Výsledky závodu: Hanácký žebříček jaro - stav po 6 závodech

Datum:
01.04.2018
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu SSU Ano Ano
2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati KON Ano Ano
2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OOL Ano Ano
2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OOL Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček SSU Ano Ano
2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček PLU Ne Ne
2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati ZLH Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
SSU 2
KON 3
OOL 4
OOL 5
SSU 6
1 Pachmannová Iva AOP0852 822.50 1. 200.00( 1)202.32( 2)219.29( 1)200.89( 2)195.88( 3) 48.49(11)
2 Klapková Alžběta PTE0852 791.41 1. 172.78( 6) 209.20( 1)202.59( 1)206.84( 1)
3 Reichlová Pavla KSU0888 778.70 1. 177.74( 2) 207.38( 1)189.00( 3)177.87( 6)158.48( 6) 204.45( 2)
4 Vrbová Marie PTE0850 742.57 2. 186.71( 4)175.17( 6) 74.47(10) 201.53( 2)179.16( 8)
5 Vavrdová Karolína PTE0880 738.00 3. 190.30( 3)170.94( 7) 189.91( 3)174.24( 5)183.55( 7)
6 Otrubová Karolína PLU0888 696.95 2. 161.94( 3)108.44( 8) 191.72( 2)158.59( 7)148.15( 7) 184.70( 5)
7 Borunská Alžběta AOP0950 660.79 4. 138.01(12)180.76( 5)180.42( 4)161.60(10)
8 Tomanková Alice KSU0959 640.62 4. 148.06( 4) 149.36(11)155.07( 8) 94.55( 9) 188.13( 4)
9 Reichlová Lucie KSU0850 587.74 3. 164.77( 7)157.51(10) 65.18(11) 76.75(10)188.71( 3)
10 Hýblová Eliška JPV0952 540.57 4. 180.59( 5)176.05( 4) 183.93( 6)
11 Burdová Hana STE0852 510.91 4. 160.87( 9)185.48( 4) 164.56( 9)
12 Kočandrlová Natálie KSU0979 381.34 5. 99.87( 5) 95.36( 9) 47.16(12)138.95( 8)
13 Paloncý Adéla KSU0950 319.73 8. 170.86( 8)148.87( 9) 0.00(12)
14 Štefková Michaela PLU0851 175.89 5. 175.89( 5)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
SSU 2
KON 3
OOL 4
OOL 5
SSU 6
1 Jílková Lenka KON0666 B 806.00 1. 205.33( 1) 201.29( 1)195.64( 3)168.78( 8) 203.74( 2)
2 Šaňáková Marie UOL0651 B 794.79 1. 193.45( 4)175.32(10) 197.83( 3)197.76( 2)205.75( 1)
3 Jílková Pavla KON0799 B 782.36 1. 178.60( 6) 190.59( 5)190.38( 5) 206.61( 1)193.33( 3)191.83( 3)
4 Paulíčková Tereza UOL0750 B 781.57 2. 198.23( 2)192.14( 4)200.87( 2)189.64( 5) 190.33( 4)
5 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B 776.33 2. 191.29( 5)192.72( 3) 191.40( 4)200.92( 2)144.57( 9)
6 Zatloukalová Julie STE0650 B 758.14 1. 0.00( D) 204.90( 1)177.48( 9)185.68( 6)190.08( 5)166.29( 7)
7 Gallo Natálie AOP0652 B 756.35 2. 202.38( 2) 178.40( 8)191.36( 4)184.21( 5)
8 Burdová Helena STE0653 B 731.35 3. 196.44( 3)190.01( 6)175.91(10)168.99(10)
9 Kovalčíková Alena AOP0751 B 713.81 6. 147.69(10) 182.09( 9)189.34( 6)169.27( 9)100.95(15) 173.11( 6)
10 Cetlová Karolína AOP0752 B 681.53 7. 150.90( 8)182.28( 8)187.66( 7)160.69(11)125.50(13)
11 Bartášková Karolína ASU0799 627.45 8. 167.59(12)140.03(12) 160.70( 9)159.13( 8)
12 Fendrychová Klára STE0750 616.31 8. 147.76( 9)163.34(14)184.93( 8) 120.28(14)
13 Kopecká Nela UOL0650 595.55 7. 156.79( 7)156.19(15)123.15(16)111.74(15) 159.42(10) 0.00(16)
14 Matoušková Johana STE0751 590.67 7. 135.94(15)185.49( 7)131.61(12)137.63(10)
15 Rozsívalová Adéla KON0760 512.31 11. 164.69(13)112.87(18) 99.29(16)135.46(11)
16 Přikrylová Jana JPV0652 512.10 11. 24.42(12) 170.88(11)137.10(14) 61.22(21) 71.57(16)132.55(11)
17 Stryková Karolína KSU0656 494.58 7. 96.47(11)185.37( 7)114.86(17) 97.88(14)
18 Přikrylová Ivana JPV0653 479.87 12. 0.00(14) 148.07(16)111.82(19) 94.13(18) 48.41(19) 125.85(12)
19 Dráčová Barbora UOL0652 459.47 6. 137.52(13)144.10(12)177.85( 6)
20 Holasová Barbora AOP0651 401.32 1. 196.89( 4) 204.43( 1)
21 Janků Karolína UOL0751 317.03 7. 142.53(13)174.50( 7)
22 Slehová Martina UOL0653 306.40 13. 97.13(20) 97.17(17) 112.10(13)
23 Kotrle Sylvia STE0652 290.20 11. 24.27(13)106.70(17)159.23(11)
24 Pattermanová Magdalena KSU0660 165.99 14. 115.61(14) 50.38(18)
25 Dosedělová Tereza PTE0755 144.73 15. 93.30(19) 0.00(20) 51.43(15)
26 Jungmannová Sofie PTE0757 131.48 17. 64.54(20) 66.94(17)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
SSU 2
KON 3
OOL 4
OOL 5
SSU 6
1 Lukašáková Sára STE0450 B 806.86 1. 208.95( 1)203.73( 1)192.50( 5) 201.68( 1)
2 Slehová Eliška UOL0453 B 792.22 1. 188.12( 6)188.47( 7)177.49(10) 203.98( 1)211.65( 1)166.54(10)
3 Cetlová Magdaléna AOP0552 B 770.97 1. 196.17( 2)176.27(16)200.76( 1) 197.77( 4)
4 Vorlová Eva ASU0499 B 757.28 2. 152.03(10) 184.07(12)180.16( 8)199.72( 2)193.33( 3)124.77(13)
5 Kovalčíková Anna AOP0453 B 750.13 2. 194.82( 4)187.46( 9)168.07(13) 199.78( 2)
6 Otrubová Anna PLU0577 B 739.76 3. 176.30( 9)185.93(10)178.99( 9) 198.54( 3)
7 Pachmannová Katka AOP0551 B 735.29 3. 194.88( 3)182.54(13)162.35(16) 195.52( 6)
8 Heclová Marie KSU0454 B 723.76 2. 116.33(11) 172.37(17)165.79(14) 178.18( 5)195.02( 2)178.19( 8)
9 Binarová Adéla UOL0452 B 589.25 2. 191.36( 5)200.24( 2) 197.65( 5)
10 Smékalová Viktorie UOL0450 586.15 2. 188.51( 5)198.64( 2)199.00( 3)
11 Klechová Karolína AOP0452 563.02 4. 194.24( 4)185.68( 7) 183.10( 7)
12 Janečková Adéla PLU0452 558.45 3. 166.27(18)195.88( 4)196.30( 3)
13 Navrátilová Marie ASU0599 539.17 6. 189.83( 6)174.70(11) 174.64( 9)
14 Lubrichová Veronika STE0451 532.21 7. 177.82( 7)184.24(11)170.15(12)
15 Konečná Julie KSU0550 524.42 4. 164.49(15)179.39( 4)180.54( 4)
16 Mikošková Marie STE0552 504.36 12. 101.07(12)151.53(19)117.05(18) 134.71(12)
17 Smékalová Karolína UOL0451 387.86 3. 197.63( 3)190.23( 6)
18 Pospíšilová Stella STE0551 364.94 8. 176.63( 8)188.31( 8)
19 Šánová Julie KSU0494 335.43 11. 177.12(15) 158.31(11)
20 Neumannová Kristýna STE0550 332.66 14. 178.31(14)154.35(17)
21 Haluzová Štěpánka SBR0450 282.80 5. 99.40( 7) 92.65( 5) 90.75(14)
22 Plachá Aneta JPV0555 274.08 6. 67.74(13) 0.00(19)127.41( 6) 78.93( 6)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
SSU 2
KON 3
OOL 4
OOL 5
SSU 6
1 Pachmannová Bára AOP0351 B 397.84 1. 92.78( 3)104.06( 1)100.00( 1) 101.00( 2)
2 Bídová Markéta UOL0352 B 339.24 1. 43.67(10) 75.75( 2)100.00( 1)100.00( 1) 63.49( 6)
3 Greschnerová Tereza ASU0299 B 284.14 1. 102.25( 2) 71.04( 3) 110.85( 1)
4 Raclavská Zuzana UOL0251 B 281.79 2. 99.95( 2) 93.69( 3) 88.15( 3)
5 Šneiderová Daniela ASU0398 B 272.05 1. 107.28( 1) 78.87( 7) 85.90( 5)
6 Kličková Anna KON0272 259.21 2. 86.28( 5) 89.83( 2) 77.03( 2) 6.07( 7)
7 Raclavská Lenka UOL0252 183.16 4. 92.00( 4) 91.16( 5)
8 Smolková Sabina STE0250 179.55 4. 92.73( 4) 86.82( 4)
9 Krčková Helena AOP0251 156.42 6. 84.06( 6) 72.36( 8)
10 Němečková Kateřina PLU0350 154.72 6. 74.41( 7) 80.31( 6)
11 Procházková Sára UOL0353 138.36 3. 48.85( 9) 14.35( 4) 35.80( 3) 39.36( 3)
12 Pospíšilová Helena STE0253 92.70 4. 68.44( 8) 24.26( 4)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
SSU 2
KON 3
OOL 4
OOL 5
SSU 6
1 Pšenčíková Adéla KSU0050 B 291.68 1. 95.42( 2) 96.26( 3) 100.00( 1)
2 Novotná Tereza ZLH0051 B 289.02 1. 89.22( 4)100.00( 1) 99.80( 2)
3 Zatloukalová Hana ZLH0150 253.79 1. 65.25( 6) 88.54( 3)100.00( 1)
4 Lugrová Natalie JPV0066 206.36 1. 100.00( 1)106.36( 1)
5 Skoupá Vendula STE0152 193.68 2. 97.38( 2) 96.30( 2)
6 Konečná Adéla UOL0050 82.28 5. 82.28( 5)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
SSU 2
KON 3
OOL 4
OOL 5
SSU 6
1 Světnický Antonín STE0800 825.60 1. 215.70( 1)209.27( 1)194.78( 3)205.85( 1)192.92( 3)
2 Gallo Ondřej AOP0802 811.28 1. 200.49( 2) 194.95( 3)209.16( 1)206.68( 1)
3 Mikuš Matěj PTE0808 769.05 2. 204.42( 2) 181.37( 5)186.78( 5)196.48( 3)
4 Kovalčík Petr AOP0901 764.26 1. 140.37( 5) 209.62( 1)199.20( 2)158.60( 9)196.84( 2)
5 Mrkvica Václav ZLH0800 752.70 2. 190.24( 3)185.40( 7)170.00( 7) 197.92( 2)179.14( 6)
6 Matoušek Jan STE0909 717.31 4. 0.00( 9) 187.87( 6)157.90(10)189.94( 4)181.60( 4)
7 Cetl Jan AOP0902 643.68 2. 195.60( 2)158.82( 9)109.63(11)179.63( 5)
8 Kubíček Vavřinec UOL0801 617.54 5. 147.22( 7)189.73( 5)101.63(13)178.96( 7)
9 Štábl Vít KSU1100 614.34 4. 163.83( 4) 126.39(12)165.27( 8)158.85( 9)
10 Holas Štěpán AOP0900 527.52 3. 179.88( 3) 172.31( 9) 175.33( 8)
11 Holub Ivan SBR0800 490.84 4. 162.15( 6) 192.82( 4)135.87(10)
12 Chmelář Filip JPV0900 358.47 10. 161.90(10) 62.92(14) 133.65(10)
13 Hřivňák Petr PLU0900 353.64 6. 76.16(15)176.29( 6) 101.19(12)
14 Paloncý Jan KSU0808 341.04 3. 194.78( 3)146.26(11)
15 Polášek Filip KSU0818 335.34 8. 174.58( 8)160.76( 8)
16 Pánek Antonín SSU0901 303.82 4. 187.02( 4) 116.80(11)
17 Mikoška Jan STE0807 284.38 5. 0.00( D)165.66( 5)118.72(14)
18 Holý Štěpán SBR0802 179.05 6. 179.05( 6)
19 Tomášek Josef STE0808 175.94 7. 0.00( D) 175.94( 7)
20 Dostál Lukáš KON0929 158.81 11. 158.81(11)
21 Markovič Krištof JPV0907 151.24 6. 17.78( 6) 133.46(13)
22 Pustějovský Matyáš PLU0802 136.04 12. 136.04(12)
23 Petřivalský Nil OOL0800 107.12 8. 107.12( 8)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
SSU 2
KON 3
OOL 4
OOL 5
SSU 6
1 Borunský Matěj AOP0600 B 826.98 1. 198.45( 2) 198.73( 2)217.01( 1)205.96( 1)205.28( 1)196.73( 3)
2 Šána Robert KSU0616 B 792.95 2. 181.70( 3) 189.97( 3)185.88( 4) 203.09( 2)202.48( 2)197.41( 2)
3 Soldán Robin PLU0600 B 751.34 2. 172.68( 5) 195.27( 2)183.78( 4)192.24( 3)180.05( 4)
4 Jordán Alexandr KSU0626 B 730.81 3. 164.95( 5) 178.29( 4)187.72( 3)190.95( 3)173.85( 4)154.23( 6)
5 Štábl Patrik KSU0606 B 637.01 1. 219.85( 1)211.30( 1) 205.86( 1)
6 Šneider Kvido ASU0749 595.03 6. 142.08( 7)155.61( 7) 154.54( 6)118.18( 8) 142.80( 7)
7 Navrátil Pavel ASU0747 593.82 5. 146.58( 6)146.80( 7)141.99( 7)158.45( 5)
8 Macek Vojtěch ASU0748 574.82 6. 158.42( 6)161.00( 6)118.31( 8)116.31( 8) 137.09( 9)
9 Janeček Jáchym UOL0700 552.41 5. 98.61( 8) 143.82( 7)159.32( 5)150.66( 6)
10 Mlček Vincenc KSU0700 294.67 5. 87.99(11) 55.24(10)151.44( 5) 0.00(11)
11 Pánek Ondřej SSU0702 276.83 8. 135.63( 8) 141.20( 8)
12 Plachý Ondřej JPV0707 257.92 9. 82.84( 9) 103.40( 9) 71.68( 9)
13 Sekanina Ondřej ASU0745 221.50 10. 94.01(10) 127.49(10)
14 Šnajdr Jakub PTE0700 177.04 4. 177.04( 4)
15 Ondráček Viktor KSU0600 163.63 5. 163.63( 5)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
SSU 2
KON 3
OOL 4
OOL 5
SSU 6
1 Beneš Jindřich KON0404 B 802.66 1. 201.44( 2)201.19( 2)197.56( 3) 202.47( 1)
2 Janků Martin STE0404 B 745.17 2. 153.82(11)194.19( 3)199.84( 2) 197.32( 4)
3 Šperlich Jan KSU0403 B 717.26 5. 166.06( 8)176.63( 8)187.48( 5) 187.09( 6)
4 Černoch Martin PLU0500 B 706.21 2. 140.18(12)175.92( 9)190.04( 4) 200.07( 2)
5 Štoudek Martin ASU0448 B 690.60 6. 155.30(10)188.62( 6)175.12( 7) 171.56( 7)
6 Náhončík Jakub UOL0400 B 686.17 2. 160.07(11) 171.11( 7)199.24( 2)155.75( 8)
7 Štorek Jan JPV0505 B 666.51 5. 165.63( 9)191.48( 5)160.21( 8) 149.19( 9)
8 Antonowicz Jan STE0503 B 647.61 1. 202.83( 1) 223.94( 1)220.84( 1)
9 Karásek Antonín PLU0503 B 604.07 6. 132.60(13)135.65(15) 79.67(15) 173.88( 6)161.94( 6)
10 Bláha Adam KSU0525 600.89 2. 109.07(14)153.64(13)149.87(10)188.31( 2) 101.06(13)
11 Štábl Adam KSU0401 590.94 1. 188.86( 4)204.62( 1) 197.46( 3)
12 Otruba František PLU0501 571.96 3. 195.73( 3)194.19( 3)182.04( 6)
13 Bartášek Tomáš ASU0447 569.55 4. 160.78(10)142.88(11) 164.55( 4)101.34(12)
14 Vodička Igor UOL0502 569.31 1. 177.15( 6) 202.60( 1) 189.56( 5)
15 Tomášek Adam CEL0400 557.51 3. 186.56( 5)183.20( 7) 187.75( 3)
16 Greschner Adam ASU0547 546.60 5. 95.15(15) 70.54(17) 126.09(13)162.12( 8)163.24( 5) 73.89(14)
17 Tomanek Lukáš KSU0502 529.55 5. 60.97(16) 151.41( 9)180.47( 5) 136.70(11)
18 Kobylka David ASU0546 407.75 10. 138.65(14)125.28(14) 143.82(10)
19 Poláček Tomáš JPV0520 335.12 3. 155.21(12) 0.00( D) 179.91( 3)
20 Polášek Vít KSU0402 321.28 4. 134.08(12)187.20( 4)
21 Čecháček Adam UOL0402 274.96 9. 0.00( D) 86.53(16) 33.45(17)154.98( 9)
22 Krček Jan AOP0500 167.59 7. 167.59( 7)
23 Maťátko Václav STE0500 152.17 10. 103.55(10) 48.62(15)
24 Holub Mikuláš SBR0500 138.16 7. 0.00(19) 138.16( 7)
25 Plachý Ondřej JPV0707 125.11 8. 125.11( 8)
26 Fajstl Vojtěch PTE0501 67.31 16. 67.31(16)
27 Vlach Timik SBR0501 40.55 18. 40.55(18)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
SSU 2
KON 3
OOL 4
OOL 5
SSU 6
1 Jirka Matyáš ZPV0201 B 394.18 1. 103.45( 2) 98.82( 2) 91.91( 3)100.00( 1)
2 Štorek David JPV0202 B 387.31 1. 92.07( 3)102.73( 1) 85.42( 5) 100.00( 1) 92.51( 2) 78.88( 5)
3 Stryk Štěpán KSU0306 B 382.17 1. 80.46( 4) 97.43( 5)105.57( 1) 98.71( 2)
4 Karásek František PLU0301 B 367.20 2. 45.97( 9) 97.56( 4) 95.27( 3) 92.23( 2) 82.14( 4)
5 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B 298.30 1. 104.48( 1) 94.66( 6) 99.16( 2)
6 Novotný Erik ZLH0301 279.74 1. 98.44( 3) 76.31( 6) 104.99( 1)
7 Rajman Filip UOL0301 254.70 3. 65.51( 6) 92.89( 7) 96.30( 3)
8 Doseděl Štěpán STE0206 222.49 6. 74.73( 9) 70.88( 7) 76.88( 6)
9 Jedzok Vojtěch UOL0202 185.93 3. 62.15( 7) 36.30( 4) 87.48( 3)
10 Patterman Prokop KSU0333 172.89 4. 82.04( 8) 90.85( 4)
11 Slezák Aleš JPV0304 136.60 5. 78.71( 5) 57.89( 8)
12 Poláček Lukáš JPV0306 126.97 5. 57.60( 8) 41.80(13) 27.57( 5)
13 Havelka Jan KON0222 87.01 4. 87.01( 4)
14 Skala Vít SSU0302 56.43 10. 56.43(10)
15 Petřivalský Bernat OOL0203 53.28 11. 53.28(11)
16 Novák Rostislav PLU0300 48.99 11. 48.99(12) 0.00(11)
17 Karásek Matyáš ZPV0302 46.22 9. 46.22( 9)
17 Minx Oliver JPV0303 46.22 9. 46.22( 9)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
SSU 2
KON 3
OOL 4
OOL 5
SSU 6
1 Babišta Antonín KSU0111 B 350.85 1. 69.23( 6)101.76( 1) 79.86( 7) 100.00( 1)
2 Poštulka Lukáš STE0104 B 316.40 3. 65.84( 8) 94.64( 4) 77.30( 8) 78.62( 3)
3 Neumann David STE0101 B 280.25 2. 101.07( 2) 94.67( 3) 84.51( 2)
4 Grulich Ondřej KSU0049 B 276.58 2. 101.74( 2) 94.30( 5) 80.54( 6)
5 Kaprál Jan SSU0000 274.66 2. 80.30( 4) 97.17( 3) 97.19( 2)
6 Holusek Jiří JPV0123 273.77 1. 66.55( 7) 60.79( 8) 31.33( 9) 100.00( 1) 46.43( 5)
7 Šimek Štěpán UOL0104 224.88 4. 77.89( 6) 81.17( 5) 65.82( 4)
8 Karásek Adam ZPV0001 195.13 1. 109.32( 1) 85.81( 4)
9 Kroul Josef KSU0044 108.13 1. 108.13( 1)
10 Krč Matěj KSU0101 88.95 3. 88.95( 3)
11 Tomášek Ondřej CEL0100 73.94 5. 73.94( 5)
12 Jedzok Vojtěch UOL0202 66.07 7. 66.07( 7)