Výsledky závodu: Pražský žebříček - jaro 2018 - stav po 3 závodech

Datum:
15.03.2018
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TAP Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu SLA Ano Ne
2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček SCP Ano Ne
2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati VSP Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček FSP Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     H10     H12     H14     H16     H18    
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Hladíková Julie DKP0857 412.72 1. 207.19( 1)189.68( 3) 205.53( 1)
2 Bartalošová Anežka PGP0853 404.54 2. 206.21( 2)198.33( 2)198.22( 2)
3 Malečková Pavlína VSP0855 382.98 4. 188.07( 4)194.91( 4)
4 Bulířová Žofie TAP0850 382.62 1. 211.99( 1)170.63( 6)
5 Ehlerová Anna VSP0854 331.19 5. 175.52( 5)155.67( 8)
6 Zákoucká Barbora DKP0859 310.60 6. 157.71( 6) 152.89( 7)
7 Vondráčková Alžběta DKP0864 307.98 5. 126.61( 8)181.37( 5)
8 Zakouřilová Klára VSP0850 294.06 4. 179.54( 4)114.52(12)
9 Šimůnková Michaela TAP0851 291.38 7. 157.81( 7)133.57( 8)
10 Nemšovská Magdalena VSP0853 290.90 5. 106.22(13)184.68( 5)
11 Ovčáčková Barbora TAP0856 250.51 9. 117.42( 9)133.09(10)
12 Nováková Pavlína DKP0860 221.30 10. 101.42(10)119.88(11)
13 Mullis Carolina DKP0951 196.25 3. 196.25( 3)
14 Janatová Violka DKP0950 186.60 3. 186.60( 3)
15 Zemanová Eliška DKP0862 159.33 6. 159.33( 6)
16 Levrincová Klára TAP0854 155.85 10. 66.47(12) 89.38(10)
17 Smutná Markéta DLP0950 146.56 9. 146.56( 9)
18 Snížková Adéla DKP0850 134.66 7. 134.66( 7)
19 Kučerová Kateřina VSP0950 110.81 9. 110.81( 9)
20 Přibíková Tereza PGP0852 90.59 11. 90.59(11)
21 Pokorná Ema PGP0950 54.45 11. 54.45(14) 0.00(11)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Škáchová Viktorie DKP0655 B 416.75 1. 205.78( 1)202.31( 1) 210.97( 1)
2 Baldrianová Eva VSP0751 B 398.90 2. 198.26( 2)196.75( 3) 200.64( 2)
3 Škáchová Zuzana DKP0656 B 396.91 2. 195.97( 3)200.94( 2)188.39( 3)
4 Fibírová Lucie FSP0777 B 324.69 4. 162.58( 4)162.11( 5)151.51( 7)
5 Lampová Amálie DKP0752 B 321.31 4. 40.35(15) 165.98( 4)155.33( 6)
6 Rážová Dorota PGP0653 B 306.52 5. 149.37( 6)127.22(12) 157.15( 5)
7 Bublíková Klára TAP0752 B 288.38 7. 136.63( 7)151.75( 8)
8 Měšťanová Tereza TAP0653 B 286.13 8. 146.38( 9)139.75( 8)
9 Priehodová Nela PGP0655 265.26 4. 101.19( 8) 164.07( 4)
10 Halašková Bára DKP0654 250.17 9. 78.48(13) 130.77(11)119.40( 9)
11 Sotonová Šárka TAP0655 193.33 11. 82.91(12) 90.39(13)102.94(11)
12 Svobodová Adriana FSP0653 172.45 10. 90.74(10) 81.71(15)
13 Folprechtová Julie VSP0653 160.67 6. 160.67( 6)
14 Pangracová Anna MFP0650 158.11 7. 158.11( 7)
15 Vozábalová Hana PGP0654 156.65 5. 156.65( 5)
16 Ptáčková Hana PGP0750 153.05 11. 87.26(11) 65.79(18)
17 Hroňková Barbora VSP0650 135.89 14. 63.55(19) 72.34(14)
18 Svobodová Julie FSP0651 131.84 10. 131.84(10)
19 Leinweberová Julie FSP0755 124.88 14. 46.91(14) 77.97(17)
20 Stará Barbora FSP0752 119.24 10. 119.24(10)
21 Maříková Alžběta FSP0650 101.03 12. 101.03(12)
22 Duhová Anna DKP0653 96.52 9. 96.52( 9) 0.00(20)
23 Machová Karolína VSP0652 86.01 13. 86.01(13)
24 Puchernová Barbora SCP0650 84.64 14. 84.64(14)
25 Pastuszková Laura VSP0654 80.52 16. 80.52(16)
26 Gajdová Michaela VSP0752 35.21 16. 35.21(16)
27 Geffertová Agáta FSP0753 5.33 15. 5.33(15)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Bulířová Ema TAP0452 B 408.47 1. 200.35( 2) 200.60( 2)207.87( 1)
2 Štraitová Jolana VSP0456 B 406.64 1. 202.15( 1)204.49( 1)197.94( 2)
3 Aschermannová Klára VSP0454 B 392.40 3. 197.50( 3)194.90( 3)194.19( 3)
4 Malečková Hana VSP0553 B 382.62 4. 172.53( 5) 193.09( 5)189.53( 4)
5 Cincibusová Lenka FSP0450 B 345.01 7. 169.61( 7)175.40( 7)132.39(10)
6 Kopecká Valentýna VSP0453 B 342.23 6. 162.93( 8) 172.94( 8)169.29( 6)
7 Beranová Hana VSP0455 341.78 5. 170.28( 6)163.80(10) 171.50( 5)
8 Šimšová Pavla MFP0551 322.61 7. 172.42( 9)150.19( 7)
9 Nekvasilová Tereza DKP0459 261.02 6. 78.43( 9)182.59( 6)
10 Floriánková Františka VSP0550 193.67 4. 193.67( 4)
11 Čechmánková Anna PGP0452 178.76 4. 178.76( 4)
12 Blahutová Martina MFP0550 143.93 8. 143.93( 8)
13 Kodejšová Markéta VSP0458 142.40 9. 142.40( 9)
14 Chmelařová Romana PGP0553 122.72 11. 122.72(11)
15 Ripplová Emma DKP0460 105.96 11. 105.96(11)
16 Horáčková Michaela DKP0551 100.76 12. 100.76(12)
17 Ptáčková Veronika PGP0551 93.27 10. 30.74(10) 62.53(12)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Chrzová Eliška PGP0353 B 200.24 1. 105.20( 1) 94.15( 3) 95.04( 2)
2 Čermáková Klára PGP0352 B 199.44 2. 101.60( 2) 97.84( 2) 92.40( 3)
3 Popová Jana TAP0252 B 184.96 3. 93.20( 3) 91.76( 4)
4 Smutná Anna Marie DKP0359 B 180.45 1. 72.44( 8)108.01( 1)
5 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B 176.38 5. 85.89( 6) 90.49( 5) 76.90( 5)
6 Novotná Marie PGP0354 B 163.36 6. 0.00(10) 86.76( 6) 76.60( 6)
7 Popová Veronika TAP0253 162.10 5. 86.85( 5) 75.25( 7)
8 Berounská Anna VSP0256 158.91 4. 89.44( 4) 69.47(10)
9 Řadová Lucie DKP0251 153.55 4. 66.62(11) 86.93( 4)
10 Beranová Eva VSP0254 147.16 7. 74.53( 7) 72.63( 9) 45.19( 8)
11 Titzová Adéla VSP0250 112.57 1. 112.57( 1)
12 Janderová Barbora PGP0251 96.67 7. 33.11( 9) 39.26(12) 57.41( 7)
13 Fantová Kateřina EKP0256 73.33 8. 73.33( 8)
14 Berounská Adéla VSP0352 37.85 13. 37.85(13)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Horáková Barbora VSP0150 B 203.39 1. 100.00( 1)103.39( 1)
2 Doubková Emma PGP0154 B 198.39 2. 99.30( 2) 99.09( 2)
3 Kalousková Marie DKP0151 B 179.65 1. 100.00( 1) 78.04( 4) 79.65( 4)
4 Halamová Barbora TAP0150 97.98 3. 97.98( 3)
5 Šimšová Barbora MFP0150 97.52 3. 97.52( 3)
6 Pelikánová Máša MFP0050 78.65 2. 78.65( 2)
7 Horalíková Eva DLP0050 36.11 3. 36.11( 3) 0.00( 6)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Brandejs Štěpán DKP0807 438.54 1. 230.94( 1) 207.60( 1)
2 Šimerka Ondřej PGP0800 390.27 3. 199.21( 3)191.06( 4)
3 Rod Matyáš VSP0803 388.06 2. 188.87( 7)199.19( 2)
4 Svítil Martin PGP0903 380.04 3. 186.83( 8)193.21( 3)
5 Novák Adam DLP0901 364.55 3. 181.87( 3)182.68(10)
6 Fibír Jakub FSP0900 344.60 5. 153.70( 6)190.90( 5) 0.00( D)
7 Folprecht Lukáš VSP0802 201.50 1. 201.50( 1)
8 Ohnůtek Jiří FSP0802 199.29 2. 199.29( 2)
9 Král Samuel MFP0801 199.12 4. 199.12( 4)
10 Němec Jaromír SOB0800 189.55 6. 189.55( 6)
11 Plecitý Matouš VSP0805 187.19 2. 187.19( 2)
12 Jedlička Aleš VSP0800 185.39 9. 185.39( 9)
13 Kučera Jakub VSP0900 179.47 5. 179.47( 5)
14 Zavadil Matěj VSP0904 175.05 11. 175.05(11)
15 Vaníček Ondřej DLP0903 166.65 4. 166.65( 4)
16 Engel Adam DKP0910 166.23 5. 166.23( 5)
17 Horáček Martin DKP0802 150.80 6. 150.80( 6)
18 Bublík František TAP0803 137.01 7. 137.01( 7)
19 Švarc František DKP0911 120.03 12. 120.03(12)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Štrait Vilém VSP0701 B 407.89 1. 199.22( 2)197.29( 3) 208.67( 1)
2 Bulíř Jáchym TAP0602 B 401.34 1. 205.15( 1)196.19( 2)
3 Skripnik Matouš FSP0800 B 396.01 2. 198.46( 3)197.55( 2)192.33( 4)
4 Šubrt Jáchym DKP0800 B 379.02 3. 183.88( 7)182.73( 4) 195.14( 3)
5 Skripnik Nikola FSP0600 B 362.75 6. 177.08(10)158.57(12) 185.67( 6)
6 Kosák Eliáš PGP0704 B 361.64 5. 175.90( 7)185.74( 5)
7 Maroušek Dominik DKP0716 B 353.47 7. 177.01(11)168.94( 9) 176.46( 7)
8 Víteček Šimon DKP0801 B 352.34 6. 185.55( 6)128.99(21) 166.79( 9)
9 Machar Eda DKP0803 B 349.21 5. 186.60( 5) 162.61(11)
10 Jandera Kryštof PGP0700 B 345.71 8. 165.83(13) 170.62( 8)175.09( 8)
11 Svítil Patrik PGP0706 B 329.76 5. 180.15( 5)149.61(14)
12 Meier David VSP0606 B 323.12 12. 170.51(12) 88.66(26) 152.61(13)
13 Vrba Matyáš FSP0706 B 282.87 14. 146.34(14)136.53(19)
14 Vostrý Jonáš DKP0714 B 237.70 14. 89.83(16)147.87(14)
15 Hlaváček Vojtěch TAP0700 223.81 10. 0.00( D) 57.35(31)166.46(10)
16 Günter Vincent FSP0701 222.45 16. 79.02(18)143.43(16)
17 Čechmánek Václav PGP0607 202.32 1. 202.32( 1)
18 Kuc David SCP0600 196.42 4. 196.42( 4)
19 Černý Vojtěch DKP0712 193.57 17. 84.99(27)108.58(17)
20 Elleder David DKP0605 180.15 5. 180.15( 5)
21 Machar Matěj DKP0604 178.52 8. 178.52( 8)
22 Městka Václav VSP0600 177.84 9. 177.84( 9)
23 Střelba Antonín PGP0605 166.95 10. 0.00( D)166.95(10)
24 Pop Jonáš TAP0600 166.28 20. 52.51(21) 83.51(28) 82.77(20)
25 Klepetko Adam FSP0601 161.02 11. 161.02(11)
26 Lacina Jan DKP0717 160.84 12. 160.84(12)
27 Strnad Jakub OLP0700 151.23 15. 92.85(15) 58.38(30)
28 Horák Martin VSP0601 148.32 13. 148.32(13)
29 Brandejs Štěpán DKP0807 147.29 15. 147.29(15)
30 Havlín Prokop DKP0705 141.88 17. 141.88(17)
31 Svoboda Filip DKP0719 141.58 20. 64.82(20) 43.36(35) 76.76(21)
32 Tichý Hubert DKP0600 137.69 18. 137.69(18)
33 Dolák Jakub DKP0707 136.53 19. 136.53(19)
34 Motyčka Filip TAP0704 121.06 15. 121.06(15)
35 Brettl Filip PGP0600 118.94 22. 118.94(22)
36 Daněk Jan DKP0713 118.38 16. 0.00( D) 118.38(16)
37 Salinger Jakub DKP0715 115.34 23. 115.34(23)
38 Procházka Vít DKP0711 108.76 24. 0.00( D)108.76(24)
39 Tofel Šimon TAP0605 108.61 22. 44.50(22) 64.11(29) 34.36(24)
40 Nekvasil Jakub DKP0607 105.73 25. 105.73(25)
41 Brdička Tomáš FSP0710 100.48 18. 0.00( D)100.48(18)
42 Pohl Lukáš TAP0703 100.05 17. 86.65(17) 13.40(36)
43 Klíma Filip TAP0610 84.21 19. 84.21(19)
44 Šimík Marek DLP0600 67.31 19. 67.31(19)
45 Kosák Jonáš PGP0603 56.96 32. 56.96(32)
46 Hroněk Štěpán VSP0700 52.07 22. 0.00( D) 52.07(22)
47 Studnička Jakub DKP0718 50.06 33. 50.06(33)
48 Svoboda Fabián FSP0708 47.29 34. 47.29(34)
49 Göth Mikuláš PGP0602 41.88 23. 41.88(23)
50 Rataj Vít DLP0702 25.87 23. 0.00(23) 25.87(25)
51 Weiss Hugo DLP0701 10.71 26. 10.71(26)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Kabát Martin PGP0408 B 411.78 1. 206.14( 1)205.64( 1)
2 Průša Dominik VSP0406 B 401.03 1. 201.52( 1) 199.51( 2)
3 Čtrnáct František PGP0401 B 383.51 4. 193.57( 4)187.77( 6) 189.94( 4)
4 Tůma Šimon TAP0400 B 382.85 3. 197.26( 3)185.42( 7) 185.59( 5)
5 Blaha Michal EKP0402 B 367.79 4. 189.00( 4)178.79( 6)
6 Černý Antonín TAP0402 B 367.34 3. 174.66( 9)192.68( 3)155.06(12)
7 Blaha Jiří EKP0401 B 363.84 2. 201.18( 2)162.66(10)
8 Zakouřil Matyáš VSP0400 B 358.54 5. 169.60(11)188.94( 5)166.65( 7)
9 Sork Dominik TAP0504 B 343.97 7. 176.82( 7)167.15(13)111.34(21)
10 Smolka Jakub TAP0500 B 341.55 8. 159.64(13) 176.07( 8)165.48( 8)
11 Titz Adam VSP0401 B 340.44 8. 174.73( 8)165.71(14)153.77(13)
12 Melišík Jan TAP0502 B 338.88 2. 201.23( 2) 137.65(16)
13 Nemšovský Filip VSP0500 338.30 9. 174.04(11)164.26( 9)
14 Baldrian Tomáš VSP0405 333.94 10. 159.42(14)174.52(10)158.31(11)
15 Janas Adam PGP0404 325.41 12. 165.85(12)159.56(15)147.82(15)
16 Šubrt Vojtěch DKP0502 325.39 10. 172.85(10) 152.54(14)
17 Dlouhý Aleš PGP0502 321.59 12. 150.97(15)170.62(12)113.98(20)
18 Bartaloš Matyáš PGP0503 285.67 16. 139.57(16)146.10(17)134.89(17)
19 Černý Matouš TAP0501 275.57 17. 135.67(17)139.90(19) 76.03(22)
20 Ráž Miloslav PGP0406 248.05 18. 105.49(18) 133.76(20)114.29(19)
21 Bolehovský Daniel VSP0508 194.85 3. 194.85( 3)
22 Kuc Radim SCP0400 192.92 5. 192.92( 5)
23 Kohoutek Vojtěch DKP0503 189.47 20. 66.93(20)122.54(22)
24 Hejna Igor VSP0407 184.77 6. 184.77( 6)
25 Hřivna Ondřej PGP0505 177.88 21. 123.99(21) 53.89(23)
26 Kuchař Matěj TAP0405 174.73 9. 174.73( 9)
27 Král Adam MFP0507 153.15 16. 153.15(16)
28 Štark Matěj PGP0409 142.41 18. 142.41(18)
29 Kužel Jan FSP0400 124.10 18. 124.10(18)
30 Hejna Viktor VSP0408 84.98 19. 84.98(19)
31 Bohatý Jan UVP0400 84.24 23. 84.24(23)
32 Němec Marek SOB0400 70.73 24. 70.73(24)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Sedláček Jaroslav DKP0309 B 203.86 1. 98.33( 2) 101.41( 1)102.45( 1)
2 Šubrt Matěj DKP0205 B 203.13 2. 0.00( D) 101.21( 2)101.92( 2)
3 Mareš Albert DKP0308 B 194.67 1. 100.00( 1) 94.67( 4) 91.24( 4)
4 Kolář Matyáš PGP0304 183.61 3. 87.97( 5) 95.64( 3)
5 Janas Petr PGP0200 97.39 3. 97.39( 3)
6 Bolehovský Michal VSP0202 74.57 5. 74.57( 5)
7 Trnka Martin jun VSP0300 48.57 6. 48.57( 6)
8 Janeček Ondřej SOB0201 22.34 3. 0.00( 3) 0.00( 6) 22.34( 7)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Novák Přemysl DKP0107 B 198.09 2. 103.39( 2) 94.70( 2)
2 Rohlík Matěj TAP0010 B 164.46 2. 76.68( 2) 87.78( 3)
3 Klaška Martin DKP0100 B 108.83 1. 108.83( 1)
4 Forst Antonín PGP0106 100.00 1. 100.00( 1)
4 Klement David DKP0110 100.00 1. 100.00( 1)
6 Šedivý Matěj PGP0005 95.06 3. 33.33( 3) 61.73( 5)
7 Javůrek Emil VSP0100 75.44 4. 75.44( 4)
8 Šťastný Petr TAP0106 49.44 4. 0.00( 4) 49.44( 6)
9 Fenton Adam TAP0013 32.44 7. 32.44( 7)