Výsledky závodu: Sprintový žebříček ZČO 2018 - stav po 2 závodech

Datum:
01.04.2018
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček VPM Ano Ano
2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 MLA Ne Ne
2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček VPM Ne Ne
2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 NEK Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Gelnerová Markéta KRL0952 200.00 1. 200.00( 1)
1 Hanáková Aneta KRL0951 200.00 1. 200.00( 1)
3 Šitrová Štěpánka LPM0850 198.81 2. 191.36( 2) 198.81( 2)
4 Sobotová Kateřina VPM0851 197.18 3. 185.34( 3) 197.18( 3)
5 Beránková Hedvika VPM0850 193.62 4. 193.62( 4)
6 Blechová Adéla KRL1055 171.36 5. 171.36( 5)
D12
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Kožíšková Kateřina LPM0652 B 208.18 1. 208.18( 1)207.54( 1)
2 Urbánková Eva ONO0650 B 198.34 2. 198.34( 2)194.42( 3)
3 Kohoutková Klára BSO0650 B 198.04 2. 183.22( 5) 198.04( 2)
4 Řeháková Mirka SKV0652 B 193.48 3. 193.48( 3)137.94(11)
5 Mayerová Daniela KSH0852 B 192.23 4. 192.23( 4)166.93( 6)
6 Bodurková Denisa KRL0752 B 188.17 4. 147.85( 8) 188.17( 4)
7 Gelnerová Markéta KRL0952 181.80 5. 181.80( 5)
8 Čadková Marcela KRL0654 166.44 6. 166.44( 6)151.94(10)
9 Kadlecová Tereza VEY0650 165.68 7. 165.68( 7)
10 Fišarová Adéla KRL0651 163.94 7. 163.94( 7)157.81( 9)
11 Gelnerová Anna KRL0653 159.81 8. 159.81( 8)
12 Roučková Karolína KRL0656 111.70 12. 111.70(12)
13 Králová Lucie KRL0658 100.21 13. 100.21(13)
14 Šobíšková Lucie BSO0651 64.22 9. 64.22( 9) 0.00( D)
D14
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Šauli Kateřina VPM0456 B 202.71 1. 202.71( 1)
2 Pecko Sára ONO0452 B 200.86 1. 200.86( 1)196.67( 3)
3 Richtrová Kamila VPM0451 B 200.62 2. 200.62( 2)
4 Ziebová Veronika NEK0450 B 199.85 2. 199.85( 2)167.17(10)
5 Kulová Laura ONO0552 B 199.29 3. 199.29( 3)189.87( 5)
6 Holíková Simona ONO0553 B 196.13 4. 196.13( 4)177.04( 8)
7 Vlachová Adéla KRL0551 193.77 5. 193.77( 5)175.83( 9)
8 Zmarzláková Olga KRL0552 190.64 4. 187.12( 6) 190.64( 4)
9 Beránková Šárka VPM0551 189.21 6. 189.21( 6)
10 Bartošová Marie MLA0451 186.25 7. 186.25( 7)
11 Křížková Marie MAS0450 159.82 7. 155.91( 7) 159.82(11)
12 Nejedlá Klára ONO0450 158.72 12. 158.72(12)
13 Dítková Markéta SKV0451 153.46 8. 148.48( 8) 153.46(13)
14 Ševčíková Anežka ONO0550 143.30 9. 143.30( 9)137.00(14)
D16
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Řeháková Gabriela SKV0351 B 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Vítová Lucie BSO0250 B 84.60 2. 84.60( 2)
3 Křížová Daniela MAS0250 78.79 2. 78.79( 3) 61.84( 2)
4 Petříková Adéla MAS0352 54.42 3. 54.42( 4) 51.64( 3)
5 Lillová Marie BSO0351 25.63 5. 25.63( 5)
D18
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Lučanová Barbora MAS0051 B 100.00 1. 100.00( 1)
2 Biersaková Dagmar KRL0051 B 98.81 2. 98.81( 2)
3 Mudrová Lenka KRL0052 88.06 3. 88.06( 3)
4 Staňková Markéta VPM0153 84.95 4. 84.95( 4)
D21
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Biersaková Dagmar KRL0051 100.00 1. 100.00( 1)
1 Chvalová Věra LPM9452 100.00 1. 100.00( 1)
1 Hanáková Magda KRL9651 100.00 1. 100.00( 1)
4 Doležalová Dorotka VPM9950 88.01 2. 88.01( 2)
5 Pelcová Tereza MAS9853 53.37 3. 53.37( 3)
6 Václavíková Monika VPM8750 41.57 4. 41.57( 4)
D35
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Dítkova Jitka SKV7752 109.24 1. 98.60( 2) 109.24( 1)
2 Fišáková Hana MLA7750 104.44 1. 104.44( 1)
3 Šauli Iva VPM7852 98.52 2. 98.52( 2)
4 Sobotová Jana VPM7250 96.96 3. 96.96( 3)
5 Urbánková Jana ONO7851 92.24 3. 92.24( 3)
6 Pechová Iva LPM6151 91.67 4. 91.67( 4)
7 Fremrová Jaroslava LPM7954 88.36 4. 88.36( 4)
8 Černá Monika MLA7451 87.53 5. 87.53( 5)
9 Křížová Lenka KRL7951 84.92 5. 84.92( 5)
10 Hejduková Jana BSO7250 82.94 6. 82.94( 6) 79.10( 7)
11 Ječmenová Věra ONO8050 81.67 6. 81.67( 6)
12 Placková Veronika MLA8250 77.46 8. 77.46( 8)
13 Ledererová Kamila LPM7352 76.32 9. 76.32( 9)
14 Bínová Kathrin MLA6754 67.67 10. 67.67(10)
15 Krausová Marcela LCV7351 67.46 7. 24.71( 7) 67.46(11)
16 Šitrová Lucie LPM7857 35.90 12. 35.90(12)
D45
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Šplinarová Jana SKV6451 100.00 1. 96.96( 2) 100.00( 1)
2 Kubínová Jana SKV6751 100.00 1. 100.00( 1) 89.60( 2)
3 Šoupová Jana LPM6850 96.07 3. 96.07( 3)
4 Žandová Marie SKV6551 89.81 4. 89.81( 4)
5 Danihelová Janka SKV6552 88.29 5. 88.29( 5) 0.00( D)
D55
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Nováková Svatava SKV5351 100.00 1. 100.00( 1) 92.17( 2)
2 Opavová Stanislava MLA5451 100.00 1. 100.00( 1)
3 Gabrielová Šárka ONO5950 87.27 2. 87.27( 2)
4 Mágrová Ivana LCV5550 82.34 3. 82.34( 3) 80.99( 3)
D65
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Horáková Magdalena NEK4950 100.00 1. 100.00( 1)
H10
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Chalupa Šimon ONO0901 210.52 1. 210.52( 1)
2 Tříska Lukáš LPM0800 200.00 1. 200.00( 1)181.80( 4)
3 Vodrážka Štěpán VPM0802 195.37 2. 195.37( 2)
4 Blecha Adam KRL0803 194.11 3. 194.11( 3)
5 Štěrba Lukáš SKV1001 163.65 5. 163.65( 5)
6 Mikeš Šimon VPM0808 134.30 6. 134.30( 6)
6 Křížek Ivo MAS0801 134.30 6. 134.30( 6)
8 Mála Matyáš MAS0800 131.93 8. 131.93( 8)
9 Bejvančický Jan KRL1003 108.26 9. 108.26( 9)
10 Pjenčák Adam MAS0802 99.42 10. 99.42(10)
H12
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Svoboda Antonín VPM0601 B 203.37 1. 203.37( 1)
2 Donda Jakub ONO0700 B 201.87 1. 201.87( 1)186.33( 5)
3 Stehlík Jakub LPM0700 B 201.46 2. 201.46( 2)200.69( 2)
4 Janoch Mikuláš MLA0700 B 196.67 3. 196.67( 3)195.94( 3)
5 Škrle Michael KRL0702 B 192.66 4. 192.66( 4)
6 Brabec Matěj MAS0701 B 185.04 4. 185.04( 4)
7 Biersak Petr KRL0701 181.58 6. 181.58( 6)
8 Spiřík František BSO0603 176.14 5. 176.14( 5)
9 Havlíček Viktor BSO0602 173.81 6. 173.81( 6)
10 Ječmen Matyáš ONO0600 173.18 7. 173.18( 7)
11 Petruš Ondřej MLA0701 170.51 8. 170.51( 8)
12 Pávek Štěpán NEK0700 163.20 7. 155.34( 7) 163.20( 9)
13 Myslík Vojtěch ONO0602 145.92 10. 145.92(10)
14 Halík Libor MAS0700 113.06 8. 90.74( 8) 113.06(11)
15 Bejvančický Josef KRL0703 110.39 12. 110.39(12)
H14
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Donda Jiří ONO0403 B 208.36 1. 208.36( 1)204.77( 1)
2 Stehlík Šimon LPM0501 B 200.71 2. 198.83( 2) 200.71( 2)
3 Štěrba Marek SKV0401 B 194.52 3. 192.82( 3) 194.52( 3)
4 Černý Jonáš MLA0501 B 187.73 4. 187.73( 4)
5 Pivec Jan MLA0503 178.59 4. 178.59( 5)170.89( 4)
6 Němec David LPM0504 166.63 5. 166.63( 5)
7 Sobota Ondřej VPM0502 158.75 6. 158.75( 6)153.55( 6)
8 Šustr Ondřej KSH0501 145.84 7. 145.84( 7)
9 Šoupa Martin LPM0500 132.11 7. 132.11( 7)102.43( 8)
10 Kropáč Filip KRL0503 100.81 9. 100.81( 9)
H16
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Kohoutek Oldřich BSO0301 B 112.01 1. 112.01( 1)102.69( 2)
2 Lill Petr BSO0203 B 107.04 1. 82.03( 6) 107.04( 1)
3 Čepička Ladislav LPM0303 B 101.33 2. 101.33( 2)
4 Křížek Josef MAS0201 B 90.27 3. 86.66( 3) 90.27( 3)
5 Křížek Filip MAS0301 89.91 4. 79.33( 7) 89.91( 4)
6 Havlíček Albert BSO0304 86.23 4. 86.23( 4)
7 Hejduk Zdeněk BSO0201 85.48 5. 85.48( 5) 80.83( 5)
8 Šustr Antonín KSH0201 77.34 6. 77.34( 6)
9 Weissar Samuel LPM0300 72.48 7. 72.48( 7)
10 Vendelberger Tomáš MAS0302 62.31 8. 62.31( 8)
H18
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Solomko Adam BSO0002 B 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Hejduk Jan BSO0001 88.79 2. 88.79( 2) 87.09( 2)
H21
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Stehlík Petr LPM7903 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Badura Václav SKV8101 99.32 2. 99.32( 2)
3 Pova Ondřej KRL9304 97.14 2. 97.14( 2) 0.00( D)
4 Knepr Lukáš BSO9401 93.27 3. 88.75( 4) 93.27( 3)
5 Rambousek Karel BSO7907 89.32 3. 89.32( 3)
6 Hegner Lukáš LPM8104 81.41 5. 81.41( 5)
7 Frank Jiří MAS9600 60.64 4. 60.64( 4)
8 Zieba Jakub NEK9800 44.53 5. 44.53( 5)
H35
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Ševčík Petr ONO7200 102.62 1. 96.96( 3) 102.62( 1)
2 Kovář Vladimír VPM7200 102.55 1. 102.55( 1)
3 Kovář Jindřich MAS6800 100.48 2. 100.48( 2) 99.77( 2)
4 Vlašímský Robert SKV7201 97.61 3. 96.03( 4) 97.61( 3)
5 Řehák Miroslav KAD7101 93.45 4. 93.45( 4)
6 Kříž Dušan KRL7800 93.13 5. 93.13( 5) 79.57( 9)
7 Dítko Jan SKV7301 89.09 6. 89.09( 6) 0.00( D)
8 Pilař Karel MAS5501 87.12 5. 86.40( 7) 87.12( 5)
9 Šitra Vladimír LPM7904 85.78 8. 85.78( 8) 80.42( 8)
10 Dvořák Pavel LPM7805 84.50 6. 84.50( 6)
11 Pávek Jiří NEK7700 82.58 7. 68.69(10) 82.58( 7)
12 Placek Petr MLA8000 78.03 10. 78.03(10)
13 Bohuslav Václav LPM7206 75.79 11. 75.79(11)
14 Fišar Miroslav KRL7201 74.80 9. 74.80( 9) 29.38(19)
15 Křížek Filip MAS7800 67.93 12. 67.93(12)
16 Ryjáček Jan LPM8004 66.15 13. 66.15(13)
17 Turek Jan SKV7302 65.07 14. 65.07(14)
18 Pivec Lukáš MLA7600 64.45 11. 64.45(11) 64.30(15)
19 Ječmen Vladimír ONO7900 52.89 16. 52.89(16)
20 Petruš Marek MLA7500 48.11 17. 48.11(17)
21 Pjenčák Roman MAS7501 46.95 12. 46.95(12) 0.00( D)
22 Fiala Michal KSH7601 33.92 18. 33.92(18)
H45
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Weissar Petr LPM7020 108.26 1. 100.23( 2) 108.26( 1)
2 Černý Libor MLA6901 108.25 1. 108.25( 1)
3 Bartoš Luděk MLA6701 96.92 2. 96.92( 2)
4 Bína Pavel MLA6708 94.82 3. 94.82( 3)
5 Mayer Tomáš KSH6900 93.80 4. 74.99( 5) 93.80( 4)
6 Kohoutek Oldřich BSO7100 93.17 4. 85.26( 4) 93.17( 5)
7 Hájek Jiří ONO6400 91.52 3. 91.52( 3)
8 Urbánek Lumír ONO6701 89.35 6. 89.35( 6)
9 Štěrba Jiří SKV6401 87.25 7. 71.08( 7) 87.25( 7)
10 Šustr Pavel KSH7001 83.43 8. 83.43( 8)
11 Šoupa Karel LPM6900 82.22 6. 72.25( 6) 82.22( 9)
12 Solomko Vladimír BSO7003 70.63 8. 31.76( 8) 70.63(10)
13 Nádeníček Josef NEK7000 50.51 11. 50.51(11)
H55
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Bartovský Pavel VPM6101 100.00 1. 100.00( 1)
1 Milota Josef MLA5801 100.00 1. 100.00( 1)
3 Janošík Lubomír KSH5901 96.93 2. 96.93( 2)
4 Blažek Jiří VPM5009 61.81 2. 61.81( 2)
5 Pech Jiří LPM5402 59.50 3. 59.50( 3) 8.64( 3)
H65
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
1 Jirásek Jaroslav DCH4701 100.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Frey Jaromír ONO4100 92.86 2. 92.86( 2)
3 Fišák Jan MLA4401 89.82 2. 87.87( 3) 89.82( 2)
4 Chotětický Václav MAS5200 75.62 3. 75.62( 3)
5 Mágr Zdeněk LCV5000 66.56 4. 66.56( 4) 55.56( 4)