Výsledky závodu: Pražský žebříček - jaro 2018 - stav po 7 závodech

Datum:
15.03.2018
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TAP Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu SLA Ano Ano
2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati VSP Ano Ano
2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     H10     H12     H14     H16     H18    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
SLA 4
SCP 5
VSP 6
FSP 7
1 Malečková Pavlína VSP0855 832.28 1. 188.07( 4) 194.91( 4)218.33( 1)210.07( 1)208.97( 1)
2 Hladíková Julie DKP0857 800.12 1. 207.19( 1)189.68( 3)205.53( 1)197.72( 2)
3 Bulířová Žofie TAP0850 778.76 1. 211.99( 1)170.63( 6) 176.61( 4)189.44( 4) 200.72( 1)
4 Vondráčková Alžběta DKP0864 679.50 3. 126.61( 8)181.37( 5) 194.53( 3) 176.99( 5)
5 Zákoucká Barbora DKP0859 669.53 4. 157.71( 6) 152.89( 7) 175.79( 7) 183.14( 4)
6 Šimůnková Michaela TAP0851 654.83 3. 157.81( 7)133.57( 8) 183.94( 3)177.24( 6)135.84( 8)
7 Bartalošová Anežka PGP0853 602.76 2. 206.21( 2)198.33( 2)198.22( 2)
8 Mullis Carolina DKP0951 582.77 3. 196.25( 3) 187.46( 3)199.06( 3)
9 Nemšovská Magdalena VSP0853 491.13 2. 106.22(13)184.68( 5) 200.23( 2)
10 Zemanová Eliška DKP0862 463.58 5. 159.33( 6) 129.33( 5)174.92( 8)
11 Zakouřilová Klára VSP0850 461.67 4. 179.54( 4)114.52(12) 167.61( 4)
12 Kučerová Kateřina VSP0950 443.32 5. 110.81( 9) 181.31( 5)151.20( 5)
13 Nováková Pavlína DKP0860 336.85 6. 101.42(10)119.88(11) 115.55( 6)
14 Ehlerová Anna VSP0854 331.19 5. 175.52( 5)155.67( 8)
15 Snížková Adéla DKP0850 330.06 2. 134.66( 7) 195.40( 2)
16 Levrincová Klára TAP0854 274.85 6. 66.47(12) 89.38(10) 119.00( 6)
17 Ovčáčková Barbora TAP0856 258.36 9. 117.42( 9)133.09(10) 7.85(12)
18 Svatá Lucie PGP0952 213.97 7. 71.91(10)142.06( 7)
19 Štěpová Barbora PGP0951 203.57 2. 203.57( 2)
20 Stará Žofie FSP0851 199.22 6. 55.06(11)144.16( 6)
21 Smutná Markéta DLP0950 187.66 9. 146.56( 9) 41.10( 9)
22 Janatová Violka DKP0950 186.60 3. 186.60( 3)
23 Kváčová Anna DKP1051 140.77 9. 0.00(13) 140.77( 9) 0.00(10)
24 Chumová Adéla SLP0950 105.14 7. 105.14( 7)
25 Pokorná Ema PGP0950 95.84 8. 54.45(14) 0.00(11) 0.00(10) 41.39( 8)
26 Přibíková Tereza PGP0852 90.59 11. 90.59(11)
27 Votruba Hana TAP0855 11.01 9. 11.01( 9)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
SLA 4
SCP 5
VSP 6
FSP 7
1 Škáchová Viktorie DKP0655 B 839.57 1. 205.78( 1)202.31( 1) 210.97( 1)217.26( 1)205.56( 1)
2 Baldrianová Eva VSP0751 B 813.16 1. 198.26( 2) 196.75( 3) 200.64( 2) 200.30( 2)204.87( 2)207.35( 1)
3 Škáchová Zuzana DKP0656 B 793.97 1. 195.97( 3)200.94( 2)188.39( 3) 191.65( 2)183.88( 4) 205.41( 1)
4 Fibírová Lucie FSP0777 B 692.61 2. 162.58( 4)162.11( 5)151.51( 7) 171.43( 7) 196.49( 2)
5 Rážová Dorota PGP0653 B 687.56 5. 149.37( 6) 127.22(12) 157.15( 5)169.84( 5)178.10( 6) 84.05(18) 182.47( 5)
6 Měšťanová Tereza TAP0653 B 666.94 3. 146.38( 9)139.75( 8)191.09( 3) 36.44(17) 189.72( 3)
7 Priehodová Nela PGP0655 B 645.79 4. 101.19( 8) 164.07( 4)177.72( 4) 160.63( 7)143.37( 9)
8 Gajdová Michaela VSP0752 B 595.39 3. 35.21(16) 178.87( 5)185.16( 4)196.15( 3)
9 Halašková Bára DKP0654 B 566.90 8. 78.48(13) 130.77(11)119.40( 9) 165.27( 8)151.46( 9)
10 Maříková Alžběta FSP0650 546.72 7. 101.03(12) 145.38( 9)147.11(10)153.20( 7)
11 Bublíková Klára TAP0752 443.73 6. 136.63( 7)151.75( 8) 155.35( 6)
12 Ptáčková Hana PGP0750 439.35 8. 87.26(11) 65.79(18) 85.84(12)114.43(13)151.82( 8)
13 Geffertová Agáta FSP0753 433.67 6. 5.33(15) 87.10( 9) 51.97(14)136.04(11)158.56( 6)
14 Sotonová Šárka TAP0655 427.53 11. 82.91(12) 90.39(13)102.94(11) 98.80(11) 135.40(12)
15 Stará Barbora FSP0752 408.63 5. 119.24(10) 117.54(10)171.85( 5)
16 Pangracová Anna MFP0650 397.89 7. 158.11( 7) 148.73( 7) 91.05(17)
17 Leinweberová Julie FSP0755 387.97 10. 46.91(14) 77.97(17) 39.14(16) 119.93(12)143.16(10)
18 Lampová Amálie DKP0752 361.66 4. 40.35(15)165.98( 4)155.33( 6)
19 Svobodová Adriana FSP0653 344.76 10. 90.74(10) 81.71(15) 33.62(18) 138.69(11)
20 Folprechtová Julie VSP0653 343.57 6. 160.67( 6) 30.28(19)152.62( 8)
21 Štěpová Kateřina PGP0657 298.44 3. 194.14( 3)104.30(15)
22 Malečková Pavlína VSP0855 188.66 4. 188.66( 4)
23 Bulířová Žofie TAP0850 168.45 6. 168.45( 6)
24 Vozábalová Hana PGP0654 156.65 5. 156.65( 5)
25 Puchernová Barbora SCP0650 136.31 10. 84.64(14) 17.59(10) 34.08( P)
26 Hroňková Barbora VSP0650 135.89 14. 63.55(19) 72.34(14)
27 Pastuszková Laura VSP0654 135.31 13. 80.52(16) 54.79(13)
28 Kohoutková Kateřina DKP0756 134.64 13. 0.00( D) 134.64(13)
29 Svobodová Julie FSP0651 131.84 10. 131.84(10)
30 Dostálová Lejla DLP0650 119.18 8. 0.00(16)119.18( 8)
31 Přibíková Agáta PGP0651 109.47 14. 109.47(14)
32 Duhová Anna DKP0653 96.52 9. 96.52( 9) 0.00(20)
33 Pompachová Karolína TAP0652 94.04 16. 94.04(16)
34 Machová Karolína VSP0652 86.01 11. 86.01(13) 0.00(11)
35 Voburková Lucie ZBP0650 74.27 19. 74.27(19)
36 Štoková Sofie DKP0750 46.71 15. 46.71(15)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
SLA 4
SCP 5
VSP 6
FSP 7
1 Bulířová Ema TAP0452 B 833.51 1. 200.35( 2) 200.60( 2) 207.87( 1) 204.87( 1)203.85( 1)216.92( 1)
2 Štraitová Jolana VSP0456 B 817.11 1. 202.15( 1)204.49( 1)197.94( 2) 207.04( 1)201.09( 2) 203.43( 2)
3 Malečková Hana VSP0553 B 774.21 2. 172.53( 5) 193.09( 5)189.53( 4) 196.93( 2)194.04( 3)190.15( 4)
4 Aschermannová Klára VSP0454 B 745.53 3. 197.50( 3)194.90( 3)194.19( 3) 158.94( 5)
5 Cincibusová Lenka FSP0450 B 717.05 2. 169.61( 7) 175.40( 7)132.39(10) 174.01( 6)151.76( 6) 175.73( 5)191.91( 2)
6 Šimšová Pavla MFP0551 B 713.16 3. 172.42( 9)150.19( 7) 196.03( 3) 172.20( 6)172.51( 6)
7 Beranová Hana VSP0455 688.86 4. 170.28( 6)163.80(10) 171.50( 5) 180.99( 4)166.09( 8)
8 Nekvasilová Tereza DKP0459 675.52 3. 78.43( 9) 182.59( 6) 143.80( 7)157.96( 9)191.17( 3)
9 Ripplová Emma DKP0460 611.87 4. 105.96(11) 176.44( 5)127.23( 8)117.63(11)190.57( 4)
10 Kopecká Valentýna VSP0453 505.16 6. 162.93( 8)172.94( 8)169.29( 6)
11 Horáčková Michaela DKP0551 353.06 7. 100.76(12) 111.83(10) 140.47( 7)
12 Čechmánková Anna PGP0452 348.98 4. 178.76( 4) 170.22( 7)
13 Blahutová Martina MFP0550 330.23 4. 143.93( 8)186.30( 4)
14 Floriánková Františka VSP0550 312.55 4. 193.67( 4) 118.88( 9)
15 Kodejšová Markéta VSP0458 288.15 9. 142.40( 9) 145.75(10)
16 Ptáčková Veronika PGP0551 198.22 8. 30.74(10) 62.53(12) 21.40(12) 83.55( 8)
17 Škáchová Viktorie DKP0655 192.72 3. 192.72( 3)
18 Izáková Eva EKP0651 175.32 5. 175.32( 5)
19 Rosendorfová Hana TAP0551 125.71 7. 0.00(13) 79.26( 7) 46.45(11)
20 Chmelařová Romana PGP0553 122.72 11. 122.72(11)
21 Hudčeková Klára SLP0550 94.73 9. 37.87(12) 56.86( 9)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
SLA 4
SCP 5
VSP 6
FSP 7
1 Smutná Anna Marie DKP0359 B 416.98 1. 72.44( 8) 108.01( 1) 112.46( 1)102.28( 1) 83.74( 6) 94.23( 3)
2 Popová Jana TAP0252 B 410.69 1. 93.20( 3) 91.76( 4) 102.67( P) 82.05( 6) 97.13( 3)100.05( 2)110.84( 1)
3 Chrzová Eliška PGP0353 B 392.50 1. 105.20( 1) 94.15( 3) 95.04( 2) 86.70( 4) 55.62( 8) 98.11( 3)
4 Čermáková Klára PGP0352 B 388.20 2. 101.60( 2) 97.84( 2) 92.40( 3) 0.00( D) 94.71( 4) 94.05( 4)
5 Popová Veronika TAP0253 B 380.64 1. 86.85( 5) 75.25( 7) 95.16( P) 94.45( 2) 52.02( 9) 101.84( 1) 89.19( 6)
6 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B 362.77 3. 85.89( 6) 90.49( 5) 76.90( 5) 93.09( 3) 91.84( 6) 72.19( 7) 87.35( 7)
7 Novotná Marie PGP0354 359.17 2. 0.00(10) 86.76( 6) 76.60( 6) 0.00( 8) 100.59( 2) 95.22( 4)
8 Řadová Lucie DKP0251 348.92 2. 66.62(11) 86.93( 4) 73.05( 7) 94.02( 5) 94.92( 2)
9 Janečková Josefína EKP0351 271.33 5. 85.25( 5) 93.09( 5) 92.99( 5)
10 Berounská Anna VSP0256 215.34 4. 89.44( 4) 69.47(10) 56.43( 7)
11 Beranová Eva VSP0254 210.28 7. 74.53( 7) 72.63( 9) 45.19( 8) 17.93(11)
12 Fantová Kateřina EKP0256 151.23 8. 73.33( 8) 77.90( 8)
13 Janderová Barbora PGP0251 129.78 7. 33.11( 9) 39.26(12) 57.41( 7)
14 Titzová Adéla VSP0250 112.57 1. 112.57( 1)
15 Berounská Adéla VSP0352 69.96 10. 37.85(13) 32.11(10)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
SLA 4
SCP 5
VSP 6
FSP 7
1 Doubková Emma PGP0154 B 398.39 1. 99.30( 2) 99.09( 2)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Kalousková Marie DKP0151 B 357.69 1. 100.00( 1) 78.04( 4) 79.65( 4) 100.00( 1)
3 Šimšová Barbora MFP0150 346.27 2. 97.52( 3) 89.85( 3) 99.62( 2) 59.28( 3)
4 Horáková Barbora VSP0150 303.39 1. 100.00( 1)103.39( 1) 100.00( 1)
5 Pelikánová Máša MFP0050 171.82 2. 78.65( 2) 93.17( 2)
6 Halamová Barbora TAP0150 97.98 3. 97.98( 3)
7 Holzbachová Lucie DKP0052 66.89 2. 0.00( 5) 66.89( 2)
8 Horalíková Eva DLP0050 36.11 3. 36.11( 3) 0.00( 6)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
SLA 4
SCP 5
VSP 6
FSP 7
1 Svítil Martin PGP0903 801.80 1. 186.83( 8) 193.21( 3)194.96( 3)205.49( 1)208.14( 1)
2 Rod Matyáš VSP0803 795.58 1. 188.87( 7)199.19( 2)209.12( 1) 198.40( 2)
3 Šimerka Ondřej PGP0800 780.45 3. 199.21( 3)191.06( 4) 193.46( 3)196.72( 3)
4 Šubrt Ondřej TAP0801 740.32 3. 194.96( 3)193.66( 3)180.64( 5)171.06( 4)
5 Folprecht Lukáš VSP0802 561.90 1. 201.50( 1) 200.85( 2)159.55( 8)
6 Zavadil Matěj VSP0904 534.41 5. 175.05(11) 162.25( 5) 35.38(15)161.73( 6)
7 Novák Adam DLP0901 528.71 3. 181.87( 3)182.68(10) 164.16( 9)
8 Kučera Jakub VSP0900 506.66 4. 179.47( 5) 178.59( 4)148.60( 9)
9 Horáček Martin DKP0802 505.99 1. 150.80( 6) 149.44( 6) 205.75( 1)
10 Brandejs Štěpán DKP0807 438.54 1. 230.94( 1) 207.60( 1)
11 Jedlička Aleš VSP0800 376.98 4. 185.39( 9) 191.59( 4)
12 Ohnůtek Jiří FSP0802 370.45 2. 199.29( 2) 171.16( 7)
13 Priehoda Erik PGP0803 365.07 2. 0.00( 7)195.92( 2) 169.15( 5)
14 Fibír Jakub FSP0900 344.60 5. 153.70( 6)190.90( 5) 0.00( D)
15 Kantůrek Tomáš DLP0902 332.79 5. 0.00( 8) 192.82( 5) 139.97( 7)
16 Gajda Petr VSP0903 313.82 2. 116.29(11)197.53( 2)
17 Vaníček Ondřej DLP0903 298.70 4. 166.65( 4) 132.05( 8)
18 Bublík František TAP0803 275.11 7. 137.01( 7) 138.10(10)
19 Kamenický Pavel TAP0909 239.21 7. 96.62( 7)142.59(10)
20 Baldrian Josef VSP1100 213.39 9. 109.21(12)104.18( 9)
21 Král Samuel MFP0801 199.12 4. 199.12( 4) 0.00( D)
22 Němec Jaromír SOB0800 189.55 6. 189.55( 6)
23 Plecitý Matouš VSP0805 187.19 2. 187.19( 2)
24 Forst Albert MFP0901 186.52 6. 186.52( 6)
25 Vozábal David PGP0904 186.04 7. 186.04( 7)
26 Machar Dan DKP1002 174.30 6. 0.00( D) 174.30( 6)
27 Rybář Matěj DKP0908 172.96 8. 172.96( 8)
28 Engel Adam DKP0910 166.23 5. 166.23( 5)
29 Švarc František DKP0911 120.03 12. 120.03(12)
30 Protiva Jan TAP0904 92.86 13. 92.86(13)
31 Motejzík Prokop DLP0900 88.74 11. 88.74(11)
32 Nitsch Ondřej FSP1000 59.28 10. 59.28(14) 0.00(10)
33 Protiva Mikuláš TAP1100 16.76 16. 16.76(16)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
SLA 4
SCP 5
VSP 6
FSP 7
1 Štrait Vilém VSP0701 B 816.34 1. 199.22( 2)197.29( 3) 208.67( 1) 201.99( 1)206.46( 1)
2 Bulíř Jáchym TAP0602 B 796.74 1. 205.15( 1)196.19( 2) 184.79( 8) 203.07( 2)192.33( 5)
3 Skripnik Matouš FSP0800 B 789.12 2. 198.46( 3)197.55( 2)192.33( 4)184.15( 7) 187.60( 5) 190.47( 3) 200.78( 2)
4 Šubrt Jáchym DKP0800 B 774.46 3. 183.88( 7)182.73( 4) 195.14( 3)166.97(10) 197.94( 3) 197.50( 3)
5 Machar Eda DKP0803 B 753.88 1. 186.60( 5) 162.61(11) 193.11( 4)172.45(10)201.72( 1)
6 Střelba Antonín PGP0605 B 748.69 2. 0.00( D) 166.95(10) 195.40( 3)200.07( 2)186.27( 4)
7 Víteček Šimon DKP0801 B 747.19 4. 185.55( 6)128.99(21) 166.79( 9) 194.38( 4)187.49( 6)179.77( 5)179.74( 6)
8 Skripnik Nikola FSP0600 B 742.37 1. 177.08(10)158.57(12) 185.67( 6)202.76( 1)170.63( 9) 176.86( 6)163.88(10)
9 Meier David VSP0606 B 698.67 2. 170.51(12) 88.66(26) 152.61(13)201.84( 2) 66.88(31) 173.71( 7)
10 Jandera Kryštof PGP0700 B 673.09 8. 165.83(13)170.62( 8)175.09( 8)161.55(13)138.82(15) 158.16(14) 143.97(12)
11 Machar Matěj DKP0604 B 659.75 4. 178.52( 8) 118.25(17)166.43(12)196.55( 4)
12 Svítil Patrik PGP0706 B 650.00 5. 180.15( 5)149.61(14)163.91(12)108.80(22) 156.33(15)
13 Maroušek Dominik DKP0716 B 638.75 7. 177.01(11)168.94( 9)176.46( 7) 116.34(19) 81.55(20)
14 Vrba Matyáš FSP0706 B 583.52 11. 146.34(14)136.53(19) 170.56(11)130.09(13)
15 Klepetko Adam FSP0601 570.17 11. 161.02(11) 153.89(14) 139.40(16)115.86(16)
16 Kosák Eliáš PGP0704 537.41 5. 175.90( 7)185.74( 5) 175.77( 8)
17 Motyčka Filip TAP0704 524.94 8. 121.06(15)173.21( 8) 133.51(18) 97.16(18)
18 Günter Vincent FSP0701 521.66 8. 79.02(18)143.43(16) 131.54(19)167.67( 8)
19 Hlaváček Vojtěch TAP0700 500.40 6. 0.00( D) 57.35(31)166.46(10)185.99( 6) 90.60(25)
20 Salinger Jakub DKP0715 479.30 11. 115.34(23) 118.25(17)100.11(24)145.60(11)
21 Pop Jonáš TAP0600 444.39 13. 52.51(21) 83.51(28) 82.77(20) 0.00( D) 150.84(13)127.27(20) 82.59(19)
22 Dolák Jakub DKP0707 438.57 9. 136.53(19) 137.13(16) 164.91( 9)
23 Nekvasil Jakub DKP0607 438.16 10. 105.73(25) 168.71(10)163.72(13)
24 Černý Vojtěch DKP0712 431.95 15. 84.99(27)108.58(17)150.82(15) 87.56(26) 72.00(27)
25 Göth Mikuláš PGP0602 424.51 11. 41.88(23)166.46(11) 37.88(34) 137.64(17) 78.53(21)
26 Kuc David SCP0600 382.22 4. 196.42( 4) 185.80( 7)
27 Čechmánek Václav PGP0607 378.23 1. 202.32( 1) 175.91( 7)
28 Rippl Matouš DKP0608 364.62 9. 169.43( 9)103.75(23) 91.44(25)
29 Elleder David DKP0605 355.25 5. 180.15( 5) 175.10( 9)
30 Lacina Jan DKP0717 338.56 12. 160.84(12) 70.70(30)107.02(22)
31 Tichý Hubert DKP0600 326.75 5. 137.69(18) 189.06( 5)
32 Daněk Jan DKP0713 287.09 10. 0.00( D) 118.38(16) 168.71(10) 0.00(32)
33 Svoboda Filip DKP0719 268.23 20. 64.82(20) 43.36(35) 76.76(21) 83.29(28)
34 Bláha Šimon SJP0700 266.97 12. 0.00( D) 164.22(12)102.75(23)
35 Brandejs Štěpán DKP0807 245.98 15. 147.29(15) 98.69(24)
36 Brdička Tomáš FSP0710 243.79 14. 0.00( D)100.48(18) 143.31(14)
37 Vostrý Jonáš DKP0714 237.70 14. 89.83(16)147.87(14)
38 Pohl Lukáš TAP0703 231.54 17. 86.65(17) 13.40(36) 131.49(17) 0.00(31) 0.00(23)
39 Ransdorf Vít DKP0710 230.76 15. 0.00( D) 0.00( D) 112.74(20) 118.02(15)
40 Brettl Filip PGP0600 230.33 21. 118.94(22) 111.39(21)
41 Tofel Šimon TAP0605 206.48 22. 44.50(22) 64.11(29) 34.36(24) 63.51(32)
42 Ledinský Matěj DKP0602 194.74 14. 0.00(37) 73.36(26)121.38(14)
43 Strnad Jakub OLP0700 186.45 15. 92.85(15) 58.38(30) 35.22(28)
44 Procházka Vít DKP0711 184.41 24. 0.00( D) 108.76(24) 0.00( D) 75.65(29) 0.00(33)
45 Městka Václav VSP0600 177.84 9. 177.84( 9)
46 Kuchař Ondřej TAP0609 150.10 16. 150.10(16)
47 Horák Martin VSP0601 148.32 13. 148.32(13)
48 Havlín Prokop DKP0705 141.88 17. 141.88(17)
49 Studnička Jakub DKP0718 135.04 27. 50.06(33) 84.98(27)
50 Mencl Josef VSP0602 126.53 21. 126.53(21)
51 Weiss Hugo DLP0701 120.32 18. 10.71(26)109.61(18)
52 Krogman Tadeáš DKP0609 109.40 17. 109.40(17)
53 Klíma Filip TAP0610 84.21 19. 84.21(19)
54 Šimík Marek DLP0600 67.31 19. 67.31(19)
55 Koliáš Štěpán DKP0610 63.56 29. 46.76(33) 16.80(29)
56 Kosák Jonáš PGP0603 56.96 32. 56.96(32)
57 Svoboda Fabián FSP0708 55.94 34. 47.29(34) 8.65(35)
58 Hroněk Štěpán VSP0700 52.07 22. 0.00( D) 52.07(22) 0.00(36)
59 Vaníček Petr DLP0700 50.95 22. 50.95(22)
60 Rataj Vít DLP0702 25.87 23. 0.00(23) 25.87(25)
61 Mazánek Vojta TAP0611 2.24 30. 0.00(37) 0.00(38) 2.24(30)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
SLA 4
SCP 5
VSP 6
FSP 7
1 Průša Dominik VSP0406 B 815.98 1. 201.52( 1) 199.51( 2)207.03( 1)207.92( 1)197.22( 4)
2 Tůma Šimon TAP0400 B 776.83 1. 197.26( 3)185.42( 7) 185.59( 5)190.50( 4)182.84( 5) 174.57( 7) 203.48( 1)
3 Bolehovský Daniel VSP0508 B 771.73 2. 194.85( 3)194.02( 3)199.68( 2)183.18( 6)
4 Blaha Michal EKP0402 B 758.43 2. 189.00( 4)178.79( 6) 192.40( 3)198.24( 2)
5 Čtrnáct František PGP0401 B 755.58 4. 193.57( 4)187.77( 6)189.94( 4) 184.30( 5)
6 Melišík Jan TAP0502 B 745.04 2. 201.23( 2) 137.65(16) 198.94( 2)180.19( 6)164.68( 8)
7 Černý Antonín TAP0402 B 728.33 3. 174.66( 9)192.68( 3)155.06(12) 186.28( 5)152.46(11) 174.71(11)
8 Blaha Jiří EKP0401 B 721.88 1. 201.18( 2)162.66(10) 153.60(10)204.44( 1)
9 Dlouhý Aleš PGP0502 B 708.21 2. 150.97(15)170.62(12)113.98(20) 183.35( 6)110.91(17) 60.72(19) 203.27( 2)
10 Sork Dominik TAP0504 B 700.00 3. 176.82( 7)167.15(13)111.34(21) 162.78(10)193.25( 3)
11 Smolka Jakub TAP0500 691.01 4. 159.64(13) 176.07( 8)165.48( 8)165.30( 9)184.16( 4)159.97(12)
12 Zakouřil Matyáš VSP0400 689.77 5. 169.60(11)188.94( 5)166.65( 7) 164.58( 9)
13 Janas Adam PGP0404 688.47 5. 165.85(12)159.56(15)147.82(15) 156.51(11) 173.47( 7)125.28(14) 189.59( 5)
14 Šubrt Vojtěch DKP0502 682.52 8. 172.85(10) 152.54(14) 166.47( 8)155.87( 9)144.49(13) 187.33( 8)
15 Baldrian Tomáš VSP0405 680.96 9. 159.42(14)174.52(10)158.31(11) 160.32(11)186.70( 9)
16 Černý Matouš TAP0501 640.46 7. 135.67(17) 139.90(19) 76.03(22) 149.94(13)162.02( 8)104.22(16) 188.60( 7)
17 Bartaloš Matyáš PGP0503 613.04 4. 139.57(16)146.10(17)134.89(17) 133.15(16) 112.47(15) 192.48( 4)
18 Kabát Martin PGP0408 609.10 1. 206.14( 1)205.64( 1) 197.32( 3)
19 Ráž Miloslav PGP0406 588.94 12. 105.49(18) 133.76(20)114.29(19) 153.11(12)152.18(12) 27.00(21) 149.89(12)
20 Nemšovský Filip VSP0500 526.97 6. 174.04(11)164.26( 9) 188.67( 6)
21 Titz Adam VSP0401 494.21 8. 174.73( 8)165.71(14)153.77(13)
22 Štark Matěj PGP0409 469.20 7. 142.41(18) 177.26( 7)149.53(13)
23 Kuchař Matěj TAP0405 357.83 9. 174.73( 9) 183.10(10)
24 Kuc Radim SCP0400 332.04 5. 192.92( 5) 139.12(15)
25 Král Adam MFP0507 314.81 10. 153.15(16) 161.66(10)
26 Bláha Vojtěch SJP0501 243.10 14. 145.08(14) 98.02(17)
27 Hřivna Ondřej PGP0505 236.12 13. 123.99(21) 53.89(23) 58.24(13)
28 Kohoutek Vojtěch DKP0503 189.47 14. 66.93(20)122.54(22) 0.00(14)
29 Hejna Igor VSP0407 184.77 6. 184.77( 6)
30 Kužel Jan FSP0400 124.10 18. 124.10(18)
31 Cylek Ondřej VSP0501 91.77 18. 91.77(18)
32 Hejna Viktor VSP0408 84.98 19. 84.98(19)
33 Bohatý Jan UVP0400 84.24 23. 84.24(23)
34 Němec Marek SOB0400 70.73 24. 70.73(24)
35 Bláha Matyáš SJP0500 67.20 18. 33.79(18) 33.41(20)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
SLA 4
SCP 5
VSP 6
FSP 7
1 Sedláček Jaroslav DKP0309 B 408.99 1. 98.33( 2) 101.41( 1)102.45( 1)104.49( 1) 78.22( 5) 100.64( 2)100.00( 1)
2 Šubrt Matěj DKP0205 B 408.43 1. 0.00( D) 101.21( 2)101.92( 2)100.44( 2)104.86( 1) 97.99( 3)
3 Mareš Albert DKP0308 B 380.24 1. 100.00( 1) 94.67( 4) 91.24( 4) 93.64( 4) 91.93( 3) 86.94( 4)
4 Kolář Matyáš PGP0304 363.59 3. 87.97( 5) 95.64( 3) 92.73( 5) 87.25( 4) 84.54( 5)
5 Janas Petr PGP0200 293.84 1. 97.39( 3) 95.08( 3) 101.37( 1)
6 Bolehovský Michal VSP0202 264.23 2. 74.57( 5) 86.45( 6)103.21( 2)
7 Kabát Martin PGP0408 94.11 2. 94.11( 2)
8 Trnka Martin jun VSP0300 85.00 6. 48.57( 6) 36.43( 7)
9 Janeček Ondřej SOB0201 62.93 3. 0.00( 3) 0.00( 6) 22.34( 7) 40.59( 7)
10 Horák Pavel ml. VSP0301 51.40 6. 51.40( 6)
11 Siebert Ondřej DKP0211 20.22 7. 0.00( 7) 20.22( 8)
12 Solár Vojtěch PGP0310 19.43 5. 0.00( 5) 0.00( D) 0.00( 8) 19.43( 8)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
SLA 4
SCP 5
VSP 6
FSP 7
1 Novák Přemysl DKP0107 B 396.09 1. 103.39( 2) 94.70( 2) 98.00( 2)100.00( 1) 75.89( 4) 93.55( 3)
2 Forst Antonín PGP0106 B 392.42 1. 100.00( 1) 97.47( 2) 99.77( 2) 95.18( 2)
3 Rohlík Matěj TAP0010 B 318.08 2. 76.68( 2) 87.78( 3) 77.00( 4) 76.62( 3)
4 Klement David DKP0110 B 279.59 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 79.59( 3)
5 Klaška Martin DKP0100 208.83 1. 108.83( 1) 100.00( 1)
6 Siegl Matyáš PGP0104 195.90 1. 95.90( 3) 100.00( 1)
7 Šedivý Matěj PGP0005 133.51 3. 33.33( 3) 61.73( 5) 38.45( 5)
8 Šťastný Petr TAP0106 122.30 4. 0.00( 4) 49.44( 6) 44.40( 5) 28.46( 4)
9 Javůrek Emil VSP0100 75.44 4. 75.44( 4)
10 Fenton Adam TAP0013 32.44 7. 32.44( 7)
11 Reichl Tomáš MKP0100 31.50 4. 31.50( 4)