Race results: OLM Opava - stav po 13 závodech

Date:
2018/04/01
Organiser:
AOP - Orientační Běh Opava
List of events:
Date
Name
Organiser
Results
Calculated
2018-04-172018/04/17 OLM Opava, 1. závod AOP Yes Yes
2018-04-242018/04/24 OLM Opava, 2. závod AOP Yes Yes
2018-05-022018/05/02 OLM Opava, 3. závod, Opavské kufrování AOP Yes Yes
2018-05-082018/05/08 OLM Opava, 5. závod OOP, AOP Yes Yes
2018-05-092018/05/09 OLM Opava, 6. závod AOP Yes Yes
2018-05-162018/05/16 OLM Opava, 7. závod AOP Yes Yes
2018-05-232018/05/23 OLM Opava, 8. závod, WOD OOP, AOP Yes Yes
2018-05-302018/05/30 OLM Opava, 9. závod AOP Yes Yes
2018-06-062018/06/06 OLM Opava, 10. závod SOP, AOP Yes Yes
2018-06-132018/06/13 OLM Opava, 11. závod SOP, AOP Yes Yes
2018-06-202018/06/20 OLM Opava, 12. závod AOP Yes Yes
2018-09-122018/09/12 OLM Opava, 13. závod AOP Yes Yes
2018-09-192018/09/19 OLM Opava, 14. závod AOP Yes Yes
2018-09-262018/09/26 OLM Opava, 15. závod AOP No No
2018-10-032018/10/03 OLM Opava, 16. závod AOP No No
2018-10-102018/10/10 OLM Opava, 17. závod AOP No No
2018-10-172018/10/17 OLM Opava, 18. závod, zakončení AOP No No
Classes:
D     D10     D12     D14     DV     H     H10     H12     H14     HV    
D
(započteno závodů:7)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
AOP 8
SOP+AOP 9
SOP+AOP 10
AOP 11
AOP 12
AOP 13
1 Pachmannová Bára AOP0351 702.21 1. 102.46( 1) 94.39( 5)104.07( 1)105.39( 1) 89.12( 4) 95.37( 2) 89.58( 6) 89.14( 3) 100.00( 1) 87.51( 4) 100.53( 2)
2 Pachmannová Hana AOP7252 689.28 1. 97.82( 3) 96.33( 3) 95.69( 3) 95.21( 3) 105.68( 1) 85.46( 8) 96.03( 3) 91.16( 4) 100.97( 2) 96.76( 2) 87.31( 5) 92.11( 3) 82.63( 4)
3 Glabazňová Jana AOP6151 681.94 2. 99.72( 2)101.25( 2)100.24( 2) 95.24( 3) 86.46( 7) 93.15( 4) 71.19( 6) 25.62( 7) 87.20( 3) 97.42( 2) 80.62( 7) 94.92( 3)
4 Podmolová Vendula AOP8252 596.91 2. 86.37( 4) 93.21( 6) 84.01( 6) 90.46( 4) 96.09( 2) 56.74( 7) 61.28( 5) 85.49( 6) 55.29(10) 49.70( 6)
5 Kostková Jana AOP7151 502.09 2. 95.10( 4) 88.42( 6) 99.41( 2) 85.59( 7) 37.69(11) 95.88( 3)
6 Krčková Helena AOP0251 455.33 6. 62.31( 8) 49.92( 9) 70.25( 9) 70.07( 6) 65.23(15) 64.05( 9) 73.50( 9) 30.70(11)
7 Hájková Jitka SOP7150 378.51 4. 89.01( 5) 23.51(11) 77.31( 8) 79.62( 5) 26.52( 6) 82.54( 4)
8 Černohorská Alena AOP7652 377.82 7. 68.95(10) 73.83( 7) 74.64(11) 53.67(10) 61.41(11) 45.32( 8)
9 Kašparová Šárka AOP7251 341.93 4. 90.24( 4) 95.08( 4) 84.54( 9) 72.07( 8)
10 Smolková Lucie SOP9052 304.70 1. 90.12( 5)107.88( 1) 106.70( 1)
11 Kovalčíková Eva AOP7852 302.66 5. 82.71( 8) 82.45( 7) 67.78( 9) 69.72( 5)
12 Valíková Petra AOP7351 291.42 1. 94.26( 3) 91.18( 4)105.98( 1)
13 Librová Lucie AOP8050 288.36 6. 82.22( 6) 86.45( 7) 71.39(14) 48.30( 7)
14 Švejdíková Yvona AOP6351 240.90 2. 99.07( 2) 59.91(16) 81.92( 6)
15 Rožanská Markéta AOP7450 222.57 8. 72.06(13) 23.74(11) 51.89( 9) 74.88( 8)
16 Salichová Gabriela AOP7651 219.98 5. 53.70( 9) 80.72(10) 85.56( 5)
17 Poláková Lenka SOP0151 219.84 1. 113.60( 1) 106.24( 1)
18 Švidrnochová Hana OOP7751 213.19 7. 83.88( 7) 73.06(12) 56.25( 8)
19 Hájková Lenka SOP0050 209.39 1. 99.50( 2)109.89( 1)
20 Fukalová Radmila AOV7051 207.37 7. 62.96( 7) 78.98( 8) 65.43( 7)
21 Gallo Martina AOP7951 206.45 1. 101.91( 2)104.54( 1)
22 Krčková Lenka AOP7751 188.03 10. 8.46(10) 31.76(12) 24.80(10) 49.67(17) 73.34(10)
23 Rychlá Pavlína KRN8559 182.20 3. 91.04( 3) 91.16( 5)
24 Hájková Petra KYL9350 176.22 5. 84.26( 5) 91.96( 5)
25 Horáčková Vladimíra MOV7750 172.42 5. 82.46( 5) 89.96( 6)
26 Poláková Tereza SOP9951 102.42 1. 102.42( 1)
27 Švihelová Viktorie KRN0353 65.97 11. 65.97(11)
28 Procházková Marie SOP9551 62.86 4. 62.86( 4)
29 Pannová Vendula MOV7752 55.01 8. 55.01( 8)
30 Štětínský Pavel MOV7104 38.85 10. 38.85(10)
31 Hadačová Gabriela AOP6751 27.32 8. 27.32( 8)
D10
(započteno závodů:7)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
AOP 8
SOP+AOP 9
SOP+AOP 10
AOP 11
AOP 12
AOP 13
1 Pachmannová Iva AOP0852 1439.97 1. 214.05( 1)200.00( 1)225.92( 1)200.00( 1) 200.00( 1)178.90( 4) 170.75( 2) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1) 187.78( 2)
2 Švidrnochová Nela OOP0950 1214.29 1. 202.17( 2)161.25( 3) 0.00( D) 127.84( 5) 149.04( 9)200.00( 1)200.00( 1)173.99( 2)116.49( 3)
3 Borunská Alžběta AOP0950 1201.76 1. 183.78( 3)163.89( 2) 158.93( 3) 170.89( 8) 22.86( 4) 63.42( 3) 128.15( 2) 187.99( 2)136.28( 3)200.00( 1)
4 Švidrnochová Eliška OOP0451 506.56 2. 152.29( 2) 173.48( 3)180.79( 2)
5 Hudečková Stella OOP1150 365.31 2. 171.31( 2) 194.00( 2)
6 Holušová Veronika AOP1250 337.12 3. 152.67( 4) 184.45( 3)
7 Kollarovitsová Zuzka AOP8051 304.10 3. 186.73( 3) 117.37( 4)
8 Kotůlková Dorota AOP1150 280.34 4. 82.01( 6)115.74( 4) 82.59( 6)
9 Rožanská Eliška AOP0953 232.93 4. 111.61( 5) 61.85(11) 0.00( 5) 59.47( 4)
10 Škarková Amálie AOP1152 210.62 1. 210.62( 1)
11 Cetl Jan AOP0902 204.93 2. 204.93( 2)
12 Rožanská Zuzana AOP0653 188.89 3. 188.89( 3)
13 Kollárovits Matěj AOP1101 187.35 2. 187.35( 2)
14 Bokišová Johana AOP1051 182.47 4. 182.47( 4)
15 Uvírová Tereza AOP1550 176.58 5. 176.58( 5)
16 Kubová Ella AOP0853 174.79 6. 174.79( 6)
17 Lašová Laura KRN0950 174.77 4. 174.77( 4)
18 Kubová Julie AOP1351 173.90 7. 173.90( 7)
19 Beranová Lenka AOP7650 139.19 5. 139.19( 5)
20 Uvíra Matěj AOP1400 135.55 10. 135.55(10)
21 Kotůlek Vít AOP1301 109.52 5. 109.52( 5)
D12
(započteno závodů:7)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
AOP 8
SOP+AOP 9
SOP+AOP 10
AOP 11
AOP 12
AOP 13
1 Kovalčíková Alena AOP0751 1390.14 1. 200.00( 1)128.66( 2) 129.80( 3) 160.31( 4) 185.55( 2) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)190.14( 2)
2 Cetlová Karolína AOP0752 1240.76 1. 179.60( 2) 145.75( 2) 172.14( 2)161.33( 3)200.00( 1)180.36( 3) 147.33( 2) 200.00( 1)
3 Holasová Barbora AOP0651 800.00 1. 200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)
4 Rychlá Karolína KRN0757 559.34 2. 180.10( 2)184.23( 3)195.01( 2)
5 Rožanská Zuzana AOP0653 456.61 2. 102.16( 3) 82.77( 4) 144.45( 2)127.23( 3)
6 Borunská Alžběta AOP0950 119.78 3. 119.78( 3)
7 Wolfová Karolína AOP0454 59.78 4. 59.78( 4)
8 Rožanská Eliška AOP0953 56.03 4. 56.03( 4)
9 Cetlová Helena AOP7550 9.66 3. 9.66( 3)
D14
(započteno závodů:7)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
AOP 8
SOP+AOP 9
SOP+AOP 10
AOP 11
AOP 12
AOP 13
1 Pachmannová Katka AOP0551 1404.68 1. 192.68( 2) 200.00( 1)199.01( 2)197.71( 2)172.04( 2) 200.00( 1)186.56( 2) 180.55( 2) 200.00( 1)207.96( 1)200.00( 1)193.94( 3) 159.15( 5)
2 Cetlová Magdaléna AOP0552 1387.48 1. 200.00( 1)153.48( 4) 203.79( 1) 192.32( 2)200.00( 1) 188.24( 4) 191.37( 2)200.00( 1)200.00( 1)
3 Švidrnochová Eliška OOP0451 1349.29 1. 186.16( 5)190.12( 2)184.03( 5) 186.17( 4) 182.38( 4) 181.09( 4) 200.00( 1)196.34( 2)199.98( 2)190.52( 3)176.72( 4)
4 Kovalčíková Anna AOP0453 1347.04 1. 186.66( 4) 163.98( 3) 189.62( 4) 200.00( 1)188.22( 3)181.63( 3) 132.07( 3) 194.75( 3)192.06( 3)187.06( 4)195.33( 2)170.23( 4)
5 Klechová Karolína AOP0452 1057.41 2. 188.58( 3) 197.20( 3)197.71( 2)168.94( 3) 157.35( 5) 147.63( 5)
6 Rožanská Alena AOP0450 389.83 4. 126.26( 8) 126.13( 4)110.66( 5) 26.78( 6)
7 Holasová Barbora AOP0651 370.73 1. 200.00( 1) 170.73( 3)
8 Rychlá Karolína KRN0757 174.46 6. 174.46( 6)
9 Gallo Natálie AOP0652 170.84 2. 170.84( 2)
10 Wolfová Karolína AOP0454 153.33 5. 126.26( 8) 27.07( 5)
11 Rožanská Markéta AOP7450 129.60 7. 129.60( 7)
12 Cetlová Helena AOP7550 14.33 4. 14.33( 4)
DV
(započteno závodů:7)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
AOP 8
SOP+AOP 9
SOP+AOP 10
AOP 11
AOP 12
AOP 13
1 Kašparová Šárka AOP7251 596.85 1. 96.85( 3)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Černohorská Alena AOP7652 335.38 1. 42.54( 6) 42.17( 2) 17.26( 3)100.00( 1) 100.00( 1) 33.41( 2)
3 Švidrnochová Hana OOP7751 283.21 1. 83.21( 2)100.00( 1)100.00( 1)
4 Krasnokutská Magda AOP7452 252.89 1. 66.19( 5) 100.00( 1) 86.70( 2)
5 Suchánková Libuše SOP4851 179.50 2. 23.23( 7) 3.58( 3) 96.69( 2) 56.00( 3)
6 Sedlářová Pavla AOP7052 105.47 1. 105.47( 1)
7 Leciánová Vanda OOP7453 100.00 1. 100.00( 1)
8 Rožanská Markéta AOP7450 99.58 2. 14.17( 8) 62.01( 3) 23.40( 2)
9 Kostková Jana AOP7151 97.68 2. 97.68( 2)
10 Hájková Iveta KYL6350 89.67 4. 89.67( 4)
11 Holasová Šarka AOP7853 59.99 2. 59.99( 2)
H
(započteno závodů:7)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
AOP 8
SOP+AOP 9
SOP+AOP 10
AOP 11
AOP 12
AOP 13
1 Kostka Jiří AOP0201 688.66 1. 95.64( 4)101.66( 1) 98.88( 2) 98.77( 2) 93.59( 3)100.04( 2) 71.71( 7) 100.08( 2) 90.46( 7)
2 Kovalčík Tomáš AOP7301 687.80 1. 100.32( 2) 94.97( 4)102.39( 1) 80.09( 7) 98.27( 4) 90.67( 3) 96.16( 3) 91.46( 3) 91.32( 3) 100.74( 1) 79.47( 6) 94.95( 5)
3 Holas Tomáš AOP7802 682.00 2. 98.10( 3) 99.67( 2) 98.73( 3) 95.64( 3) 98.08( 2) 94.52( 5) 51.67(11) 94.52( 2) 97.26( 4)
4 Čech Vít AOP0302 623.31 3. 73.00( 8) 94.24( 5) 91.86( 5) 87.13( 7) 0.00(11) 77.11( 6) 89.58( 4) 99.18( 3) 84.21( 5)
5 Valík Adam AOP0301 619.01 1. 63.05(11) 95.55( 4) 89.35( 4) 98.71( 3) 71.38( 8) 98.41( 2) 102.56( 1)
6 Hadač Miroslav AOP6501 604.14 3. 90.28( 6) 86.55( 6) 80.26( 6) 84.92( 9) 76.01( 5) 85.97( 7) 77.52( 7) 98.64( 3)
7 Borunský Tomáš AOP7402 600.42 4. 92.26( 6) 69.51( 9) 87.96( 7) 86.08( 7) 33.19(14) 85.36( 8) 75.83( 5) 66.98( 9) 89.76( 4) 83.17( 5) 54.29( 9)
8 Valík Tomáš AOP0001 597.36 1. 88.18( 5) 105.59( 1)108.33( 1)101.25( 1) 101.15( 2) 92.86( 3)
9 Bencúr Juraj LCE7701 516.78 1. 101.58( 1) 82.97( 5) 91.90( 4) 50.06( 7) 91.47( 6) 98.80( 2)
10 Schuster Martin AOP6502 484.21 6. 69.01(10) 73.75( 8) 76.76(12) 38.55(10) 62.27( 6) 69.16( 9) 94.71( 6)
11 Fréhar Pavel AOP6600 397.03 2. 66.79( 8) 56.76(13) 24.15(11) 43.00(11) 46.19(24) 96.40( 2) 7.30(17) 63.74(12)
12 Rychlý Pavel KRN8505 394.46 1. 97.23( 4) 81.61(10)112.93( 1)102.69( 1)
13 Valík Luděk AOP7101 359.14 3. 94.82( 5) 98.67( 3) 93.85( 5) 71.80( 8)
14 Gilík Marek SOP9904 358.25 4. 89.66( 7) 48.17(14) 90.44( 6) 43.14(13) 86.84( 4)
15 Schuster Marek SSU9303 328.65 1. 114.02( 1)110.27( 1) 104.36( 1)
16 Černohorský Martin AOP7500 323.34 4. 64.77( 8) 0.00(17) 66.50(15) 79.65( 4) 0.00(22) 65.72( 7) 25.74( 9) 0.00(13) 20.96( 9)
17 Holec Honza MOV6701 309.86 8. 30.80(11) 41.64(15) 46.45(15) 55.49(10) 12.23(15) 62.63(16) 60.62( 8) 0.00(14)
18 Svěchota Milan MOV7202 251.36 8. 65.37(10) 61.74( 9) 53.56( 8) 62.19(17) 8.50(16)
19 Krček Martin AOP7302 247.46 6. 0.00(21) 61.11(12) 0.00(19) 57.12(18) 64.59( 6) 64.64(11) 0.00(11)
20 Peterek Vít SOP8600 238.42 6. 42.03(12) 53.00(10) 75.96( 6) 67.43(10)
21 Čech Tomáš AOP7001 218.08 7. 77.20( 7) 70.58(13) 70.30( 8)
22 Hadač Filip AOP9301 200.15 2. 97.37( 4)102.78( 2)
23 Smolka Ondřej SOP8612 188.25 9. 44.89(10) 46.63(23) 38.73( 9) 58.00( 9)
24 Videcký Jan KSU7504 184.80 8. 18.11(12) 0.00(20) 52.04(21) 49.96( 8) 0.00(19) 14.68(11) 45.04(14) 0.00(12) 4.97(10)
25 Vavřík Tomáš MOV0004 168.61 9. 66.79( 9) 52.62( 9) 49.20(12)
26 Žebrák Zbyněk LOV7101 154.02 10. 11.62(18) 57.29(13) 6.19(16) 54.03(19) 24.89(15) 0.00(10)
27 Sklenář Miroslav AOP6302 141.22 8. 52.48(20) 38.45( 8) 50.29(13) 0.00(15)
28 Jelínek Jan AOP6401 129.20 11. 61.71(11) 67.49(14)
29 Bochňák Zbyněk LOV7600 127.89 7. 14.20(13) 10.35(19) 24.31(16) 7.48(12) 52.23( 7) 0.78(18) 0.00(12) 18.54(16) 0.00(16) 0.00(11)
30 Sklenář Josef SBR6601 110.05 13. 0.00( D) 34.59(16) 39.98(13) 35.48(14)
31 Škapa Marek MOV7102 92.18 15. 0.00(18) 50.83(22) 0.00(23) 41.35(15)
32 Vlach Jiří AOV7900 78.91 5. 78.91( 5)
33 Tesař Jiří AOP6702 77.40 6. 77.40( 6)
34 Procházka Jakub SOP9903 77.20 11. 77.20(11)
35 Ticháček Jan AOP8000 70.08 10. 47.15(10) 0.00(20) 22.93(10)
36 Gros Petr OOP7700 61.24 9. 61.24( 9)
37 Šarmanová Alena AOP9352 56.89 12. 56.89(12)
38 Peřinka Jan AOP6301 56.21 8. 56.21( 8)
39 Pavlíček Daniel MOV7100 51.68 14. 51.68(14)
40 Řeháček Petr SBR6302 33.72 17. 33.72(17)
41 Břečka Tomáš AOP6800 21.27 10. 21.27(10)
H10
(započteno závodů:7)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
AOP 8
SOP+AOP 9
SOP+AOP 10
AOP 11
AOP 12
AOP 13
1 Čech Viktor AOP0801 1416.90 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 216.90( 1)200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Cetl Jan AOP0902 1234.94 1. 145.80( 4) 200.00( 1) 53.24( 3) 200.00( 1)200.00( 1) 117.51( 2)183.58( 2)188.05( 2)
3 Kovalčík Petr AOP0901 402.67 2. 211.43( 2) 191.24( 2)
4 Liber Václav AOP1000 318.15 2. 108.18( 3) 151.93( 5) 58.04( 2)
5 Holas Štěpán AOP0900 294.96 3. 130.84( 3)164.12( 4)
6 Podmol Ondřej AOP1300 250.46 2. 80.76( 2) 169.70( 3)
7 Jelínek Jakub AOP0601 213.16 1. 213.16( 1)
8 Krasnokutská Magda AOP7452 175.41 3. 175.41( 3)
9 Kotůlek Vít AOP1301 122.95 2. 1.20( 6) 121.75( 6)
10 Liber Vlastimil AOP6402 120.15 2. 120.15( 2)
11 Liber Tomáš AOP1302 98.08 4. 0.00( 4) 45.89( 4) 52.19( 4)
H12
(započteno závodů:7)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
AOP 8
SOP+AOP 9
SOP+AOP 10
AOP 11
AOP 12
AOP 13
1 Borunský Matěj AOP0600 1430.67 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 219.21( 1)200.00( 1) 211.46( 1) 200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)
2 Kovalčík Petr AOP0901 1279.89 1. 169.09( 2)180.57( 2)194.71( 2) 171.76( 5)104.12( 2) 147.45( 2) 200.00( 1)163.76( 2)200.00( 1)
3 Jelínek Jakub AOP0601 680.68 1. 110.36( 4) 186.07( 3) 184.25( 4)200.00( 1)
4 Černohorský Jan AOP0704 569.55 2. 22.02( 5) 122.41( 8) 41.48( 3) 36.21( 2)156.10( 6) 1.83( 4) 117.60( 2) 73.73( 3) 4.58( 3) 7.69( 3)
5 Holas Štěpán AOP0900 460.38 2. 125.04( 3) 94.03( 9)137.50( 2) 103.81( 3)
6 Cetlová Magdaléna AOP0552 200.00 1. 200.00( 1)
7 Černohorský Jakub AOP0502 196.37 2. 196.37( 2)
8 Kubová Markéta AOP7653 192.17 3. 192.17( 3)
9 Gallo Marek AOP7602 184.44 2. 184.44( 2)
10 Gallo Ondřej AOP0802 182.82 4. 182.82( 4)
11 Čech Viktor AOP0801 174.62 2. 174.62( 2)
12 Petlach Adam KRN0702 174.58 5. 174.58( 5)
13 Ikonomidis Jiří KRN0504 174.18 6. 174.18( 6)
14 Špok Petr KRN0601 173.39 7. 173.39( 7)
H14
(započteno závodů:7)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
AOP 8
SOP+AOP 9
SOP+AOP 10
AOP 11
AOP 12
AOP 13
1 Černohorský Jakub AOP0502 1400.00 1. 98.13( 3) 189.70( 2) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)141.18( 3) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)170.95( 2) 200.00( 1)138.00( 2)
2 Fréhar Benjamin AOP0400 1280.25 1. 162.85( 2)200.00( 1) 186.50( 2) 181.54( 2)172.75( 2) 176.61( 2) 200.00( 1)
3 Krček Jan AOP0500 528.62 1. 179.79( 2)148.83( 3) 200.00( 1)
4 Borunský Matěj AOP0600 400.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1)
5 Cetl Vladimír AOP6602 200.00 1. 200.00( 1)
HV
(započteno závodů:7)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
OOP+AOP 7
AOP 8
SOP+AOP 9
SOP+AOP 10
AOP 11
AOP 12
AOP 13
1 Ryšavý Jiří OOP5803 732.37 1. 80.15( 2) 106.29( 1) 100.00( 1)102.35( 1) 73.65( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 123.73( 1)
2 Cetl Vladimír AOP6602 590.20 1. 80.10( 3) 53.15( 5)100.00( 1) 97.72( 2)102.00( 2)100.00( 1) 57.23( 3)
3 Jurčák Karel SOP5101 497.02 1. 56.31( 4) 59.18( 6) 30.31( 4) 68.40( 2) 0.00( 3) 50.92( 2) 77.12( 2) 85.09( 3)100.00( 1)
4 Liber Vlastimil AOP6402 334.71 2. 70.10( 4) 54.15( 5) 68.18( 3) 0.00( 5) 48.91( 5) 93.37( 2)
5 Volný Jiří SOP5601 278.92 1. 35.43( 6) 100.00( 1) 20.31( 7) 6.62( 4) 49.11( 3) 67.45( 4)
6 Rychlý Miloš OOP5302 265.47 2. 95.11( 3) 85.87( 3) 84.49( 2)
7 Lecián Oldřich OOP6100 230.13 3. 73.34( 5) 74.84( 3) 81.95( 4)
8 Sklenář Miroslav AOP6302 153.91 2. 55.31( 5) 98.60( 2)
9 Tesař Jiří AOP6702 100.00 1. 100.00( 1)
10 Kotůlek Jan AOP7801 95.65 3. 95.65( 3)
11 Videcký Jan KSU7504 94.79 4. 94.79( 4)
12 Kovalčík Tomáš AOP7301 94.30 2. 94.30( 2)
13 Krmášek Bohdan AOP5301 91.18 2. 91.18( 2)
14 Krček Martin AOP7302 74.62 4. 74.62( 4)
15 Břečka Tomáš AOP6800 47.42 6. 47.42( 6)