Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - PODZIMNÍ - stav po 7 závodech

Datum:
01.06.2018
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati SKM Ano Ano
2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ano Ano
2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ano Ano
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček SOP Ano Ano
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček KSU Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
AOP 2
AOP 3
MOV 4
MOV 5
SOP 6
KSU 7
1 Byrtusová Klára TRI0852 784.17 1. 172.14( 2) 200.00( 1)186.20( 2)197.97( 3)200.00( 1)
2 Švidrnochová Nela OOP0950 781.55 1. 200.00( 1)200.00( 1)180.24( 2)178.55( 3) 201.31( 1)
3 Kaufmanová Šárka TRI0851 577.80 1. 177.08( 3)200.00( 1)200.72( 2)
4 Szarzecová Eva TRI0850 345.45 4. 177.19( 4)168.26( 4)
5 Juřeníková Ema MOV0951 144.03 5. 144.03( 5)
6 Zezulková Amálie MOV0854 132.34 6. 132.34( 6)
7 Králová Hedvika ODR0850 24.18 5. 24.18( 5)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
AOP 2
AOP 3
MOV 4
MOV 5
SOP 6
KSU 7
1 Štětínská Tereza MOV0751 B 818.43 1. 200.00( 1)201.24( 2)199.81( 2) 206.97( 1)190.56( 2) 210.22( 1)
2 Čudková Kristýna MOV0654 B 790.74 1. 181.65( 3) 164.44( 5) 195.35( 3)205.49( 2)189.90( 3)166.89( 5) 200.00( 1)
3 Malá Karolína VRB0777 B 752.38 2. 196.09( 2)159.30( 6) 192.84( 4)184.99( 4)124.17( 5) 178.46( 4)148.72( 2)
4 Matulová Valérie BFM0652 B 730.58 1. 165.68( 4)177.36( 5)187.54( 3)200.00( 1)134.04( 6)
5 Rychlá Karolína KRN0757 605.55 1. 202.24( 1)204.83( 1) 198.48( 2)
6 Burešová Ema MOV0656 575.81 4. 130.54( 9)147.11( 7)146.34( 5)151.82( 4)
7 Rychtářová Barbora MOV0653 562.49 3. 133.15( 4)130.89( 8)150.38( 6) 127.53( 7) 148.07( 3)
8 Pavlová Eliška MOV0650 520.29 3. 196.52( 3)132.47( 8) 191.30( 3)
9 Musálková Klára MOV0750 228.88 7. 156.65( 7) 72.23( 9)
10 Mitášová Barbora SOP0651 191.25 4. 47.81( P)143.44( 4)
11 Mílová Tereza BFM0751 123.72 6. 123.72( 6)
12 Kosíková Julie VRB0750 122.33 10. 122.33(10)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
AOP 2
AOP 3
MOV 4
MOV 5
SOP 6
KSU 7
1 Haltofová Romana TRI0451 B 817.07 1. 211.33( 1) 197.83( 3)203.33( 1)204.58( 1)
2 Bruková Petra TRI0450 B 789.66 1. 190.31( 3) 202.74( 1)197.25( 3)199.36( 2)
3 Tomčíková Eliška VRB0555 B 789.10 1. 157.49( 8) 197.40( 2)200.00( 1)199.44( 2)192.26( 5)189.15( 5) 184.93( 3)
4 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 780.32 1. 173.34( 6) 206.41( 1)191.41( 2)179.21( 5) 199.41( 2)183.09( 7)
5 Matoušková Jana MOV0551 B 773.60 1. 160.29( 7) 196.19( 3)181.52( 3) 158.03(10) 195.63( 4)181.78( 8)200.00( 1)
6 Procnerová Veronika BFM0453 B 746.82 4. 183.94( 5) 192.99( 4)183.89( 8)186.00( 6)181.30( 4)
7 Zahradníková Kateřina BFM0551 735.65 4. 185.79( 4) 167.48( 8)190.77( 6)191.61( 4)
8 Řeháková Klára BFM0556 616.07 4. 140.10( 5)179.26( 4)148.20(12)148.51(11)
9 Rybková Vendula TRI0453 561.40 3. 176.86( 6)188.48( 7)196.06( 3)
10 Fišerová Veronika BFM0552 531.68 4. 181.15( 4) 170.56( 7)179.97( 9)
11 Popieluchová Michaela BFM0457 490.10 9. 160.30( 9)178.49(10)151.31(10)
12 Bochňák Vitoslavská Beatrice LOV0450 342.79 5. 118.79( 6)125.89( 5) 98.11(12)
13 Kočarová Marie BFM0557 265.69 11. 152.68(11)113.01(12)
14 Švidrnochová Eliška OOP0451 198.36 2. 198.36( 2)
15 Rychlá Karolína KRN0757 191.58 2. 191.58( 2)
16 Volná Barbora BFM0560 180.17 9. 180.17( 9)
17 Svačinková Berenika VRB0452 150.56 5. 113.31(11) 37.25( 5)
18 Mílová Klára BFM0452 100.71 13. 100.71(13)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
AOP 2
AOP 3
MOV 4
MOV 5
SOP 6
KSU 7
1 Navrátilová Adéla TRI0250 B 265.13 1. 68.02( 2) 97.11( 2)100.00( 1)
2 Bernatíková Hana TRI0253 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
AOP 2
AOP 3
MOV 4
MOV 5
SOP 6
KSU 7
1 Štrosová Jana MOV0051 B 377.10 1. 47.86( 2) 100.00( 1) 94.94( 2) 82.16( 2) 58.05( 3) 100.00( 1)
2 Svobodová Barbora BFM0151 B 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Hájková Lenka SOP0050 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
4 Bruková Magda TRI0054 84.28 2. 84.28( 2)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SKM 1
AOP 2
AOP 3
MOV 4
MOV 5
SOP 6
KSU 7
1 Kostka Artur MOV0901 802.45 1. 200.00( 1)200.00( 1) 39.80( 2) 192.32( 3)210.13( 1)153.67( 4)
2 Létal Jonáš SFM0901 736.44 1. 200.00( 1)188.89( 4)162.86( 5)184.69( 2)
3 Popieluch Martin BFM0801 618.66 1. 214.50( 1)204.16( 2)200.00( 1)
4 Masny Tadeusz MOV0802 351.56 4. 167.79( 5)183.77( 4)
5 Václavík Šimon BFM0803 351.38 2. 193.18( 2) 158.20( 3)
6 Bocek Václav TRI0802 221.47 2. 184.72( 2) 36.75(10)
7 Létal Hynek SFM1001 185.71 3. 185.71( 3)
8 Bruk Tomáš TRI0900 162.47 6. 162.47( 6)
9 Rýznar Petr BFM0902 156.32 6. 156.32( 6)
10 Mihalka Alexandr MOV0902 144.03 7. 144.03( 7)
11 Klose Albert SFM1000 140.39 8. 140.39( 8)
12 Berger Tomáš MOV1002 136.88 9. 136.88( 9)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
AOP 2
AOP 3
MOV 4
MOV 5
SOP 6
KSU 7
1 Ryška Matěj TRI0604 B 794.67 1. 200.00( 1)147.53( 6) 200.57( 2)199.66( 2)193.21( 3) 194.44( 3)
2 Vojvodík Eduard MOV0600 B 788.27 1. 189.22( 2)190.57( 3)201.87( 1)179.14( 4) 188.41( 4) 206.61( 1)
3 Krupa Jan TRI0706 B 780.92 1. 209.81( 1)161.49( 5)211.11( 1)198.51( 2)
4 Tuharský Tobiáš TRI0701 B 734.83 3. 184.55( 3)173.92( 4)197.56( 3)178.80( 5)171.19( 5) 170.45( 5)
5 Chudík Martin BFM0604 B 714.70 2. 199.62( 2)162.38( 4)153.74( 6) 198.96( 2)
6 Špok Petr KRN0601 622.59 3. 162.78( 5)113.34( 7) 159.53( 6)186.94( 3)
7 Menzel Antonín MOV0700 546.80 1. 165.92( 4) 180.88( 4)200.00( 1)
8 Kaufman Jan TRI0602 467.18 3. 126.13( 6)189.23( 3)151.82( 6)
9 Mitrenga Jan TRI0702 349.70 7. 104.97( 8)134.47( 8)110.26( 7)
10 Rýznar Vojtěch BFM0704 293.20 7. 137.98( 7) 155.22( 7)
11 Kawka Michal MOV0604 274.53 8. 62.59( 9) 70.70( 8)141.24( 8)
12 Tobola Adam MOV0605 262.66 2. 74.41( 9)188.25( 2)
13 Juřeník Jakub MOV0601 208.28 1. 208.28( 1)
14 Otta Kryštof BFM0608 127.72 7. 127.72( 7)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
AOP 2
AOP 3
MOV 4
MOV 5
SOP 6
KSU 7
1 Malý Tomáš VRB0414 B 879.25 1. 178.51( 5) 228.38( 1)230.84( 1)174.17( 6) 193.30( 5) 198.76( 2)221.27( 1)
2 Damek Ondřej TRI0503 B 800.34 1. 192.79( 3) 207.15( 1)197.68( 3)202.72( 1)
3 Byrtus Jakub TRI0508 B 787.59 2. 183.57( 4) 198.42( 2)194.27( 4)193.73( 4)201.17( 2)
4 Mrózek Pawel TRI0401 B 715.15 5. 172.02( 6) 182.14( 5)177.73( 8)183.26( 6)
5 Grygar Václav MOV0502 B 672.71 2. 146.53( 8)189.14( 2)185.09( 2) 82.30( 9) 151.95( 9)142.46( 7) 136.91( 5)
6 Bíčánek Jan TRI0502 590.95 2. 194.43( 3)198.00( 2)198.52( 3)
7 Krupa Jakub TRI0404 589.45 2. 203.48( 2) 192.83( 4)193.14( 6)
8 Slavík Ondřej VRB0505 570.15 4. 142.78( 5)171.68( 4)105.85( 7)149.84(10) 30.17( 9) 95.01( 6)
9 Sikora Matěj TRI0501 551.36 6. 139.96( 6)138.79( 6) 91.31( 8)181.30( 7) 10.96(10)
10 Kovařík Tomáš TRI0400 408.04 1. 203.72( 1) 204.32( 1)
11 Kirschner Damian TRI0506 360.81 5. 168.06( 7) 192.75( 5)
12 Cieslar Michael TRI0505 186.88 5. 147.89( 5) 38.99( 8)
13 Staněk Matěj HAV0501 184.07 3. 184.07( 3)
14 Daněk Vít KRN0500 182.48 3. 182.48( 3)
15 Vojvodík Eduard MOV0600 177.56 3. 177.56( 3)
16 Král Jiří ODR0400 171.73 4. 171.73( 4)
17 Zezulka Adam MOV0402 148.76 10. 11.25(10)137.51(11)
18 Zádrapa Marian Petr MOV0503 144.40 4. 144.40( 4)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
AOP 2
AOP 3
MOV 4
MOV 5
SOP 6
KSU 7
1 Sliž Rostislav TRI0302 B 377.91 1. 77.91( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Martynek Petr TRI0304 B 261.70 1. 100.00( 1) 74.78( 3) 86.92( 3)
3 Vébr Tomáš HAV0200 178.97 2. 90.92( 2) 88.05( 2)
4 Bialožyt Marek TRI0301 100.00 1. 100.00( 1)
4 Haltof Adam TRI0300 100.00 1. 100.00( 1)
6 Matoušek Ondřej MOV0300 92.32 2. 0.00( 3) 52.96( 3) 0.00( 2) 0.00( 4) 39.36( 2)
7 Jurčík Martin KRN0300 87.03 2. 87.03( 2)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SKM 1
AOP 2
AOP 3
MOV 4
MOV 5
SOP 6
KSU 7
1 Zinecker Jiří HAV0100 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Mielec Radomír AOV0301 100.00 1. 100.00( 1)