Race results: Jihočeský žebříček 2018 - stav po 12 závodech

Date:
2018/03/01
Organiser:
JCO - Jihočeská oblast
List of events:
Date
Name
Organiser
Results
Calculated
2018-04-072018/04/07 Mistrovství oblasti na krátké trati KTA Yes Yes
2018-04-212018/04/21 Oblastní žebříček OPI Yes Yes
2018-04-282018/04/28 Mistrovství oblasti ve sprintu KRE Yes Yes
2018-05-132018/05/13 Oblastní žebříček VCB Yes Yes
2018-05-202018/05/20 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček VTA Yes Yes
2018-08-252018/08/25 Mistrovství oblasti na klasické trati PCB, OCB Yes Yes
2018-08-262018/08/26 Oblastní žebříček VCB Yes Yes
2018-09-222018/09/22 Oblastní žebříček OPI Yes Yes
2018-09-232018/09/23 Oblastní žebříček OPI Yes Yes
2018-10-062018/10/06 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) KSH Yes Yes
2018-10-072018/10/07 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) KSH Yes Yes
2018-10-202018/10/20 Oblastní žebříček PVD Yes Yes
Classes:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75    
D10
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Maršíková Lucie KRE0850 1176.06 1. 0.00( D)195.11( 2) 200.00( 1) 200.00( 1) 180.95( 2)200.00( 1)200.00( 1)
2 Svobodová Beáta VTA0853 457.14 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 57.14( P)
3 Legátová Alice VTA0952 452.34 1. 56.54( P) 200.00( 1) 195.80( 2)
4 Jarošová Linda VCB0950 215.58 3. 26.95( P) 188.63( 3)
5 Zvoníčková Klára OPI0850 200.00 1. 200.00( 1)
5 Motejlová Zuzana KRE0951 200.00 1. 200.00( 1)
7 Blažková Amálie OPI0950 194.70 2. 194.70( 2)
8 Toncarová Katka PVD0951 180.66 4. 180.66( 4)
9 Rybáková Ella VTA0951 156.46 5. 19.56( P) 136.90( 5)
D12
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Janošíková Marie VCB0752 B 1670.42 1. 205.74( 2)200.00( 1) 216.35( 1)200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1) 194.56( 3) 214.06( 1)200.00( 1)200.00( 1)234.27( 1)
2 Přílepková Radka VTA0651 B 1421.34 1. 214.04( 1)132.25( 3)198.27( 2) 177.67( P) 132.86( 8)188.96( 3)191.55( 2)185.74( 2)
3 Pazderníková Petra OPI0651 B 1345.43 2. 180.22( 3)150.88( 2)158.03( 4)190.54( 2)139.34( 2) 175.68( 4)176.01( 4)174.73( 4)
4 Velátová Lucie OPI0750 765.40 1. 207.91( 1)196.98( 2)180.70( 3)179.81( 3)
5 Mufová Anežka VTA0655 603.21 5. 119.78( 6)100.59( 5) 75.40( P) 148.43( 7) 159.01( 5)
6 Zemanová Barbora KRE0750 568.30 2. 127.51( 5)183.64( 3) 100.74( 2) 2.28( 4) 154.13( 6)
7 Procházková Magdalena VCB0662 486.99 2. 130.48( 4) 164.72( 4) 191.79( 2)
8 Svobodová Viola VTA0653 431.36 4. 135.57( 4) 64.43( 6) 53.92( P) 15.25( 4) 41.76( 5) 120.43( 8)
9 Krejčová Petra VTA0658 402.36 3. 169.25( 4) 58.29( 4) 174.82( 3)
10 Čerklová Eva KRE0751 359.39 2. 197.53( 2) 161.86( 5)
11 Hendrychová Veronika KRE0650 312.41 3. 13.82( 3)155.39( 5) 143.20( 7)
12 Nosková Lenka VTA0656 265.02 2. 33.13( P) 32.62( 3) 8.37( 6) 190.90( 2)
13 Vaněčková Anežka OPI0650 185.38 3. 185.38( 3)
14 Pokorná Bára VTA0752 149.33 5. 130.66( 5) 18.67( P)
15 Kůrková Kateřina VTA0657 148.83 6. 148.83( 6)
16 Svobodová Beáta VTA0853 26.07 5. 3.26( P) 0.00( 5) 22.81( 9)
D14
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Teringlová Vendula VCB0451 B 1627.41 1. 183.30( 3) 199.00( 2)186.79( 4) 200.00( 1)194.34( 3)229.51( 1)206.54( 1)191.41( 2)206.61( 1)174.98( 6) 200.00( 1)176.48( 5)
2 Pekařová Nela VTA0552 B 1571.89 1. 195.33( 2) 202.15( 2) 196.49( P)193.00( 2)174.03( 4) 190.38( 3)183.24( 6)214.18( 1)154.54( 5) 197.12( 2)
3 Počtová Klára OPI0453 B 1532.01 1. 165.09( 7) 195.05( 3)185.55( 6)176.07( 2)200.00( 1)171.35( 4) 200.07( 2)172.85( 8) 174.71( 8) 189.19( 3)196.16( 2)189.92( 3)
4 Balková Markéta OPI0450 B 1464.40 2. 170.76( 5)172.91( 5)188.77( 3)154.00( 4) 195.02( 2) 183.02( 5)177.72( 7)196.63( 2)179.57( 3)170.17( 6)
5 Kosobudová Anna VTA0551 1455.03 1. 221.37( 1)205.96( 1)209.08( 1) 181.88( P) 218.21( 1)205.58( 2) 212.95( 1)
6 Pazderníková Jana OPI0452 1444.77 3. 165.85( 6)128.85( 6) 186.04( 5)157.29( 3) 164.15( 5) 193.38( 3)185.22( 4)186.09( 5)176.88( 5)168.70( 4)182.61( 4)
7 Janošíková Eva VCB0552 1240.21 4. 174.83( 4)174.22( 4)169.69( 8)155.03( P) 148.28( 6)102.77( 6) 180.98( 4) 134.41( 8)
8 Votíková Tereza VCB0454 1075.90 3. 119.09( 7)175.39( 7)114.43( 5) 177.48( 3)128.25( 5)174.57( 7)186.69( 4)
9 Ševčíková Eliška PCB0451 757.94 3. 154.34( 9) 94.74( P) 176.70( 6)187.81( 3) 144.35( 7)
10 Fistrová Ludmila OPI0451 543.34 4. 159.10( 8) 109.91( 4) 142.34( 9) 131.99( 7)
D16
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Šafaříková Lucie OPI0350 B 766.59 1. 84.48( 2) 80.00( 2) 75.26( 3) 93.61( 2) 88.50( 3) 75.40( 3) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Bečvářová Markéta OPI0250 B 725.39 1. 49.65( 4) 15.31( 4) 70.35( 4)100.00( 1)100.00( 1) 95.32( 2)100.00( 1) 67.37( 3) 90.67( P) 77.72( 3) 91.33( 2) 64.42( 3)
3 Rudová Magdaléna VTA0254 696.56 1. 56.51( 3) 40.80( 3) 85.44( 2) 87.07( P)100.00( 1) 92.49( 2) 93.69( 2) 76.93( 2) 83.30( 2) 67.42( 3) 77.64( 2)
4 Kosobudová Kateřina VTA0253 342.86 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 42.86( P)
5 Přílepková Jana VTA0353 100.69 5. 44.06( 5) 44.04( 5) 12.59( P)
6 Simonová Eliška OPI0351 63.44 4. 0.00( 5) 7.93( P) 55.51( 4)
7 Pěstová Eliška LEN0251 24.84 5. 24.84( 5)
D18
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Karbusová Kateřina OPI0052 B 809.71 1. 86.92( 4) 78.82( 3) 37.29( 7) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 95.88( 2)101.21( P) 93.40( 2) 110.79( 1)100.00( 1)101.83( 1)
2 Rudová Anna VTA0051 B 727.17 1. 90.78( 3) 71.63( 4) 98.32( 2) 90.90( P) 65.61( 4) 95.01( 3)100.00( 1) 84.04( 3) 93.29( 3) 74.83( 4)
3 Svobodová Anna VTA0151 B 548.98 1. 100.00( 1) 85.04( 2) 68.62( P) 95.92( 2) 99.63( 3) 99.77( 2)
4 Nováková Kateřina KRE0052 527.82 1. 96.22( 2) 89.01( 3) 60.56( 2) 83.63( 2)100.00( 1) 98.40( 3)
5 Ševčíková Kateřina PCB0151 502.38 1. 88.13( 4) 77.46( 3) 78.47( 2)100.00( 1) 81.30( 4) 77.02( 4)
6 Štráchalová Diana KRE0150 312.47 1. 100.00( 1)112.67( 1) 99.80( 2)
7 Votíková Veronika VCB0154 266.95 3. 1.26( 5) 75.55( 5) 55.65( 3) 56.09( 4) 78.40( 4)
8 Winzigová Gabriela OPI0157 179.33 5. 25.96( 8) 31.88( 5) 32.12( 5) 22.42( P) 6.37( 5) 16.49( 5) 44.09( 7)
9 Kahudová Dominika OPI0158 113.76 5. 42.54( 5) 49.50( 6) 8.82( 6) 12.90( 8)
10 Račanová Jana OPI0054 58.13 5. 58.13( 5)
11 Chmelíková Bára OPI0053 52.24 6. 52.24( 6)
D20
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Svobodová Jana VTA9951 B 209.85 1. 83.62( 2) 26.23( P) 100.00( 1)
2 Svobodová Anna VTA0151 114.29 1. 100.00( 1) 14.29( P)
D21
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Teringlová Martina VCB7851 797.22 1. 100.00( 1)100.00( 1) 91.82( 2) 99.65( P) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 97.57( 2)
2 Gottfriedová Adéla VCB9755 454.72 1. 80.07( 2) 56.31( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 84.84( 2) 33.50( 3)
3 Míková Lenka VCB7653 426.96 1. 100.00( 1) 53.37( P) 80.51( 2) 93.08( 2)100.00( 1)
4 Votíková Monika VCB7254 92.03 2. 80.53( 2) 0.00( 3) 11.50( P)
5 Vébrová Denisa VTA9551 43.46 3. 5.43( P) 38.03( 3)
D35
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Dulovcová Marie KRE7051 847.79 1. 108.50( 1)100.00( 1)105.97( P)100.00( 1) 90.52( 3) 117.67( 1)105.95( 1)101.77( 1)107.93( 1) 84.39( 4)
2 Veselá Eva VCB7853 779.51 1. 102.64( 2) 82.90( 2) 100.00( 1) 95.80( 2) 77.41( 4) 100.00( 1) 90.66( 3)101.65( 2)100.54( 2) 85.11( 4) 88.22( 3) 76.32( 3)
3 Pelcová Pavla CST7454 752.67 2. 88.86( 3) 91.95( 2) 89.23( 3) 71.45( 5) 97.81( 2) 91.68( 2) 92.40( 3) 97.69( 3)103.05( 2) 77.63( 5)
4 Nováková Alena KRE7450 464.22 4. 74.05( 4) 58.03( P) 42.26( 4) 0.00( P) 53.44( 4) 42.93( 4) 62.16( 5) 63.80( 5) 67.55( 5) 16.80( 7) 35.89( 5)
5 Kopecká Květa OPI8050 459.74 3. 38.69( 7) 57.47( P) 72.86( 3) 23.40( 5) 73.82( 4) 80.29( 4) 51.23( 6) 21.70( 6) 61.98( 4)
6 Teringlová Martina VCB7851 372.77 1. 46.60( P)108.14( 1) 107.09( 1)110.94( 2)
7 Míková Lenka VCB7653 364.31 1. 45.54( P)101.34( 2) 104.69( 2)112.74( 1)
8 Janošíková Olga VCB7552 240.65 3. 64.45( 6) 25.56( 3) 30.08( P) 31.53( 6) 0.00( 7) 89.03( 3)
9 Svobodová Iveta VTA7651 113.12 4. 0.00( 8) 42.24( 4) 14.14( P) 25.34( 5) 0.00( 8) 31.40( 6)
10 Votíková Monika VCB7254 91.10 6. 11.39( P) 36.04( 6) 43.67( 6)
11 Procházková Jitka VTA8051 83.93 4. 73.44( 5) 0.00( 4) 10.49( P)
12 Sobotková Lenka OPI7401 50.79 3. 44.44( 3) 6.35( P) 0.00( 6)
D45
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Svobodová Martina VTA7151 752.72 1. 106.86( 2) 78.12( 3) 94.09( P) 85.21( 4) 98.12( 2) 96.92( 2)100.00( 1) 93.40( 2)
2 Troupová Vladěna KRE6351 710.71 1. 82.13( 3) 88.77( 4) 88.84( P)100.00( 1) 85.66( 3) 72.63( 4) 100.00( 1) 92.68( 3)
3 Gottfriedová Marcela VCB7055 668.72 2. 64.97( 6) 70.85( 8) 85.69( 2) 65.90( 3) 97.09( 2) 78.03( 6) 56.39( 5) 69.91( 5) 90.28( 3) 85.48( 2) 91.39( 4)
4 Kosobudová Lenka VTA7351 579.82 1. 111.01( 1) 79.57( 7) 31.28( 5) 72.48( P) 88.71( 3) 96.77( 2) 100.00( 1)
5 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 508.49 2. 80.39( 4) 83.83( 6) 56.38( 4) 63.56( P) 99.24( 2) 64.68( 4) 60.41( 6)
6 Soudková Alena TCB5851 409.92 2. 86.15( 5) 83.17( 2) 79.09( 5) 78.65( 3) 55.75( 6) 27.11( 7)
7 Kovaříčková Darja KRE6352 385.27 1. 79.00( 5) 67.96( 9) 48.16( P) 109.85( 1) 80.30( 5)
8 Hudečková Helena VTA6951 375.75 1. 46.97( P)117.52( 1)100.00( 1) 0.00( P) 111.26( 1)
9 Flašarová Marie KCK5756 305.33 1. 90.23( 3) 115.10( 1)100.00( 1)
10 Pokorná Eva TCB5751 285.68 2. 92.25( 2) 101.45( 2) 91.98( 3)
11 Nováková Pavlína PVD7151 160.70 1. 0.00( 7) 60.70( 4)100.00( 1)
12 Brémová Hildegarda KRE6050 158.78 5. 19.85( P) 71.08( 7) 67.85( 5)
13 Hojdarová Alena VCB7358 100.00 4. 12.50( P) 87.50( 4)
D55
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Paulerová Eva OPI5550 342.86 1. 100.00( 1)100.00( 1) 42.86( P) 100.00( 1)
2 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 210.24 2. 26.28( P) 99.80( 2) 84.16( 3)
3 Flašarová Marie KCK5756 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
4 Zemanová Alena KTA6351 114.29 1. 14.29( P) 100.00( 1)
5 Pokorná Eva TCB5751 93.98 2. 93.98( 2)
6 Soudková Alena TCB5851 65.57 4. 65.57( 4)
7 Brémová Hildegarda KRE6050 25.86 5. 3.23( P) 22.63( 5)
D75
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Boučková Ludmila OCB4351 641.02 1. 100.00( 1)100.00( 1) 80.13( P) 100.00( 1) 60.89( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Hudečková Alena KTA4351 439.14 1. 54.89( P) 100.00( 1) 90.76( 2)100.00( 1) 93.49( 2)
H10
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Pazderník Tomáš OPI0800 1733.96 1. 200.00( 1) 200.00( 1)231.78( 1)225.44( 1)200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1) 233.17( 1)200.00( 1)228.85( 1) 214.72( 1)
2 Minařík Josef VCB0903 1384.40 1. 155.79( 3)181.74( 4)121.02( 4) 148.24( 2)114.13( 2) 170.95( 4)176.47( 2)177.93( 3)200.00( 1)173.28( 3)
3 Šmahel Tadeáš OPI1000 1317.62 2. 28.87( 2) 212.42( 2)183.77( 3)156.84( 2) 93.50( 4)185.80( 2) 193.21( 2)165.20( 3)126.88( 6)
4 Troják Šimon KRE0900 824.07 2. 127.78( 5)190.80( 2) 101.66( 3)181.03( 3) 172.73( 4) 50.07( 7)
5 Vačkář Štěpán KRE0801 727.68 4. 153.45( 4)166.90( 5) 77.11( 5)166.69( 5) 163.53( 4)
6 Fiala Ondřej KRE0800 635.88 2. 150.08( 6) 164.07( 6) 148.02( 5)173.71( 2)
7 Zíka Martin PVD0901 365.84 2. 153.84( 3) 212.00( 2)
8 Jaroš Jáchym VCB0800 145.28 5. 18.16( P) 127.12( 5)
9 Pekarovič Jakub VTA1001 136.14 3. 119.12( 6) 17.02( P) 0.00( 3)
10 Hojdar Jan VCB0908 109.97 6. 109.97( 6)
H12
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Pelc Tadeáš CST0601 B 1669.83 1. 200.00( 1)192.41( 3) 150.33( 9) 227.64( 1)200.00( 1)173.73( 4) 215.54( 1)195.29( 2) 206.60( 1)200.87( 2)199.70( 2)219.48( 1)
2 Teringl Vojtěch VCB0702 B 1638.85 1. 182.68( 2) 203.92( 1)212.16( 1)204.08( 2) 207.58( 1)201.01( 2) 195.54( 3) 197.43( 3)214.95( 1)197.72( 2)
3 Svoboda Jan VTA0701 B 1498.46 1. 159.59( 3)192.41( 3)187.46( 3) 187.31( P)201.19( 2)183.45( 3) 201.70( 1)185.35( 3)
4 Sobotka Ivo OPI0600 1484.32 1. 203.67( 2)153.93( 8) 191.23( 3)158.85( 4)200.00( 1)197.86( 2)177.08( 5)172.84( 4)182.79( 3)
5 Hrdlička Šimon OPI0601 1288.53 2. 106.81( 4) 159.12( 5)200.38( 2)168.29( 3)158.90( 2) 20.39( 7) 119.79( 3)173.71( 4)147.70( 7)160.64( 6)101.32( 5)
6 Petit Rémi OPI0602 823.10 4. 82.33( 7)180.92( 4)149.69( 6) 0.00( 8) 59.28( 7) 0.00( 5) 62.53( 6)181.91( 4) 0.38( 7)106.06( 4)
7 Novák Vítek KRE0600 707.51 4. 88.90( 5) 25.19(12) 59.20( 7) 61.61( 6)102.09( 5) 7.54( 4) 71.71( 5)134.23( 8)164.58( 5)
8 Stráský Přemysl KRE0703 481.67 5. 169.96( 6) 21.00( 9) 102.84( 5) 16.83( 8) 171.04( 6)
9 Novisedlák Patrik VTA0601 322.53 5. 109.96( 6)172.25( 5) 40.32( P)
10 Padrta Ondřej KRE0705 278.53 5. 126.44(10)152.09( 5) 0.00( 8)
11 Hojdar Jakub VCB0708 275.32 4. 160.61( 4) 114.71( 9)
12 Homolka Adam KRE0700 187.51 7. 158.67( 7) 28.84( 8)
13 Kretschmer David VCB0801 108.62 6. 13.58( P) 95.04( 6)
14 Longauer Tomáš KRE0702 35.33 11. 35.33(11)
H14
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Pelc Matyáš CST0401 B 1606.47 1. 194.04( 2) 163.87( 2) 207.31( 1)199.16( 2)198.03( 2) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)189.05( 2) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Deim Michal VTA0402 B 1567.19 1. 200.00( 1)140.80( 3) 197.30( 2)194.30( 3)195.90( P)193.68( 2)197.65( 2)168.72( 2) 200.00( 1)174.91( 3) 188.36( 3)188.19( 2)
3 Velát Vojtěch OPI0400 1529.95 1. 104.82( 3) 200.00( 1)195.40( 3)200.00( 1)200.00( 1)174.45( 3)136.94( 3) 181.05( 2)195.51( 2)183.54( 3)
4 Straka Denis VTA0501 404.48 4. 98.46( 4) 159.67( 6) 50.56( P) 95.79( 4)
5 Žalud Jan VTA0401 218.57 4. 191.25( 4) 27.32( P)
6 Vozábal František OPI0401 179.86 4. 3.28( 4)176.58( 5)
7 Mengler Vojtěch VTA0502 141.58 4. 141.58( 4)
8 Samuel Marek MIL0500 105.19 4. 105.19( 4)
H16
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Novák Jakub KRE0201 B 790.46 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 90.46( 2)100.00( 1)
2 Sobotka Radim OPI0300 B 703.83 1. 82.26( 3) 48.44( 2) 91.48( 2)100.00( 1) 42.31( 2) 86.56( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 95.09( 2)
3 Kouba Marek VTA0202 317.89 2. 92.02( 2) 36.42( 3) 81.89( 3) 39.74( P) 67.82( 2)
4 Novotný Jan VTA0301 174.73 1. 35.08( 4) 17.81( 4) 21.84( P) 100.00( 1)
H18
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Valenta Adam OPI0102 B 800.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Gottfried Adam VCB0005 B 514.64 1. 34.03( 3) 64.33( P) 100.00( 1)100.00( 1) 56.42( 2) 85.51( 2) 74.35( 2)
3 Mikuláš Jan VCB0103 346.01 1. 54.77( 2) 0.00( D) 72.77( 2) 43.25( P) 100.00( 1) 40.42( 3) 34.80( 3)
4 Bican Martin OPI0101 100.72 2. 18.67( 4) 12.59( P) 69.46( 2) 0.00( P) 0.00( 4)
5 Vondruška Jan VTA0001 93.35 2. 2.97( 4) 48.31( 2) 11.67( P) 0.00( 5) 30.40( 4)
6 Bušík David KTA0002 87.41 3. 10.93( P) 58.38( 3) 18.10( 5)
H20
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Bečvář Petr OPI9800 B 295.50 1. 100.00( 1) 95.50( 2) 100.00( 1)
2 Vondruška Jan VTA0001 114.29 1. 100.00( 1) 14.29( P)
H21
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Teringl Radek VCB6502 797.43 1. 104.27( 1) 91.17( 2) 98.32( 2) 99.68( P) 100.00( 1) 99.10( 3) 96.82( 3)100.00( 1) 99.24( 2)
2 Šafařík Ivo OPI7402 795.01 1. 94.40( 3) 96.07( 3)100.00( 1) 94.15( 2) 92.27( 2) 97.70( 2) 99.38( P)102.50( 1) 99.47( 2)105.49( 1)
3 Šmahel Lukáš OPI7800 723.86 1. 92.13( 4) 81.06( 4)105.61( 1) 84.17( 3) 90.48( P) 95.24( 5) 79.69( 5) 95.48( 3)
4 Pelc Václav CST6702 688.21 1. 101.33( 2)100.00( 1) 100.00( 1) 101.20( 1)100.68( 2) 89.72( 4) 95.28( 3)
5 Hošek Lubomír VCB6101 568.31 2. 68.99( 5) 76.60( 2) 72.29( 4) 44.77( 5) 78.49( 5) 76.74( 7) 69.64( 6) 80.79( 5)
6 Hulec Filip PCB9401 524.55 2. 91.46( 5) 90.49( 3) 65.57( P) 0.00( P) 0.00( P) 87.93( 4) 99.71( 2) 89.39( 4)
7 Krška Vojtěch VCB8901 470.86 2. 61.70( 7) 62.21( 7) 58.86( P) 87.21( 2) 67.15( 5) 62.45( 4) 71.28( 8)
8 Blažek Vojtěch OPI8700 384.11 1. 74.56( 6) 48.01( P) 69.19( 6) 0.00( P) 92.35( 3)100.00( 1) 0.00( P) 0.00( P)
9 Hejzlar Josef VCB5601 287.63 3. 78.73( 4) 35.95( P) 91.12( 3) 81.83( 6)
10 Novák Jakub KRE0201 179.23 4. 96.65( 4) 82.58( 4)
11 Novák Radek PVD9601 137.92 1. 20.31( 8) 17.61( 3)100.00( 1)
12 Vébr Jiří VTA6901 88.53 6. 11.07( P) 0.00( P) 0.00( P) 77.46( 6)
13 Prais Marcel KRE9302 77.39 5. 77.39( 5)
H35
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Janošík Radek VCB7402 818.57 1. 101.59( 2) 98.51( 2) 96.52( 2)102.32( P)100.00( 1)101.72( 2) 91.87( 2) 107.63( 1)110.28( 1) 93.54( 3)
2 Ševčík Marek PCB6701 746.26 1. 94.85( 4) 90.00( 4)100.00( 1) 93.28( P) 82.65( 5) 88.22( 4)100.00( 1) 97.26( 2)
3 Deim Karel VTA7202 692.10 2. 86.51( P) 76.78( 8) 88.18( 4) 91.20( 2) 0.00( P) 53.11( 7) 96.59( 2) 70.89( 8) 51.82( 4) 94.31( 4) 87.64( 5) 69.34( 8)
4 Princ David TCB6901 612.63 1. 96.53( 3) 87.56( 5) 100.00( 1) 107.97( 1)115.37( 1)105.20( 1)
5 Kopecky Martin OPI7400 583.55 2. 66.01( 7) 93.41( 3) 87.07( 5) 82.65( 5)102.38( 2) 58.48( 8) 93.55( 3)
6 Pešta Jiří MIL7201 581.00 2. 82.25( 6) 58.34( 2) 28.19( 8) 67.56( 7) 82.58( 6) 48.31( 5) 86.15( 6) 81.63( 6) 74.18( 7)
7 Ruda Petr VTA7301 548.09 3. 68.51( P) 84.27( 6) 0.00( P) 87.66( 4) 88.04( 3) 83.00( 5) 53.47( 3) 83.14( 5)
8 Mareš Ladislav MIL7202 514.02 3. 75.38( 9) 90.30( 3) 87.00( 4) 95.11( 3) 87.77( 4) 78.46( 6)
9 Hartvich Otto OPI6900 429.28 2. 53.66( P) 0.00( P) 92.43( 3) 0.00( P) 92.42( 5) 96.17( 2) 94.60( 2)
10 Žižka Přemysl MIL7301 217.71 6. 66.91( 6) 77.64( 7) 73.16( 7)
11 Pšenička Jiří TCB6301 194.87 1. 101.88( 1) 92.99( 3)
12 Majer Vítek PCB8301 150.89 3. 83.76( 7) 48.27( 3) 18.86( P) 0.00( P)
13 Šmahel Lukáš OPI7800 127.83 1. 15.98( P) 111.85( 1)
14 Hejzlar Josef VCB5601 124.00 1. 108.50( 1) 15.50( P)
15 Sobotka Petr OPI7300 98.50 5. 86.19( 5) 12.31( P) 0.00( P)
16 Peřina Jan OPI7601 86.36 4. 86.36( 4)
17 Trantina Jan VTA7601 28.03 8. 24.53( 8) 3.50( P)
H45
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Blabla Zdeněk PCB5901 741.71 1. 88.92( 3) 83.31( 6) 99.86( 2)100.00( 1) 92.71( P) 0.00( P) 80.71( 4) 96.20( 3)100.00( 1) 74.35( 6)
2 Funda Jiří API6401 696.52 1. 104.19( 2)111.61( 1)100.71( 1) 83.50( 2)100.84( 1)103.10( 2) 92.57( 3)
3 Hrdlička Pavel OPI6500 590.35 1. 19.14( 5) 90.31( 4) 90.00( 5) 69.22( 3) 0.00( 4) 24.12(10) 65.57( 6) 66.98( 5)100.00( 1) 36.03( 3) 72.24( 7)
4 Velát Josef OPI7302 568.17 1. 90.97( 4) 79.07( 6) 72.72( 5) 99.39( 2) 49.53( 3)100.00( 1) 76.49( 5)
5 Pazderník Petr OPI7301 521.89 2. 11.88( 6) 75.54( 6) 60.06( 4) 65.24( P) 1.71(11) 42.10( 7) 51.60( 7) 85.46( 3) 92.58( 2) 29.28( 4) 49.31(10)
6 Sobotka Petr OPI7300 459.97 1. 57.50( P) 99.43( 3) 0.00( P) 94.88( 4)103.75( 1)104.41( 1)
7 Soudek Vojtěch TCB5601 427.30 2. 87.22( 5) 85.67( 2) 59.64( 7) 46.66( 6) 73.51( 5) 74.60( 4)
8 Kosobud Dušan VTA7201 377.89 2. 47.24( P) 82.77( 7) 0.00( P) 86.84( 4) 94.88( 2) 66.16( 8)
9 Heřman Daniel KRE7100 289.12 2. 36.14( P) 82.20( 5) 93.16( 3) 77.62( 2)
10 Honsa Luděk ACB6301 228.38 2. 95.00( 2) 28.55( P) 45.77( 8) 59.06( 9)
11 Ševčík Marek PCB6701 193.69 2. 67.37( 3) 24.21( P) 102.11( 2)
12 Flašar Jan KCK5701 192.03 3. 93.38( 3) 98.65( 3)
13 Hartvich Otto OPI6900 122.17 1. 106.90( 1) 15.27( P) 0.00( P) 0.00( P)
14 Hejzlar Josef VCB5601 114.87 2. 14.36( P) 100.51( 2)
15 Teringl Radek VCB6502 114.29 1. 14.29( P)100.00( 1)
16 Princ David TCB6901 105.32 1. 105.32( 1)
17 Váňa Richard OPI7200 97.86 8. 68.69( 8) 29.17( 9)
18 Pěsta Roman LEN6802 86.95 4. 86.95( 4)
19 Hudeček Jaroslav KTA6501 82.42 7. 10.30( P) 72.12( 7) 0.00(11)
20 Jeníček Jiří CST7101 34.71 4. 34.71( 4)
H55
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Balek Zdeněk OPI6300 709.28 1. 81.81( 3) 88.66( P)100.00( 1) 95.12( 2) 0.00( P) 84.29( 2) 59.40( 3)100.00( 1)100.00( 1)
2 Pšenička Miloslav TCB6101 501.38 1. 84.24( 2) 88.09( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 29.05( 3)
3 Šafařík Bedřich OPI4600 392.75 1. 100.00( 1)100.00( 1) 92.75( 3) 100.00( 1)
4 Mražík Karel KRE5901 325.81 1. 75.05( 4) 52.78( P) 40.12( 5) 57.86( 2)100.00( 1)
5 Muchl Vladimír CST5601 238.72 2. 52.99( 3) 81.50( 2) 34.35( 2) 59.32( 2) 10.56( 4)
6 Flašar Jan KCK5701 169.21 1. 100.00( 1) 69.21( 2)
7 Hejzlar Josef VCB5601 114.29 1. 14.29( P) 100.00( 1)
8 Moravec Miloš KRE5301 66.73 4. 66.73( 4)
H65
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Rychtecký Josef VCB4801 737.12 1. 100.00( 1)100.00( 1) 92.14( P) 0.00( P) 83.26( 2)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 61.72( 2)
2 Šafařík Bedřich OPI4600 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Novák Pavel ACB4801 100.00 1. 100.00( 1)
4 Pich Josef CST4002 61.83 2. 61.83( 2)
H75
(započteno závodů:8)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
KTA 1
OPI 2
KRE 3
VCB 4
VTA 5
PCB+OCB 6
VCB 7
OPI 8
OPI 9
KSH 10
KSH 11
PVD 12
1 Bouček Václav OCB4101 800.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( P)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Pich Josef CST4002 677.01 1. 0.00( D) 98.14( 2)100.00( 1)100.00( 1) 92.79( 2) 95.90( 2)100.00( 1) 90.18( 2)