Výsledky závodu: Sprintový žebříček ZČO 2018 - stav po 4 závodech

Datum:
01.04.2018
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček VPM Ano Ano
2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 MLA Ano Ano
2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček VPM Ano Ano
2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 NEK Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Gelnerová Markéta KRL0952 422.54 1. 200.00( 1) 0.00( D) 222.54( 1)
2 Sobotová Kateřina VPM0851 399.39 2. 185.34( 3) 197.18( 3)190.70( 5) 202.21( 2)
3 Beránková Hedvika VPM0850 393.62 1. 193.62( 4)200.00( 1)160.51( 5)
4 Šitrová Štěpánka LPM0850 390.17 2. 191.36( 2)198.81( 2) 175.24( 3)
5 Stehlíková Tereza LPM0951 370.22 2. 0.00( D) 199.28( 2)170.94( 4)
6 Hanáková Aneta KRL0951 356.12 1. 200.00( 1) 0.00( D) 156.12( 6)
7 Blechová Adéla KRL1055 296.98 5. 171.36( 5) 125.62( 7)
8 Dvořáková Kateřina LPM0750 195.07 3. 195.07( 3)
9 Vlašímská Karolína SKV0851 193.48 4. 193.48( 4)
10 Čadková Michaela KRL0954 98.22 8. 98.22( 8)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Kožíšková Kateřina LPM0652 B 415.72 1. 208.18( 1)207.54( 1)206.72( 1) 201.76( 2)
2 Řeháková Mirka SKV0652 B 402.64 1. 193.48( 3) 137.94(11) 199.66( 2)202.98( 1)
3 Urbánková Eva ONO0650 B 392.76 2. 198.34( 2)194.42( 3) 177.95( 8)
4 Kohoutková Klára BSO0650 B 389.45 2. 183.22( 5) 198.04( 2)159.35(10) 191.41( 5)
5 Bodurková Denisa KRL0752 B 388.04 3. 147.85( 8) 188.17( 4) 193.62( 3)194.42( 4)
6 Gelnerová Anna KRL0653 B 387.50 3. 159.81( 8) 192.24( 4)195.26( 3)
7 Vlašímská Bára SKV0651 B 378.44 5. 189.95( 5)188.49( 6)
8 Mayerová Daniela KSH0852 B 374.03 4. 192.23( 4)166.93( 6) 181.80( 7)172.87( 9)
9 Čadková Marcela KRL0654 350.41 6. 166.44( 6)151.94(10) 183.97( 7)
10 Fišarová Adéla KRL0651 348.24 7. 163.94( 7) 157.81( 9) 175.84( 8)172.40(10)
11 Holíková Petra ONO0653 329.07 9. 171.17( 9)157.90(11)
12 Bauerová Aneta SKV0752 321.63 6. 181.98( 6)139.65(13)
13 Králová Lucie KRL0658 251.58 11. 100.21(13)151.37(11)
14 Gelnerová Markéta KRL0952 181.80 5. 181.80( 5)
15 Kadlecová Tereza VEY0650 165.68 7. 165.68( 7)
16 Dvořáková Kateřina LPM0750 141.91 12. 141.91(12)
17 Nejedlá Barbora ONO0750 131.52 13. 46.64(13) 84.88(14)
18 Skalová Zuzana MLA0650 129.11 12. 129.11(12)
19 Roučková Karolína KRL0656 111.70 12. 111.70(12)
20 Šobíšková Lucie BSO0651 64.22 9. 64.22( 9) 0.00( D)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Richtrová Kamila VPM0451 B 410.10 1. 200.62( 2) 209.48( 1)
2 Kulová Laura ONO0552 B 398.61 2. 199.29( 3)189.87( 5) 199.32( 2)184.81( 6)
3 Pecko Sára ONO0452 B 397.53 1. 200.86( 1)196.67( 3)134.16( 7) 178.70( 9)
4 Holíková Simona ONO0553 B 394.58 4. 196.13( 4)177.04( 8) 198.45( 4)184.30( 7)
5 Bartošová Marie MLA0451 B 390.90 3. 186.25( 7) 198.85( 3)192.05( 3)
6 Beránková Šárka VPM0551 B 380.34 4. 189.21( 6) 191.13( 4)
7 Nejedlá Klára ONO0450 B 379.73 5. 158.72(12) 193.19( 5)186.54( 5)
8 Šauli Kateřina VPM0456 379.06 1. 202.71( 1) 176.35(10)
9 Zmarzláková Olga KRL0552 377.76 4. 187.12( 6)190.64( 4) 181.96( 8)
10 Vlachová Adéla KRL0551 375.88 5. 193.77( 5)175.83( 9) 182.11( 6)173.39(12)
11 Ziebová Veronika NEK0450 374.26 2. 199.85( 2)167.17(10) 0.00( D) 174.41(11)
12 Křížková Marie MAS0450 315.73 7. 155.91( 7)159.82(11) 48.89( 9) 140.98(14)
13 Dítková Markéta SKV0451 301.94 8. 148.48( 8)153.46(13)
14 Ševčíková Anežka ONO0550 280.30 8. 143.30( 9)137.00(14) 53.52( 8) 135.07(15)
15 Postránská Adéla MLA0551 201.83 1. 201.83( 1)
16 Staňková Radka VPM0452 198.47 2. 198.47( 2)
17 Mikešová Julie VPM0455 160.55 13. 160.55(13)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Řeháková Gabriela SKV0351 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Křížová Daniela MAS0250 B 149.23 2. 78.79( 3) 61.84( 2) 70.44( 2)
3 Petříková Adéla MAS0352 124.63 3. 54.42( 4) 51.64( 3) 70.21( 3)
4 Vítová Lucie BSO0250 84.60 2. 84.60( 2)
5 Lillová Marie BSO0351 25.63 5. 25.63( 5)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Lučanová Barbora MAS0051 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Biersaková Dagmar KRL0051 B 198.81 1. 98.81( 2) 100.00( 1)
3 Mudrová Lenka KRL0052 178.70 2. 88.06( 3) 90.64( 2)
4 Staňková Markéta VPM0153 173.97 3. 84.95( 4) 89.02( 3)
D21
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Hanáková Magda KRL9651 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Biersaková Dagmar KRL0051 100.00 1. 100.00( 1)
2 Šiková Barbora LPM9650 100.00 1. 100.00( 1)
2 Chvalová Věra LPM9452 100.00 1. 100.00( 1)
5 Doležalová Dorotka VPM9950 88.01 2. 88.01( 2)
6 Urbánková Kateřina ONO9250 65.92 2. 65.92( 2)
7 Kubínová Romana SKV9452 61.18 3. 61.18( 3)
8 Pelcová Tereza MAS9853 53.37 3. 53.37( 3)
9 Václavíková Monika VPM8750 41.57 4. 41.57( 4)
D35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Dítkova Jitka SKV7752 207.84 1. 98.60( 2)109.24( 1) 92.12( 3)
2 Sobotová Jana VPM7250 197.57 2. 96.96( 3) 100.61( 2)
3 Pechová Iva LPM6151 187.52 4. 91.67( 4) 95.85( 5)
4 Hejduková Jana BSO7250 181.67 3. 82.94( 6) 79.10( 7) 98.73( 3) 82.57( 4)
5 Ledererová Kamila LPM7352 176.98 1. 76.32( 9)100.66( 1)
6 Placková Veronika MLA8250 176.00 2. 77.46( 8) 98.54( 2)
7 Urbánková Jana ONO7851 175.92 3. 92.24( 3) 83.68( 6)
8 Krausová Marcela LCV7351 148.10 7. 24.71( 7) 67.46(11) 80.64( 7)
9 Ševčíková Petra ONO7450 109.34 1. 109.34( 1)
10 Fišáková Hana MLA7750 104.44 1. 104.44( 1)
11 Šauli Iva VPM7852 98.52 2. 98.52( 2)
12 Richtrová Lucie VPM7451 96.52 4. 96.52( 4)
13 Fremrová Jaroslava LPM7954 88.36 4. 88.36( 4)
14 Černá Monika MLA7451 87.53 5. 87.53( 5)
15 Křížová Lenka KRL7951 84.92 5. 84.92( 5)
16 Ječmenová Věra ONO8050 81.67 6. 81.67( 6)
17 Bartošová Jana MLA7051 74.11 5. 0.00( D) 74.11( 5)
18 Vlašímská Tereza SKV7551 72.31 6. 72.31( 6)
19 Bínová Kathrin MLA6754 67.67 10. 67.67(10)
20 Halíková Renata MAS7850 35.99 7. 35.99( 7)
21 Šitrová Lucie LPM7857 35.90 12. 35.90(12)
22 Pivcová Žaneta MLA8050 30.98 8. 30.98( 8)
D45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Kubínová Jana SKV6751 200.00 1. 100.00( 1) 89.60( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Šplinarová Jana SKV6451 196.96 1. 96.96( 2)100.00( 1)
3 Šoupová Jana LPM6850 96.07 3. 96.07( 3)
4 Žandová Marie SKV6551 89.81 4. 89.81( 4)
5 Kamarytová Martina MLA6651 88.34 2. 88.34( 2)
6 Danihelová Janka SKV6552 88.29 5. 88.29( 5) 0.00( D)
7 Tenglerová Helena MLA6551 81.69 3. 81.69( 3)
8 Jelínková Radka MLA6951 48.01 4. 48.01( 4)
9 Jandová Hana LCV7150 33.98 2. 33.98( 2)
D55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Mágrová Ivana LCV5550 200.00 1. 82.34( 3) 80.99( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Nováková Svatava SKV5351 192.17 1. 100.00( 1) 92.17( 2) 86.87( 3)
3 Gabrielová Šárka ONO5950 180.25 2. 87.27( 2) 92.98( 2)
4 Opavová Stanislava MLA5451 100.00 1. 100.00( 1)
D65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Horáková Magdalena NEK4950 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Brabcová Jindra LCV4750 43.48 2. 43.48( 2)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Chalupa Šimon ONO0901 410.85 1. 210.52( 1)200.33( 2)
2 Blecha Adam KRL0803 390.93 3. 194.11( 3) 196.82( 3)
3 Tříska Lukáš LPM0800 381.80 1. 200.00( 1)181.80( 4)171.41( 8)
4 Vodrážka Štěpán VPM0802 379.33 2. 195.37( 2) 74.33(12) 183.96( 5)
5 Mála Matyáš MAS0800 377.79 4. 131.93( 8) 181.45( 5)196.34( 4)
6 Křížek Ivo MAS0801 345.36 1. 134.30( 6)211.06( 1)
7 Placek Tomas MLA0902 326.45 6. 152.83(11)173.62( 6)
8 Prinz Mikuláš MLA0901 306.47 4. 183.34( 4)123.13( 7)
9 Pjenčák Adam MAS0802 264.57 9. 99.42(10)165.15( 9) 70.93(10)
10 Mikeš Šimon VPM0808 252.38 6. 134.30( 6) 118.08( 8)
11 Parula Egon LPM1000 202.44 1. 202.44( 1)
12 Anděl Robin VPM0901 200.73 2. 200.73( 2)
13 Bejvančický Jan KRL1003 193.60 9. 108.26( 9) 85.34( 9)
14 Turek Jakub SKV0801 188.61 3. 188.61( 3)
15 Postránský Adam MLA0900 180.66 6. 180.66( 6)
16 Kváč Miroslav MLA0800 176.88 7. 176.88( 7)
17 Štěrba Lukáš SKV1001 163.65 5. 163.65( 5)
18 Herman Ondřej MLA0801 156.21 10. 156.21(10)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Svoboda Antonín VPM0601 B 414.20 1. 203.37( 1) 210.83( 1)
2 Donda Jakub ONO0700 B 405.68 1. 201.87( 1)186.33( 5) 203.81( 1)196.70( 2)
3 Stehlík Jakub LPM0700 B 402.15 2. 201.46( 2)200.69( 2)191.18( 5) 165.18( 9)
4 Janoch Mikuláš MLA0700 B 396.96 2. 196.67( 3)195.94( 3) 200.29( 2)192.47( 3)
5 Škrle Michael KRL0702 B 384.44 4. 192.66( 4)191.78( 4)174.79( 7)
6 Petruš Ondřej MLA0701 B 373.20 3. 170.51( 8) 195.91( 3)177.29( 6)
7 Biersak Petr KRL0701 B 370.50 4. 181.58( 6) 187.06( 6)183.44( 4)
8 Brabec Matěj MAS0701 357.05 4. 185.04( 4) 172.01( 8)
9 Spiřík František BSO0603 354.30 5. 176.14( 5) 178.16( 5)
10 Ječmen Matyáš ONO0600 335.76 7. 173.18( 7)162.58( 7)155.57(10)
11 Pávek Štěpán NEK0700 319.34 7. 155.34( 7) 163.20( 9)156.14( 8)115.41(14)
12 Myslík Vojtěch ONO0602 300.63 10. 145.92(10) 154.71(11)
13 Bejvančický Josef KRL0703 234.16 12. 110.39(12) 123.77(13)
14 Halík Libor MAS0700 209.63 8. 90.74( 8) 113.06(11) 96.57(15)
15 Havlíček Viktor BSO0602 173.81 6. 173.81( 6)
16 Veseleňák Karel BSO0601 151.06 12. 151.06(12)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Donda Jiří ONO0403 B 413.13 1. 208.36( 1)204.77( 1)204.00( 1) 204.32( 1)
2 Stehlík Šimon LPM0501 B 400.87 2. 198.83( 2) 200.71( 2)200.16( 2)194.77( 3)
3 Štěrba Marek SKV0401 B 395.43 2. 192.82( 3) 194.52( 3) 200.91( 2)
4 Kurz Ondřej VPM0503 B 375.68 3. 195.84( 3)179.84( 5)
5 Pivec Jan MLA0503 B 352.94 4. 178.59( 5)170.89( 4) 174.35( 6)168.14( 6)
6 Sobota Ondřej VPM0502 B 315.28 6. 158.75( 6)153.55( 6) 150.42( 7) 156.53( 8)
7 Janoch Samuel MLA0502 B 307.71 5. 175.85( 5)131.86( 9)
8 Němec David LPM0504 282.49 5. 166.63( 5) 115.86(11)
9 Šustr Ondřej KSH0501 261.02 7. 145.84( 7)113.36( 9) 115.18(12)
10 Šoupa Martin LPM0500 234.54 7. 132.11( 7)102.43( 8)
11 Bauer Matyáš SKV0402 190.12 4. 190.12( 4)
12 Černý Jonáš MLA0501 187.73 4. 187.73( 4)
13 Hasman Jakub VPM0501 184.72 4. 184.72( 4)
14 Houška Jindřich LPM0405 166.87 7. 166.87( 7)
15 Košina Tobiáš SKV0502 139.35 8. 139.35( 8)
16 Pelikán Aleš NEK0501 128.25 10. 128.25(10)
17 Kropáč Filip KRL0503 100.81 9. 100.81( 9)
18 Čáslavský David NEK0401 87.68 13. 87.68(13)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Kohoutek Oldřich BSO0301 B 218.03 1. 112.01( 1)102.69( 2) 106.02( 1)103.44( 1)
2 Lill Petr BSO0203 B 208.84 1. 82.03( 6) 107.04( 1) 97.91( 2) 101.80( 2)
3 Čepička Ladislav LPM0303 B 197.40 2. 101.33( 2) 96.07( 3)
4 Kováč František MLA0201 B 181.90 4. 0.00( D) 87.65( 4) 94.25( 4)
5 Hejduk Zdeněk BSO0201 B 178.30 5. 85.48( 5) 80.83( 5) 70.97(10) 92.82( 5)
6 Křížek Josef MAS0201 B 176.93 3. 86.66( 3) 90.27( 3) 70.36(11)
7 Křížek Filip MAS0301 170.29 4. 79.33( 7) 89.91( 4) 80.38( 7) 54.13( 7)
8 Vendelberger Tomáš MAS0302 167.57 3. 62.31( 8) 72.81( 9) 94.76( 3)
9 Milota Břetislav MLA0300 167.35 5. 83.21( 5) 84.14( 6)
10 Šustr Antonín KSH0201 158.41 6. 77.34( 6) 81.07( 6)
11 Havlíček Albert BSO0304 86.23 4. 86.23( 4)
12 Rákos Adam MLA0202 76.25 8. 76.25( 8)
13 Weissar Samuel LPM0300 72.48 7. 72.48( 7)
14 Břečka Vojtěch LPM0302 49.54 8. 49.54( 8)
15 Polívka Vratislav VPM0203 45.94 12. 45.94(12)
16 Novák Ondřej MLA0303 41.20 13. 41.20(13)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Solomko Adam BSO0002 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Hejduk Jan BSO0001 B 175.88 2. 88.79( 2) 87.09( 2)
3 Bartoš Václav MLA0101 100.00 1. 100.00( 1)
H21
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Stehlík Petr LPM7903 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 90.71( 2) 90.89( 2)
2 Knepr Lukáš BSO9401 182.02 3. 88.75( 4) 93.27( 3)
3 Vištejn Jiří LPM9304 100.00 1. 100.00( 1)
3 Kunc Petr MLA8801 100.00 1. 100.00( 1)
5 Badura Václav SKV8101 99.32 2. 99.32( 2)
6 Pova Ondřej KRL9304 97.14 2. 97.14( 2) 0.00( D)
7 Rambousek Karel BSO7907 89.32 3. 89.32( 3)
8 Macura Jan MLA9306 87.35 3. 87.35( 3)
9 Vodrážka Ondřej VPM7702 84.83 3. 84.83( 3)
10 Ritter Aleš ONO7401 83.38 4. 83.38( 4)
11 Hegner Lukáš LPM8104 81.41 5. 81.41( 5)
12 Popule Tomáš LPM8803 66.56 4. 66.56( 4)
13 Frank Jiří MAS9600 60.64 4. 60.64( 4)
14 Zieba Jakub NEK9800 44.53 5. 44.53( 5)
15 Macura Vít MLA9800 34.51 5. 34.51( 5)
H35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Ševčík Petr ONO7200 204.02 1. 96.96( 3) 102.62( 1)101.40( 1)
2 Vlašímský Robert SKV7201 202.49 2. 96.03( 4) 97.61( 3) 100.23( 2)102.26( 2)
3 Kovář Jindřich MAS6800 200.25 2. 100.48( 2) 99.77( 2) 95.80( 4) 91.29( 4)
4 Řehák Miroslav KAD7101 185.08 3. 93.45( 4) 69.13(11) 91.63( 3)
5 Nejedlý Ladislav ONO7501 181.41 5. 90.98( 5) 90.43( 5)
6 Pilař Karel MAS5501 173.52 5. 86.40( 7) 87.12( 5) 73.72(10) 65.76(13)
7 Kříž Dušan KRL7800 172.70 5. 93.13( 5) 79.57( 9) 78.95( 8)
8 Šitra Vladimír LPM7904 171.33 7. 85.78( 8) 80.42( 8) 85.55( 7)
9 Dítko Jan SKV7301 170.12 6. 89.09( 6) 0.00( D) 81.03( 7) 78.01( 9)
10 Placek Petr MLA8000 165.89 6. 78.03(10) 52.33(13) 87.86( 6)
11 Turek Jan SKV7302 163.44 3. 65.07(14) 98.37( 3)
12 Křížek Filip MAS7800 159.84 6. 67.93(12) 89.19( 6) 70.65(10)
13 Dvořák Pavel LPM7805 159.23 6. 84.50( 6) 74.73( 8) 69.19(11)
14 Pávek Jiří NEK7700 151.27 7. 68.69(10) 82.58( 7) 0.00( D)
15 Pivec Lukáš MLA7600 128.75 11. 64.45(11) 64.30(15) 63.62(14)
16 Ječmen Vladimír ONO7900 120.37 12. 52.89(16) 67.48(12)
17 Ritter Aleš ONO7401 106.11 1. 106.11( 1)
18 Fišar Miroslav KRL7201 104.18 9. 74.80( 9) 29.38(19)
19 Kovář Vladimír VPM7200 102.55 1. 102.55( 1)
20 Bohuslav Václav LPM7206 75.79 11. 75.79(11)
21 Beránek Jan VPM7202 73.95 9. 73.95( 9)
22 Pjenčák Roman MAS7501 70.74 12. 46.95(12) 0.00( D) 23.79(15)
23 Ryjáček Jan LPM8004 66.15 13. 66.15(13)
24 Kožíšek Petr LPM7603 56.92 12. 56.92(12)
25 Petruš Marek MLA7500 48.11 17. 48.11(17)
26 Fiala Michal KSH7601 33.92 18. 33.92(18)
H45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Weissar Petr LPM7020 215.50 1. 100.23( 2) 108.26( 1)107.24( 1) 97.11( 2)
2 Černý Libor MLA6901 208.25 1. 108.25( 1) 100.00( 1)
3 Mayer Tomáš KSH6900 182.46 3. 74.99( 5) 93.80( 4) 88.66( 3) 70.05( 4)
4 Kohoutek Oldřich BSO7100 178.43 4. 85.26( 4) 93.17( 5)
5 Hájek Jiří ONO6400 174.11 3. 91.52( 3) 82.59( 3)
6 Štěrba Jiří SKV6401 158.33 5. 71.08( 7) 87.25( 7) 66.86( 5)
7 Šoupa Karel LPM6900 154.47 6. 72.25( 6) 82.22( 9)
8 Richtr Aleš VPM6601 104.10 2. 104.10( 2)
9 Solomko Vladimír BSO7003 102.39 8. 31.76( 8) 70.63(10)
10 Bartoš Luděk MLA6701 96.92 2. 96.92( 2)
11 Bína Pavel MLA6708 94.82 3. 94.82( 3)
12 Urbánek Lumír ONO6701 89.35 6. 89.35( 6)
13 Šustr Pavel KSH7001 83.43 8. 83.43( 8)
14 Polívka Vratislav VPM7003 82.46 4. 82.46( 4)
15 Kamaryt Miloš MLA6404 69.15 5. 69.15( 5)
16 Mareš Alexander NEK7300 56.16 6. 56.16( 6)
17 Nádeníček Josef NEK7000 50.51 11. 50.51(11)
18 Kozelka Jan LCV7000 34.59 7. 34.59( 7)
H55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Milota Josef MLA5801 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pech Jiří LPM5402 159.50 1. 59.50( 3) 8.64( 3) 100.00( 1)
3 Bartovský Pavel VPM6101 100.00 1. 100.00( 1)
4 Janošík Lubomír KSH5901 96.93 2. 96.93( 2)
5 Blažek Jiří VPM5009 61.81 2. 61.81( 2)
H65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
VPM 2
MLA 3
VPM 4
1 Jirásek Jaroslav DCH4701 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 91.43( 2) 100.00( 1)
2 Fišák Jan MLA4401 177.69 2. 87.87( 3) 89.82( 2) 75.58( 2)
3 Chotětický Václav MAS5200 175.62 1. 75.62( 3)100.00( 1)
4 Mágr Zdeněk LCV5000 141.72 3. 66.56( 4) 55.56( 4) 75.16( 4) 43.38( 3)
5 Frey Jaromír ONO4100 92.86 2. 92.86( 2)
6 Fiala Miloš KSH4801 87.00 3. 87.00( 3)