Výsledky závodu: Opět na Kozla X

Datum:
11.03.2018
Místo konání:
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Ředitel závodu:
Šafka Daniel
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
B     C     D     L     X    
B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Kategorie B
1 Windsor Ben 15G9000
01:06:19
2 Janovský Tomáš PGP0101
01:06:29
3 Malačka Milan DKP0210
01:07:08
4 Omová Michaela TUR8153
01:07:14
5 Janovský Tomáš PGP6401
01:08:48
6 Šafka Sebastian KAM0101
01:23:49
7 Kabát Jan EKP6912
01:23:59
8 Přibík Martin PGP7406
01:26:16
9 Sysel Ondřej PGP8302
01:26:19
10 Kondrát Martin PGP6501
01:27:35
11 Sedláček Jaroslav DKP0309
01:30:13
12 Mikan Albert EKP8606
01:30:55
13 Koten Pavel RIC7200
01:31:02
14 Bolehovský Daniel VSP0508
01:34:07
15 Víšek Martin KAM0102
01:34:20
16 Valášek Václav KAM0100
01:34:21
17 Uhlíř Marek PGP9405
01:37:41
18 Málek Martin 8FX8900
01:39:16
19 Surkov Ivan DKL7400
01:49:14
20 Bolehovský Michal VSP0202
01:54:49
21 Kohlová Zuzana KPY8852
01:54:51
22 Křemen Štěpán KAM9804
01:57:04
23 Tihon Jaroslav TAP6102
02:03:28
24 Sedláčková Petra ROZ7050
02:03:33
25 Sedláček Jaroslav ROZ6801
02:06:33
26 Strakova Zuza KAM9250
02:07:35
27 Jahn Pavel SCP5500
02:10:02
28 Leaf Miranda 73X9550
02:10:39
29 Borovička Tomáš FSP9801
02:20:47
30 Buriánek Jaromír SCP4700
02:31:05
31 Chotětický Václav MAS5200
02:31:15
32 Matoušková Barbora NER1997
02:33:15
33 Halíř Radim MFP7000
02:56:15
34 Tloušťová Eva SCP6950
02:57:00
35 Novák Miloš SCP4600
02:57:35
36 Šváb Jan VSP5801
03:08:47
37 Hamáček Bohuslav LBE5000
03:08:50
38 Zavadilová Naďa SCP5450
03:18:45
DISK Škvor Adam KAM0202
(00:57:45)
DISK Škvor Ota KAM9900
(01:23:48)
DISK Bartaloš Tomáš PGP8010
(01:36:52)
C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Kategorie C
1 Škvor Martin KAM6700
00:54:15
2 Kabát Martin PGP0408
01:00:06
3 Petrilák Matouš DOR0409
01:00:07
4 Janovská Kateřina PGP9850
01:00:13
5 Šafková Sofie KAM0153
01:05:47
6 Šístek Daniel SCP7507
01:06:49
7 Ziaziulia Ivanas 28L5801
01:09:49
8 Švec Karel ZVO7601
01:14:19
9 Šimerková Olga PGP7551
01:16:37
10 Vaněk Petr ZBP7302
01:19:32
11 Zimmerová Kateřina KAM9850
01:19:59
12 Petriláková Anežka DOR0251
01:22:31
13 Škarková Kateřina PGP9955
01:23:36
14 Štembera Petr 45Z8500
01:24:17
15 Janovská Petra PGP7355
01:24:27
16 Slotová Jarmila TAP8650
01:25:29
17 Šimšová Jana MFP7651
01:26:04
18 Kuc Drahomír KNC5501
01:30:07
19 Kohlová Alena KPY6051
01:30:11
20 Grigaliunaite Agne 28L7850
01:33:39
21 Forst Libor MFP6301
01:35:17
22 Míchalová Šárka KPY0050
01:35:22
23 Marečková Edita PGP8853
01:35:35
24 Sedláčková Linda ROZ0050
01:36:28
25 Chaloupka Dominik KAM9904
01:37:42
26 Uhlíř Patrik LBE7000
01:40:18
27 Kučerová Lada LBE7450
01:40:39
28 Landovská Ivana PGP6251
01:40:43
29 Klašková Kateřina DKP6750
01:43:38
30 Nechuta Milan PZR7007
01:49:41
31 Nechutová Alena PZR6969
01:51:27
32 Borovička Milan FSP6104
01:52:22
33 Jahnová Helena SCP5550
01:53:51
34 Fiala Jan DOR7802
02:01:30
35 Petrilák Miroslav DOR6600
02:01:31
36 Malačková Jana DKP6150
02:08:23
37 Gottliebová Petra KPY8752
02:12:41
38 Hrabánková Ilona PGP6250
02:14:15
39 Zimmerová Lenka ZVO6451
02:14:26
40 Surkov Aleksandr DKL0104
02:41:45
40 Surkov Jury DKL0402
02:41:45
42 Beranová Vlasta UVP5450
02:42:45
43 Matoušková Martina NER1969
03:42:45
44 Hlavatý Karel SJP4200
04:18:45
DISK Forstová Lenka MFP6850
(01:14:26)
D
Místo
Jméno
Reg. číslo
Kategorie D
1 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255
00:57:13
2 Málková Šárka 8FX8350
00:57:50
3 Sedláček Patrik ROZ0800
01:02:26
4 Šimšová Pavla MFP0551
01:04:53
5 Kraus Ota TJP5700
01:13:44
6 Petrová Martina 6YC6850
01:17:22
7 Bartaloš Matyáš PGP0503
01:17:40
8 Petriláková Amálie DOR0953
01:27:03
9 Petriláková Petra DOR7656
01:27:05
10 Surkova Nadežda DKL7153
01:28:25
11 Šimerka Ondřej PGP0800
01:42:56
12 Šimerka Jakub PGP0407
01:43:24
13 Míchalová Marcela KPY6850
01:46:38
14 Duda František KPY4600
01:46:39
15 Fialová Kateřina DOR0754
01:55:19
16 Klašková Josefina DKP9651
02:06:35
17 Saskovi NA
02:14:44
DISK Fialová Kristýna DOR1250
(01:45:44)
DISK Fialová Jana DOR8050
(01:45:44)
L
Místo
Jméno
Reg. číslo
Kategorie L
1 Bartalošová Anežka PGP0853
00:31:20
2 Bartalošová Ada PGP1050
00:59:46
3 Forst Albert MFP0901
01:19:53
4 Mikanová Kateřina EKP8461
01:37:21
X
Místo
Jméno
Reg. číslo
Kategorie X
1 Navrátil Šimon PGP9702
01:33:37
2 Jonáš Martin PGP9606
01:34:08
3 Schulhof Jan TUR8900
01:40:30
4 Landovský Jakub PGP9601
01:41:00
5 Sysel Ctibor PGP8700
01:42:26
6 Makovský Jakub TAP8511
01:42:36
7 Semerád Antonín DKP9801
01:54:25
8 Illner Vojtěch DKP9600
02:12:58
9 Obuškevič Jan SMR7000
02:23:29
10 Urban Hynek 46C6801
02:32:24
11 Střelba Ondřej PGP7510
03:10:24
12 Plašil Ondra 46C8200
03:13:44
13 Králová Vanda BZP8750
03:21:44
14 Lohr Ivo SCP6801
03:28:44
DISK Leštinová Zuzana NER1974
(05:01:44)