Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 - stav po 6 závodech

Datum:
01.09.2018
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček DOK Ano Ano
2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček 8IC, TUR Ano Ano
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček RUM Ano Ano
2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček TUV Ano Ano
2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček STB, KAS Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Novotná Karolína TUR0853 834.98 1. 200.36( 2)209.93( 1) 213.85( 1)199.88( 2) 210.84( 1)
2 Zabořilová Anna JEN0951 809.19 1. 211.51( 1)195.93( 2) 197.70( 2) 196.29( 3)203.69( 2)
3 Michálková Ema BOR0857 714.14 3. 188.03( 4)174.57( 9) 166.07(11)146.11(14) 185.47( 3)
4 Soukupová Marie BOR0952 710.68 5. 135.99(18) 178.25( 7)172.37( 6)176.50( 8)152.78(12) 183.56( 5)
5 Ouzká Eliška BOR1051 709.98 5. 151.41(15) 186.78( 5) 174.10( 9)168.36( 8)180.74( 6)
6 Pražáková Nella TJN0854 689.36 1. 179.42( 7) 64.82(22) 207.69( 1)191.37( 3)110.88(20)
7 Březinová Antonie CHA0851 682.71 3. 188.12( 3)147.95(17)166.04( 8)180.60( 6)
8 Houžvičková Kateřina TUR0952 672.24 5. 187.85( 5)150.47(15) 171.69( 6)162.23(12)
9 Pechová Marie VLI1050 671.78 7. 165.28(11)160.47(12) 165.39(10)180.64( 7)
10 Kunášková Karolína VLI0851 640.71 4. 121.76(20)188.78( 4)164.92( 9) 165.25(11)
11 Podoubská Klára TJN0855 620.16 5. 175.34( 9) 150.84(11)181.37( 5)112.61(19)
12 Mastníková Lenka TJN0859 614.83 7. 124.93(19)148.16(16)171.53( 7) 170.21( 7)
13 Pechová Alena VLI0854 612.70 4. 186.58( 6)106.17(20) 136.09(16)183.86( 4)
14 Míková Sofie TJN0950 599.50 7. 155.76(14)155.31(14) 89.77(14) 178.29( 7)110.14(21)
15 Tomášková Matilda TUV0998 584.69 1. 186.25( 6)194.61( 3) 203.83( 1)
16 Čečerle Beáta VLI1053 519.55 10. 68.40(21)132.55(13)169.40(10)149.20(13)
17 Heřmánková Bára TUR0850 514.91 3. 145.24(16)194.14( 3) 175.53( 5)
18 Krejzová Markéta TUR0854 507.54 4. 164.10(12)163.84(11) 179.60( 4)
19 Nožičková Eva TJN0852 503.04 4. 161.92(13) 182.65( 4) 158.47(11)
20 Flossmannová Lucie VLI0852 502.60 5. 169.08(10)157.63(13)175.89( 5)
21 Feřtová Anežka VLI0856 492.85 4. 184.53( 4)141.16(15)167.16( 9)
22 Růtová Amálka TJN0951 467.88 2. 164.68(10) 194.79( 2)108.41(22)
23 Nejedlová Karolína LLI0852 451.12 9. 143.88(17) 141.11(15)166.13( 9)
24 Šestáková Johana VLI0853 352.30 8. 176.99( 8) 175.31( 8)
25 Koudelková Katrin BOR0856 324.58 8. 176.97( 8) 147.61(12)
26 Synková Elena DOK0850 318.54 10. 152.99(14) 165.55(10)
27 Kvapilová Kristýna TUV0999 294.38 12. 165.21(12)129.17(17)
28 Pavlova Lenka TJN0850 243.88 17. 129.95(18) 113.93(17)
29 Čalounová Klára VLI0950 240.96 16. 121.22(19) 119.74(16)
30 Kubešová Tereza VLI0954 232.72 13. 157.69(13) 75.03(23)
31 Zappová Elisabeth TJN0952 194.21 15. 92.57(21) 101.64(15)
32 Nováková Barborka TUV0852 156.19 10. 156.19(10)
33 Čupcová Viktorie BOR0957 151.16 13. 151.16(13)
34 Ślínská Amálie KUL0852 147.94 14. 147.94(14)
35 Hrdá Kristýna VLI0953 114.34 18. 114.34(18)
36 Honsová Andrea TJN0858 74.34 22. 74.34(22)
37 Pavlíková Rozárie LIT0851 48.41 15. 48.41(15)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Lamačová Barbora BOR0750 B 811.61 1. 200.09( 2)212.83( 1)196.32( 3) 196.85( 3)201.84( 2)
2 Štemberová Bára TJN0650 B 810.53 1. 202.64( 1)176.53( 8) 201.84( 1)210.36( 1)195.69( 4)188.22( 4)
3 Skalová Jolana TJN0653 B 774.99 2. 194.20( 4)105.92(17) 183.85( 6) 195.50( 2)189.61( 5)195.68( 3)
4 Vilémová Eliška VLI0655 B 765.63 1. 197.27( 3)187.26( 5)159.23(14) 206.21( 1)174.89( 8)
5 Rejmanová Nikola BOR0656 B 747.78 2. 152.51(12) 187.72( 4)171.07(10) 185.02( 5)196.94( 2)178.10( 6)
6 Háková Eliška TJN0654 B 743.44 1. 157.87(10) 126.72(15) 201.84( 1)194.14( 3)189.32( 6)158.14(10)
7 Kocmanová Adéla BOR0752 B 742.93 3. 191.03( 5)192.03( 3)167.91(13) 181.31( 7)144.64(19) 178.56( 5)
8 Koudelková Eliška BOR0652 B 718.29 1. 103.52(21) 183.53( 7)159.46(10)172.82( 9)202.48( 1)
9 Lipenská Barbora CHA0753 B 704.13 5. 186.19( 6) 39.48(20) 187.95( 5)163.51( 9) 165.78(12)164.21( 9)
10 Houžvičková Daniela TUR0751 B 675.38 7. 175.37( 8)140.89(12) 182.95( 7)176.17( 7)
11 Kottíková Lucie TJN0657 B 671.18 6. 155.76(11)152.42( 9) 168.54(11)182.55( 6)164.33(15)148.11(11)
12 Baloghová Milena TJN0750 B 664.61 4. 120.05(18)185.67( 6) 187.61( 4)171.28(10)
13 Rejholcová Tereza BOR0751 576.52 10. 145.03(13)150.50(10) 95.00(17) 143.58(15)137.41(24) 82.06(18)
14 Vaňourková Sára BOR0759 559.64 14. 123.92(15)103.53(18) 130.04(15)146.85(14)158.83(16)
15 Podoubská Adéla TJN0658 554.00 11. 110.11(20) 121.51(16)157.09(11)165.29(13)
16 Savruková Adéla TJN0656 545.48 2. 175.90( 7)195.14( 2) 174.44( 8)
17 Lamačová Kateřina TUR0660 504.44 8. 159.19( 9) 174.07( 8) 171.18(11)
18 Dušková Viktorie TJN0655 503.03 4. 188.58( 4)138.06(17)176.39( 8)
19 Waldhauserová Eliška BOR0757 489.02 9. 172.65( 9)151.46(12)164.91(14)
20 Ekertová Jana VLI0750 470.79 13. 75.99(23)128.57(13) 75.00(19) 140.01(22)126.22(16)
21 Klustová Tereza CHA0751 468.14 16. 56.97(18)139.41(16)150.14(18)121.62(17)
22 Kutková Tereza JEN0752 344.31 14. 120.84(17)126.78(14) 96.69(27) 0.00(20)
23 Nováková Viktorie RUM0751 336.94 15. 73.79(24) 135.00(25)128.15(15)
24 Horáčková Tereza BOR0762 316.61 14. 59.45(25) 64.64(21) 60.60(28)131.92(14)
25 Šírlová Zdeňka CHA0654 298.11 11. 145.33(11) 13.96(23) 138.82(12)
26 Vokušová Veronika TJN0756 290.86 13. 147.86(13)143.00(20)
27 Březinová Antonie CHA0851 275.72 13. 138.28(23)137.44(13)
28 Šírlová Markéta CHA0653 258.18 16. 109.89(16) 74.32(20) 73.97(19)
29 Štveráková Zuzana CHA0750 227.41 14. 135.80(14) 91.61(19)
30 Balcarová Marie LLI0652 177.19 7. 177.19( 7)
31 Heczková Anna VLI0652 168.39 12. 168.39(12)
32 Štolbová Miroslava TJN0659 158.44 17. 158.44(17)
33 Ryšavá Kateřina TJN0754 141.94 21. 141.94(21)
34 Sklenářová Zuzana TUR0658 122.60 16. 122.60(16)
35 Murswieková Kateřina BOR0753 113.46 19. 113.46(19)
36 Pirklová Michaela KUL0650 110.81 18. 110.81(18)
37 Zelená Kateřina TUR0770 101.51 26. 101.51(26)
38 Vítková Anna DOK0650 98.94 22. 98.94(22)
39 Davidová Beatrice RUM0752 59.91 22. 59.91(22)
40 Košková Nikola TUR0656 2.89 29. 2.89(29)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Novotná Michaela TUR0551 B 839.29 1. 206.81( 1)201.17( 2) 216.03( 1)207.05( 1)209.40( 1)
2 Matyášová Kristýna CHA0555 B 803.44 1. 190.40( 3) 204.86( 1)198.41( 3)198.41( 2)197.96( 2) 201.76( 2)
3 Podrábská Alžběta VLI0451 B 784.33 1. 202.79( 2)191.22( 4)201.99( 1) 188.33( 5)186.82( 4)
4 Kubecová Magdalena STB0550 B 737.68 2. 190.40( 3)154.05(13) 199.60( 2)156.62( 9) 168.14( 9)179.54( 6)
5 Šestáková Marie VLI0452 B 732.49 3. 163.17(11) 167.63( 8)187.37( 4) 188.65( 4)188.84( 3)
6 Pesničáková Soňa TJN0451 B 712.60 3. 189.58( 5)193.96( 3)171.71( 8) 157.35(13)
7 Tomanicová Sofie CHA0450 B 709.92 5. 181.07( 7)173.83( 7) 169.06( 7)167.61(10) 185.96( 5)
8 Hudská Štěpánka TUR0450 B 706.80 5. 185.40( 6)180.80( 5)169.47( 9)171.13( 6)168.88( 8)
9 Andrlová Lea VLI0453 B 694.60 6. 173.17( 9)150.54(14)183.19( 7) 187.70( 6)
10 Novotná Barbora TUR0552 B 679.41 4. 155.78(14)163.40(11) 185.09( 4)138.74(17) 175.14( 8)
11 Rumlenová Tereza BOR0453 670.56 7. 173.61( 8) 156.64(11)161.64( 8)146.03(15) 178.67( 7)
12 Průšková Tereza BOR0456 634.35 9. 144.44(16) 158.58(12)152.91(13) 149.74(14)173.12( 9)
13 Skácelová Kateřina VLI0550 633.13 5. 137.61(16)154.25(12)180.22( 5)161.05(12)
14 Burešová Eliška VLI0456 624.99 5. 81.32(24)179.90( 6)187.07( 5) 176.70( 7)
15 Štěpánková Běla BOR0555 581.04 10. 156.68(13)140.77(15) 145.82(16)137.77(10)
16 Mellanová Judita TUV0559 538.66 3. 158.10(12) 185.57( 3)194.99( 3)
17 Skácelová Adéla VLI0454 524.09 6. 172.49(10)166.02(10)185.58( 6)
18 Zoubková Šárka TJN0554 438.89 11. 103.11(22) 15.37(23) 143.51(14)119.94(11) 72.33(22)
19 Stehlíková Adéla BOR0554 428.19 10. 74.91(25) 57.90(22) 163.50(10) 73.29(14) 93.27(21) 96.51(12)
20 Hovorková Marie LDC0650 386.00 10. 125.42(19) 149.44(10)111.14(19)
21 Podhorná Anna VLI0455 317.61 9. 150.93(15)166.68( 9)
22 Seidlová Adéla TUR0452 310.50 11. 143.32(17) 167.18(11)
23 Čabanová Tereza FYD0450 308.89 11. 61.85(26)126.65(17) 120.39(11)
24 Davidová Noemi RUM0551 288.18 12. 83.56(23) 86.44(21) 118.18(12)
25 Sokolová Julie VLI0552 242.61 18. 118.25(18) 124.36(18)
26 Nagyová Kateřina TJN0452 242.49 18. 137.35(18)105.14(19)
27 Zaňková Natálie TJN0450 235.23 16. 104.25(20)130.98(16)
28 Lamačová Pavlína TUR0451 157.86 17. 50.42(17) 107.44(20)
29 Havlová Katka RUM0552 153.12 16. 105.27(21) 47.85(16)
30 Menclová Anna JEN0452 133.22 15. 0.00(27) 133.22(15)
31 Štveráková Eliška CHA0553 116.61 20. 116.61(20)
32 Rajtorová Jasmína KAS0451 101.23 14. 31.26(17) 69.97(14)
33 Houdová Veronika CHA0552 93.92 13. 0.00(23) 93.92(13)
34 Derflová Eliška KUL0550 74.56 13. 74.56(13)
35 Anežka Šípová KAS0450 68.66 15. 68.66(15)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Šritrová Lenka TUR0250 B 390.15 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 90.15( 2)
2 Žejdlíková Eliška LTP0350 B 314.96 1. 68.83( 3) 72.48( 2)100.00( 1) 73.65( 4) 65.78( 3)
3 Nehasilová Veronika LDC0350 B 225.15 2. 77.69( 2) 88.49( 2) 58.97( 4)
4 Lišková Adélka CHA0254 209.90 2. 87.17( 2) 63.52( 4) 59.21( 3)
5 Nejedlová Josefína LLI0350 165.57 3. 43.96( 5) 0.00( 3) 74.03( 3) 47.58( 5)
6 Mrkvičková Veronika TJN0355 154.48 1. 54.48( 4) 100.00( 1)
7 Pesničáková Soňa TJN0451 100.00 1. 100.00( 1)
8 Skácelová Adéla VLI0454 94.99 2. 94.99( 2)
9 Karpíšková Kateřina LTP0450 82.89 3. 82.89( 3)
10 Jeřábková Andrea CHA0253 50.64 5. 50.64( 5)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Pavlová Martina LTP0151 B 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 87.43( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 94.31( 3)
2 Zapalačová Petra DOK0154 B 341.94 2. 82.16( 3) 80.08( 3) 83.51( 3) 96.19( 2)
3 Kosíková Eliška TUR0052 328.12 1. 80.72( 3) 48.10( 4)100.00( 1) 99.30( 2)
4 Jeřábková Nina BOR0151 284.79 1. 95.96( 2) 88.83( 2) 100.00( 1)
5 Rybářová Tereza BOR0153 91.52 2. 91.52( 2)
6 Paříková Iva TUR0061 82.66 4. 12.20( 5) 70.46( 4)
7 Macháčková Barbora FYD0051 53.72 3. 53.72( 3)
D20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Karpíšková Kateřina LTP0450 B 154.39 1. 100.00( 1) 54.39( 2)
2 Nejezchlebová Martina TUR9951 B 100.00 1. 100.00( 1)
2 Macháčková Eliška FYD9851 B 100.00 1. 100.00( 1)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Mairich Martin TJN0812 833.02 1. 204.22( 1)219.24( 1)196.08( 3) 213.48( 1)110.78(12)
2 Patka Marek BOR0902 778.01 2. 168.20( 4) 186.89( 4)170.10(10) 202.69( 2)191.75( 3)196.68( 3)
3 Skácel Jan VLI0901 754.61 3. 194.75( 3)188.00( 3)185.72( 7)186.14( 3)184.50( 5)
4 Šašek Jakub LTP0801 742.79 1. 167.35( 5) 202.05( 1)171.30( 5) 202.09( 1)
5 Žemlík Eduard TUV0901 706.90 5. 166.04( 6)180.69( 5)186.60( 6) 173.57( 6)
6 Guida Alessandro VLI0900 653.38 2. 114.82(16) 192.76( 2) 140.51( 8)145.39(15)174.72( 6)
7 Hrůzek Ondřej BOR0809 642.87 4. 142.87(11)162.63(12)160.62(13)176.75( 4)
8 Nožička Jan TJN0809 597.68 2. 201.03( 2) 201.87( 2) 194.78( 2)
9 Guida Francesco VLI0810 590.63 1. 211.17( 1)188.19( 4)191.27( 5)
10 Šebelka Matěj VLI0805 552.58 2. 190.29( 5) 161.06(10)201.23( 2)
11 Kovanda Jonáš BOR0904 546.96 4. 58.72(19)115.88(15)180.98( 8) 191.38( 4)
12 Lesák Marek TJN0811 515.03 8. 171.27( 9)177.30( 9) 166.46( 8)
13 Štembera Vítek TJN0801 483.62 4. 192.57( 4) 119.58(19)171.47( 7)
14 Vilém Štěpán VLI0902 482.86 7. 165.38( 7)170.38(10)147.10(14)
15 Houda Lukáš CHA0800 455.24 8. 123.45( 9)164.75( 9)167.04( 8)
16 Murswiek Jan BOR0901 451.35 9. 132.93(13) 165.01(11) 153.41( 9)
17 Kutek Matěj JEN0902 431.65 8. 172.93( 8) 155.40(13)103.32(13)
18 Vaňourek Vojtěch BOR0903 426.60 9. 153.28( 9)163.29(11) 110.03(10)
19 Berka Tadeáš VLI0904 390.91 11. 138.56(12) 91.55(11)160.80(11)
20 Horáček Dominik JEN0804 364.21 10. 145.50(10) 78.32(20) 140.39(17)
21 Pešík Matouš VLI0903 346.43 6. 179.47( 6) 166.96( 7)
22 Šebelka Jakub VLI1002 309.06 10. 48.78(20) 112.17(17) 148.11(10)
23 Tůma Vojtěch CHA0804 290.29 7. 172.91( 7)117.38(11)
24 Maděra Jakub VLI0906 283.78 14. 142.47(14) 141.31(16)
25 Čečerle Matouš VLI0807 272.93 12. 59.49(21)140.96(15) 72.48(12)
26 Horáček Jakub JEN0800 264.41 12. 0.00(21)106.24(16) 158.17(12)
27 Týfa Daniel VLI0811 260.05 13. 150.22(13) 109.83(20)
28 Vřešťál František TUR0906 249.52 16. 119.54(16) 129.98(18)
29 Havel Antonín TJN0813 206.03 14. 57.61(22) 148.42(14)
30 Krojidlo Matyáš CHA0803 176.70 7. 176.70( 7)
31 Oravec Viktor TJN0814 170.59 6. 170.59( 6)
32 Přinda Jan VLI0803 163.96 12. 163.96(12)
33 Lamač František TUR0901 162.01 8. 162.01( 8)
34 Votýpka Štěpán BOR0900 147.85 13. 85.37(17) 62.48(13)
35 Zaňka Albert TJN0803 140.89 18. 86.30(19) 54.59(18)
36 Karásek Vojtěch TUR0811 128.99 14. 128.99(14)
37 Göttlich Vít BOR0800 119.04 15. 119.04(15)
38 Vraný Filip VLI0802 103.91 21. 103.91(21)
39 Sázavský Antonín VLI0905 103.82 14. 0.00(23) 96.05(17) 7.77(14)
40 Sychra Šimon CHA0802 88.29 18. 88.29(18)
41 Povolný Vojtěch KUL0803 68.48 14. 0.00(22) 68.48(14)
42 Juřina Jakub FYD0801 66.51 18. 66.51(18)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Heczko Erik VLI0804 B 863.40 1. 217.97( 1)222.18( 1)203.93( 1) 213.36( 1)209.89( 1)206.60( 1)
2 Podrábský Ctibor VLI0700 B 767.45 2. 180.39( 4)170.63( 9) 194.25( 4)200.64( 2)173.67( 6) 192.17( 3)
3 Patka Kryštof BOR0702 B 749.64 3. 173.60( 6) 172.16( 8) 192.74( 5)186.00( 3)181.75( 4)189.15( 4)
4 Šimek Vojtěch LTP0601 B 744.86 3. 186.33( 3)185.53( 4)192.13( 7)137.44(10) 180.87( 5)
5 Zurynek Jan TJN0605 B 727.27 2. 195.70( 2)187.76( 3)170.20(13)173.61( 5)141.60(10)
6 Hyxa Jan VLI0702 B 710.28 4. 122.46(11) 184.92( 5) 184.17( 4)160.91( 9)180.28( 6)
7 Dolejší Jan STB0601 B 674.82 5. 161.13( 7)165.48(10) 166.04( 7)182.17( 5)
8 Studničný Adam BOR0701 B 609.76 7. 132.09( 9)124.69(15) 175.64(11)134.95(11)113.67(16) 167.08( 7)
9 Řehoř Hynek TJN0700 B 593.86 6. 81.03(17) 69.91(21) 175.79(10)164.05( 6)102.98(18)151.04(10)
10 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B 582.95 2. 191.68( 8) 190.04( 3)201.23( 2)
11 Tomášek Prokop TUV0701 574.05 2. 172.47( 7)201.51( 2) 200.07( 2)
12 Míka Albert TJN0601 558.03 2. 175.53( 5)190.06( 2)192.44( 6)
13 Riby Philip LTP0702 551.61 11. 116.39(18)166.11(15)123.64(12) 75.60(20) 145.47(11)
14 Bureš David VLI0707 549.99 7. 132.00(10)130.37(13) 160.31( 7)127.31(12)
15 Jakubík Jaromír TJN0704 487.80 8. 82.20(16)103.10(19) 138.44( 9) 164.06( 8)
16 Vřešťál Antonín TUR0604 458.62 12. 102.12(12)121.92(16)119.82(18) 114.76(15)
17 Mertlík Vojtěch TUR0704 437.04 6. 93.16(14)172.62( 6)171.26(12) 0.00(25)
18 Mathaus Kryštof DOK0600 429.42 9. 101.37(13) 168.99(14) 159.06( 9)
19 Miklas Ondřej VLI0701 372.93 13. 129.68(14) 104.95(17)138.30(13)
20 Vávra Tomáš BOR0700 341.82 9. 11.38(22)144.81(11)185.63( 9)
21 Zeman Jakub BOR0704 307.95 8. 71.48(18) 141.02( 8) 95.45(19)
22 Matouš Marek JEN0602 294.51 12. 37.50(20)136.36(12) 120.65(14)
23 Štembera Vítek TJN0801 276.22 8. 159.29( 8)116.93(17)
24 Veselý Václav TUV0601 267.28 8. 101.79(20) 165.49( 8)
25 Březina Karel CHA0605 194.55 3. 194.55( 3)
26 Hübner Ondřej STB0700 185.54 13. 0.00(25) 111.04(19) 74.50(13) 0.00(15)
27 Polák Tomáš CHA0801 165.95 12. 23.97(23) 0.00(24)141.98(12)
28 Habán Eduard VLI0800 156.28 16. 156.28(16)
29 Krupka Daniel CHA0703 142.89 14. 0.00(25) 65.60(15) 48.33(22) 28.96(14)
30 Hejna Štěpán LLI0602 130.91 11. 130.91(11)
31 Bogar Vojtěch BOR0604 123.60 13. 123.60(13)
32 Jelínek Václav LTP0706 121.18 17. 121.18(17)
33 Jareš Ondřej KUL0600 87.81 15. 87.81(15)
34 Šálek Richard TUR0702 71.24 21. 71.24(21)
35 Vacek Ondřej BOR0708 68.10 14. 0.00(23) 68.10(14) 0.00(26)
36 Kroupa Jan KUL0702 51.06 19. 51.06(19)
37 Knap Šimon CHA0606 38.26 22. 38.26(22)
38 Just Matouš CHA0701 28.46 21. 28.46(21)
39 Sychra Marek CHA0604 21.36 24. 21.36(24)
40 Göttlich Vít BOR0800 20.45 16. 20.45(16) 0.00(27)
41 Mizera Jan TUR0707 14.51 23. 14.51(23)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Waldhauser Štěpán BOR0409 B 823.62 1. 208.12( 1)205.27( 1)200.44( 2) 209.79( 1)
2 Pokorný Jan TJN0400 B 799.06 1. 189.81( 4) 136.78( 6) 195.94( 3)204.66( 2)202.42( 1)196.04( 2)
3 Janoušek Slávek BOR0400 B 792.77 1. 185.89( 5) 194.09( 4)205.72( 1)198.79( 2)194.17( 3)
4 Hoetzel Hugo JEN0503 B 735.63 2. 160.62(11)135.60( 7) 183.63( 7) 198.79( 2)192.59( 4)
5 Mašek Matěj BOR0410 B 704.53 8. 172.98( 8)128.84( 8) 180.10( 8)173.72(10)177.73( 8)
6 Dejnožka Martin TJN0600 B 697.33 5. 183.12( 6)141.06( 5) 186.58( 5)186.57( 6)
7 Hruška Jakub TJN0403 B 675.30 5. 169.17( 9) 156.49(10)159.60(12)190.04( 5)
8 Klein Martin LTP0404 B 601.50 1. 201.03( 2)196.85( 3)203.62( 1)
9 Mairich Filip TJN0603 B 570.61 4. 186.54( 6) 193.83( 4)190.24( 5)
10 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 567.66 3. 190.85( 3) 188.92( 5) 187.89( 6)
11 Veselý Jakub BOR0406 561.92 10. 121.35(13)107.23(10) 160.90(11)149.81(14)129.86(12)
12 Maškarinec Marek VLI0501 561.90 7. 176.36( 7)104.26(11) 142.72(14)138.56(17)
13 Ort Haštal BOR0401 494.35 3. 130.50(12) 174.23( 8)189.62( 3)
14 Heřmánek Petr TUR0500 471.85 7. 168.19(10)122.42( 9) 181.24( 7)
15 Mastník Ondřej TJN0507 432.02 9. 99.73(15) 161.78( 9) 170.51(11)
16 Kašpar Vojtěch BOR0402 367.64 6. 181.89( 6) 185.75( 7)
17 Míka Albert TJN0601 365.48 4. 188.56( 4)176.92( 9)
18 Haslinger Leopold LTP0403 360.22 8. 180.00( 9)180.22( 8)
19 Kašpar Štěpán BOR0403 334.53 10. 173.86(10) 160.67(10)
20 Kučera Filip CHA0501 313.94 4. 144.65( 4) 169.29(12)
21 Bičík Štěpán TUV0405 302.39 12. 70.08(12) 83.14(14) 149.17(15)
22 Karvánek Matěj KAS0502 271.49 13. 151.09(13) 120.40(14)
23 Houžvička David TUR0501 243.69 11. 90.75(18)152.94(11)
24 Pěnička Jan TJN0501 204.05 13. 50.61(13) 153.44(13)
25 Zabořil Ondřej JEN0401 197.88 2. 197.88( 2)
26 Březina Karel CHA0605 181.79 7. 181.79( 7)
27 Zápotocký František VLI0500 177.97 13. 109.09(13) 68.88(19)
28 Kurenda Karel KAS0501 177.11 9. 177.11( 9)
29 Habán Oliver VLI0600 150.13 11. 150.13(11)
30 Čapek Ondřej BOR0404 148.25 15. 107.86(15) 40.39(20) 0.00(15)
31 Pitra Jan TJN0505 139.30 16. 139.30(16)
32 Šašek Martin LLI0501 137.80 13. 12.70(14) 125.10(13)
33 Pavlík Matěj LIT0401 134.64 12. 134.64(12)
34 Mužíček Martin KUL0501 121.77 14. 114.87(14) 6.90(15)
35 Brož Tomáš KUL0502 24.95 16. 24.95(16)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Řehoř Vojta TJN0303 B 414.90 1. 84.16( 5)102.04( 2) 81.78( 5) 80.90( 4) 122.15( 1)106.55( 1)
2 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B 407.65 1. 86.92( 4)106.02( 1) 99.11( 2)115.60( 1)
3 Mencl Jan JEN0201 B 357.44 2. 87.57( 4) 89.75( 4) 73.82( 7)106.30( 2)
4 Hejna Hynek LLI0300 B 320.59 3. 70.88( 7) 91.94( 3) 80.41( 5) 77.36( 4)
5 Matyáš Vojtěch CHA0202 B 318.19 2. 68.02( 8) 71.12( 5) 52.86( 5) 91.90( 2) 87.15( 3)
6 Šašek Jan LTP0301 265.42 3. 36.19(10) 76.35( 6) 84.11( 3) 68.77( 5)
7 Hnízdil Matěj KAS0301 262.60 2. 96.66( 2) 100.29( 2) 65.65( P)
8 Krupka Štěpán CHA0201 221.94 6. 52.55( 8) 36.26( 6) 65.92( 8) 67.21( 6)
9 Zabořil Ondřej JEN0401 213.78 1. 110.51( 1) 103.27( 1)
10 Mertlík Jakub TUR0307 208.43 3. 56.30( 9) 66.17( 6) 85.96( 3)
11 Bradáč David LLI0203 190.44 3. 92.83( 3) 97.61( 3)
12 Pěnička Tomáš TJN0202 145.23 4. 60.83( 7) 84.40( 4)
13 Romaniuk Vojtěch TJN0205 90.15 6. 0.00(12) 11.19(11) 78.96( 6)
14 Novák Daniel RUM0301 79.92 6. 74.61( 6) 5.31(12)
15 Žukov Jakub TJN0305 79.04 8. 0.00(13) 20.07( 8) 58.97( 9)
16 Danko Štěpán CHA0301 74.36 7. 14.56(10) 25.25( 7) 0.00(11) 34.55( 7)
17 Kraus Jakub LTP0303 70.77 7. 50.81( 7) 19.96( 8)
18 Holan Petr CHA0303 43.15 9. 43.15( 9)
19 Maškarinec Štěpán VLI0304 28.83 10. 28.83(11) 0.00(10)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
CHA 2
8IC+TUR 3
RUM 4
TUV 5
STB+KAS 6
1 Meduna Jakub DOK0000 B 307.94 1. 70.31( 4) 72.61( 2)100.00( 1) 65.02( 3)
2 Kubec Michal DOK0103 B 202.19 2. 73.45( 3) 66.07( 4) 62.67( 2)
3 Šmol David DOK0100 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
4 Pavel Martin TJN0004 170.55 1. 100.00( 1) 70.55( 3)
5 Tománek Josef BOR0102 170.03 1. 100.00( 1) 70.03( 2)
6 Hořák Jaroslav LLI0102 100.00 1. 100.00( 1)
7 Bradáč Jakub LLI0002 98.19 2. 98.19( 2)
8 Novák Jakub RUM0001 86.60 2. 86.60( 2)