Výsledky závodu: OLM Opava, 8. závod, WOD

Datum:
23.05.2018
Místo konání:
Opava, Městské sady
Pořadatel:
OOP - TJ Opava
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Městské sady 1:4000
Ředitel závodu:
Kociánová Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Kategorie:
D     D10     D12     D14     DV     H     H10     H12     H14     HV    
D
7.90 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 26:10
2. Podmolová Vendula AOP8252 C Orientační Běh Opava 29:31 + 3:21
3. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 29:32 + 3:22
4. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 30:21 + 4:11
5. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:55 + 4:45
6. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 31:22 + 5:12
7. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 32:30 + 6:20
8. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 34:51 + 8:41
9. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 38:37 + 12:27
10. Černohorská Alena AOP7652 C Orientační Běh Opava 41:34 + 15:24
11. Rožanská Markéta AOP7450 C Orientační Běh Opava 50:04 + 23:54
D10
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 13:03
2. Piskořová Alexandra OOP C TJ Opava 13:50 + 0:47
2. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 13:50 + 0:47
4. Rožanská Zuzana AOP0653 C Orientační Běh Opava 14:30 + 1:27
5. Holušovi Verunka a Vendulka AOP C Orientační Běh Opava 19:19 + 6:16
6. Kowalská Viktorie C 19:20 + 6:17
7. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 36:10 + 23:07
8. Rožanská Eliška AOP0953 C Orientační Běh Opava 41:43 + 28:40
9. Churavá Emma C 43:01 + 29:58
10. Lestly Sára,Ploticová Bára C 46:20 + 33:17
D12
3.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 17:39
2. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 20:12 + 2:33
3. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:26 + 2:47
4. Pallová Barbora C 25:00 + 7:21
5. Pobořilová Natálie a spol. OOP C TJ Opava 41:50 + 24:11
6. Šínová Alexandra C 45:20 + 27:41
7. Chalupská Eliška C 74:40 + 57:01
7. Novosadová Natálie C 74:40 + 57:01
D14
4.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 18:36
2. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 21:06 + 2:30
3. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 22:01 + 3:25
4. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 22:07 + 3:31
5. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 26:32 + 7:56
Koutná Michaela C VZDAL
DV
4.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinkova Milada C 28:06
2. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 29:15 + 1:09
3. Koutná Marie C 42:10 + 14:04
4. Moravcová Jana SOP C OOB TJ Slezan Opava 69:00 + 40:54
5. Salichová Gabriela AOP7651 C Orientační Běh Opava 72:00 + 43:54
6. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 72:45 + 44:39
Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava DISK
H
7.90 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:32
2. Fréhar Pavel AOP6600 C Orientační Běh Opava 24:26 + 3:54
3. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 25:47 + 5:15
4. Černohorský Martin AOP7500 C Orientační Běh Opava 28:23 + 7:51
5. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 29:17 + 8:45
6. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 31:56 + 11:24
7. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 34:51 + 14:19
8. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:23 + 14:51
9. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 38:02 + 17:30
10. Břečka Tomáš AOP6800 C Orientační Běh Opava 42:09 + 21:37
11. Šotola Jiří C 49:00 + 28:28
12. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 102:19 + 81:47
H10
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 7:59
2. Kowalská Wiki AOP C Orientační Běh Opava 13:15 + 5:16
3. Halátek Barnabáš C 17:32 + 9:33
4. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 19:19 + 11:20
5. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 19:42 + 11:43
6. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 19:47 + 11:48
7. Libo Šimon C 19:55 + 11:56
8. Gatnar Adam C 20:00 + 12:01
9. Gebaurová Viktorie C 20:30 + 12:31
10. Grešková Jana C 26:10 + 18:11
11. Gatnar Martin C 43:11 + 35:12
H12
3.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Jakub AOP0601 C Orientační Běh Opava 14:59
2. Hýbl Jeremy C 27:00 + 12:01
3. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 29:21 + 14:22
Štencel Matěj C DISK
H14
4.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 24:55
2. Fréhar Benjamin AOP0400 C Orientační Běh Opava 29:31 + 4:36
3. Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 37:40 + 12:45
HV
4.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 17:39
2. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 22:18 + 4:39
3. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 23:16 + 5:37
4. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 29:57 + 12:18
5. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 44:51 + 27:12