Výsledky závodu: Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti - stav po 7 závodech

Datum:
19.03.2018
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati VIC Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu TZL Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček SSU Ano Ano
2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati BBM Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H35C     H45C     H55C     H65C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Kundratová Eva TZL0950 832.63 1. 200.00( 1)188.32( 2) 200.00( 1)198.49( 2) 215.28( 1)217.35( 1)192.55( 3)
2 Sedláčková Klára LCE0854 809.56 1. 200.00( 1)187.51( 2) 200.00( 1)214.35( 2)195.21( 2)
3 Perničková Karolína TZL0850 672.07 2. 163.65( 2)103.58( 5) 165.03( 4) 155.95( 5)187.44( 3)
4 Lázničková Alžběta TZL0858 605.69 3. 113.75( 4)122.60( 4)177.59( 3) 40.06( 5) 191.75( 4)
5 Škodová Štěpánka LCE0852 583.08 3. 130.58( 3)175.52( 3) 0.00( D) 164.37( 3) 112.61( 6)
6 Mašláňová Ema TZL0955 559.27 3. 139.82( P)139.82( P) 170.37( 3)109.26( 6)
7 Vlčková Markéta VIC0951 512.31 1. 145.26( 7)155.65( 5)211.40( 1)
8 Vyoralová Talma LCE0955 459.37 4. 145.54( 6)173.31( 4)140.52( 5)
9 Kubíčková Lucie VIC0952 327.56 4. 163.05( 4)164.51( 4)
10 Fišerová Markéta TZL0851 196.05 2. 196.05( 2)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Michálková Sabina LCE0851 B 827.84 1. 205.73( 2) 0.00( D) 196.40( 2)200.00( 1)225.71( 1)176.85( 5)
2 Kusáková Valentýna TZL0651 B 820.98 1. 210.00( 1)200.00( 1)195.61( 3) 196.31( 2) 178.75( 4) 212.92( 1)198.06( 2)
3 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 B 792.37 1. 162.12( 4) 159.61( 2) 207.99( 1) 190.45( 2)193.93( 2)200.00( 1)
4 Hrbáčková Michaela LCE0751 B 660.47 3. 100.81( 5) 83.10( 5) 163.80( 5)194.67( 3)108.84( 7)193.16( 3)
5 Poslušná Jitka TZL0752 646.27 3. 110.53( 4) 5.27( 9) 153.15( 4)183.84( 3)158.82( 7)150.46( 5)
6 Lorencová Anna TZL0756 612.44 3. 146.06( 3)132.91( 6) 115.32( 5) 151.61( 5)134.46( 8)180.31( 4)
7 Florešová Hana TZL0653 603.20 3. 0.00( D) 132.32( 7) 98.48( 8)181.65( 4)190.75( 3)
8 Entová Kateřina TZL0751 601.34 3. 184.27( 3) 0.00( D) 106.76( 8) 136.52( 6)173.79( 6)
9 Burkartová Sabina VIC0658 277.72 4. 90.61( 6) 187.11( 4)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Dittrichová Lucie SKM0551 B 820.70 1. 206.73( 1)195.48( 2)213.88( 1)204.61( 1)
2 Batani Valentina TZL0551 B 818.77 1. 200.43( 2)209.58( 1)205.00( 2)203.76( 2)200.00( 1) 200.00( 1)
3 Pišová Adéla LCE0551 B 771.75 1. 181.45( 4) 189.70( 4)169.71( 4) 191.64( 3)190.41( 2)179.16( 2) 200.00( 1)
4 Mrkvičková Ema TZL0451 B 758.02 3. 192.84( 3)194.94( 3)181.12( 3)169.03( 4) 189.12( 3)172.42( 3)
5 Březinová Zuzana TZL0453 B 618.75 2. 154.96( 6)117.67( 7)109.50(10) 164.38( 5) 181.74( 2)
6 Klimešová Kateřina TZL0455 589.19 5. 167.64( 5)143.32( 6)121.84( 8)156.39( 6)
7 Kolaříková Eliška TZL0452 491.38 5. 136.93( 7) 79.52( 9)145.40( 5)129.53(10)
8 Šrámková Aneta TZL0458 452.99 7. 120.02( 9) 53.33(11)130.72( 7)148.92( 7)
9 Ochodnická Sára LCE0553 408.66 3. 109.15(10) 46.21(12)135.95( 9) 117.35( 3)
10 Dynková Alžběta TZL0454 297.40 6. 94.26( 8)136.58( 6) 66.56(12)
11 Batani Valeria TZL0550 285.34 5. 173.25( 5)112.09( 9)
12 Mališková Kristýna LCE0552 268.28 8. 128.73( 8) 0.00(12) 0.00( D)139.55( 8)
13 Špendlíková Monika LCE0554 240.39 10. 58.89(10)105.24(11) 76.26(11)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Pišová Barbora LCE0251 B 367.49 1. 100.00( 1) 81.00( 2)100.00( 1) 86.49( 2)
2 Šuráňová Pavlína TZL0257 B 273.59 1. 36.79( 4) 68.40( P) 68.40( P)100.00( 1)
3 Juříková Jolana LCE0355 165.67 1. 65.67( 3) 0.00( 3) 100.00( 1)
4 Mudráková Eliška LCE0352 100.00 1. 100.00( 1) 0.00( D)
5 Panovcová Anita OTK0351 67.83 2. 67.83( 2)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Kundratová Lucie TZL0058 B 400.00 1. 100.00( P)100.00( P) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 99.17( 2)
2 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 B 400.00 1. 100.00( 1)100.00( P)100.00( P) 90.51( 2) 89.66( 2) 100.00( 1)
3 Šrámková Sára LCE0057 198.96 1. 98.96( 2) 0.00( D)100.00( 1)
4 Müllerová Erika OTK0050 141.27 2. 54.12( 3) 87.15( 2)
5 Ressová Tereza LCE0052 100.00 1. 100.00( 1)
6 Malá Nela VIC0051 47.01 3. 11.75( P) 35.26( 3)
D35C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Pekárková Eva TZL7653 405.19 1. 102.59( 1)101.30( P)101.30( P)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Batani Hana TZL7351 384.40 2. 96.99( 3) 96.10( P) 96.10( P) 95.21( 2) 90.39( 2) 94.13( 2)
3 Hubáčková Dagmar LCE6569 319.71 3. 78.88( 5) 87.39( 4) 82.76( 4) 70.68( 3) 64.67( 3)
4 Vavrysová Iva LCE6359 287.74 2. 83.68( 4) 98.94( 2)105.12( 2)
5 Linhartová Martina GIG7750 272.29 1. 0.00( D) 98.78( 3) 73.51( 6) 100.00( 1)
6 Kundratová Jana TZL7350 249.95 4. 65.85( 6) 62.49( P) 62.49( P) 59.12( 4) 0.00( 4)
7 Dittrichová Andrea SKM7750 212.90 1. 102.28( 1)110.62( 1)
8 Kurfürstová Irena TZL8053 200.84 2. 100.42( 2) 50.21( P) 50.21( P)
9 Chromčáková Jitka JZL7850 199.55 3. 25.69( 8) 65.25( 6) 56.10( 7) 52.51( 3)
10 Vavrysová Lenka LCE7451 176.08 2. 84.26( 3) 91.82( 2)
11 Sedláčková Jana HLV7060 146.66 5. 71.06( 5) 75.60( 5)
12 Chovancová Jana TZL7352 120.63 3. 30.16( P) 30.16( P) 60.31( 3)
13 Slámová Alena LCE8253 72.43 4. 25.68( 5) 0.00( 5) 46.75( 4)
14 Baťková Zuzana TZL8151 62.36 7. 46.77( 7) 15.59( P)
D45C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Ferdusová Eva LCE6461 403.92 1. 80.62( 5) 110.28( 1) 92.27( 2)100.00( 1)101.37( 2)
2 Vlažná Mirka LCE5852 391.94 1. 96.67( 2) 95.27( 2)100.00( 1) 100.00( 1) 94.41( 2) 76.10( 7)
3 Maliňáková Eva KVS6551 371.19 3. 94.45( 3) 82.99( 4) 92.80( P) 92.80( P) 91.14( 3)
4 Koláriková Irena TZL6351 371.00 2. 96.61( 3) 92.75( P) 92.75( P) 83.37( 2) 88.89( 5)
5 Klímová Barbora OTK7251 347.50 2. 83.39( 4) 73.29( 5) 99.57( 2) 83.62( 3) 80.92( 3)
6 Kundratová Jana TZL7350 325.47 3. 81.37( P) 81.37( P) 72.08( 3) 90.65( 4)
7 Sedláčková Dagmar KVS7351 253.64 4. 6.92( 8) 77.99( 4) 48.83( 5) 63.41( P) 63.41( P) 43.34( 8)
8 Pišová Hana LCE7053 241.35 3. 77.04( 6) 89.74( 3) 74.57( 5)
9 Lázničková Marcela TZL6751 217.87 4. 49.35( 7) 54.47( P) 54.47( P) 59.58( 4)
10 Hájová Jana TZL6051 213.44 1. 106.72( 1) 53.36( P) 53.36( P)
11 Hubáčková Dagmar LCE6569 207.49 1. 100.00( 1) 107.49( 1)
12 Sadílková Lenka VIC7055 180.21 5. 45.05( P) 52.03( 5) 83.13( 6)
13 Cahlová Slávka LCE5451 137.83 4. 78.98( 4) 58.85( 4)
14 Schäferová Jana TZL6566 81.48 9. 20.37( P) 20.37( P) 40.74( 9)
15 Slezáková Jitka LCE6351 39.83 6. 39.83( 6)
D55C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Žaludková Miroslava TZL5954 400.00 1. 81.06( 4) 100.00( P)100.00( P) 87.20( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 89.59( 2)
2 Horynová Eva TZL5254 385.47 1. 92.73( 3) 96.37( P) 96.37( P)100.00( 1)
3 Krejčíková Monika TZL6262 372.35 1. 93.09( P) 93.09( P) 86.17( 4) 100.00( 1)
4 Trávníčková Jitka KVS5651 323.91 2. 75.66( 5) 73.13( 4) 59.44( 2) 80.98( P) 80.98( P) 86.29( 3)
5 Hudzieczková Danuta KVS5751 289.52 1. 100.00( 1) 44.76( 3) 72.38( P) 72.38( P)
6 Kaločová Helena KVS6151 285.88 2. 99.84( 2) 43.10( 4) 71.47( P) 71.47( P)
7 Polášková Kamila TZL6052 212.72 1. 106.36( 1) 53.18( P) 53.18( P)
8 Stackeová Anna LCE5551 198.01 1. 100.00( 1) 98.01( 2)
9 Hrbasová Jana KVS5551 186.95 3. 93.47( 3) 46.74( P) 46.74( P)
10 Chromčáková Ivana JZL5450 124.69 2. 34.66( 5) 48.06( 2) 41.97( 2)
11 Valentová Eva LCE6051 100.91 2. 100.91( 2)
12 Slezáková Jitka LCE6351 62.43 6. 62.43( 6)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Pernička Martin TZL0800 832.00 1. 208.80( 1)198.15( 2) 208.17( 1)205.03( 1)203.16( 1) 210.00( 1)195.99( 2)
2 Linhart Jakub TZL0813 822.56 1. 181.45( 4) 211.46( 1)196.53( 2) 168.91( 7) 202.86( 2)211.71( 1)
3 Pekárek David TZL1000 792.19 2. 195.60( 2)190.39( 3) 195.30( 3)199.13( 2)202.16( 2)
4 Linhart Adam TZL0814 721.63 4. 176.34( 6)183.10( 4)190.27( 4) 171.92( 6) 138.57( 6)
5 Hozík Štěpán TZL0806 718.15 2. 195.60( 2) 41.67(10) 149.69(12) 192.23( 4)166.57( 7)163.75( 4)
6 Slováček Ondřej TZL0902 717.59 3. 167.66( 8)151.39( 9) 168.39( 9) 194.68( 3)186.86( 4)
7 Pavlík Adam TZL0810 704.73 3. 156.02( 7)169.27( 8) 128.41( 8) 187.14( 3)192.30( 3)
8 Přibík Martin TZL0807 655.40 5. 170.27( 7)163.85( P)171.48( 6) 149.80( 5)
9 Solař Adam TZL0801 638.09 5. 149.94( 9) 0.00(11) 150.31(11) 83.61( 6) 177.84( 5)160.00( 8)
10 Němec Michal TZL0805 609.11 5. 0.00(11) 166.20( 6)188.42( 5) 85.35(10)169.14( 6)
11 Dittrich Matouš SKM1000 544.56 3. 179.17( 5)169.54( 7)195.85( 3)
12 Solař Jan TZL1003 471.82 4. 170.38( 4)119.15( 9)182.29( 5)
13 Honner Tomáš TZL1001 410.06 5. 178.12( 5)153.70( 8) 78.24(13)
14 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 304.33 10. 141.85(10) 0.00(12)162.48(10)
15 Trávníček Jan TZL0812 163.35 5. 0.00( D) 40.84( P)122.51( 5)
16 Plášek Lukáš LCE0902 65.25 7. 65.25( 7)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Pernička Václav TZL0602 B 816.15 1. 203.00( 1)200.36( 2)193.15( 4) 193.86( 4) 184.77( 3) 209.25( 1)203.54( 1)
2 Vlček Tomáš VIC0713 B 803.62 1. 198.67( 2)161.13( 6) 202.10( 1)197.14( 3)205.71( 2)189.96( 4) 195.69( 3)
3 Strakoš Ondřej TZL0601 B 788.06 1. 188.21( 5) 188.90( 4)199.79( 2) 209.53( 1) 189.84( 5)
4 Skýba Jakub Jan LCE0701 B 784.29 1. 198.33( 3)183.61( 5) 0.00( D) 201.58( 1)167.84( 5) 140.72( 9) 200.77( 2)
5 Kundrata Vít TZL0700 B 768.09 1. 187.19( 7)202.74( 1)183.80( 7) 192.12( 5)138.94( 9) 179.49( 5) 186.04( 6)
6 Mikláš Matěj TZL0704 B 736.54 3. 166.11(11) 42.90(14) 185.36( 6)152.07(11) 155.79( 7) 190.51( 3)194.56( 4)
7 Márton Lukáš TZL0605 B 698.75 6. 188.04( 6)174.69( P)174.69( P)104.02(14) 161.33( 6)101.04(11) 150.72(11)
8 Truneček Jakub TZL0705 B 666.64 8. 166.66( P)166.66( P)157.29( 9)154.48( 8) 142.56( 8) 176.03( 8)
9 Káňa Jindřich LCE0602 B 650.55 4. 140.52(15) 136.92( 9) 163.19( 9)152.17(10)170.61( 4)133.56(10) 164.58( 9)
10 Stacke Václav LCE0703 637.66 5. 177.08( 9)149.78( 7)192.98( 5)117.82(13)
11 Veselka Matěj LCE0603 631.43 6. 167.22( 6)136.70(10)150.46( 7)177.05( 7)
12 Pěček Jakub SKM0700 589.51 7. 105.07(17)147.95( 8)176.41( 8)160.08( 7)
13 Huleja Martin TZL0604 535.13 2. 135.73(10)198.11( 3)201.29( 2)
14 Sikora Jan TZL0707 506.33 6. 94.99(12)127.52(11) 117.01(13)166.81( 6)
15 Švestka Štěpán KVS0600 471.31 13. 145.37(13) 63.44(13) 90.28(13) 117.83( P)117.83( P)
16 Hájek Radim LCE0702 445.79 8. 125.13(16) 157.77( 8) 162.89(10)
17 Mudrák Šimon LCE0601 392.25 3. 195.35( 4)196.90( 3) 0.00( D)
18 Koňařík Vojtéch SVS0701 337.26 2. 0.00( D) 137.02(12) 200.24( 2)
19 Pastuszek Tomáš TZL0603 333.24 10. 166.62(10) 83.31( P) 83.31( P)
20 Hala Jaromír VIC0606 295.54 10. 145.28(14) 150.26(10)
21 Veselý Štěpán VIC0712 277.50 12. 160.16(12) 0.00( D) 117.34(12)
22 Petrla Michal TZL0708 237.29 11. 110.01(11)127.28(12)
23 Špaňhel Petr VIC0610 177.76 8. 177.76( 8)
24 Křapa Štěpán LCE0604 121.09 11. 121.09(11) 0.00(12)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Hustý Adam TZL0403 B 832.23 1. 208.97( 1)193.29( 3) 198.01( 2) 212.66( 1)204.32( 2)206.28( 1)
2 Pekárek Tobias TZL0502 B 811.49 1. 204.01( 2)195.15( 2) 204.56( 1)195.11( 2) 204.73( 1)198.19( 2)
3 Vaněk Bořek TZL0505 B 766.67 1. 191.67( P)191.67( P)155.98( 7) 172.53( 6) 183.33( 5)200.00( 1)
4 Sláma Šimon LCE0502 B 753.38 2. 178.03( 4) 177.95( 4) 181.51( 4)192.22( 3)181.17( 5) 195.54( 3)184.11( 2)
5 Eichler Vít TZL0401 B 721.50 3. 138.33( 5) 180.85( 5) 184.35( 4)184.94( 4)171.36( 3)
6 Vaněk Ondřej TZL0402 B 676.62 3. 153.63( 6) 66.56( 9) 109.78(11) 184.76( 5)190.95( 3)147.28( 6)
7 Novosad Pavel TZL0404 B 595.29 1. 211.56( 1)197.42( 3)186.31( 4)
8 Palas Jan TZL0507 575.12 4. 151.40( 8) 97.91( 7) 56.46(14) 136.35(10)149.47( 9) 65.18(10) 137.90( 4)
9 Hrbáček Filip LCE0501 539.75 6. 63.04(13) 67.63( 8) 138.41( 6)150.94( 8)159.33( 7) 91.07( 8)
10 Humeník David LCE0402 489.55 3. 187.02( 3) 38.55(10) 0.00( D) 155.99( 8)107.99( 7)
11 Veselý Jonáš VIC0411 461.53 5. 161.69( 5) 125.57( 8)174.27( 6)
12 Němec Filip TZL0503 395.13 6. 151.40( 8)113.25( 6)130.48( 7)
13 Pěček Dominik SKM0401 365.29 9. 100.46(12) 0.00(13)117.45( 9)147.38( 9)
14 Fišer Martin TZL0405 332.59 7. 153.35( 7) 83.15( P) 96.09(12)
15 Martinek Matyáš TZL0504 318.98 10. 101.54(11) 0.00(14) 66.03(13) 88.59(10) 62.82(11)
16 Kovařík Šimon LCE0503 304.03 9. 119.02(10) 0.00(11)113.65(10) 71.36( 9)
17 Mikšík Michael TZL0508 88.54 5. 10.27(11) 18.24(12) 60.03( 5)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Bartík Filip TZL0202 B 404.92 1. 102.46( 1)101.23( P)101.23( P)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Kundrata Jan TZL0203 B 362.04 2. 95.57( 3) 90.51( P) 90.51( P) 85.45( 2) 81.52( 2) 77.28( 3)
3 Koňařík Vít SVS0200 B 340.32 1. 74.17( 6)100.00( 1)100.00( 1) 66.15( 4) 53.50( 4)
4 Blank Noah SKM0201 336.90 2. 76.81( 5) 52.02( 3) 96.94( 2) 81.03( 3) 80.60( 3) 78.33( 2) 69.73( 2)
5 Chovanec Václav TZL0201 203.92 2. 101.96( 2) 50.98( P) 50.98( P)
6 Kovařík Jakub LCE0307 147.76 2. 22.80( 8) 60.10( 2) 64.86( 3)
7 Hájek Petr LCE0306 127.59 3. 37.98( 7) 37.52( 5) 52.09( 3)
8 Pšenčík David VIC0209 80.84 4. 80.84( 4)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Janda Přemek TZL0103 B 400.00 1. 100.00( 1)100.00( P)100.00( P) 72.93( 2) 100.00( 1)
2 Podmolík Jonáš TZL0001 200.00 1. 50.00( P) 50.00( P)100.00( 1)
3 Král Martin OTK0100 100.00 1. 0.00( 2) 0.00( D) 100.00( 1)
H35C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Dittrich Pavel SKM7501 448.07 1. 103.61( 1)114.62( 1)117.94( 1)111.90( 1)
2 Pernička Petr TZL7336 408.71 1. 76.69(15) 102.18( P)102.18( P) 94.07( 2) 110.28( 1)
3 Vlček Roman SKM7000 371.88 2. 78.64(13) 82.18( 3) 95.51( 2) 94.02( 3) 90.10( 4) 84.04( 3) 92.25( 3)
4 Vrubel Karel TZL6401 349.63 4. 86.48( 8) 87.41( P) 87.41( P) 88.33( 5) 81.55( 4)
5 Švestka Vítězslav KVS7301 341.16 5. 82.53(10) 59.74( 5) 73.03( 6) 88.05( 6) 85.29( P) 85.29( P)
6 Mašláň Jakub TZL7801 339.40 3. 62.66(18) 84.85( P) 84.85( P) 90.88( 3) 78.82( 4)
7 Kusák Ivan EZL6502 332.88 2. 90.21( 6) 52.42( 9) 96.30( 2) 93.95( 2)
8 Pěček Vítězslav SKM7104 322.91 4. 80.01(12) 82.08( 4) 74.71( 5) 86.11( 8)
9 Sláma Lumír LCE8103 310.46 1. 56.53(19) 0.00( 8) 72.75( 7) 69.74(11) 67.97( 6)100.00( 1) 65.30( 5)
10 Vlček Jiří VIC7700 303.86 2. 67.93(17) 50.84(10) 87.62( 7) 97.47( 2)
11 Vavrys Petr LCE6413 286.44 2. 96.68( 4)103.20( 2) 86.56( 3)
12 Novotný Marek TZL7301 230.63 5. 44.67(20) 57.66( P) 57.66( P) 70.64( 5)
13 Kunčar Vít LCE6602 208.30 4. 87.63( 7) 34.44( 6) 86.23( 4)
14 Škoda František LCE7439 203.67 4. 77.55(14) 90.18( 4) 35.94( 6)
15 Pekárek Evžen TZL7007 186.03 5. 93.01( 5) 46.51( P) 46.51( P)
16 Schäfer Michal TZL6304 154.27 10. 0.00( D) 38.57( P) 38.57( P) 77.13(10)
17 Rytíř Michal SKM7325 151.59 8. 0.00( D) 69.63( 8) 81.96( 9)
18 Marek Martin VIC7624 150.43 1. 37.61( P) 112.82( 1)
19 Lanc Marian TZL5806 117.39 12. 29.35( P) 29.35( P) 58.69(12)
20 Sadílek Martin VIC6901 98.80 2. 98.80( 2)
21 Mudrák Stanislav LCE6701 97.59 3. 97.59( 3) 0.00( D) 0.00( D)
22 Měrka Roman VIC8308 83.16 9. 83.16( 9)
23 Pěček Martin SKM7301 81.67 11. 81.67(11)
24 Sedláček Jaroslav HLV6404 70.33 16. 70.33(16)
25 Fišer Petr GIG7502 1.50 7. 1.50( 7)
H45C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Kunz Petr OTK6910 412.75 1. 103.10( 1)110.77( 1) 85.21( 4) 88.74( 3) 98.88( 2)100.00( 1) 95.65( 3)
2 Plášek Martin LCE6118 405.91 1. 99.84( 2) 97.42( 2) 93.90( 3) 90.48( 2) 100.00( 1) 97.69( 2)108.38( 1)
3 Slováček Rudolf TZL5402 362.72 2. 85.39( 8) 90.68( P) 90.68( P) 80.39( 3) 95.97( 2)
4 Černík Milan KVS6501 355.80 3. 86.09( 7) 91.81( 3) 71.08( 8) 88.95( P) 88.95( P)
5 Láznička Libor TZL6701 353.40 4. 93.65( 4) 88.35( P) 88.35( P) 83.05( 5)
6 Šiška Oto OTK7202 329.40 3. 83.26(10) 29.20(10) 78.74( 6) 76.63( 4) 90.77( 3)
7 Jelínek Petr TZL4902 313.23 5. 70.03(12) 78.31( P) 78.31( P) 75.12( 6) 81.49( 5)
8 Zentrich David OTK7101 280.69 3. 97.06( 3) 88.14( 4) 95.49( 4)
9 Strakoš Bohumil TZL6345 276.88 5. 60.77(13) 69.22( P) 69.22( P) 51.49( 5) 77.67( 6)
10 Müller Libor OTK7201 235.22 2. 85.10( 9) 55.96( 6) 94.16( 2)
11 Galík Svatopluk TZL6301 176.35 6. 88.17( 6) 44.09( P) 44.09( P)
12 Hubáček Jaroslav LCE6311 174.28 4. 88.93( 5) 85.35( 4)
13 Jelínek Vít TZL5102 156.79 11. 78.39(11) 39.20( P) 39.20( P)
14 Sadílek Martin VIC6901 120.78 1. 120.78( 1)
15 Sedláček Jaroslav HLV6404 115.10 7. 38.57( 7) 76.53( 7)
16 Riessler Otto OTK6800 113.22 9. 26.76(14) 37.08( 9) 49.38(10)
17 Škoda František LCE7439 111.94 1. 111.94( 1)
18 Gola Miroslav VIC6808 109.27 5. 27.32( P) 81.95( 5)
19 Šamánek Petr ZVS6901 106.34 8. 38.14( 8) 68.20( 9)
20 Hubáček Libor LCE6721 82.44 5. 82.44( 5)
H55C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Peška Antonín HLV4801 396.73 1. 52.36(10) 106.83( 1) 94.94( 2)100.00( 1) 94.96( 2)
2 Šidla Antonín OTK4601 393.69 1. 66.78( 7) 23.92( 7) 42.32( 4) 100.00( 1)100.00( 1) 93.69( 2)100.00( 1)
3 Tomášek Pavel OTK5800 343.21 2. 95.23( 2) 62.42( 6) 93.39( 2) 92.17( 3)
4 Chalupa Tomáš KVS5501 318.24 4. 68.79( 6) 90.33( 4) 0.00( D) 79.56( P) 79.56( P)
5 Chromčák František JZL5201 268.23 3. 21.14(14) 79.67( 5) 0.00( D) 65.40( 3) 56.70( 3) 66.46( 4)
6 Slezák Libor LCE6207 216.96 1. 116.96( 1) 100.00( 1)
7 Kaloč Vítězslav KVS5904 195.28 3. 48.88(11) 11.25( 8) 48.76( 3) 48.82( P) 48.82( P) 31.60( 5)
8 Háj Bohumil TZL5601 175.63 3. 87.81( 3) 43.91( P) 43.91( P)
9 Štěpáník Otakar OTK5707 173.15 3. 42.11(12) 96.42( 3) 34.62( 5)
10 Maliňák Josef SVS5501 163.18 2. 66.43( 8) 96.75( 2)
11 Hrbas Vladimír KVS5301 142.28 5. 71.14( 5) 35.57( P) 35.57( P)
12 Panovec Vladan OTK6201 80.51 4. 80.51( 4)
13 Moser Zdeněk SKM6200 59.66 9. 59.66( 9)
14 Otrusina Milan EZL6205 40.46 13. 40.46(13)
H65C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
1 Šmakal Pavel TZL4801 372.87 2. 93.01( 2) 93.22( P) 93.22( P) 93.42( 2)
2 Polínek Jaroslav OTK5300 307.49 1. 63.99( 3) 70.25( 2) 100.00( 1) 73.25( 3)
3 Láznička Alois TZL3613 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
4 Wiedermann Jaroslav SKM4905 157.81 1. 100.00( 1) 57.81( 3)
5 Peška Antonín HLV4801 100.00 1. 100.00( 1)