Výsledky závodu: OLM Opava - stav po 7 závodech

Datum:
01.04.2018
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-1717.04.2018 OLM Opava, 1. závod AOP Ano Ano
2018-04-2424.04.2018 OLM Opava, 2. závod AOP Ano Ano
2018-05-0202.05.2018 OLM Opava, 3. závod, Opavské kufrování AOP Ano Ano
2018-05-0808.05.2018 OLM Opava, 5. závod OOP, AOP Ano Ano
2018-05-0909.05.2018 OLM Opava, 6. závod AOP Ano Ano
2018-05-1616.05.2018 OLM Opava, 7. závod AOP Ano Ano
2018-05-2323.05.2018 OLM Opava, 8. závod, WOD OOP, AOP Ano Ano
2018-05-3030.05.2018 OLM Opava, 9. závod AOP Ne Ne
2018-06-0606.06.2018 OLM Opava, 10. závod SOP, AOP Ne Ne
2018-06-1313.06.2018 OLM Opava, 11. závod SOP, AOP Ne Ne
2018-06-2020.06.2018 OLM Opava, 12. závod AOP Ne Ne
2018-09-1212.09.2018 OLM Opava, 13. závod AOP Ne Ne
2018-09-1919.09.2018 OLM Opava, 14. závod AOP Ne Ne
2018-09-2626.09.2018 OLM Opava, 15. závod AOP Ne Ne
2018-10-0303.10.2018 OLM Opava, 16. závod AOP Ne Ne
2018-10-1010.10.2018 OLM Opava, 17. závod AOP Ne Ne
2018-10-1717.10.2018 OLM Opava, 18. závod, zakončení AOP Ne Ne
Kategorie:
D     D10     D12     D14     DV     H     H10     H12     H14     HV    
D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
1 Pachmannová Bára AOP0351 407.29 1. 102.46( 1) 94.39( 5) 104.07( 1)105.39( 1) 89.12( 4) 95.37( 2) 89.58( 6)
2 Glabazňová Jana AOP6151 396.45 2. 99.72( 2)101.25( 2)100.24( 2) 95.24( 3) 86.46( 7) 93.15( 4)
3 Pachmannová Hana AOP7252 395.86 1. 97.82( 3) 96.33( 3) 95.69( 3) 95.21( 3) 105.68( 1) 85.46( 8) 96.03( 3)
4 Kostková Jana AOP7151 368.52 2. 95.10( 4) 88.42( 6) 99.41( 2) 85.59( 7)
5 Podmolová Vendula AOP8252 366.13 2. 86.37( 4) 93.21( 6) 84.01( 6) 90.46( 4) 96.09( 2)
6 Černohorská Alena AOP7652 271.09 7. 68.95(10) 73.83( 7) 74.64(11) 53.67(10)
7 Kašparová Šárka AOP7251 269.86 4. 90.24( 4) 95.08( 4) 84.54( 9)
8 Krčková Helena AOP0251 269.60 6. 62.31( 8) 49.92( 9) 70.25( 9) 70.07( 6) 65.23(15) 64.05( 9)
9 Librová Lucie AOP8050 240.06 6. 82.22( 6) 86.45( 7) 71.39(14)
10 Fukalová Radmila AOV7051 207.37 7. 62.96( 7) 78.98( 8) 65.43( 7)
11 Smolková Lucie SOP9052 198.00 1. 90.12( 5)107.88( 1)
12 Hájková Jitka SOP7150 189.83 5. 89.01( 5) 23.51(11) 77.31( 8)
13 Rychlá Pavlína KRN8559 182.20 3. 91.04( 3) 91.16( 5)
14 Hájková Petra KYL9350 176.22 5. 84.26( 5) 91.96( 5)
15 Horáčková Vladimíra MOV7750 172.42 5. 82.46( 5) 89.96( 6)
16 Švejdíková Yvona AOP6351 158.98 2. 99.07( 2) 59.91(16)
17 Švidrnochová Hana OOP7751 156.94 7. 83.88( 7) 73.06(12)
18 Salichová Gabriela AOP7651 134.42 9. 53.70( 9) 80.72(10)
19 Krčková Lenka AOP7751 114.69 10. 8.46(10) 31.76(12) 24.80(10) 49.67(17)
20 Poláková Lenka SOP0151 113.60 1. 113.60( 1)
21 Poláková Tereza SOP9951 102.42 1. 102.42( 1)
22 Rožanská Markéta AOP7450 95.80 11. 72.06(13) 23.74(11)
23 Kovalčíková Eva AOP7852 82.71 8. 82.71( 8)
24 Švihelová Viktorie KRN0353 65.97 11. 65.97(11)
25 Pannová Vendula MOV7752 55.01 8. 55.01( 8)
26 Hadačová Gabriela AOP6751 27.32 8. 27.32( 8)
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
1 Pachmannová Iva AOP0852 839.97 1. 214.05( 1)200.00( 1) 225.92( 1)200.00( 1)200.00( 1)178.90( 4)
2 Švidrnochová Nela OOP0950 712.46 1. 202.17( 2)161.25( 3) 0.00( D) 127.84( 5) 149.04( 9)200.00( 1)
3 Borunská Alžběta AOP0950 677.49 2. 183.78( 3)163.89( 2) 158.93( 3) 170.89( 8) 22.86( 4)
4 Hudečková Stella OOP1150 365.31 2. 171.31( 2) 194.00( 2)
5 Holušová Veronika AOP1250 337.12 3. 152.67( 4) 184.45( 3)
6 Kotůlková Dorota AOP1150 280.34 4. 82.01( 6)115.74( 4) 82.59( 6)
7 Škarková Amálie AOP1152 210.62 1. 210.62( 1)
8 Cetl Jan AOP0902 204.93 2. 204.93( 2)
9 Rožanská Zuzana AOP0653 188.89 3. 188.89( 3)
10 Kollárovits Matěj AOP1101 187.35 2. 187.35( 2)
11 Kollarovitsová Zuzka AOP8051 186.73 3. 186.73( 3)
12 Bokišová Johana AOP1051 182.47 4. 182.47( 4)
13 Uvírová Tereza AOP1550 176.58 5. 176.58( 5)
14 Kubová Ella AOP0853 174.79 6. 174.79( 6)
15 Lašová Laura KRN0950 174.77 4. 174.77( 4)
16 Kubová Julie AOP1351 173.90 7. 173.90( 7)
17 Rožanská Eliška AOP0953 173.46 5. 111.61( 5) 61.85(11) 0.00( 5)
18 Švidrnochová Eliška OOP0451 152.29 2. 152.29( 2)
19 Beranová Lenka AOP7650 139.19 5. 139.19( 5)
20 Uvíra Matěj AOP1400 135.55 10. 135.55(10)
21 Kotůlek Vít AOP1301 109.52 5. 109.52( 5)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
1 Holasová Barbora AOP0651 800.00 1. 200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Cetlová Karolína AOP0752 713.07 1. 179.60( 2) 145.75( 2) 172.14( 2)161.33( 3)200.00( 1)
3 Kovalčíková Alena AOP0751 675.66 1. 200.00( 1)128.66( 2) 129.80( 3) 160.31( 4)185.55( 2)
4 Rychlá Karolína KRN0757 364.33 2. 180.10( 2)184.23( 3)
5 Rožanská Zuzana AOP0653 184.93 3. 102.16( 3) 82.77( 4)
6 Borunská Alžběta AOP0950 119.78 3. 119.78( 3)
7 Rožanská Eliška AOP0953 56.03 4. 56.03( 4)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
1 Pachmannová Katka AOP0551 796.72 1. 192.68( 2) 200.00( 1)199.01( 2)197.71( 2)172.04( 2) 200.00( 1)186.56( 2)
2 Cetlová Magdaléna AOP0552 796.11 1. 200.00( 1)153.48( 4) 203.79( 1) 192.32( 2)200.00( 1)
3 Kovalčíková Anna AOP0453 764.50 1. 186.66( 4)163.98( 3) 189.62( 4) 200.00( 1)188.22( 3)181.63( 3)
4 Klechová Karolína AOP0452 752.43 2. 188.58( 3) 197.20( 3)197.71( 2)168.94( 3) 157.35( 5)
5 Švidrnochová Eliška OOP0451 746.48 2. 186.16( 5)190.12( 2)184.03( 5)186.17( 4) 182.38( 4) 181.09( 4)
6 Rožanská Alena AOP0450 363.05 4. 126.26( 8) 126.13( 4)110.66( 5)
7 Holasová Barbora AOP0651 200.00 1. 200.00( 1)
8 Rychlá Karolína KRN0757 174.46 6. 174.46( 6)
9 Rožanská Markéta AOP7450 129.60 7. 129.60( 7)
10 Wolfová Karolína AOP0454 126.26 8. 126.26( 8)
DV
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
1 Kašparová Šárka AOP7251 296.85 1. 96.85( 3)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Krasnokutská Magda AOP7452 252.89 1. 66.19( 5) 100.00( 1) 86.70( 2)
3 Černohorská Alena AOP7652 201.97 1. 42.54( 6) 42.17( 2) 17.26( 3)100.00( 1)
4 Suchánková Libuše SOP4851 179.50 2. 23.23( 7) 3.58( 3) 96.69( 2) 56.00( 3)
5 Sedlářová Pavla AOP7052 105.47 1. 105.47( 1)
6 Leciánová Vanda OOP7453 100.00 1. 100.00( 1)
7 Kostková Jana AOP7151 97.68 2. 97.68( 2)
8 Hájková Iveta KYL6350 89.67 4. 89.67( 4)
9 Holasová Šarka AOP7853 59.99 2. 59.99( 2)
10 Rožanská Markéta AOP7450 14.17 8. 14.17( 8)
H
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
1 Valík Tomáš AOP0001 403.35 1. 88.18( 5) 105.59( 1)108.33( 1)101.25( 1)
2 Kostka Jiří AOP0201 399.35 1. 95.64( 4) 101.66( 1) 98.88( 2) 98.77( 2) 93.59( 3) 100.04( 2)
3 Kovalčík Tomáš AOP7301 395.95 1. 100.32( 2) 94.97( 4)102.39( 1) 80.09( 7) 98.27( 4) 90.67( 3)
4 Holas Tomáš AOP7802 394.58 2. 98.10( 3) 99.67( 2) 98.73( 3) 95.64( 3) 98.08( 2) 94.52( 5)
5 Borunský Tomáš AOP7402 351.66 5. 92.26( 6) 69.51( 9) 87.96( 7) 86.08( 7) 33.19(14) 85.36( 8) 75.83( 5)
6 Valík Adam AOP0301 346.66 3. 63.05(11) 95.55( 4) 89.35( 4) 98.71( 3)
7 Čech Vít AOP0302 346.23 5. 73.00( 8) 94.24( 5) 91.86( 5) 87.13( 7) 0.00(11)
8 Hadač Miroslav AOP6501 342.01 6. 90.28( 6) 86.55( 6) 80.26( 6) 84.92( 9)
9 Rychlý Pavel KRN8505 291.77 1. 97.23( 4) 81.61(10)112.93( 1)
10 Fréhar Pavel AOP6600 266.14 2. 66.79( 8) 56.76(13) 24.15(11) 43.00(11) 46.19(24) 96.40( 2)
11 Svěchota Milan MOV7202 242.86 8. 65.37(10) 61.74( 9) 53.56( 8) 62.19(17)
12 Gilík Marek SOP9904 228.27 6. 89.66( 7) 48.17(14) 90.44( 6)
13 Schuster Martin AOP6502 219.52 8. 69.01(10) 73.75( 8) 76.76(12)
14 Černohorský Martin AOP7500 210.92 4. 64.77( 8) 0.00(17) 66.50(15) 79.65( 4)
15 Holec Honza MOV6701 206.21 10. 30.80(11) 41.64(15) 46.45(15) 55.49(10) 12.23(15) 62.63(16)
16 Valík Luděk AOP7101 193.49 3. 94.82( 5) 98.67( 3)
17 Bencúr Juraj LCE7701 184.55 1. 101.58( 1) 82.97( 5)
18 Krček Martin AOP7302 182.82 6. 0.00(21) 61.11(12) 0.00(19) 57.12(18) 64.59( 6)
19 Čech Tomáš AOP7001 147.78 7. 77.20( 7) 70.58(13)
20 Smolka Ondřej SOP8612 130.25 9. 44.89(10) 46.63(23) 38.73( 9)
21 Jelínek Jan AOP6401 129.20 11. 61.71(11) 67.49(14)
22 Žebrák Zbyněk LOV7101 129.13 13. 11.62(18) 57.29(13) 6.19(16) 54.03(19)
23 Videcký Jan KSU7504 120.11 8. 18.11(12) 0.00(20) 52.04(21) 49.96( 8)
24 Vavřík Tomáš MOV0004 119.41 9. 66.79( 9) 52.62( 9)
25 Bochňák Zbyněk LOV7600 101.09 7. 14.20(13) 10.35(19) 24.31(16) 7.48(12) 52.23( 7)
26 Tesař Jiří AOP6702 77.40 6. 77.40( 6)
27 Procházka Jakub SOP9903 77.20 11. 77.20(11)
28 Sklenář Josef SBR6601 74.57 13. 0.00( D) 34.59(16) 39.98(13)
29 Gros Petr OOP7700 61.24 9. 61.24( 9)
30 Šarmanová Alena AOP9352 56.89 12. 56.89(12)
31 Sklenář Miroslav AOP6302 52.48 20. 52.48(20)
32 Pavlíček Daniel MOV7100 51.68 14. 51.68(14)
33 Škapa Marek MOV7102 50.83 18. 0.00(18) 50.83(22)
34 Ticháček Jan AOP8000 47.15 10. 47.15(10) 0.00(20)
35 Peterek Vít SOP8600 42.03 12. 42.03(12)
36 Řeháček Petr SBR6302 33.72 17. 33.72(17)
37 Břečka Tomáš AOP6800 21.27 10. 21.27(10)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
1 Čech Viktor AOP0801 816.90 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 216.90( 1)200.00( 1)
2 Kovalčík Petr AOP0901 402.67 2. 211.43( 2) 191.24( 2)
3 Cetl Jan AOP0902 399.04 1. 145.80( 4) 200.00( 1) 53.24( 3)
4 Liber Václav AOP1000 318.15 2. 108.18( 3) 151.93( 5) 58.04( 2)
5 Holas Štěpán AOP0900 294.96 3. 130.84( 3)164.12( 4)
6 Podmol Ondřej AOP1300 250.46 2. 80.76( 2) 169.70( 3)
7 Jelínek Jakub AOP0601 213.16 1. 213.16( 1)
8 Krasnokutská Magda AOP7452 175.41 3. 175.41( 3)
9 Kotůlek Vít AOP1301 122.95 2. 1.20( 6) 121.75( 6)
10 Liber Vlastimil AOP6402 120.15 2. 120.15( 2)
11 Liber Tomáš AOP1302 98.08 4. 0.00( 4) 45.89( 4) 52.19( 4)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
1 Borunský Matěj AOP0600 830.67 1. 200.00( 1)200.00( 1) 219.21( 1)200.00( 1) 211.46( 1)
2 Kovalčík Petr AOP0901 716.13 2. 169.09( 2)180.57( 2)194.71( 2) 171.76( 5)104.12( 2)
3 Jelínek Jakub AOP0601 680.68 1. 110.36( 4) 186.07( 3) 184.25( 4)200.00( 1)
4 Holas Štěpán AOP0900 356.57 2. 125.04( 3) 94.03( 9)137.50( 2)
5 Černohorský Jan AOP0704 356.20 2. 22.02( 5) 122.41( 8) 41.48( 3) 36.21( 2)156.10( 6)
6 Cetlová Magdaléna AOP0552 200.00 1. 200.00( 1)
7 Černohorský Jakub AOP0502 196.37 2. 196.37( 2)
8 Kubová Markéta AOP7653 192.17 3. 192.17( 3)
9 Gallo Ondřej AOP0802 182.82 4. 182.82( 4)
10 Petlach Adam KRN0702 174.58 5. 174.58( 5)
11 Ikonomidis Jiří KRN0504 174.18 6. 174.18( 6)
12 Špok Petr KRN0601 173.39 7. 173.39( 7)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
1 Černohorský Jakub AOP0502 800.00 1. 98.13( 3) 189.70( 2) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)141.18( 3) 200.00( 1)
2 Fréhar Benjamin AOP0400 730.89 1. 162.85( 2)200.00( 1) 186.50( 2) 181.54( 2)
3 Borunský Matěj AOP0600 400.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1)
4 Krček Jan AOP0500 328.62 2. 179.79( 2)148.83( 3)
HV
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
1 Cetl Vladimír AOP6602 399.72 1. 80.10( 3) 53.15( 5) 100.00( 1) 97.72( 2)102.00( 2)100.00( 1)
2 Ryšavý Jiří OOP5803 388.79 1. 80.15( 2)106.29( 1) 100.00( 1)102.35( 1) 73.65( 2)
3 Liber Vlastimil AOP6402 192.43 3. 70.10( 4) 54.15( 5) 68.18( 3)
4 Rychlý Miloš OOP5302 180.98 3. 95.11( 3) 85.87( 3)
5 Volný Jiří SOP5601 155.74 1. 35.43( 6) 100.00( 1) 20.31( 7)
6 Sklenář Miroslav AOP6302 153.91 2. 55.31( 5) 98.60( 2)
7 Jurčák Karel SOP5101 145.80 4. 56.31( 4) 59.18( 6) 30.31( 4)
8 Tesař Jiří AOP6702 100.00 1. 100.00( 1)
9 Kotůlek Jan AOP7801 95.65 3. 95.65( 3)
10 Videcký Jan KSU7504 94.79 4. 94.79( 4)
11 Kovalčík Tomáš AOP7301 94.30 2. 94.30( 2)
12 Krček Martin AOP7302 74.62 4. 74.62( 4)
13 Lecián Oldřich OOP6100 73.34 5. 73.34( 5)