Výsledky závodu: Hanácký žebříček podzim - stav po 8 závodech

Datum:
01.09.2018
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ano Ano
2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ano Ano
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček STE Ano Ano
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček OOL Ano Ano
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček KSU Ano Ano
2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček KON Ano Ano
2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2018-11-1010.11.2018 Oblastní žebříček UOL Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
STE 3
OOL 4
KSU 5
KON 6
ASU 7
UOL 8
1 Reichlová Pavla KSU0888 1015.87 1. 162.87( 8) 205.28( 1)195.53( 3) 202.65( 1)201.34( 2)208.28( 1)198.32( 3)139.77(11)
2 Klapková Alžběta PTE0852 1007.72 1. 157.58( 9) 197.98( 2) 199.04( 2)204.09( 1)109.18( 9) 202.13( 1)204.48( 1)
3 Otrubová Karolína PLU0888 998.68 1. 208.95( 1)196.74( 3)162.92( 8) 191.17( 4) 202.46( 2)161.91( 6) 199.36( 2)
4 Tomanková Alice KSU0959 972.89 2. 185.91( 3) 186.12( 5)201.85( 2)198.31( 3)194.57( 3) 192.04( 4)
5 Hýblová Eliška JPV0952 964.69 2. 205.13( 2) 187.43( 4)173.37( 9) 189.26( 3)199.56( 2)183.31( 7)
6 Pachmannová Iva AOP0852 926.17 4. 180.68( 4)188.60( 4)173.01( 6) 185.75( 6) 184.02( 5)187.12( 6)
7 Vavrdová Karolína PTE0880 901.54 4. 172.05( 6) 156.76( 9) 174.99( 8)184.06( 4)180.45( 4)185.55( 4)176.49( 8)
8 Vrbová Marie PTE0850 882.46 5. 164.11( 7)161.44( 8) 188.01( 5)179.17( 5) 116.17( 8) 189.73( 5)
9 Borunská Alžběta AOP0950 848.14 5. 177.54( 5)155.72(10)180.33( 5)162.61(10) 171.94( 5)
10 Burdová Hana STE0852 756.14 6. 171.16( 6)172.79( 7) 157.39( 9)100.02(10) 130.18( 7)124.62(13)
11 Štefková Michaela PLU0851 750.35 1. 202.62( 1)184.12( 7) 167.46( 6) 196.15( 3)
12 Reichlová Lucie KSU0850 749.41 6. 131.03(11)163.65( 7) 75.64( 9) 149.50(11)178.30( 6)126.93( 8) 0.00( 9) 118.90(14)
13 Kučerová Klaudie STE0853 619.21 6. 105.66(12)178.30( 6)162.07( 7) 173.18( 9)
14 Paloncý Adéla KSU0950 418.76 10. 153.39(10) 41.82(10) 75.46(11) 148.09(10)
15 Kočandrlová Natálie KSU0979 165.28 8. 165.28( 8)
16 Kopecká Tereza UOL1050 139.57 12. 139.57(12)
D12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
STE 3
OOL 4
KSU 5
KON 6
ASU 7
UOL 8
1 Jílková Lenka KON0666 B 1023.06 1. 193.88( 3) 203.29( 1)203.13( 1)202.48( 2)186.43( 5) 204.15( 1)210.01( 1)187.95( 5)
2 Paulíčková Tereza UOL0750 B 1011.88 1. 175.22( 6) 188.49( 5) 195.76( 3) 211.40( 1)204.00( 2)194.47( 3)206.25( 1)
3 Šaňáková Marie UOL0651 B 980.21 2. 198.42( 2)160.43( 8) 188.50( 6)167.49( 7) 196.43( 2) 195.52( 2)201.34( 2)
4 Gallo Natálie AOP0652 B 964.63 2. 179.97( 5) 198.03( 3)201.11( 2)180.80( 4) 192.28( 5)192.41( 3)
5 Jílková Pavla KON0799 B 914.52 4. 193.59( 4)187.76( 6)161.48( 9) 150.31(10) 165.50( 8)183.94( 5)183.73( 7)
6 Kovalčíková Alena AOP0751 B 913.01 4. 149.26(11) 193.10( 4)181.36( 7) 170.56( 7)185.40( 6)182.59( 7)
7 Burdová Helena STE0653 B 912.90 3. 173.26( 8) 192.17( 3)191.85( 3)167.67(10)187.95( 5)
8 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B 911.62 4. 173.66( 7)179.11( 7)190.04( 5) 184.72( 6)184.09( 4)147.86(12)
9 Zatloukalová Julie STE0650 B 906.37 4. 159.26( 9)152.75(11) 101.51(13) 180.06( 6)183.31( 7)142.66(10) 192.49( 4)191.25( 4)
10 Dráčová Barbora UOL0652 B 897.51 4. 180.69( 5)186.71( 4)178.25( 6)170.70( 9)181.16( 8)
11 Holasová Barbora AOP0651 811.20 1. 207.71( 1)198.68( 2)194.68( 4)210.13( 1)
12 Cetlová Karolína AOP0752 780.20 3. 156.14(10)159.78( 9)124.83(12)187.40( 3) 152.05(16)
13 Pattermanová Magdalena KSU0660 742.28 8. 165.29( 8)147.74(12)101.27(14) 136.28(12)124.00(11) 146.72(13)146.25(17)
14 Kopecká Nela UOL0650 687.78 9. 156.60(10)102.13(17)118.04(13)135.74(12) 175.27( 9)
15 Matoušková Johana STE0751 655.62 8. 94.01(15) 74.58(20)154.15( 9)161.18( 8) 171.70(10)
16 Jungmannová Sofie PTE0757 639.92 9. 134.50(12) 74.15(15) 152.50( 9)114.39(16)164.38(13)
17 Stryková Karolína KSU0656 622.86 8. 158.81(10) 123.81(13) 171.85( 8)168.39(11)
18 Fendrychová Klára STE0750 555.61 10. 117.11(14)126.70(10) 159.12(11)152.68(15)
19 Přikrylová Ivana JPV0653 470.40 13. 16.54(17)110.51(16) 121.06(13)123.36(15) 98.93(20)
20 Janků Karolína UOL0751 466.19 8. 164.98( 8) 142.28(11) 158.93(14)
21 Kotrle Sylvia STE0652 453.78 14. 108.89(15)107.07(14)128.36(14)109.46(18)
22 Bartášková Karolína ASU0799 440.77 9. 151.89( 9)123.79(12) 165.09(12)
23 Rozsívalová Adéla KON0760 421.21 11. 87.09(13)125.43(11)100.03(18) 108.66(19)
24 Přikrylová Jana JPV0652 416.20 11. 42.60(16)147.80(11) 102.77(15) 87.49(17) 35.54(22)
25 Slehová Martina UOL0653 198.61 14. 81.49(19)117.12(14)
26 Dosedělová Tereza PTE0755 178.43 14. 81.02(14) 97.41(21)
27 Benešová Anežka KON0757 111.14 15. 111.14(15)
D14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
STE 3
OOL 4
KSU 5
KON 6
ASU 7
UOL 8
1 Navrátilová Marie ASU0599 B 963.50 1. 200.00( 1) 163.63(15) 190.72( 7)187.12( 6)185.21( 4) 196.73( 3)188.93( 8)
2 Lubrichová Veronika STE0451 B 950.38 4. 186.85( 8)195.18( 4) 185.16( 5)193.78( 4)189.41( 7)
3 Kovalčíková Anna AOP0453 B 912.18 6. 195.02( 6)185.12( 8) 153.38( 9)191.39( 6)187.27( 9)
4 Janečková Adéla PLU0452 B 911.08 2. 165.95( 3) 176.84(10)200.23( 2)154.75( 8) 178.34( 8)189.72( 6)
5 Heclová Marie KSU0454 B 899.64 2. 180.63(10)168.18(12)173.80( 9) 197.50( 2)179.53(10)
6 Mikošková Marie STE0552 B 885.51 2. 182.98( 2)198.36( 2)139.21(16) 154.17(15) 154.95(10)153.38( 9) 193.01( 5)156.21(14)
7 Konečná Julie KSU0550 B 826.61 3. 195.73( 3) 161.24(13)181.74( 7) 146.56( 9)141.34(15)
8 Cetlová Magdaléna AOP0552 B 811.83 1. 200.91( 1)201.74( 1) 203.17( 1) 206.01( 1)
9 Smékalová Karolína UOL0451 792.48 2. 199.27( 3) 191.69( 4)202.55( 2) 198.97( 2)
10 Pachmannová Katka AOP0551 787.83 1. 197.53( 4)194.48( 5) 205.78( 1)190.04( 5)
11 Binarová Adéla UOL0452 778.55 3. 196.11( 5) 196.62( 3)194.28( 3) 191.54( 4)
12 Otrubová Anna PLU0577 777.14 1. 199.82( 2)200.15( 2)203.15( 1)174.02( 7)
13 Lukašáková Sára STE0450 742.59 3. 194.91( 7)198.11( 3)189.33( 5) 160.24(13)
14 Plachá Aneta JPV0555 689.10 10. 168.42(14)154.74(14)100.67(11) 0.00(11) 138.00(10)127.27(16)
15 Pospíšilová Stella STE0551 535.25 6. 176.82(12)194.16( 6) 164.27(12)
16 Smékalová Viktorie UOL0450 531.64 6. 175.29(13) 176.98( 6) 179.37(11)
17 Haluzová Štěpánka SBR0450 524.09 1. 139.97( 4)200.00( 1) 0.00(18)145.77(16) 38.35(12)
18 Klechová Karolína AOP0452 361.36 9. 178.34(11)183.02( 9)
19 Müllerová Marie KSU0565 278.67 7. 180.17( 7) 98.50(17)
20 Holasová Barbora AOP0651 195.02 3. 195.02( 3)
21 Slehová Eliška UOL0453 183.47 9. 183.47( 9)
22 Neumannová Kristýna STE0550 175.38 11. 175.38(11)
23 Hloušková Marcela KSU0551 174.10 8. 174.10( 8)
24 Šánová Julie KSU0494 112.61 17. 112.61(17)
D16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
STE 3
OOL 4
KSU 5
KON 6
ASU 7
UOL 8
1 Pachmannová Bára AOP0351 B 447.16 1. 106.28( 1)113.65( 1) 116.04( 1)111.19( 1)
2 Raclavská Zuzana UOL0251 B 372.36 2. 98.28( 2) 97.81( 2) 79.73( 2) 96.54( 2)
3 Procházková Sára UOL0353 B 371.70 2. 88.49( 2) 96.00( 2) 63.25( 4) 76.84( 5) 47.12( 4)
4 Raclavská Lenka UOL0252 B 360.89 1. 100.00( 1)100.00( 1) 99.18( 2) 61.71( 3)
5 Slehová Eliška UOL0453 289.13 1. 88.55( 3)100.00( 1) 100.58( 2)
6 Pospíšilová Helena STE0253 285.34 3. 35.53( 3) 77.51( 3) 62.80( 5) 0.00( 7) 68.04( 4) 41.46( 6)
7 Šneiderová Daniela ASU0398 265.20 3. 95.44( 3) 82.58( 4) 87.18( 4)
8 Kličková Anna KON0272 258.17 3. 33.02( 6) 40.32( 6) 81.27( 3) 60.27( 6) 43.29( 5)
9 Němečková Kateřina PLU0350 175.65 3. 87.42( 3) 88.23( 3)
10 Bídová Markéta UOL0352 100.00 1. 100.00( 1)
11 Krčková Helena AOP0251 71.41 5. 71.41( 5)
D18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
STE 3
OOL 4
KSU 5
KON 6
ASU 7
UOL 8
1 Pšenčíková Adéla KSU0050 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
1 Vránová Eliška UOL0151 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Zatloukalová Hana ZLH0150 171.69 1. 100.00( 1) 71.69( 2)
4 Raclavská Zuzana UOL0251 100.00 1. 100.00( 1)
5 Greschnerová Tereza ASU0299 69.64 2. 69.64( 2)
H10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
STE 3
OOL 4
KSU 5
KON 6
ASU 7
UOL 8
1 Kovalčík Petr AOP0901 1013.99 1. 203.30( 1)207.21( 1)197.00( 3)188.05( 5) 207.00( 1)199.48( 3)
2 Světnický Antonín STE0800 1009.87 1. 186.35( 7) 201.63( 2)202.66( 1)199.27( 3)200.00( 2)206.31( 2) 194.66( 4)
3 Paloncý Jan KSU0808 1000.11 1. 200.28( 2) 191.78( 4) 200.12( 2)202.34( 1) 197.24( 2)200.13( 2)
4 Matoušek Jan STE0909 966.00 1. 169.29( 8) 173.17( 7)185.84( 6)210.83( 1)195.77( 3)200.39( 1)
5 Mrkvica Václav ZLH0800 934.82 4. 188.23( 6)176.63( 7)185.69( 6)164.27( 9) 190.00( 4) 194.27( 5)
6 Mikuš Matěj PTE0808 925.51 4. 192.84( 5)177.50( 6) 171.46( 8) 186.10( 5) 188.73( 4)180.34( 7)
7 Štábl Vít KSU1100 881.37 5. 136.25(13) 139.90(10) 190.47( 5)160.37(11)172.08( 8)118.74( 6) 178.76( 5)179.69( 8)
8 Kubíček Vavřinec UOL0801 869.86 3. 172.98( 8)101.15(12) 155.66(10)189.15( 4)197.66( 3) 154.41( 8)141.54(14)
9 Tomášek Josef STE0808 842.36 5. 165.07( 9)178.75( 5)164.36( 9)157.56(12)176.62( 7)
10 Gallo Ondřej AOP0802 781.76 1. 193.69( 4)187.12( 4)200.34( 2)200.61( 1)
11 Cetl Jan AOP0902 721.13 6. 164.97(10)151.63( 9) 175.49( 6) 35.16(12)193.88( 6)
12 Mikoška Jan STE0807 680.67 5. 115.47(12) 116.46(16)147.27(13)168.56( 5)122.60( 9)125.78(16)
13 Polášek Filip KSU0818 659.87 3. 146.89(12) 162.80(10) 182.86( 3)167.32( 7)
14 Hřivňák Petr PLU0900 593.05 4. 128.24(11)142.44(14) 179.66( 4) 142.71(12)
15 Holas Štěpán AOP0900 585.18 8. 160.77( 8)111.27(13)138.66(15) 174.48( 9)
16 Čech Viktor AOP0801 555.93 3. 196.42( 3)191.15( 3) 168.36(10)
17 Petřivalský Nil OOL0800 495.57 7. 184.53( 7) 161.30(11) 149.74(11)
18 Marek Vít KSU0838 424.99 11. 85.67(13) 73.11(14) 72.44(19)153.25(12) 40.52(11)
19 Chmelář Filip JPV0900 399.70 7. 130.41(14) 148.17(13) 49.64( 7) 71.48(17)
20 Pánek Antonín SSU0901 280.08 9. 110.73(17)169.35( 9)
21 Holý Štěpán SBR0802 253.76 11. 149.34(11)104.42(11)
22 Kubeš David PLU0800 242.65 10. 59.32(15) 0.00(20) 86.36(14) 53.74(10) 43.23(18)
23 Mátl Jáchym KSU0909 236.98 13. 105.73(18) 0.00(13)131.25(15)
24 Heiser Matěj SSU0900 176.77 6. 176.77( 6)
25 Pustějovský Matyáš PLU0802 167.53 10. 167.53(10)
26 Mátl Adam KSU1111 141.93 13. 141.93(13)
H12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
STE 3
OOL 4
KSU 5
KON 6
ASU 7
UOL 8
1 Jordán Alexandr KSU0626 B 1014.72 1. 195.49( 2) 198.88( 2)192.09( 2) 161.20( 7) 211.25( 1)205.69( 1)202.08( 2)196.82( 2)
2 Soldán Robin PLU0600 B 948.36 2. 192.40( 3)191.10( 3)182.94( 4)185.07( 3)196.85( 2)
3 Šána Robert KSU0616 B 947.39 2. 185.41( 4) 124.93(13) 179.58( 4) 191.53( 4)198.15( 2)185.96( 3)186.34( 3)
4 Navrátil Pavel ASU0747 B 890.70 3. 160.92( 5) 167.19( 5)171.23( 5)191.90( 3)190.23( 4)170.15( 5)137.51( 5)
5 Štábl Patrik KSU0606 B 863.71 1. 219.53( 1)215.39( 1) 211.95( 1)216.84( 1)
6 Borunský Matěj AOP0600 B 800.03 1. 212.11( 1)200.00( 1)188.38( 3)199.54( 2)
7 Macek Vojtěch ASU0748 762.99 5. 121.57( 7) 145.54( 8)164.58( 6) 188.15( 5)143.15( 6)
8 Sekanina Ondřej ASU0745 723.85 4. 134.08(12)141.97(11)159.77( 5) 179.52( 4)108.51( 7)
9 Janeček Jáchym UOL0700 695.82 4. 166.73( 6)159.19( 8)126.08( 8) 66.08(12)177.74( 4)
10 Šneider Kvido ASU0749 671.36 5. 121.28( 8)118.04( 5)154.23( 7)153.70( 9) 124.11( 7)
11 Ondráček Viktor KSU0600 532.14 6. 132.16( 6) 139.29(10) 147.16( 7) 113.53( 8)
12 Pánek Ondřej SSU0702 475.48 9. 140.33( 9)129.51(14) 95.43( 9) 110.21(10)
13 Plachý Ondřej JPV0707 417.01 6. 85.22(15) 0.00(16)155.56( 6)176.23( 6)
14 Šesták Jakub UOL0601 402.21 6. 136.05(11)145.67(10) 120.49( 6)
15 Mlček Vincenc KSU0700 364.80 9. 120.42(14)132.46(13) 111.92( 9)
16 Šotola Filip STE0704 301.66 7. 0.00(10) 134.58(12) 167.08( 7)
17 Paloncý Jan KSU0808 196.15 3. 196.15( 3)
18 Černohorský Jan AOP0704 176.49 4. 57.81( 9)118.68( 4) 0.00(16)
19 Šišma Daniel PTE0600 79.89 8. 79.89(11) 0.00( 8)
20 Plachý Šimon SSU0600 42.11 13. 42.11(13)
21 Šnajdr Jakub PTE0700 22.18 15. 22.18(15)
H14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
STE 3
OOL 4
KSU 5
KON 6
ASU 7
UOL 8
1 Otruba František PLU0501 B 963.04 2. 187.70( 4)186.52( 5) 193.56( 3)201.75( 2)193.51( 3)
2 Tomanek Lukáš KSU0502 B 942.97 1. 205.13( 1)212.50( 1)164.62( 7) 182.55( 7) 174.44( 5)168.35( 7)
3 Černoch Martin PLU0500 B 942.07 2. 185.71( 6)190.04( 3)193.78( 2)183.98( 4)188.56( 4)
4 Vodička Igor UOL0502 B 940.78 2. 178.45( 6)196.89( 2)196.43( 2) 185.64( 3)183.37( 5)
5 Bláha Adam KSU0525 B 903.08 2. 195.47( 3)206.03( 2)155.14(11)175.98( 9)170.46( 4) 151.61( 9)
6 Šperlich Jan KSU0403 B 864.30 3. 192.84( 3)178.82( 8)170.20( 5)151.53( 5) 170.91( 6)
7 Karásek Antonín PLU0503 B 825.04 2. 199.40( 2)172.65( 4) 107.73(15) 151.80( 8)131.13(10) 151.07( 8)150.12(11)
8 Beneš Jindřich KON0404 B 818.52 1. 213.29( 1)187.17( 4) 212.67( 1) 205.39( 1)
9 Štorek Jan JPV0505 807.16 5. 181.87( 5)140.72(10)167.21( 6)148.52( 6)168.84( 6)
10 Kobylka David ASU0546 745.78 3. 121.88( 7)181.48( 3)118.47(13) 139.58(11)144.02(10) 91.40(11) 158.82( 7) 95.44(16)
11 Čecháček Adam UOL0402 679.32 8. 158.91( 8)133.10(12)132.69(11)134.85( 9) 119.77(13)
12 Štábl Adam KSU0401 619.92 1. 206.21( 1) 212.61( 1)201.10( 2)
13 Polášek Vít KSU0402 592.05 4. 178.12( 4) 112.51(14) 155.60( 4)145.82( 9)
14 Greschner Adam ASU0547 586.66 5. 146.97( 6)151.89( 5)109.44(14) 67.42(12) 110.94(14)
15 Náhončík Jakub UOL0400 467.42 5. 171.85( 5) 144.62( 7) 150.95(10)
16 Soldán Robin PLU0600 437.52 8. 140.16( 8)135.52(10)161.84( 8)
17 Bartášek Tomáš ASU0447 374.30 7. 120.70(13)153.71( 7) 99.89(15)
18 Černohorský Jakub AOP0502 335.43 6. 85.34( 8)127.39( 6)122.70(12)
19 Janků Martin STE0404 328.95 2. 196.89( 2) 132.06(11)
20 Petřivalský Arnau OOL0501 303.99 9. 156.05(10) 147.94( 9)
21 Štábl Patrik KSU0606 213.53 1. 213.53( 1)
22 Antonowicz Jan STE0503 193.87 2. 193.87( 2)
23 Štoudek Martin ASU0448 158.80 9. 158.80( 9)
24 Poláček Tomáš JPV0520 136.27 12. 136.27(12)
25 Salich Jonáš AOP0501 72.50 15. 0.00(15) 72.50(17)
26 Maťátko Václav STE0500 13.37 16. 13.37(16)
H16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
STE 3
OOL 4
KSU 5
KON 6
ASU 7
UOL 8
1 Dostál František UOL0201 B 510.54 1. 100.00( 1)100.00( 1)107.45( 1)103.10( 1) 99.99( 2)
2 Rajman Filip UOL0301 B 471.49 2. 64.42( 5) 88.28( 5) 99.36( 4) 98.14( 3) 84.49( 5)101.22( 2)
3 Karásek František PLU0301 B 418.33 2. 36.90( 2) 93.05( 4) 99.65( 3) 77.40( 5) 90.26( 4) 57.97( 5)
4 Patterman Prokop KSU0333 B 392.53 1. 95.23( 3) 103.06( 1)103.59( 1) 90.65( 4)
5 Štorek David JPV0202 374.65 1. 94.74( 3) 100.36( 1) 95.13( 4) 84.42( 6)
6 Seidenglanz Jáchym SSU0202 292.61 1. 97.81( 2) 93.21( 3)101.59( 1)
7 Stryk Štěpán KSU0306 292.48 2. 92.08( 4) 103.21( 2) 97.19( 3)
8 Doseděl Štěpán STE0206 258.19 2. 29.70( 3) 48.38( 2) 4.35( 7) 48.84( 5) 75.82( 6) 55.45( 8)
9 Novotný Erik ZLH0301 222.96 2. 98.80( 2) 79.23( 7) 44.93( 6)
10 Karásek Matyáš ZPV0302 165.28 6. 57.90( 6) 44.00( 6) 63.38( 7)
11 Jedzok Vojtěch UOL0202 112.15 8. 57.73( 8) 54.42( 9)
12 Jirka Matyáš ZPV0201 101.67 2. 101.67( 2)
13 Hošťálek Ondřej ZPV0300 65.93 7. 45.44( 7) 10.62( 7) 9.87(10)
14 Novák Rostislav PLU0300 25.66 6. 25.66( 6)
15 Slezák Aleš JPV0304 22.88 8. 0.00( 8) 22.88( 8)
16 Poláček Lukáš JPV0306 18.05 7. 0.00( 9) 18.05( 9) 0.00(11) 0.00( 7)
H18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
AOP 2
STE 3
OOL 4
KSU 5
KON 6
ASU 7
UOL 8
1 Poštulka Lukáš STE0104 B 462.62 2. 97.25( 2) 84.08( 3) 99.48( 2)102.57( 2) 79.24( 3)
2 Grulich Ondřej KSU0049 B 362.39 1. 90.49( 2) 91.08( 2) 80.82( 5) 100.00( 1)
3 Karásek Adam ZPV0001 B 293.16 1. 100.00( 1) 93.16( 3)100.00( 1)
4 Kaprál Jan SSU0000 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
4 Pierzchała Michał STE0105 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
6 Šimek Štěpán UOL0104 198.91 4. 73.50( 4) 75.25( 4) 50.16( 6)
7 Holusek Jiří JPV0123 116.41 2. 39.81( 7) 76.60( 2)
8 Babišta Antonín KSU0111 104.26 1. 104.26( 1)
9 Neumann David STE0101 99.86 2. 99.86( 2)
10 Prachař Matouš UOL0000 94.45 3. 94.45( 3)
11 Jirka Matyáš ZPV0201 91.18 4. 91.18( 4)
12 Krč Matěj KSU0101 90.44 2. 90.44( 2)