Výsledky závodu: Oblastní soutěž - Západ 2018 - stav po 15 závodech

Datum:
01.04.2018
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček VPM Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček VPM Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) MAS Ano Ano
2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) MAS Ano Ano
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 MLA Ano Ano
2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 MLA Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati BSO Ano Ano
2018-05-1313.05.2018 Oblastní žebříček BSO Ano Ano
2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 NEK Ano Ano
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček ONO Ano Ano
2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček ONO Ano Ano
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) KSH Ano Ano
2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) KSH Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Gelnerová Markéta KRL0952 1907.54 1. 200.00( 1)200.00( 1) 214.10( 1)232.80( 1)200.00( 1)200.00( 1)219.39( 1)217.80( 1)223.45( 1)
2 Stehlíková Tereza LPM0951 1813.52 1. 189.83( 3)167.01( 4) 162.44( 7)135.90( 9) 144.71( 2)164.08( 2)194.56( 2)180.22( 4)189.18( 2)201.65( 1)219.84( 1)
3 Hanáková Aneta KRL0951 1729.93 2. 182.80( 4)198.39( 2)192.71( 2) 159.63( 8)210.67( 2)122.47( 3) 177.08( 4)172.13( 5) 199.24( 2)114.81( 7)
4 Sobotová Kateřina VPM0851 1626.38 1. 136.12( 3) 213.56( 1)193.86( 3) 181.49( 4)156.53( 3) 149.38( 7)186.60( 4)199.11( 3)209.73( 2)
5 Vlašímská Karolína SKV0851 1563.29 1. 0.00( 4) 131.32( 4)196.62( 2)150.10( 6)116.52( 3)200.00( 1)157.62( 9)145.49( 5) 91.56( 5) 15.78( 4) 161.99( 5) 161.08( 4)142.55( 5)
6 Šitrová Štěpánka LPM0850 1313.75 2. 163.49( 2)148.44( 3) 168.78( 2)181.49( 4)147.00( 4) 186.05( 3)141.84( 9)176.66( 6)
7 Blechová Adéla KRL1055 1208.13 1. 0.00( 5) 0.00( 7)200.00( 1) 185.30( 3)143.59( 6) 201.55( 2)187.37( 3)150.84( 5)139.48( 6)
8 Ritterová Lída ONO0851 643.31 3. 111.77( 4) 48.51( 3)147.60( 6)158.22( 6)177.21( 5)
9 Beránková Hedvika VPM0850 545.64 1. 207.75( 1) 200.60( 2)137.29( 8)
10 Ječmenová Veronika ONO0950 509.43 3. 180.66( 3)173.64( 7) 155.13( 4)
11 Dvořáková Kateřina LPM0750 482.04 3. 162.75( 5) 152.72( 3)166.57( 6)
12 Liberdová Magdaléna KSH0851 309.40 2. 169.11( 2) 0.00( D)140.29( 7)
13 Peterková Adéla KRL0953 287.93 3. 117.50( 6)170.43( 3)
14 Čadková Michaela KRL0954 147.71 8. 147.71( 8) 0.00( 8)
D12
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Urbánková Eva ONO0650 B 2026.44 1. 184.45( 3) 189.06( 4) 203.62( 1)196.55( 2)205.37( 2) 94.86( 8) 198.82( 2)211.54( 1)196.97( 2)204.23( 2)207.85( 1)191.39( 3)210.10( 1)
2 Mayerová Daniela KSH0852 B 1929.65 1. 202.66( 2)208.13( 1)179.67( 5)152.48( 8) 169.63( 6)210.44( 2)165.17( 6) 170.37( 6)211.30( 1)176.98( 6)212.47( 1)161.39( 6) 188.00( 4)
3 Gelnerová Anna KRL0653 B 1861.75 1. 198.78( 2)163.80( 5)175.98( 3) 188.44( 3)174.93( 4)189.87( 3)201.06( 2)161.29( 7)213.67( 1)193.93( 3)
4 Kohoutková Klára BSO0650 B 1804.74 2. 175.87( 6)191.25( 3)169.77( 6)145.29(10) 172.95( 5)159.99( 8)181.71( 7)184.81( 4)188.07( 4)182.10( 3)198.22( 2)
5 Vlašímská Bára SKV0651 B 1724.79 1. 176.27( 5)112.50( 7) 166.31( 7)148.16( 9)169.30( 7)167.16( 3)116.70(11) 205.10( 1)183.20( 5)180.84( 5)181.95( 5) 139.20( 5) 146.50( 5)
6 Řeháková Mirka SKV0652 1683.76 1. 178.89( 4)180.31( 5)193.86( 4)170.86( 4) 194.00( 2)190.52( 3)166.33(10) 211.53( 1)197.46( 2)
7 Holíková Petra ONO0653 1616.20 1. 175.65( 4)222.40( 1)158.46( 7)169.65( 7)170.25( 9)187.41( 3) 142.85( 9)197.08( 2)192.45( 3)
8 Bodurková Denisa KRL0752 1577.21 3. 137.49( 9) 20.47( 9) 158.55( 9)195.34( 3) 124.41(10)119.92( 9) 182.42( 6) 190.56( 3)158.19( 7)173.74( 7)134.74( 6)121.77( 6)
9 Fišarová Adéla KRL0651 1435.17 4. 151.64( 8) 70.00( 8) 125.25(11)124.82(12)171.91( 5) 176.02( 4)102.10(10) 178.27( 6)179.67( 4) 112.85( 7)112.64( 7)
10 Kožíšková Kateřina LPM0652 1262.22 1. 212.88( 1)200.63( 2) 208.12( 1)218.65( 1) 217.56( 1)204.38( 2)
11 Čadková Marcela KRL0654 733.57 6. 154.00( 7)144.22( 6)142.35(10)159.86( 6)133.14( 9)
12 Kadlecová Tereza VEY0650 652.85 4. 0.00( D)154.83( 7) 0.00( D)152.91( 4) 186.73( 4)158.38( 7)
13 Roučková Karolína KRL0656 599.59 4. 160.21( 8) 118.37(11) 152.26( 4)168.75( 4)
14 Gelnerová Markéta KRL0952 490.11 3. 197.60( 3)137.54(11)154.97( 8)
15 Doubravová Barbora DCH0657 448.30 6. 6.42(13) 19.95(13)121.86( 6) 117.13( 9)182.94( 6)
16 Fryšová Andrea DCH0760 351.49 5. 0.00(15) 175.98( 8) 175.51( 5)
17 Frühaufová Julie SKV0754 328.06 8. 156.17( 8) 171.89( 8)
18 Bauerová Aneta SKV0752 296.72 5. 126.05( 9)170.67( 5)
19 Maierová Daniela Victoria DCH0753 291.48 8. 0.00( D) 140.47( 8) 151.01( 8)
20 Novotná Kristýna DCH0655 284.32 5. 100.02( 7) 184.30( 5)
21 Králová Lucie KRL0658 241.80 12. 67.43(12) 99.57(12) 74.80(12)
22 Kropáčová Zuzana KRL0754 190.58 11. 93.19(12) 0.00(14) 97.39(11)
23 Nejedlá Barbora ONO0750 189.98 5. 0.00(14)140.55( 5) 0.00( D) 49.43(11)
24 Šobíšková Lucie BSO0651 172.64 8. 0.00( D) 52.90(13) 119.74( 8)
25 Šimáčková Daniela DCH0654 167.47 10. 116.86(10) 50.61(13)
D14
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Kulová Laura ONO0552 B 2015.18 1. 208.70( 1)200.48( 2)185.99( 5) 194.65( 4)209.76( 2)207.07( 1)210.54( 1)199.15( 2)191.62( 3)200.00( 1)180.37( 5) 191.49( 6) 193.21( 3)185.67( 5)
2 Holíková Simona ONO0553 B 1995.02 1. 197.51( 2)196.05( 3)193.22( 3)187.75( 5) 211.04( 1)203.42( 2)190.29( 3)197.67( 3)188.78( 4) 196.49( 3)206.31( 1)203.02( 1)177.78( 4) 186.91( 4)
3 Bartošová Marie MLA0451 B 1911.67 1. 183.84( 6)197.22( 2) 189.51( 3)199.17( 2)203.18( 1)194.92( 2) 198.97( 2)185.20( 4) 175.48( 5)184.18( 6)
4 Pecko Sára ONO0452 B 1869.68 2. 187.62( 4)135.91( 5) 156.66(12) 136.25(10) 169.96( 4)182.62( 5)181.24( 5) 182.52( 6)199.93( 2)182.31( 4)193.59( 3)193.35( 4)158.38( 7) 196.54( 3)
5 Ziebová Veronika NEK0450 B 1783.92 1. 193.80( 3)203.47( 1) 0.00( D) 162.93( 8)179.20( 3)156.08( 7) 175.10( 6)186.23( 4) 162.02( 7)166.60( 7)193.20( 5)142.60(11) 161.37( 9)
6 Zmarzláková Olga KRL0552 B 1617.08 4. 180.89( 5)134.71( 6)143.54(13)168.46( 7)152.39( 5) 139.97( 9)186.43( 5)183.66( 4) 141.85( 9)185.18( 7)
7 Kožíšková Kateřina LPM0652 1614.68 1. 200.04( 2) 213.46( 1)196.47( 3)204.54( 1)200.11( 2)199.96( 2)200.51( 2)199.59( 2)
8 Křížková Marie MAS0450 1562.12 4. 162.56( 8)131.03( 7)168.78( 8) 81.68(13) 143.98( 6)186.62( 4) 63.74(12) 103.34(10) 179.10( 5)168.00( 8)148.02(10)170.69( 8)
9 Dítková Markéta SKV0451 1444.53 4. 160.92( 9)179.55( 4)166.97( 9)110.66(12)121.12( 9)136.50( 9) 147.55( 8)128.81(10) 153.51( 8)138.94(11)
10 Nejedlá Klára ONO0450 1412.32 3. 136.24(14)152.03( 9)137.17( 7)166.28( 6)134.70( 9)148.11( 7) 171.67( 6)169.11( 6)197.01( 3)
11 Ševčíková Anežka ONO0550 1307.82 5. 164.21( 7)120.56( 8)171.39( 7)111.27(11)113.61(10)121.03(10)115.11(10)145.76( 8) 65.29( 5) 100.53(12)144.35(10)
12 Vlachová Adéla KRL0551 1098.97 6. 174.65( 6) 164.56(10) 106.47(11) 87.20(11)151.51( 6) 161.04( 8) 150.52( 9)103.02(12)
13 Šauli Kateřina VPM0456 795.35 1. 190.00( 4)195.20( 3) 206.28( 1)203.87( 1)
14 Beránková Šárka VPM0551 687.98 6. 159.34(11)187.53( 6) 167.00( 6)174.11( 7)
15 Postránská Adéla MLA0551 622.60 4. 132.39( 8) 184.55( 4)170.76( 5)134.90( 7)
16 Richtrová Kamila VPM0451 414.32 1. 206.74( 1)207.58( 1)
17 Chárová Anna Viktorie DCH0558 333.26 7. 31.33(12) 88.88(11)156.07( 7) 56.98(11)
18 Gillarová Laura DCH0559 281.75 8. 140.96( 8)140.79( 8)
D16
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Řeháková Gabriela SKV0351 B 993.50 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 96.17( 2)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 97.33( 2)
2 Křížová Daniela MAS0250 B 738.16 1. 53.10( 3) 79.12( 3) 84.07( 2) 74.50( 2) 73.70( 2) 80.59( 3) 52.18( 3)100.00( 1) 60.27( 5) 80.63( 3)
3 Petříková Adéla MAS0352 B 580.98 2. 19.02( 4) 66.54( 4) 42.83( 3) 23.43( 4) 58.79( 3) 98.64( 2) 42.30( 4) 89.90( 3) 64.34( 4) 75.19( 4)
4 Vítová Lucie BSO0250 407.72 1. 86.41( 2) 80.54( 2) 40.77( P) 100.00( 1)100.00( 1)
5 Daňková Dominika DCH0258 383.74 1. 41.80( 4) 42.98( 3)100.00( 1)100.00( 1) 60.91( 2) 0.00( 3) 38.05( 3)
6 Marešová Klára NEK0250 318.36 1. 29.56( 5) 79.88( 2)100.00( 1) 83.22( 2) 25.70( 4)
7 Kovářová Lucie VPM0350 295.46 1. 100.00( 1) 98.10( 2) 97.36( 2)
8 Lillová Marie BSO0351 164.18 2. 68.42( 3) 95.76( 2)
9 Novotná Annie VPM0253 73.91 3. 73.91( 3)
10 Stahlová Nela DCH0256 45.45 4. 45.45( 4)
D18
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Staňková Markéta VPM0153 B 996.87 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 99.04( 2)100.00( 1) 97.83( 2) 100.00( 1)
2 Lučanová Barbora MAS0051 900.57 1. 90.91( 3) 76.67( 3) 74.77( 2) 97.13( 2) 78.31( 2) 93.39( 2) 96.16( 2)100.00( 1) 93.23( 3)100.00( 1)
3 Biersaková Dagmar KRL0051 283.10 1. 100.00( 1) 95.03( 2) 88.07( 2)
4 Trpáková Daniela DCH0165 280.61 1. 100.00( 1) 80.61( 4) 100.00( 1)
5 Mudrová Lenka KRL0052 219.94 3. 76.37( 4) 59.77( 3) 83.80( 3)
6 Dlesková Dana BSO0151 179.42 3. 91.93( 3) 87.49( 3)
7 Svobodová Alexandra VPM0051 147.38 2. 60.19( 2) 87.19( 4)
D21
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Doležalová Dorotka VPM9950 568.66 2. 56.27( 3) 51.62( 5) 19.62( 3) 91.59( 2) 53.04( 2) 15.70( 5) 91.08( 2) 82.42( 3) 41.05( 3) 66.27( 2)
2 Chvalová Věra LPM9452 492.26 1. 100.00( 1) 92.26( 3) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Hanáková Magda KRL9651 382.11 1. 100.00( 1) 92.28( 2) 89.83( 4) 100.00( 1)
4 Biersaková Dagmar KRL0051 275.31 2. 93.67( 2) 90.91( 2) 90.73( 2)
5 Doležalová Barbora VPM9252 268.53 2. 80.89( 4) 73.54( 2) 56.16( 2) 57.94( 3)
6 Hanáková Lenka KRL9951 206.59 1. 100.00( 1)100.00( 1) 6.59( 4)
7 Kubínová Romana SKV9452 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
8 Gregorová Kateřina BSO8151 199.18 1. 79.26( 4) 100.00( 1) 19.92( P)
9 Kubínová Veronika SKV9752 196.75 1. 100.00( 1) 96.75( 2)
10 Škrlová Kristýna KRL9954 187.99 4. 6.33( 7) 29.21( 4) 28.52( 4) 69.96( 4) 48.94( 4) 5.03( 4)
11 Urbánková Kateřina ONO9250 187.33 1. 100.00( 1) 87.33( 2)
12 Pelcová Tereza MAS9853 175.75 3. 20.53( 4) 16.27( 6) 11.15( 4) 54.35( 5) 73.45( 3)
13 Ondrová Kateřina SKV8951 163.27 3. 0.00( D) 39.13( 3) 46.52( 3) 32.74( 5) 44.88( 3)
14 Krejčová Vlasta SKV9453 157.16 2. 82.19( 2) 74.97( 2)
15 Šilhavá Lucie LPM9451 143.66 2. 56.60( 2) 0.00( D) 87.06( 3)
16 Šiková Barbora LPM9650 110.99 1. 110.99( 1)
17 Vodrážková Kateřina VPM7995 100.00 1. 100.00( 1)
18 Eretová Kateřina SKV8651 87.93 3. 87.93( 3)
19 Krafčiková Monika SKV8751 61.96 5. 61.96( 5)
D35
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Fišáková Hana MLA7750 1034.33 1. 99.59( 2)111.52( 1) 97.07( 3)100.90( 2) 96.20( 3) 108.52( 1)103.77( 1)101.46( 1)106.14( 1)105.80( 1) 99.56( 2) 93.41( 3) 80.98( 6)
2 Dítková Jitka SKV7752 1013.94 1. 102.06( 1)100.63( 2)103.52( 1) 96.37( 4)101.74( 2) 97.57( 2) 89.97( 6) 99.66( 2) 99.97( 2)108.03( 1) 89.74( 3) 104.39( 1) 94.90( 3) 92.49( 3)
3 Sobotová Jana VPM7250 918.38 1. 98.35( 3) 99.41( 2)102.35( 1) 95.63( 4) 98.88( 3) 110.70( 1)102.20( 2)104.26( 1)106.60( 1)
4 Vlašímská Tereza SKV7551 772.03 4. 48.76( 9) 82.99( 4) 79.37( 8) 85.11( 6) 72.14( 8) 69.09( 7) 78.84( 8) 68.51( 7) 72.08( 8) 82.67( 5) 69.35( 8) 67.63( 7) 80.39( 7)
5 Urbánková Jana ONO7851 754.68 1. 93.36( 4) 96.75( 3)102.05( 1) 93.91( 3) 90.37( 4) 95.82( 3) 94.03( 4) 88.39( 4)
6 Hejduková Jana BSO7250 632.77 6. 64.47( 7) 65.76( 6) 64.59(13) 62.57(11) 69.81( 6) 70.54(12) 63.28( P) 61.42( 9) 35.94( 9) 59.07( 8) 51.26(10)
7 Placková Veronika MLA8250 619.87 4. 69.18(12) 74.09(12) 44.27( 8) 66.41( 8) 72.79( 7) 71.08( 8) 77.13( 4) 58.63( 9) 86.29( 6)
8 Pechová Iva LPM6151 615.87 5. 80.74( 7) 85.04( 7) 78.15( 7) 70.81( 5) 74.17( 9) 80.13( 6) 77.35( 6) 69.48( 5)
9 Bínová Kathrin MLA6754 605.36 5. 66.50( 6) 64.23(14) 71.92(13) 69.14( 9) 60.19(12) 66.81( 7) 74.33( 6) 82.42( 5) 49.82( 6)
10 Krausová Marcela LCV7351 603.59 5. 42.68(10) 70.66( 5) 38.11(17) 56.23(14) 47.85(12) 24.14( 9) 64.41(13) 59.92(10) 66.96(10) 59.03( 9) 53.75( 9) 73.69( 7) 41.59( 7) 51.09(10) 47.08(11)
11 Bartošová Jana MLA7051 539.79 3. 87.23( 6) 82.26( 9) 0.00( D) 94.22( 5) 94.77( 3) 93.35( 4) 87.96( 5)
12 Ledererová Kamila LPM7352 516.35 3. 45.92(16) 80.89(10) 79.10( 6) 0.00( D) 74.14(10) 65.47( 8) 76.60( 7) 94.23( 3) 0.00(13)
13 Šauli Iva VPM7852 485.63 2. 93.36( 4) 95.62( 5) 94.90( 5) 100.84( 2)100.91( 2)
14 Bohuslavová Jana LPM7852 473.58 4. 0.00(13) 74.17( 9) 84.56( 8) 88.40( 5) 90.20( 4) 94.85( 4) 41.40(10)
15 Křížová Lenka KRL7951 370.05 2. 94.56( 4) 97.20( 2) 90.11( 5) 88.18( 4)
16 Šitrová Lucie LPM7857 327.63 8. 35.26(11) 0.00( D) 52.19(15) 53.14(11) 47.18(15) 51.45(10) 49.30(10) 39.11( 8)
17 Bredlerová Gabriela SKV7451 325.36 6. 53.55(15) 41.57(16) 0.00( D) 0.00( D) 52.04(14) 74.50( 6) 47.80(11) 55.90( 9)
18 Ječmenová Věra ONO8050 310.52 9. 70.06(10) 55.72(15) 15.10(10) 58.46(14) 64.76( 9) 46.42(11)
19 Ševčíková Petra ONO7450 288.92 2. 91.19( 4) 99.70( 2) 98.03( 2)
20 Hofmanová Michaela LPM7751 274.21 3. 96.52( 3) 84.26( 5) 93.43( 6)
21 Richtrová Lucie VPM7451 221.31 3. 87.85( 3) 0.00( D) 50.83(16) 12.82(12) 69.81( 8)
22 Gregorová Kateřina BSO8151 196.04 4. 19.60( P) 87.05( 5) 89.39( 4)
23 Beránková Lenka VPM7051 133.23 11. 70.83(11) 62.40(11)
24 Postránská Radka MLA7450 116.74 10. 63.43(10) 53.31(13)
25 Černá Monika MLA7451 114.80 11. 35.32(18) 79.48(11)
26 Pivcová Žaneta MLA8050 102.22 10. 37.47(12) 38.62(11) 26.13(10)
27 Kovářová Jitka VPM7350 83.84 7. 83.84( 7)
28 Kaválková Jana ONO7551 70.92 9. 70.92( 9)
29 Fremrová Jaroslava LPM7954 69.59 5. 69.59( 5)
30 Savičová Gabriela SKV7952 69.27 11. 69.27(11)
31 Kolovská Ilona LPM6352 64.29 8. 64.29( 8)
32 Marešová Marcela NEK7450 46.88 16. 46.88(16)
33 Smrtová Erika ONO7452 44.30 17. 44.30(17)
34 Halíková Renata MAS7850 43.81 18. 43.81(18)
35 Polcarová Marcela NEK7250 31.75 13. 31.75(13)
36 Naporowská Marie BSO7950 30.31 12. 27.28(12) 3.03( P)
D45
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Šoupová Jana LPM6850 952.07 2. 99.35( 2) 96.11( 3) 83.99( 4) 103.07( 2) 95.41( 3) 87.60( 4) 95.26( 2) 92.39( 4) 96.00( 4) 89.35( 4) 88.38( 5) 96.75( 2)
2 Kamarytová Martina MLA6651 937.37 1. 105.90( 1) 66.92( 6) 105.97( 2) 85.38( 7) 93.39( 3) 93.66( 3)101.58( 1)106.60( 1) 94.78( 3) 83.19( 7)
3 Kubínová Jana SKV6751 902.67 2. 93.59( 3) 89.99( 3) 65.55( 6) 91.85( 3) 79.48( 4) 90.13( 4) 87.83( 3) 92.67( 5) 96.53( 2) 79.94( 6) 98.58( 3) 81.56( 7)
4 Tenglerová Helena MLA6551 736.64 2. 65.64( 5) 81.63( 5) 70.12( 5) 74.18( 8) 83.39( 3) 83.05( 9) 84.85( 6) 99.84( 2) 93.94( 3)
5 Kolovská Ilona LPM6352 735.77 1. 106.79( 1)110.05( 1) 110.09( 1)110.07( 1)100.57( 2) 101.97( 2) 96.23( 3)
6 Danihelová Janka SKV6552 731.65 2. 86.80( 4) 81.01( 4) 85.98( 4) 90.04( 4) 76.72( 7) 66.21( 8) 99.46( 2) 61.50( 9) 83.93( 6)
7 Žandová Marie SKV6551 651.21 4. 79.70( 5) 93.92( 4) 81.95( 8) 52.80( 8) 90.54( 5) 84.96( 5) 74.42( 6) 92.92( 4)
8 Jelínková Radka MLA6951 613.20 5. 51.69( 8) 74.14( 6) 0.00( 9) 76.87( 7) 69.78( 5) 84.39( 8) 85.44( 5) 51.83( 9) 45.75(10) 73.31( 9)
9 Tokárová Regina VPM6950 603.95 5. 85.21( 5) 65.75( 7) 54.38(11) 84.46( 7) 85.56( 6) 83.09( 6) 71.65( 7) 73.85( 8)
10 Lisá Monika ONO6750 523.58 1. 107.06( 1)103.03( 1)103.22( 2) 0.00( D) 103.25( 1)107.02( 1)
11 Zierhutová Michaela LCV7151 512.00 5. 56.41( 7) 43.06( 6) 12.19( 8) 41.36( 7) 47.36( 5) 62.08( 5) 68.65(10) 75.13( 9) 25.46(11) 33.03( 9) 59.46( 9)
12 Staňková Marcela VPM6951 489.72 1. 100.86( 2) 100.72( 2) 108.22( 1) 91.11( 4) 88.81( 5)
13 Šplinarová Jana SKV6451 466.90 4. 75.71( 6) 62.91( 7) 80.15( 6) 91.89( 6) 91.51( 4) 64.73( 8)
14 Kovářová Jitka VPM7350 321.55 1. 102.25( 2)113.53( 1) 105.77( 1)
15 Jirsová Pavla KSH7251 291.81 1. 89.23( 3) 96.38( 2)106.20( 1)
16 Hanáková Marta KRL7151 200.73 3. 94.65( 3) 38.04(10) 68.04( 8)
17 Pechová Iva LPM6151 85.81 5. 85.81( 5)
18 Škrlová Hana KRL6951 83.91 6. 0.00( D) 2.24( 6) 13.49( 6) 46.87(12) 11.51(12) 0.00(12) 9.80(12) 0.00(11)
19 Jandová Lenka KAD7250 67.88 7. 67.88( 7)
20 Papežová Jindra DCH6552 67.71 9. 67.71( 9)
21 Beránková Lenka VPM7051 45.41 11. 45.41(11)
22 Jandová Hana LCV7150 37.32 9. 16.06( 9) 21.26(13)
23 Hajšmanová Gábina LPM7351 15.28 10. 15.28(10)
24 Macurová Jana MLA6657 5.05 8. 5.05( 8) 0.00(11)
25 Čepičková Jana LPM7353 3.65 10. 0.00(10) 3.65(10)
D55
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Opavová Stanislava MLA5451 1012.56 1. 99.36( 2)100.00( 1) 99.64( 2)100.00( 1)100.00( 1) 98.30( 2) 97.47( 2) 111.78( 1) 88.36( 2) 100.00( 1)100.37( 2)103.11( 2)
2 Mágrová Ivana LCV5550 943.25 1. 86.16( 3) 99.64( 2) 83.16( 4) 76.78( 3) 79.35( 2) 100.00( 1) 95.26( 2) 67.25( 3) 100.00( 1) 97.11( 3) 83.68( 4)100.00( 1) 97.65( 2) 73.81( 4) 83.75( 6)
3 Gabrielová Šárka ONO5950 735.42 2. 82.60( 4) 70.86( 4) 75.74( 5) 69.66( 4) 86.51( 3) 83.93( 4) 80.57( 2) 92.26( 4) 93.29( 3)
4 Nováková Svatava SKV5351 706.66 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 94.95( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 106.12( 1)105.59( 1)
5 Kubátová Lenka SKV5551 565.01 3. 95.08( 3) 27.45( 5) 92.22( 3) 89.26( 5) 83.45( 4) 93.52( 3) 84.03( 5)
6 Sklenářová Jana MLA6258 413.55 2. 65.03( 3) 98.31( 2) 94.93( 2) 63.98( 6) 91.30( 3)
7 Doležalová Liběna VPM5950 324.78 3. 37.90( 4) 67.47( 3) 82.69( 5) 65.08( 5) 71.64( 7)
8 Krejčová Vlasta SKV6351 277.93 1. 47.97( 4) 63.19( 5) 100.00( 1) 66.77( 5)
9 Janečková Eva LPM6150 261.75 3. 58.83( 5) 91.20( 3) 26.02( 5) 85.70( 3)
10 Vejvodová Mirka LPM5750 142.26 4. 53.79( 7) 88.47( 4)
11 Patáková Mária KSH5751 57.79 6. 57.79( 6)
D65
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Horáková Magdalena NEK4950 789.30 1. 100.00( 1)100.00( 1) 53.97( 3) 0.00( 2) 100.00( 1) 64.17( 3) 89.48( 2) 72.05( 2) 65.42( 3)100.00( 1) 44.21( 2)
2 Bohuslavová Věra LPM4850 597.77 1. 74.24( 3)100.00( 1) 46.58( 4)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 76.95( 2)
3 Savičová Irena SKV5352 476.98 1. 0.00( D) 89.70( 2)100.00( 1) 92.44( 2) 94.84( 2)100.00( 1)
4 Beránková Pavla VPM4350 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Dlouhá Lenka MAS5150 175.43 2. 78.54( 3) 96.89( 2)
6 Jedličková Jindra VPM4550 146.47 2. 74.87( 2) 71.60( 4)
7 Brabcová Jindra LCV4750 94.80 3. 0.00( 4) 25.38( 3) 69.42( 3)
8 Zenkerová Miluše LCV4550 10.60 3. 10.60( 5) 0.00( 3)
H10
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Turek Jakub SKV0801 2003.60 1. 0.00( D) 220.24( 1)177.29( 4)218.91( 1)190.76( 4)156.71( 9) 200.00( 1)218.84( 1)206.41( 1) 220.10( 1)194.34( 2)
2 Tříska Lukáš LPM0800 1967.32 1. 200.00( 1)156.50( 3) 204.14( 1)177.50( 4)202.77( 2) 177.42( 7) 195.46( 3)207.88( 1)178.33( 2)192.61( 2)157.22( 5) 194.71( 2)145.04( 7) 213.92( 1)
3 Křížek Ivo MAS0801 1890.23 1. 202.37( 2)169.80( 5)203.70( 1)198.08( 2)201.06( 2)199.37( 2) 183.78( 4)212.13( 1)185.03( 3)134.91( 7)
4 Mála Matyáš MAS0800 1632.36 3. 167.67( 5)183.89( 3)147.60( 7)155.07( 5)180.09( 6)158.69( 8) 140.95( 6)155.21( 6)174.37( 6)129.88( 8) 168.82( 5)
5 Štěrba Lukáš SKV1001 1570.55 1. 200.00( 1)143.38( 7)152.11( 8)128.32( 8)131.92( 6)148.00( 9)117.86(11) 165.02( 3)188.54( 3)134.05( 9)179.21( 5)
6 Blecha Adam KRL0803 1551.50 2. 193.49( 3)195.87( 2)193.53( 3) 156.70( 8)175.67( 5) 110.27(11)158.37( 8)175.85( 5)191.75( 3)
7 Placek Tomas MLA0902 1304.44 2. 59.54(11)160.63( 7)197.23( 2)134.37( 4) 191.12( 3)193.16( 3)184.79( 4)183.60( 4)
8 Pjenčák Adam MAS0802 1233.14 4. 126.12( 8)164.77( 6) 51.42( 9)163.93( 4) 46.77(12)185.48( 4)164.76( 7) 167.26( 5) 66.64(12) 95.99(10)
9 Vodrážka Štěpán VPM0802 939.76 1. 173.00( 4) 205.32( 1) 169.78( 6) 202.47( 2)189.19( 4)
10 Vít Tomáš BSO0800 864.16 3. 157.30( 6)183.00( 3) 43.24(12)194.89( 3) 121.16(10)164.57( 7)
11 Bejvančický Jan KRL1003 797.11 5. 0.00( 9) 0.00( 9)175.77( 5) 70.30(10) 146.80( 8)125.13( 9)155.70( 6)123.41( 8)
12 Šebian Samuel KRL0903 779.31 2. 184.62( 2) 160.96( 7) 130.81(10)179.83( 5) 123.09( 9)
13 Prinz Mikuláš MLA0901 440.48 1. 2.03(14)205.17( 1) 85.02( 9) 148.26( 7)
14 Chalupa Šimon ONO0901 359.16 3. 0.00( D) 193.62( 3)165.54( 6)
15 Kříž Matěj KRL0901 341.32 2. 194.86( 2)146.46( 6)
16 Postránský Adam MLA0900 222.24 4. 37.56(13) 0.00( D)184.68( 4)
17 Kváč Miroslav MLA0800 214.94 8. 99.70(10) 115.24( 8)
18 Krs Jakub VPM0801 189.88 5. 189.88( 5)
19 Parula Egon LPM1000 182.08 4. 182.08( 4)
20 Anděl Robin VPM0901 158.63 6. 158.63( 6) 0.00( D)
H12
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Stehlík Jakub LPM0700 B 2015.40 1. 201.45( 1)199.76( 2)191.42( 4) 198.06( 2)201.43( 1) 200.17( 2)173.93( 6) 210.99( 1)205.44( 1)196.28( 4)193.26( 3) 170.25( 7) 199.01( 2)202.81( 2)
2 Donda Jakub ONO0700 B 2009.51 1. 200.54( 2)187.13( 4) 194.65( 3)183.01( 3) 199.49( 2)205.97( 1)192.92( 3) 205.62( 1) 196.49( 3)202.49( 1)193.04( 4) 194.30( 3)202.66( 1)207.30( 1)
3 Janoch Mikuláš MLA0700 B 1938.50 1. 198.01( 3)194.91( 3)174.82( 6)167.84( 5) 199.08( 3)202.05( 2)206.91( 1)193.56( 3) 198.07( 2) 174.07( 5)197.02( 2)160.22( 6)
4 Škrle Michael KRL0702 B 1902.32 2. 170.78( 6) 165.11( 7) 180.04( 4)189.29( 4) 175.09( 4)187.61( 4)207.22( 2) 198.18( 3)201.62( 2)175.91( 5)198.33( 3)189.03( 4)
5 Ječmen Matyáš ONO0600 B 1787.33 2. 169.35( 7)160.91( 8)163.23( 6)173.16( 6)191.98( 3) 57.29(10) 200.82( 2)181.79( 3)145.66( 6) 174.57( 6)127.31( 9) 181.63( 4)158.43( 7) 189.89( 3)
6 Biersak Petr KRL0701 B 1752.09 2. 198.99( 2)159.89( 7)182.04( 5) 164.63( 5)178.89( 5)152.55( 8) 189.95( 5) 166.39( 8)185.95( 4)172.81( 5)
7 Brabec Matěj MAS0701 B 1687.61 2. 187.99( 4)173.99( 5) 138.16(10)152.03( 5) 158.64( 6) 199.32( 2)159.82( 7)174.69( 6)174.24( 5)168.73( 6)
8 Pávek Štěpán NEK0700 1505.31 4. 151.05( 7)162.28( 8)148.04( 9)109.34( 9) 159.94( 6)139.74( 8)161.01( 5)157.92( 4)156.61(10) 95.54(14) 132.10(10)136.62(11)
9 Havlíček Viktor BSO0602 1417.18 5. 168.86( 6) 99.13(11) 103.42( 9)128.73( 9)136.82(10)149.59( 5)165.86( 8) 80.71(15) 162.24(10)148.51( 8)154.02( 8)
10 Bejvančický Josef KRL0703 1177.54 5. 0.00(11)181.85( 5)137.62( 8)170.97( 7) 155.49( 7) 105.28(13)138.69(11)137.84( 9)149.80( 9)
11 Svoboda Antonín VPM0601 1044.41 1. 205.33( 1)206.36( 1)218.93( 1) 205.11( 1)208.68( 1)
12 Myslík Vojtěch ONO0602 997.38 4. 138.60(11) 144.18( 9)171.53( 4)128.70( 8) 151.62( 9)122.11( 8)140.64(11)
13 Petruš Ondřej MLA0701 958.77 6. 141.36(10) 166.89( 8) 158.73( 7)170.44( 7) 161.17( 9)160.18( 6)
14 Spiřík František BSO0603 898.56 4. 178.67( 5)126.15( 9) 177.72( 4)119.90( 9) 157.93( 8)138.19(12)
15 Veseleňák Karel BSO0601 804.41 6. 83.52(12)142.56( 6) 23.52(12)118.46(10) 121.79(10)126.88(13) 20.21(13)167.47( 7)
16 Halík Libor MAS0700 678.55 8. 121.26( 8) 68.25(10) 44.14(12) 0.00( D) 0.00(14) 110.85( 8) 48.07(11) 112.63(12) 0.00(14) 29.02(12)144.33(10)
17 Nikodém Ondřej DCH0606 497.94 7. 65.15(13)125.04( 7) 32.91(11) 20.83(10) 132.51( 7) 121.50(11)
18 Kule Oliver ONO0701 494.78 7. 172.12( 7) 162.60( 9) 60.57(11) 99.49(12)
H14
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Donda Jiří ONO0403 B 2082.78 1. 201.66( 2)201.75( 2)198.66( 3)158.68( 6) 234.41( 1)221.57( 1)209.15( 1)216.08( 1)160.09( 5) 206.55( 1) 176.12( 4)216.83( 1)
2 Stehlík Šimon LPM0501 B 2029.50 1. 181.41( 4) 181.29( 3) 202.05( 1)210.35( 2) 190.58( 3)197.34( 2)198.98( 2)189.29( 3) 200.00( 1)218.63( 2)200.13( 2)210.32( 1)201.12( 2)
3 Pivec Jan MLA0503 B 1778.26 2. 195.26( 3)129.44( 5) 168.17( 4)157.44( 7)185.67( 2)192.56( 2) 0.00( 8) 170.87( 5) 133.08( 3) 144.99( 5)179.31( 3)201.95( 2)182.04( 3)
4 Štěrba Marek SKV0401 B 1695.18 1. 203.07( 1)216.97( 1)199.29( 2)215.70( 1) 210.79( 1)204.16( 2) 224.64( 1)220.56( 1)
5 Janoch Samuel MLA0502 1498.11 3. 130.22( 9)172.17( 4)185.86( 3)113.84( 4) 77.25( 9)167.04( 4)138.73( 4) 156.73( 3)168.53( 4)187.74( 3)
6 Sobota Ondřej VPM0502 1248.44 3. 114.66( 6) 147.99( 5)173.95( 3) 88.24( 6)130.45( 7) 153.62( 4)148.99( 5)151.01( 6)139.53( 4)
7 Košina Tobiáš SKV0502 884.35 3. 0.00( D) 0.00( D)115.31( 6)168.37( 4) 0.00( D)177.92( 4) 0.00( D) 98.67( 8)190.23( 3)133.85( 5)
8 Šustr Ondřej KSH0501 873.92 5. 0.00( 7) 58.14( 8) 68.67( 8)140.59( 8)105.75( 5)132.03( 6) 65.60( 7)131.31( 6) 61.66( 6) 104.52( 6) 5.65( 7) 0.00( 6)
9 Němec David LPM0504 604.80 2. 108.26( 7) 179.92( 3) 155.30( 2) 161.32( 5)
10 Šoupa Martin LPM0500 524.91 4. 85.03( 7) 52.72(10) 146.97( 5) 126.90( 4) 0.00( 7)113.29( 5)
11 Kurz Ondřej VPM0503 386.85 2. 200.27( 2)186.58( 3)
12 Černý Jonáš MLA0501 344.16 5. 179.00( 5) 165.16( 5)
13 Čáslavský David NEK0401 306.02 4. 159.58( 4) 57.95(10) 88.49( 5)
14 Bauer Matyáš SKV0402 283.44 4. 102.98( 5)180.46( 4)
15 Szabó Vojtěch LPM0503 195.34 7. 94.47( 7)100.87( 7)
16 Bohuslav Josef LPM0401 157.55 6. 62.10( 9) 89.71(10) 0.00( D) 0.00( D) 0.00( 6) 5.74( 7)
17 Pelikán Aleš NEK0501 145.69 6. 105.93( 6) 39.76(11)
18 Milota Jan MLA0500 122.00 6. 17.08(11) 104.92( 6)
19 Frühauf Matyáš SKV0501 115.93 6. 115.93( 6)
H16
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Čepička Ladislav LPM0303 B 1078.46 1. 97.08( 3)105.34( 1) 102.93( 1)106.00( 1) 100.00( 1)101.74( 1)120.72( 1)106.21( 2)126.09( 1)112.35( 1)
2 Kohoutek Oldřich BSO0301 B 1063.94 1. 103.89( 1) 93.55( 4) 105.38( 1)113.61( 1)109.78( 1)105.05( 1) 99.08( 2) 98.71( 2) 106.39( P) 101.67( 2) 112.39( 1) 106.70( 2)
3 Hejduk Zdeněk BSO0201 B 913.78 2. 88.44( 4) 99.88( 2) 97.78( 2) 96.74( 2)101.62( 2) 97.99( 3) 95.29( 3) 91.38( P) 66.43( 9) 78.23( 4)
4 Lill Petr BSO0203 B 835.06 2. 99.03( 2) 90.33( 5) 96.84( 3)108.83( 2) 94.40( 4) 84.57( 4) 83.51( P) 96.59( 3) 80.96( 3)
5 Milota Břetislav MLA0300 B 730.91 1. 75.15( 6) 34.72( 9) 50.40( 8) 75.57( 4) 55.04( 9) 65.08( 7) 63.84(10) 54.50( 8) 100.00( 1) 67.20( 2) 45.40( 6) 68.49( 8) 83.38( 4) 77.16( 4)
6 Šustr Antonín KSH0201 B 725.66 3. 47.92( 8) 82.30( 7) 74.67( 6) 77.56( 3) 71.21( 6) 83.62( 4) 46.44(13) 60.08( 7) 75.55( 6) 81.40( 3) 71.35( 7)
7 Vendelberger Tomáš MAS0302 667.56 3. 55.45( 7) 57.87( 6) 58.14( 8) 40.36(10) 54.92(11) 0.00(11) 76.87( 4) 62.71( 3) 0.00( 9) 85.34( 3) 60.48( 6) 83.28( 5) 72.50( 6)
8 Kovář Ondřej VPM0200 577.43 3. 92.13( 4) 73.09( 6) 69.96( 8) 54.19( 5) 76.86( 5) 54.61( 8) 85.86( 3) 70.73( 8)
9 Křížek Josef MAS0201 563.49 3. 81.85( 5) 94.78( 3) 85.31( 4) 51.27( 7) 71.83( 5) 43.02( 9) 89.16( 5) 36.72( 9) 9.55( 8)
10 Kováč František MLA0201 552.45 2. 27.07(11) 49.32(12) 0.00(12) 68.43( 5) 51.16( 4) 78.30( 4) 80.00( 4) 67.40( 5) 88.05( 2) 42.72( 9)
11 Havlíček Albert BSO0304 534.24 2. 25.12( 9) 51.91(10) 74.07( 7) 0.00(13) 94.23( 2) 21.92( 7) 54.82(11) 59.89( 7) 75.41( 6) 76.87( 5)
12 Svatek Samuel DCH0205 421.78 3. 80.97( 5) 93.47( 3) 93.33( 3) 80.06( 6) 73.95( 5)
13 Křížek Filip MAS0301 375.01 5. 60.89( 7) 84.00( 6) 32.48(10) 0.00( D) 46.54(11) 81.72( 5) 0.00(14) 69.38( 6)
14 Polívka Vratislav VPM0203 314.00 2. 75.37( 8) 63.66( 5) 81.02( 3) 93.95( 2)
15 Weissar Samuel LPM0300 204.39 7. 36.50( 9) 39.02( 8) 64.88( 7) 63.99(10) 0.00( 9)
16 Trpák Jan DCH0309 134.46 7. 56.13( 8) 4.27(10) 74.06( 7)
17 Rákos Adam MLA0202 65.37 9. 65.37( 9)
H18
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Svatek Daniel DCH0113 B 656.49 1. 79.11( 3) 88.96( 3)100.00( 1)100.00( 1) 88.42( 2)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Hejduk Jan BSO0001 B 472.44 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 43.96( 4) 81.24( 3) 47.24( P)
3 Solomko Adam BSO0002 315.76 1. 89.58( 2) 94.60( 2)100.00( 1) 31.58( P)
4 Hlinovský Ondřej VPM0102 296.54 1. 96.54( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Bartoš Václav MLA0101 267.73 2. 84.80( 3) 85.06( 2) 97.87( 2)
H21
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Stehlík Petr LPM7903 982.48 1. 97.54( 3)100.00( 1)101.13( 2) 92.83( 3) 99.23( 2) 89.69( 4) 0.00( D) 98.46( 2)100.00( 1) 102.81( 1) 86.43( 5) 100.79( 2)
2 Pova Ondřej KRL9304 660.03 1. 98.53( 2) 91.73( 2)103.93( 1) 73.86( 5) 100.00( 1) 100.03( 2) 91.95( 3)
3 Rambousek Karel BSO7907 643.32 1. 100.00( 1) 102.49( 1) 99.56( 2) 64.33( P) 77.16( 4) 104.37( 1) 95.41( 2)
4 Ritter Aleš ONO7401 471.44 1. 103.19( 1) 93.76( 3) 94.12( 2) 86.80( 3) 93.57( 3)
5 Knepr Lukáš BSO9401 468.69 3. 77.96( 5) 73.00( 3) 80.16( 5) 49.34( 7) 46.87( P) 69.54( 9) 71.82( 6)
6 Šilhavý Jakub LPM8500 465.82 4. 72.45( 6) 73.57( 4) 63.45( 5) 62.12( 5) 45.62( 5) 91.46( 5) 57.15( 9)
7 Macura Jan MLA9306 433.10 2. 75.33( 4) 86.47( 4) 74.01( 2) 66.11( 6) 56.13(12) 75.05( 5)
8 Vištejn Jiří LPM9304 402.53 1. 97.00( 2) 105.56( 1)100.00( 1) 99.97( 2)
9 Bouchal Jiří VPM8449 323.74 1. 110.17( 1) 105.49( 1) 108.08( 1)
10 Martínek Robert VPM7700 314.64 4. 62.85( 6) 48.97( 4) 42.11( 6) 82.92( 7) 77.79( 4)
11 Kamaryt Tomáš VPM8807 293.97 1. 100.95( 2) 83.16( 6)109.86( 1)
12 Vodrážka Ondřej VPM7702 288.03 2. 100.68( 2) 97.15( 3) 90.20( 4)
13 Šulc Marek MAS9302 260.12 5. 66.89( 5) 62.33( 6) 70.96( 8) 59.94( 8)
14 Badura Václav SKV8101 239.59 3. 94.94( 3) 69.44( 6) 75.21( 3)
15 Redlich Tomáš MAS8200 195.53 3. 98.28( 3) 97.25( 3)
16 Sova František LPM9702 188.63 3. 93.90( 4) 94.73( 3)
17 Zieba Jakub NEK9800 151.39 4. 35.86( 7) 22.12( 8) 55.95( 4) 37.46( 8)
18 Frank Jiří MAS9600 144.61 5. 23.24( 8) 20.75( 9) 47.75( 5) 40.24( 6) 12.63( 8)
19 Paták Pavel KSH8501 115.12 10. 61.47(11) 53.65(10)
20 Hejduk Jan BSO0001 110.86 7. 11.09( P) 38.53(14) 61.24( 7)
21 Kunc Petr MLA8801 94.84 3. 94.84( 3)
22 Václavík Jan VPM8701 94.26 4. 94.26( 4)
23 Hegner Lukáš LPM8104 92.92 4. 92.92( 4)
24 Solomko Adam BSO0002 89.08 7. 8.91( P) 16.64( 7) 63.53(10)
25 Kohoutek Oldřich BSO0301 88.31 4. 8.83( P) 79.48( 4)
26 Ševčík Petr ONO7200 86.63 4. 86.63( 4)
27 Hájek Jiří ONO6400 75.16 5. 75.16( 5)
28 Novák Karel SKV9401 67.77 3. 67.77( 3)
29 Honner Jaroslav VPM7802 62.89 7. 62.89( 7)
30 Lill Petr BSO0203 57.60 13. 5.76( P) 51.84(13)
32 Kamaryt Michal MLA9205 45.76 6. 45.76( 6) 0.00(10)
33 Hejduk Zdeněk BSO0201 32.38 15. 3.24( P) 29.14(15)
34 Pešek Martin LPM9602 28.09 16. 28.09(16)
35 Žákovec Jan KRL9505 23.30 9. 23.30( 9)
H35
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Kovář Jindřich MAS6800 1009.77 1. 100.14( 2)102.05( 2)102.37( 1)106.79( 1)100.98( P) 86.02( 5) 92.76( 4) 93.75( 4)109.60( 1) 99.90( 2) 98.51( 3) 95.68( 3)
2 Ševčík Petr ONO7200 988.52 1. 101.23( 1)102.66( 1) 98.05( 3) 94.58( 3) 95.18( 3) 101.76( 1)107.82( 1)104.07( 1) 93.02( 3) 90.15( 5) 86.38( 5)
3 Vlašímský Robert SKV7201 973.89 2. 93.06( 4) 80.20( 5) 99.58( 2) 90.70( 6)101.32( 2) 99.13( 2) 98.36( 3) 93.86( 3)101.14( 2) 89.63( 4) 96.69( 2) 100.05( 2) 90.30( 4)
4 Pilař Karel MAS5501 933.64 1. 90.13( 5) 95.29( 3) 95.18( 4) 82.82( 8) 93.36( P) 88.35( 4) 91.10( 5) 91.27( 4) 93.09( 2) 94.42( 3) 101.45( 1) 79.33( 7)
5 Dítko Jan SKV7301 814.04 4. 77.07( 8) 91.58( 4) 83.67(10) 48.05(17) 72.40( 7) 84.34( 5) 69.50(11) 75.84(12) 77.45( 8) 92.20( 6) 89.99( 7) 39.21(15) 53.95(12)
6 Křížek Filip MAS7800 780.42 1. 89.45( 8) 82.21( 9) 89.08( 4)101.89( 1) 85.69( 6) 0.00( D) 82.59( 6) 92.23( 6) 74.39( 8) 82.89( 6)
7 Kožíšek Petr LPM7603 729.12 5. 61.44(10) 81.51(11) 57.66(12) 68.10(12) 60.90(15) 86.09( 5) 81.91( 5) 74.51( 9) 79.05( 7) 77.95(11) 47.34(13) 34.42(16)
8 Turek Jan SKV7302 723.44 6. 88.96( 9) 38.37(18) 81.65( 6) 67.02(11) 47.37(16) 72.50(13) 73.24( 8) 35.31(14) 75.60( 8) 71.81(13) 86.36( 6) 58.93(11)
9 Bohuslav Václav LPM7206 709.51 3. 94.74( 5) 87.97( 7) 88.43( 5) 88.75( 4) 94.80( 3) 78.39( 6) 93.81( 5) 82.62( 9)
10 Šitra Vladimír LPM7904 706.58 6. 79.95( 6) 67.73( 7) 68.48(14) 0.00( D) 67.63(11) 73.93( 8) 63.71(14) 80.10( 9) 55.84( 9) 65.67( 9) 69.33(10) 64.45(11) 69.31(14)
11 Pávek Jiří NEK7700 692.40 7. 76.79( 9) 0.00( D) 62.35(11) 77.39(10) 84.92( 8) 51.60(10) 76.39( 7) 33.13(13) 81.42(10) 80.35( 7) 68.06( 9)
12 Řehák Miroslav KAD7101 689.33 2. 89.93( 7) 78.88(10) 85.57( 7) 76.71(11) 72.50( 8) 95.64( 2) 93.40( 5) 96.70( 4)
13 Pivec Lukáš MLA7600 668.41 7. 57.70(11) 47.14( 9) 80.99(12) 56.12(14) 69.60(10) 71.06( 9) 77.52( 7) 68.32(10) 72.25(12) 67.71(12) 45.91(15)
14 Dvořák Pavel LPM7805 655.31 7. 67.34( 8) 56.04(15) 69.69( 9) 78.82( 7) 58.06(15) 80.10( 9) 63.23(10) 64.62(11) 37.30(12) 69.21(15) 46.07(14) 48.20(14)
15 Kovář Vladimír VPM7200 446.07 3. 98.63( 3) 93.27( 4) 94.75( 3) 85.39( 8) 74.03( 9)
16 Nejedlý Ladislav ONO7501 401.25 5. 70.82( 8) 69.93(10) 82.50( 9) 88.05( 6) 89.95( 5)
17 Beránek Jan VPM7202 392.14 2. 98.63( 2) 99.88( 2) 98.33( 2) 95.30( 4)
18 Fišar Miroslav KRL7201 355.99 6. 79.76( 7) 78.33( 6) 65.70(12) 62.98(14) 69.22( 9)
19 Placek Petr MLA8000 346.63 6. 89.97( 6) 57.22(13) 80.56( 6) 42.14(17) 27.85(18) 48.89(13)
20 Rauch Stanislav VPM8201 293.44 1. 92.29( 5) 101.50( 1) 99.65( 2)
21 Kříž Dušan KRL7800 258.07 10. 0.00( D) 56.07(16) 63.68(12) 72.09(10) 66.23(10)
22 Černý Libor MLA6901 249.17 3. 98.98( 3) 64.78(13) 85.41( 7)
23 Ritter Aleš ONO7401 217.39 1. 103.50( 1) 113.89( 1)
24 Stehlík Petr LPM7903 213.55 1. 108.88( 1) 104.67( 1)
25 Fiala Michal KSH7601 172.66 15. 66.54(15) 50.22(16) 55.90(16)
26 Ječmen Vladimír ONO7900 158.93 7. 28.77(18) 0.00( D) 79.37( 7) 50.79(13)
27 Sedláček Tomáš KRL6401 145.28 8. 71.36(11) 73.92( 8)
28 Holík Jaromír ONO7502 128.39 11. 50.25(13) 20.46(18) 32.02(17) 25.66(11)
29 Petruš Marek MLA7500 108.12 13. 50.34(17) 57.78(13)
30 Anděl Robert VPM8001 98.60 3. 98.60( 3)
31 Badura Václav SKV8101 94.37 4. 94.37( 4)
32 Hájek Jiří ONO6400 82.90 6. 82.90( 6)
33 Honner Jaroslav VPM7802 82.53 8. 82.53( 8)
34 Ryjáček Jan LPM8004 72.72 13. 72.72(13)
35 Černý Miroslav LPM7504 52.42 12. 52.42(12)
36 Bodurka Jaroslav KRL7301 36.78 10. 17.05(10) 19.73(19)
37 Pjenčák Roman MAS7501 25.86 11. 0.00(12) 0.44(11) 0.00(19) 0.00(20) 0.00(12) 0.00(15) 25.42(14)
38 Prinz Tomáš MLA8100 16.65 13. 0.00( D) 0.00(13) 16.65(15)
H45
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
JES+KAD 2
VPM 3
VPM 4
MAS 5
MAS 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
NEK 11
ONO 12
ONO 13
KSH 14
KSH 15
1 Weissar Petr LPM7020 921.86 1. 102.30( 2) 88.71( 5) 87.52( 6)104.15( 1) 94.40( 3) 95.47( 3) 89.30( 6) 81.38( 7) 88.93( 3) 89.70( 4)
2 Mayer Tomáš KSH6900 902.04 1. 92.46( 4) 88.47( 6) 83.78( 9) 79.83( 9) 91.65( 4)102.85( 1) 90.06( 4) 38.68( 8) 90.76( 4)101.94( 1) 40.09(10) 80.24( 6)
3 Kamaryt Miloš MLA6404 825.55 1. 94.58( 3) 97.93( 3) 104.99( 1) 58.18( 6) 85.91( 5) 92.67( 5) 99.45( 2) 97.52( 2) 94.32( 3)
4 Šoupa Karel LPM6900 803.10 5. 72.30( 8) 89.77( 5) 83.93( 8) 88.43( 5) 80.41( 8) 80.30( 5) 84.59( 6) 77.48( 7) 79.97( 8) 65.92( 9)
5 Staněk Rostislav VPM6801 769.97 1. 99.15( 2) 102.75( 1) 94.43( 5) 84.67( 5) 59.08( 5) 91.27( 3) 93.57( 3) 74.66( 6) 70.39( 9)
6 Bartoš Luděk MLA6701 750.20 1. 105.89( 1) 102.24( 1) 43.85(10) 95.17( 3) 98.74( 3)106.99( 1) 94.27( 2)103.05( 1)
7 Kohoutek Oldřich BSO7100 734.22 1. 92.25( 5)104.31( 1)101.94( 2)102.14( 2) 73.42( P) 98.22( 4) 75.40( 5) 86.54( 5)
8 Urbánek Lumír ONO6701 563.46 2. 91.93( 4) 101.26( 2) 99.83( 2) 99.32( 2) 85.76( 4) 85.36( 6)
9 Vít Vlastimil BSO6800 508.61 2. 90.40( 6) 90.25( 5) 99.54( 2) 50.86( P) 90.75( 4) 86.81( 4)
10 Vlach Miroslav DCH6101 490.15 4. 87.23( 7) 82.09( 7) 89.64( 4) 74.42( 8) 75.93( 9) 80.84( 5)
11 Bína Pavel MLA6708 489.80 3. 78.73( 7) 71.34(11) 95.11( 3) 83.17( 8) 21.63( 7) 72.13( 8) 1.32(11) 66.37( 8)
12 Štěrba Jiří SKV6401 436.36 6. 90.25( 6) 84.69( 7) 78.28(10) 77.94(10) 10.50(10) 12.45( 8) 82.25( 7)
13 Mareš Alexander NEK7300 325.23 5. 48.90( 7) 60.14( 9) 62.08( 6) 90.07( 5) 64.04(10)
14 Nádeníček Josef NEK7000 317.80 3. 71.94(10) 84.67( 8) 88.06( 3) 73.13( 8)
15 Šustr Pavel KSH7001 306.59 3. 92.87( 3) 67.12( 6) 82.80( 9) 63.80(12)
16 Hájek Jiří ONO6400 294.91 1. 0.00( D) 95.88( 4) 117.67( 1) 81.36( 7)
17 Černý Marcel MAS7201