Vlach Oldřich BOV4403 193.54 1. 100.00( 1) 93.54( 3)
3 Láznička Alois TZL3613 141.06 2. 41.01( 3)100.05( 2)
4 Vávra Jiří MOV4102 29.88 2. 29.88( 2)
5 Nosek Jiří OOP4401 9.60 4. 9.60( 4)