Výsledky závodu: Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 - stav po 2 závodech

Datum:
08.04.2018
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu VBM Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček ADA Ano Ano
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček RBK Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati ZBM Ne Ne
2018-05-2626.05.2018 Oblastní žebříček ZBM Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati BBM Ne Ne
2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček UBM Ne Ne
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     H10     H10N     H12     H14     H16    
D10
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Kočová Klára ZBM0850 213.70 1. 213.70( 1)211.95( 1)
2 Čechová Johana TBM0888 207.88 2. 207.88( 2)
3 Strýčková Barbora ADA0852 205.23 2. 156.10( 5) 205.23( 2)
4 Ryglová Adéla TBM0857 182.81 3. 182.81( 3)
5 Rotková Veronika ZBM0854 182.61 3. 178.42( 3) 182.61( 4)
6 Skřivanková Anna TBM0853 180.41 5. 180.41( 5)
7 Coufalová Rea ZBM0953 172.05 4. 156.19( 4) 172.05( 6)
8 Ptáčková Julie TBM0980 150.09 6. 150.09( 6)135.50( 7)
D10N
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Jágrová Aneta RBK0951 203.08 1. 203.08( 1)
2 La Carbonara Noemi TBM1156 200.00 1. 200.00( 1)109.67( 7)
3 Kučerová Tereza ZBM0957 199.89 2. 199.77( 2) 199.89( 2)
4 Beránková Kamila ZBM1152 197.03 3. 197.03( 3)
5 Finstrlová Denisa ZBM0951 195.78 3. 195.78( 3)170.83( 5)
6 Coufalová Thea ZBM1050 192.81 4. 192.81( 4)
7 Bašeová Jolana ZBM1051 181.95 4. 181.95( 4)166.83( 6)
D12
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Doušková Hana TBM0659 B 207.48 1. 199.68( 2) 207.48( 1)
2 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B 204.61 1. 204.61( 1)178.34( 7)
3 Doušková Kateřina TBM0679 B 199.79 2. 195.71( 3) 199.79( 2)
4 Dobrovolná Anna TBM0758 B 192.72 3. 174.33(10) 192.72( 3)
5 Kurečková Klára ABM0657 B 190.86 4. 189.23( 6) 190.86( 4)
6 Fuchsová Ema TBM0653 B 189.95 4. 189.95( 4)189.38( 5)
7 Hlaváčová Lucie TBM0660 B 189.83 5. 189.83( 5)
8 Ehlová Martina TBM0655 B 188.87 7. 188.87( 7)
9 Dvořáková Lucie BBM0750 184.42 8. 184.42( 8)
10 Barnatová Magda ZBM0653 179.50 8. 179.50( 9)172.76( 8)
11 Tomanová Eliška LBM0651 178.59 6. 178.59( 6)
12 Kubáňová Tereza TBM0756 163.95 9. 163.95( 9)
13 Mazálková Libuše ZBM0655 159.36 10. 159.36(10)
14 Vrbková Marta RBK0651 153.04 11. 153.04(11)
15 Taslerová Martina ABM0757 144.85 12. 144.85(12)
16 Palátová Renáta ABM0655 142.12 13. 142.12(13)
17 Sedláčková Hana TBM0778 125.19 11. 125.19(11)
18 Vernerová Hana TBM0780 80.62 12. 80.62(12)
19 Hiklová Eva ZBM0755 65.24 13. 65.24(13)
D14
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Ondrová Anna ZBM0553 B 201.58 1. 0.00( D) 201.58( 1)
2 Dušková Tereza TBM0554 B 200.77 1. 200.77( 1)184.64( 5)
3 Finstrlová Julie ZBM0552 B 200.28 2. 200.28( 2)193.90( 4)
4 Ježková Ivana RBK0555 B 199.71 2. 199.71( 2)
5 Miková Lenka TBM0460 B 198.94 3. 198.94( 3)176.31( 6)
6 Procházková Doubravka ADA0651 198.71 3. 198.71( 3)
7 Rotková Markéta ZBM0455 195.16 4. 195.16( 4)
8 Pánková Klára ZBM0456 179.44 5. 179.44( 5)
9 Mazálková Klára ZBM0558 165.54 7. 165.54( 7)
10 Baláčová Natálie TBM0560 144.51 6. 111.91( 6) 144.51( 8)
11 Petrášová Kateřina BBM0550 116.94 9. 116.94( 9)
D16
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Poloučková Hana ABM0350 B 100.00 1. 86.80( 4) 100.00( 1)
2 Barnatová Klára ZBM0352 B 100.00 1. 100.00( 1)
3 Hovořáková Karolína ZBM0351 96.86 2. 96.86( 2) 0.00( D)
4 Vedrová Ela TBM0357 87.19 3. 87.19( 3)
5 Taslerová Tereza ABM0361 68.14 2. 68.14( 2)
D18
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Špringlová Kamila TBM0050 B 100.00 1. 100.00( 1)
H10
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Hájek Štěpán TBM0804 204.38 1. 204.38( 1)
2 Bulička Martin ZBM0807 200.00 1. 200.00( 1)198.64( 2)
3 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 196.99 2. 196.57( 2) 196.99( 3)
4 Ježek David RBK0801 188.64 4. 188.64( 4)
5 Štěpánek Ondřej TBM0809 177.43 5. 0.00( D) 177.43( 5)
6 Toman Matěj LBM0909 174.21 6. 174.21( 6)
7 Saitl David ZBM0805 155.15 3. 155.15( 3)129.61( 9)
8 Eliášek Patrik LBM0801 147.50 4. 147.50( 4)132.40( 8)
9 Doušek Vilém TBM0904 144.74 7. 144.74( 7)
10 Svirák Benjamin TBM0915 50.33 10. 50.33(10)
H10N
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Doušek Vilém TBM0904 200.00 1. 200.00( 1)
1 Ševčík Filip TBM0802 200.00 1. 200.00( 1)
3 Šimeček Petr ABM0904 158.34 2. 158.34( 2)116.74( 3)
4 Dvořák Tomáš TBM0906 130.53 2. 130.53( 2)
H12
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Štěpánek Jan TBM0607 B 202.71 1. 201.04( 1) 202.71( 1)
2 Brosch Ondřej RBK0606 B 202.20 2. 198.19( 3) 202.20( 2)
3 Urbánek Tomáš ZBM0604 B 200.77 2. 200.77( 2)194.48( 4)
4 Koča Vojtěch ZBM0602 B 195.09 3. 193.85( 4) 195.09( 3)
5 Vedra Tobiáš TBM0621 B 192.86 5. 176.91( 8) 192.86( 5)
6 Ptáček Jonáš TBM0717 B 190.32 5. 188.97( 5) 190.32( 6)
7 Schwab Filip TBM0710 B 190.12 7. 176.10(10) 190.12( 7)
8 Kučera Tomáš ZBM0605 B 183.82 6. 183.82( 6)183.72( 8)
9 Čech Radan TBM0611 B 183.42 7. 183.42( 7)177.22(10)
10 Marek Filip ZBM0706 B 178.44 9. 178.44( 9)
11 Urválek Jan TBM0707 176.64 9. 176.64( 9)
12 Folprecht Matyáš TBM0606 175.01 11. 175.01(11)158.94(12)
13 Mudrák Daniel TBM0629 164.30 11. 164.30(12)161.78(11)
14 Fuchs Marek TBM0603 163.49 13. 163.49(13)
15 Kroutil Jošt ZBM0701 158.07 14. 158.07(14)
16 Salajka Michal LBM0701 157.52 13. 157.52(13)
17 Eliáš Vojtěch TBM0604 155.08 15. 155.08(15)
18 Svirák Jonatan TBM0608 153.76 14. 153.76(14)
19 Lasota Jan ZBM0603 150.51 15. 150.51(15)
20 Richter Rudolf ADA0601 134.75 16. 134.75(16)
21 Cicvárek Radim ZBM0601 129.59 16. 129.59(16)
22 Chmelík Robert ZBM0708 102.27 17. 0.00(18) 102.27(17)
23 Komenda Jakub ZBM0712 97.90 18. 97.90(18)
H14
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B 204.23 1. 174.74(10) 204.23( 1)
2 Doušek Tomáš TBM0401 B 201.91 1. 201.91( 1)195.00( 3)
3 Gryc Ondřej TBM0406 B 200.77 2. 197.80( 4) 200.77( 2)
4 Marek Vojtěch ZBM0410 B 199.04 2. 199.04( 2)182.08( 5)
5 Štěrbák Josef ZBM0409 B 199.04 2. 199.04( 2)120.08(11)
6 Fousek Vojtěch RBK0403 B 197.42 5. 197.42( 5) 0.00( D)
7 Ehl Ondřej TBM0404 B 196.43 6. 196.43( 6)
8 Rada Štěpán ABM0404 B 194.31 6. 194.31( 7)175.38( 6)
9 Fousek Matěj RBK0402 192.94 4. 192.94( 8)185.31( 4)
10 Račanský Jakub TBM0503 183.71 8. 183.71( 9)156.38( 8)
11 Dvořák Jakub BBM0502 171.25 11. 171.25(11)
12 Chmelík Albert ZBM0411 167.23 7. 167.23( 7)
13 Tachovský Jáchym ZBM0502 159.16 12. 159.16(12)
14 Ježek Filip RBK0405 152.54 9. 152.54( 9)
15 Zelený Vladan ZBM0405 148.94 12. 148.94(13) 92.77(12)
16 Baše Matěj ZBM0509 143.08 14. 143.08(14) 0.00( D)
17 Racek Josef ZBM0400 140.31 10. 140.31(10)
18 Žovinec Pavel ABM0509 94.85 14. 94.85(15) 68.15(14)
19 Pekárek Martin RBK0501 76.23 13. 76.23(13)
20 Martinkovič Šimon BBM0503 68.92 16. 68.92(16)
H16
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Oujezdský Matyáš ZBM0307 B 100.00 1. 100.00( 1) 47.76( 3)
2 Palát Tomáš ABM0307 B 100.00 1. 100.00( 1)
3 Rajnoha Tomáš UBM0303 58.40 2. 58.40( 2) 51.54( 2)
4 Račanský Jan UBM0302 15.57 4. 15.57( 4)