Výsledky závodu: Oblastní soutěž - Západ 2018 - stav po 4 závodech

Datum:
01.04.2018
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček VPM Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček VPM Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) MAS Ne Ne
2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) MAS Ne Ne
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 MLA Ne Ne
2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 MLA Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati BSO Ne Ne
2018-05-1313.05.2018 Oblastní žebříček BSO Ne Ne
2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 NEK Ne Ne
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček ONO Ne Ne
2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček ONO Ne Ne
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček KSH Ne Ne
2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček KSH Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Sobotová Kateřina VPM0851 407.42 1. 136.12( 3) 213.56( 1)193.86( 3)
2 Gelnerová Markéta KRL0952 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
3 Hanáková Aneta KRL0951 381.19 2. 182.80( 4)198.39( 2)
4 Stehlíková Tereza LPM0951 356.84 3. 189.83( 3)167.01( 4)
5 Vlašímská Karolína SKV0851 346.72 2. 0.00( 4) 131.32( 4) 196.62( 2)150.10( 6)
6 Šitrová Štěpánka LPM0850 311.93 2. 163.49( 2)148.44( 3)
7 Beránková Hedvika VPM0850 207.75 1. 207.75( 1)
8 Liberdová Magdaléna KSH0851 169.11 2. 169.11( 2)
9 Dvořáková Kateřina LPM0750 162.75 5. 162.75( 5)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Kožíšková Kateřina LPM0652 B 421.00 1. 212.88( 1)200.63( 2) 208.12( 1)
2 Mayerová Daniela KSH0852 B 410.79 1. 202.66( 2)208.13( 1)179.67( 5) 152.48( 8)
3 Urbánková Eva ONO0650 B 400.17 1. 184.45( 3) 189.06( 4) 203.62( 1)196.55( 2)
4 Řeháková Mirka SKV0652 B 374.17 4. 178.89( 4) 180.31( 5)193.86( 4)170.86( 4)
5 Kohoutková Klára BSO0650 B 367.12 3. 175.87( 6)191.25( 3)169.77( 6) 145.29(10)
6 Gelnerová Anna KRL0653 B 362.58 2. 198.78( 2)163.80( 5)
7 Bodurková Denisa KRL0752 353.89 3. 137.49( 9) 20.47( 9) 158.55( 9)195.34( 3)
8 Vlašímská Bára SKV0651 342.58 5. 176.27( 5)112.50( 7) 166.31( 7)148.16( 9)
9 Gelnerová Markéta KRL0952 335.14 3. 197.60( 3)137.54(11)
10 Čadková Marcela KRL0654 313.86 6. 154.00( 7)144.22( 6) 142.35(10) 159.86( 6)
11 Fišarová Adéla KRL0651 276.89 8. 151.64( 8) 70.00( 8) 125.25(11)124.82(12)
12 Roučková Karolína KRL0656 160.21 8. 160.21( 8)
13 Kadlecová Tereza VEY0650 154.83 7. 0.00( D)154.83( 7)
14 Kropáčová Zuzana KRL0754 93.19 12. 93.19(12) 0.00(14)
15 Šobíšková Lucie BSO0651 52.90 13. 0.00( D) 52.90(13)
16 Doubravová Barbora DCH0657 6.42 13. 6.42(13)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Richtrová Kamila VPM0451 B 414.32 1. 206.74( 1)207.58( 1)
2 Kulová Laura ONO0552 B 409.18 1. 208.70( 1)200.48( 2)185.99( 5) 194.65( 4)
3 Ziebová Veronika NEK0450 B 397.27 1. 193.80( 3)203.47( 1) 0.00( D) 162.93( 8)
4 Holíková Simona ONO0553 B 393.56 2. 197.51( 2)196.05( 3)193.22( 3) 187.75( 5)
5 Šauli Kateřina VPM0456 B 385.20 3. 190.00( 4)195.20( 3)
6 Bartošová Marie MLA0451 B 381.06 2. 183.84( 6)197.22( 2)
7 Zmarzláková Olga KRL0552 349.35 5. 180.89( 5)134.71( 6) 143.54(13) 168.46( 7)
8 Beránková Šárka VPM0551 346.87 6. 159.34(11)187.53( 6)
9 Dítková Markéta SKV0451 346.52 4. 160.92( 9) 179.55( 4)166.97( 9)110.66(12)
10 Pecko Sára ONO0452 344.28 4. 187.62( 4)135.91( 5) 156.66(12)136.25(10)
11 Vlachová Adéla KRL0551 339.21 6. 174.65( 6) 164.56(10)
12 Ševčíková Anežka ONO0550 335.60 7. 164.21( 7)120.56( 8) 171.39( 7)111.27(11)
13 Křížková Marie MAS0450 331.34 7. 162.56( 8)131.03( 7) 168.78( 8) 81.68(13)
14 Nejedlá Klára ONO0450 288.27 9. 136.24(14)152.03( 9)
15 Kožíšková Kateřina LPM0652 200.04 2. 200.04( 2)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Řeháková Gabriela SKV0351 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Vítová Lucie BSO0250 B 166.95 2. 86.41( 2) 80.54( 2)
3 Křížová Daniela MAS0250 163.19 2. 53.10( 3) 79.12( 3) 84.07( 2) 74.50( 2)
4 Petříková Adéla MAS0352 109.37 3. 19.02( 4) 66.54( 4) 42.83( 3) 23.43( 4)
5 Daňková Dominika DCH0258 84.78 3. 41.80( 4) 42.98( 3)
6 Marešová Klára NEK0250 29.56 5. 29.56( 5)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Staňková Markéta VPM0153 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Biersaková Dagmar KRL0051 B 195.03 1. 100.00( 1) 95.03( 2) 88.07( 2)
3 Lučanová Barbora MAS0051 167.58 3. 90.91( 3) 76.67( 3)
4 Mudrová Lenka KRL0052 76.37 4. 76.37( 4)
5 Svobodová Alexandra VPM0051 60.19 2. 60.19( 2)
D21
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Kubínová Veronika SKV9752 196.75 1. 100.00( 1) 96.75( 2)
2 Hanáková Magda KRL9651 192.28 1. 100.00( 1) 92.28( 2) 89.83( 4)
3 Chvalová Věra LPM9452 192.26 1. 100.00( 1) 92.26( 3)
4 Šiková Barbora LPM9650 110.99 1. 110.99( 1)
5 Doležalová Dorotka VPM9950 107.89 3. 56.27( 3) 51.62( 5)
6 Biersaková Dagmar KRL0051 93.67 2. 93.67( 2)
7 Eretová Kateřina SKV8651 87.93 3. 87.93( 3)
8 Gregorová Kateřina BSO8151 79.26 4. 79.26( 4)
9 Krafčiková Monika SKV8751 61.96 5. 61.96( 5)
10 Šilhavá Lucie LPM9451 56.60 2. 56.60( 2) 0.00( D)
11 Pelcová Tereza MAS9853 36.80 4. 20.53( 4) 16.27( 6)
12 Škrlová Kristýna KRL9954 6.33 7. 6.33( 7)
D35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Fišáková Hana MLA7750 212.42 1. 99.59( 2) 111.52( 1) 97.07( 3) 100.90( 2)
2 Dítkova Jitka SKV7752 205.58 1. 102.06( 1)100.63( 2) 103.52( 1) 96.37( 4)
3 Sobotová Jana VPM7250 201.76 1. 98.35( 3) 99.41( 2)102.35( 1)
4 Urbánková Jana ONO7851 190.11 3. 93.36( 4) 96.75( 3)
5 Šauli Iva VPM7852 188.98 4. 93.36( 4) 95.62( 5)
6 Bartošová Jana MLA7051 169.49 6. 87.23( 6) 82.26( 9)
7 Vlašímská Tereza SKV7551 168.10 4. 48.76( 9) 82.99( 4) 79.37( 8) 85.11( 6)
8 Pechová Iva LPM6151 165.78 7. 80.74( 7) 85.04( 7)
9 Bohuslavová Jana LPM7852 158.73 8. 0.00(13) 74.17( 9) 84.56( 8)
10 Placková Veronika MLA8250 143.27 12. 69.18(12) 74.09(12)
11 Bínová Kathrin MLA6754 138.42 6. 66.50( 6) 64.23(14) 71.92(13)
12 Hejduková Jana BSO7250 130.35 6. 64.47( 7) 65.76( 6) 64.59(13)
13 Krausová Marcela LCV7351 126.89 5. 42.68(10) 70.66( 5) 38.11(17) 56.23(14)
14 Ledererová Kamila LPM7352 126.81 10. 45.92(16) 80.89(10)
15 Ječmenová Věra ONO8050 125.78 10. 70.06(10) 55.72(15)
16 Černá Monika MLA7451 114.80 11. 35.32(18) 79.48(11)
17 Bredlerová Gabriela SKV7451 95.12 15. 53.55(15) 41.57(16)
18 Křížová Lenka KRL7951 94.56 4. 94.56( 4)
19 Richtrová Lucie VPM7451 87.85 3. 87.85( 3) 0.00( D)
20 Fremrová Jaroslava LPM7954 69.59 5. 69.59( 5)
21 Savičová Gabriela SKV7952 69.27 11. 69.27(11)
22 Kolovská Ilona LPM6352 64.29 8. 64.29( 8)
23 Šitrová Lucie LPM7857 35.26 11. 35.26(11) 0.00( D)
24 Naporowská Marie BSO7950 27.28 12. 27.28(12)
D45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Kolovská Ilona LPM6352 216.84 1. 106.79( 1)110.05( 1)
2 Lisá Monika ONO6750 210.28 1. 107.06( 1)103.03( 1) 103.22( 2) 0.00( D)
3 Staňková Marcela VPM6951 201.58 2. 100.86( 2) 100.72( 2)
4 Šoupová Jana LPM6850 195.46 2. 99.35( 2) 96.11( 3) 83.99( 4)
5 Kubínová Jana SKV6751 183.58 3. 93.59( 3) 89.99( 3) 65.55( 6)
6 Danihelová Janka SKV6552 172.78 4. 86.80( 4) 81.01( 4) 85.98( 4)
7 Tenglerová Helena MLA6551 151.75 5. 65.64( 5) 81.63( 5) 70.12( 5)
8 Šplinarová Jana SKV6451 138.62 6. 75.71( 6) 62.91( 7)
9 Jelínková Radka MLA6951 125.83 6. 51.69( 8) 74.14( 6) 0.00( 9)
10 Zierhutová Michaela LCV7151 99.47 6. 56.41( 7) 43.06( 6) 12.19( 8) 41.36( 7)
11 Jirsová Pavla KSH7251 89.23 3. 89.23( 3)
12 Žandová Marie SKV6551 79.70 5. 79.70( 5)
13 Jandová Hana LCV7150 16.06 9. 16.06( 9)
14 Hajšmanová Gábina LPM7351 15.28 10. 15.28(10)
15 Macurová Jana MLA6657 5.05 8. 5.05( 8)
D55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Opavová Stanislava MLA5451 200.00 1. 99.36( 2) 100.00( 1) 99.64( 2) 100.00( 1)
2 Nováková Svatava SKV5351 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 94.95( 2)
3 Mágrová Ivana LCV5550 185.80 2. 86.16( 3) 99.64( 2) 83.16( 4) 76.78( 3)
4 Gabrielová Šárka ONO5950 158.34 4. 82.60( 4) 70.86( 4) 75.74( 5) 69.66( 4)
5 Janečková Eva LPM6150 150.03 3. 58.83( 5) 91.20( 3) 26.02( 5)
6 Kubátová Lenka SKV5551 95.08 3. 95.08( 3)
D65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Horáková Magdalena NEK4950 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Bohuslavová Věra LPM4850 174.24 1. 74.24( 3)100.00( 1)
3 Jedličková Jindra VPM4550 146.47 2. 74.87( 2) 71.60( 4)
4 Beránková Pavla VPM4350 100.00 1. 100.00( 1)
5 Savičová Irena SKV5352 89.70 2. 0.00( D) 89.70( 2)
6 Dlouhá Lenka MAS5150 78.54 3. 78.54( 3)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Tříska Lukáš LPM0800 404.14 1. 200.00( 1)156.50( 3) 204.14( 1)177.50( 4)
2 Blecha Adam KRL0803 389.36 2. 193.49( 3)195.87( 2)
3 Křížek Ivo MAS0801 372.17 2. 202.37( 2)169.80( 5)
4 Štěrba Lukáš SKV1001 352.11 1. 200.00( 1)143.38( 7) 152.11( 8)
5 Mála Matyáš MAS0800 351.56 3. 167.67( 5)183.89( 3)
6 Šebian Samuel KRL0903 345.58 2. 184.62( 2) 160.96( 7)
7 Pjenčák Adam MAS0802 290.89 6. 126.12( 8)164.77( 6)
8 Turek Jakub SKV0801 220.24 1. 0.00( D)220.24( 1)
9 Vodrážka Štěpán VPM0802 173.00 4. 173.00( 4)
10 Anděl Robin VPM0901 158.63 6. 158.63( 6) 0.00( D)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Svoboda Antonín VPM0601 B 425.29 1. 205.33( 1) 206.36( 1)218.93( 1)
2 Stehlík Jakub LPM0700 B 401.21 1. 201.45( 1)199.76( 2)191.42( 4) 198.06( 2)
3 Donda Jakub ONO0700 B 395.19 2. 200.54( 2)187.13( 4) 194.65( 3)183.01( 3)
4 Janoch Mikuláš MLA0700 B 392.92 3. 198.01( 3)194.91( 3)174.82( 6) 167.84( 5)
5 Brabec Matěj MAS0701 B 361.98 4. 187.99( 4)173.99( 5)
6 Biersak Petr KRL0701 B 358.88 2. 198.99( 2)159.89( 7)
7 Škrle Michael KRL0702 350.82 4. 170.78( 6)165.11( 7) 180.04( 4)
8 Ječmen Matyáš ONO0600 332.58 6. 169.35( 7)160.91( 8) 163.23( 6)
9 Bejvančický Josef KRL0703 319.47 5. 0.00(11) 181.85( 5)137.62( 8)
10 Pávek Štěpán NEK0700 313.33 7. 151.05( 7)162.28( 8)148.04( 9) 109.34( 9)
11 Spiřík František BSO0603 304.82 5. 178.67( 5)126.15( 9)
12 Halík Libor MAS0700 189.51 8. 121.26( 8) 68.25(10) 44.14(12) 0.00( D)
13 Havlíček Viktor BSO0602 168.86 6. 168.86( 6)
14 Petruš Ondřej MLA0701 141.36 10. 141.36(10)
15 Myslík Vojtěch ONO0602 138.60 11. 138.60(11)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Štěrba Marek SKV0401 B 432.67 1. 203.07( 1) 216.97( 1)199.29( 2) 215.70( 1)
2 Stehlík Šimon LPM0501 B 412.40 1. 181.41( 4) 181.29( 3) 202.05( 1)210.35( 2)
3 Donda Jiří ONO0403 B 403.41 2. 201.66( 2)201.75( 2)198.66( 3) 158.68( 6)
4 Pivec Jan MLA0503 B 363.43 3. 195.26( 3)129.44( 5) 168.17( 4)157.44( 7)
5 Černý Jonáš MLA0501 B 344.16 5. 179.00( 5) 165.16( 5)
6 Sobota Ondřej VPM0502 321.94 3. 114.66( 6) 147.99( 5)173.95( 3)
7 Košina Tobiáš SKV0502 283.68 4. 0.00( D) 0.00( D) 115.31( 6)168.37( 4)
8 Šustr Ondřej KSH0501 209.26 7. 0.00( 7) 58.14( 8) 68.67( 8)140.59( 8)
9 Čáslavský David NEK0401 159.58 4. 159.58( 4)
10 Bohuslav Josef LPM0401 151.81 9. 62.10( 9) 89.71(10)
11 Šoupa Martin LPM0500 137.75 7. 85.03( 7) 52.72(10)
12 Janoch Samuel MLA0502 130.22 9. 130.22( 9)
13 Němec David LPM0504 108.26 7. 108.26( 7)
14 Pelikán Aleš NEK0501 105.93 6. 105.93( 6)
15 Milota Jan MLA0500 17.08 11. 17.08(11)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Kohoutek Oldřich BSO0301 B 218.99 1. 103.89( 1) 93.55( 4) 105.38( 1)113.61( 1)
2 Lill Petr BSO0203 B 207.86 2. 99.03( 2) 90.33( 5) 96.84( 3) 108.83( 2)
3 Čepička Ladislav LPM0303 B 202.42 1. 97.08( 3)105.34( 1)
4 Hejduk Zdeněk BSO0201 B 197.66 2. 88.44( 4) 99.88( 2) 97.78( 2)
5 Křížek Josef MAS0201 B 180.09 3. 81.85( 5) 94.78( 3) 85.31( 4) 51.27( 7)
6 Šustr Antonín KSH0201 159.86 3. 47.92( 8) 82.30( 7) 74.67( 6) 77.56( 3)
7 Milota Břetislav MLA0300 150.72 4. 75.15( 6) 34.72( 9) 50.40( 8) 75.57( 4)
8 Křížek Filip MAS0301 144.89 6. 60.89( 7) 84.00( 6) 32.48(10) 0.00( D)
9 Polívka Vratislav VPM0203 139.03 5. 75.37( 8) 63.66( 5)
10 Vendelberger Tomáš MAS0302 113.32 6. 55.45( 7) 57.87( 6)
11 Svatek Samuel DCH0205 80.97 5. 80.97( 5)
12 Weissar Samuel LPM0300 75.52 8. 36.50( 9) 39.02( 8)
13 Kováč František MLA0201 27.07 11. 27.07(11)
14 Havlíček Albert BSO0304 25.12 9. 25.12( 9)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Hejduk Jan BSO0001 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Solomko Adam BSO0002 B 194.60 1. 89.58( 2) 94.60( 2)100.00( 1)
3 Svatek Daniel DCH0113 168.07 3. 79.11( 3) 88.96( 3)
4 Hlinovský Ondřej VPM0102 96.54 2. 96.54( 2)
H21
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Pova Ondřej KRL9304 202.46 1. 98.53( 2) 91.73( 2) 103.93( 1) 73.86( 5)
2 Stehlík Petr LPM7903 201.13 1. 97.54( 3) 100.00( 1)101.13( 2) 92.83( 3)
3 Badura Václav SKV8101 164.38 3. 94.94( 3) 69.44( 6)
4 Knepr Lukáš BSO9401 158.12 3. 77.96( 5) 73.00( 3) 80.16( 5) 49.34( 7)
5 Bouchal Jiří VPM8449 110.17 1. 110.17( 1)
6 Rambousek Karel BSO7907 100.00 1. 100.00( 1)
7 Vištejn Jiří LPM9304 97.00 2. 97.00( 2)
8 Václavík Jan VPM8701 94.26 4. 94.26( 4)
9 Hegner Lukáš LPM8104 92.92 4. 92.92( 4)
10 Macura Jan MLA9306 75.33 4. 75.33( 4)
11 Šilhavý Jakub LPM8500 72.45 6. 72.45( 6)
12 Zieba Jakub NEK9800 57.98 7. 35.86( 7) 22.12( 8)
13 Frank Jiří MAS9600 43.99 8. 23.24( 8) 20.75( 9)
H35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Kovář Jindřich MAS6800 209.16 1. 100.14( 2) 102.05( 2) 102.37( 1)106.79( 1)
2 Ševčík Petr ONO7200 203.89 1. 101.23( 1)102.66( 1) 98.05( 3) 94.58( 3)
3 Vlašímský Robert SKV7201 192.64 2. 93.06( 4) 80.20( 5) 99.58( 2) 90.70( 6)
4 Kovář Vladimír VPM7200 191.90 3. 98.63( 3) 93.27( 4)
5 Pilař Karel MAS5501 190.47 3. 90.13( 5) 95.29( 3) 95.18( 4) 82.82( 8)
6 Bohuslav Václav LPM7206 182.71 5. 94.74( 5) 87.97( 7)
7 Dítko Jan SKV7301 175.25 4. 77.07( 8) 91.58( 4) 83.67(10) 48.05(17)
8 Křížek Filip MAS7800 171.66 8. 89.45( 8) 82.21( 9)
9 Řehák Miroslav KAD7101 168.81 7. 89.93( 7) 78.88(10)
10 Fišar Miroslav KRL7201 158.09 6. 79.76( 7) 78.33( 6)
11 Šitra Vladimír LPM7904 148.43 6. 79.95( 6) 67.73( 7) 68.48(14) 0.00( D)
12 Placek Petr MLA8000 147.19 6. 89.97( 6) 57.22(13)
13 Kožíšek Petr LPM7603 142.95 10. 61.44(10) 81.51(11) 57.66(12)
14 Pávek Jiří NEK7700 139.14 9. 76.79( 9) 0.00( D) 62.35(11)
15 Pivec Lukáš MLA7600 138.69 9. 57.70(11) 47.14( 9) 80.99(12) 56.12(14)
16 Turek Jan SKV7302 127.33 9. 88.96( 9) 38.37(18)
17 Dvořák Pavel LPM7805 123.38 8. 67.34( 8) 56.04(15)
18 Fiala Michal KSH7601 116.76 15. 66.54(15) 50.22(16)
19 Beránek Jan VPM7202 98.63 2. 98.63( 2)
20 Rauch Stanislav VPM8201 92.29 5. 92.29( 5)
21 Ryjáček Jan LPM8004 72.72 13. 72.72(13)
22 Kříž Dušan KRL7800 56.07 16. 0.00( D) 56.07(16)
23 Petruš Marek MLA7500 50.34 17. 50.34(17)
24 Bodurka Jaroslav KRL7301 36.78 10. 17.05(10) 19.73(19)
25 Ječmen Vladimír ONO7900 28.77 18. 28.77(18) 0.00( D)
26 Pjenčák Roman MAS7501 0.44 11. 0.00(12) 0.44(11) 0.00(19) 0.00(20)
H45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Kohoutek Oldřich BSO7100 206.45 1. 92.25( 5) 104.31( 1)101.94( 2) 102.14( 2)
2 Staněk Rostislav VPM6801 201.90 1. 99.15( 2) 102.75( 1)
3 Weissar Petr LPM7020 191.01 2. 102.30( 2) 88.71( 5) 87.52( 6)
4 Mayer Tomáš KSH6900 180.93 4. 92.46( 4) 88.47( 6) 83.78( 9)
5 Šoupa Karel LPM6900 178.20 5. 72.30( 8) 89.77( 5) 83.93( 8) 88.43( 5)
6 Šustr Pavel KSH7001 175.67 3. 92.87( 3) 67.12( 6) 82.80( 9) 63.80(12)
7 Štěrba Jiří SKV6401 174.94 6. 90.25( 6) 84.69( 7) 78.28(10)
8 Bína Pavel MLA6708 173.84 3. 78.73( 7) 71.34(11) 95.11( 3)
9 Nádeníček Josef NEK7000 156.61 8. 71.94(10) 84.67( 8)
10 Černý Marcel MAS7201 124.46 7. 27.30(10) 37.31(12) 87.15( 7)
11 Bartoš Luděk MLA6701 105.89 1. 105.89( 1)
12 Černý Libor MLA6901 104.84 1. 104.84( 1)
13 Solomko Vladimír BSO7003 104.68 7. 36.64( 9) 34.66( 7) 20.98(13) 68.04(11)
14 Svoboda Radek VPM6903 96.53 3. 96.53( 3)
15 Hájek Jiří ONO6400 95.88 4. 0.00( D) 95.88( 4)
16 Mikeš Roman VPM7002 95.07 4. 95.07( 4)
17 Richtr Aleš VPM6601 92.17 3. 92.17( 3)
18 Urbánek Lumír ONO6701 91.93 4. 91.93( 4)
H55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Milota Josef MLA5801 204.52 1. 100.00( 1) 89.57( 3) 86.62( 3) 104.52( 1)
2 Hnyk Michal SKV6002 201.82 1. 106.97( 1) 94.85( 4)
3 Blažek Jiří VPM5009 188.75 2. 87.34( 3) 70.77( 5) 93.65( 2) 95.10( 3)
4 Vlach Miroslav DCH6101 186.50 2. 86.12( 4)100.38( 2)
5 Janošík Lubomír KSH5901 186.35 2. 97.61( 2) 88.74( 4) 48.35( 9)
6 Čech Petr DCH6002 120.43 5. 61.75( 5) 58.68( 7)
7 Bartovský Pavel VPM6101 119.73 1. 119.73( 1)
8 Pech Jiří LPM5402 117.84 4. 59.91( 4) 57.93( 6) 48.71( 7) 55.84( 8)
9 Hájek Jan MAS5401 103.46 2. 103.46( 2)
10 Macura Jaroslav MLA5903 79.44 5. 79.44( 5)
11 Chotětický Jan MAS5400 76.88 6. 7.76( 7) 69.12( 6)
12 Doležal Jan VPM5701 58.97 6. 58.97( 6)
H65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
1 Jirásek Jaroslav DCH4701 216.94 1. 110.73( 1)100.27( 2) 106.21( 1)101.83( 2)
2 Fišák Jan MLA4401 204.65 1. 101.55( 2) 95.83( 3) 92.13( 4) 103.10( 1)
3 Chotětický Václav MAS5200 198.98 1. 103.91( 1) 80.06( 6) 95.07( 3)
4 Valeška Rudolf LCV4700 181.96 3. 87.72( 3) 94.24( 3)
5 Sklenář Jan MLA4201 178.62 4. 86.64( 4) 83.60( 5) 91.46( 5) 87.16( 5)
6 Bohuslav Václav LPM4201 170.18 4. 75.94( 7) 94.24( 4)
7 Nykles Vladimír VPM4702 168.19 5. 83.00( 5) 48.56( 9) 85.19( 6)
8 Schimm Dieter BSO4401 159.83 6. 78.35( 7) 81.48( 6)
9 Mágr Zdeněk LCV5000 157.05 7. 76.84( 8) 80.21( 7) 69.85( 8) 63.24( 7)
10 Fiala Miloš KSH4801 126.10 8. 64.01( 8) 62.09( 9) 51.19( 8)
11 Janda Josef KAD4701 99.55 2. 99.55( 2)
12 Kubát Jaroslav SKV5203 95.02 4. 95.02( 4)
13 Frey Jaromír ONO4100 80.91 6. 80.91( 6)
14 Lisý Jan ONO4201 58.40 9. 58.40( 9)