Výsledky závodu: 2. Pražský pohár žactva

Datum:
23.05.2018
Místo konání:
ZŠ K Milíčovu
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Milíčovský Les
Ředitel závodu:
Forst Antonín
Hlavní rozhodčí:
Janovský Tomáš
Stavitel tratí:
Siegl Matyáš
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     Elite     H10     H10L     H12     H14     HDR     PD     T3     T5    
D10
2.09 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 15:28
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 15:43 + 0:15
3. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 16:29 + 1:01
4. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 17:03 + 1:35
5. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 18:35 + 3:07
6. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 18:47 + 3:19
7. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 19:17 + 3:49
8. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 20:34 + 5:06
9. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 20:48 + 5:20
10. Endrštová Magdaléna 4VC0850 Radioklub OK1KYP/ASP 22:42 + 7:14
11. Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany 23:40 + 8:12
12. Zákoucká Barbora DKP0859 Oddíl OB Kotlářka 24:46 + 9:18
13. Nováková Pavlína DKP0860 Oddíl OB Kotlářka 24:53 + 9:25
14. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 25:24 + 9:56
15. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 28:38 + 13:10
16. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 28:56 + 13:28
17. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 29:17 + 13:49
18. Stará Žofie FSP0851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:47 + 14:19
19. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 29:59 + 14:31
20. Michalská Kristýna RIC0852 OB Říčany 31:26 + 15:58
21. Hejsková Magdalena KAM0850 OK Kamenice 31:31 + 16:03
22. Liberdová Magdaléna KSH0851 OB Kašperské Hory 34:23 + 18:55
23. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 35:30 + 20:02
24. Schneeweissová Luisa DKP0861 Oddíl OB Kotlářka 35:39 + 20:11
25. Strnadová Františka 6MX0851 MDDM Čelákovice 36:23 + 20:55
26. Ovčáčková Barbora TAP0856 KOB Tretra Praha 37:30 + 22:02
27. Nedbalová Klára MFP0850 Matfyz Praha 38:56 + 23:28
28. Burianová Žofie DKP1052 Oddíl OB Kotlářka 40:14 + 24:46
29. Votruba Hana TAP0855 KOB Tretra Praha 41:04 + 25:36
30. Hejnová Barbora VSP0851 USK Praha 42:08 + 26:40
31. Lenská Tereza DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 46:12 + 30:44
32. Šavelová Julie DKP0863 Oddíl OB Kotlářka 46:36 + 31:08
33. Strnadová Josefína 6MX0850 MDDM Čelákovice 51:01 + 35:33
34. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 51:46 + 36:18
35. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 55:17 + 39:49
36. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 64:38 + 49:10
37. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 78:39 + 63:11
Čelikovská Kateřina ROZ0950 OK Roztoky DISK
D10L
1.72 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 22:54
2. Řepková Anna 6YC1050 Neregistrovaní 24:19 + 1:25
3. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 24:45 + 1:51
4. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 26:50 + 3:56
5. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 29:05 + 6:11
6. Berchová Anežka LME0951 SK Los Mělník 29:41 + 6:47
7. Exnerová Petra 4VC1850 Radioklub OK1KYP/ASP 30:13 + 7:19
8. Schrothová Klára TAP0853 KOB Tretra Praha 32:54 + 10:00
9. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 34:36 + 11:42
10. Vošlajerová Marie LME1050 SK Los Mělník 35:31 + 12:37
11. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 36:19 + 13:25
12. Zusková Jana 4VC1851 Radioklub OK1KYP/ASP 37:11 + 14:17
13. Šavelová Kateřina DKP1154 Oddíl OB Kotlářka 39:59 + 17:05
14. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 41:17 + 18:23
15. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 46:40 + 23:46
16. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:30 + 64:36
D12
2.56 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 17:01
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 19:01 + 2:00
3. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 20:13 + 3:12
4. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 20:20 + 3:19
5. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 20:31 + 3:30
6. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 20:58 + 3:57
7. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 21:40 + 4:39
8. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 22:29 + 5:28
9. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 23:54 + 6:53
10. Rážová Dorota PGP0653 SK Praga 24:30 + 7:29
11. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 24:32 + 7:31
12. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 25:34 + 8:33
13. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 25:40 + 8:39
14. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 26:13 + 9:12
15. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 27:10 + 10:09
16. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 27:29 + 10:28
17. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:43 + 10:42
18. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 27:45 + 10:44
19. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 28:53 + 11:52
20. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 30:25 + 13:24
21. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:31 + 15:30
22. Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice 33:21 + 16:20
23. Michalská Sára RIC0656 OB Říčany 34:06 + 17:05
24. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 34:58 + 17:57
25. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 37:15 + 20:14
26. Svobodová Adriana FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:43 + 20:42
27. Duhová Anna DKP0653 Oddíl OB Kotlářka 43:09 + 26:08
28. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 46:59 + 29:58
29. Ružková Kristýna 47:47 + 30:46
30. Kundrátová Viktorie 4VC0750 Radioklub OK1KYP/ASP 49:42 + 32:41
31. Vosátková Julie RIC0755 OB Říčany 49:53 + 32:52
32. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 52:34 + 35:33
33. Hutláková Adéla 4KC0650 Lyčkárna 56:20 + 39:19
Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga DISK
Čelikovská Tereza ROZ0750 OK Roztoky DISK
Kuncová Adéla ROZ0653 OK Roztoky DISK
D14
3.41 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 21:48
2. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 22:32 + 0:44
3. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 22:53 + 1:05
4. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 24:11 + 2:23
5. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 26:06 + 4:18
6. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:09 + 4:21
7. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 26:57 + 5:09
8. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 27:03 + 5:15
9. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 27:13 + 5:25
10. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 27:43 + 5:55
11. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 28:38 + 6:50
12. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 30:57 + 9:09
13. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 31:26 + 9:38
14. Chmelařová Romana PGP0553 SK Praga 32:05 + 10:17
15. Solarová Tereza VSP0452 USK Praha 32:09 + 10:21
16. Hanzalová Aneta 4KC0451 Lyčkárna 33:11 + 11:23
17. Chobotová Klára ROZ0550 OK Roztoky 35:40 + 13:52
18. Rubešová Michaela 35:44 + 13:56
19. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 37:54 + 16:06
20. Červinková Lucie ROZ0453 OK Roztoky 39:40 + 17:52
21. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 40:12 + 18:24
22. Pokorná Terezie RIC0552 OB Říčany 40:55 + 19:07
23. Dobrovolná Radka 4KC0450 Lyčkárna 41:07 + 19:19
24. Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:06 + 23:18
25. Gerlachová Eliška ROZ0551 OK Roztoky 50:25 + 28:37
26. Bartoníčková Anička 4KC0550 Lyčkárna 51:43 + 29:55
27. Hudčeková Klára SLP0550 OOB Slavia Praha 52:46 + 30:58
28. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 54:00 + 32:12
29. Řeháková Ludmila DVP0451 DVP ORIENTATION 55:55 + 34:07
30. Vosátková Eliška RIC0553 OB Říčany 62:21 + 40:33
Mandáková Tereza LME0452 SK Los Mělník DISK
Hanzalová Aneta 4KC0451 Lyčkárna DISK
Řídká Tereza KPY0451 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Elite
5.51 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 32:46
2. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 35:51 + 3:05
3. Průša Michal VSP7310 USK Praha 36:53 + 4:07
4. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:59 + 4:13
5. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 39:17 + 6:31
6. Holec Jakub 64C9002 Ekonom Praha Outdoor 39:25 + 6:39
7. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 39:31 + 6:45
8. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 40:24 + 7:38
9. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 40:28 + 7:42
10. Klemsa Jakub EKP9001 VŠTJ Ekonom Praha 40:37 + 7:51
11. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 41:15 + 8:29
12. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 42:17 + 9:31
13. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 43:41 + 10:55
14. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 44:58 + 12:12
15. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 49:21 + 16:35
16. Vaněk Tomáš 49:42 + 16:56
17. Janeček Ondřej 52:31 + 19:45
18. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 53:08 + 20:22
19. Bauer Tomáš DKP8307 Oddíl OB Kotlářka 54:35 + 21:49
20. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:57 + 22:11
21. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 55:45 + 22:59
22. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 56:43 + 23:57
23. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 56:52 + 24:06
24. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 59:23 + 26:37
25. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 62:50 + 30:04
26. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 63:16 + 30:30
27. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 66:08 + 33:22
28. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 71:34 + 38:48
29. Michalský Richard RIC7703 OB Říčany 76:12 + 43:26
Němec Jan SOB7500 SOBSA DISK
H10
2.46 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 18:32
2. Chmelař David PGP0801 SK Praga 19:16 + 0:44
3. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 19:59 + 1:27
4. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 20:19 + 1:47
5. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 21:19 + 2:47
6. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 21:55 + 3:23
7. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 21:59 + 3:27
8. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 24:48 + 6:16
9. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 27:05 + 8:33
10. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 29:24 + 10:52
11. Vaníček Ondřej DLP0903 OOB TJ Dukla Praha 29:25 + 10:53
12. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 33:23 + 14:51
13. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 33:40 + 15:08
14. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 34:03 + 15:31
15. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 35:29 + 16:57
16. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 35:51 + 17:19
17. Švarc František DKP0911 Oddíl OB Kotlářka 37:34 + 19:02
18. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 37:52 + 19:20
19. Kubát Lukáš RIC0804 OB Říčany 39:15 + 20:43
20. Novák Adam DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 40:14 + 21:42
21. Schnabl Petr RIC0802 OB Říčany 41:17 + 22:45
22. De Heij Robert RIC0800 OB Říčany 41:49 + 23:17
23. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 42:20 + 23:48
24. Tejkl Štěpán DOB0800 KOB Dobruška 42:35 + 24:03
25. Protiva Jan TAP0904 KOB Tretra Praha 42:42 + 24:10
26. Rybář Matěj DKP0908 Oddíl OB Kotlářka 46:15 + 27:43
27. Motejzík Prokop DLP0900 OOB TJ Dukla Praha 46:46 + 28:14
28. Velek Hubert DLP0801 OOB TJ Dukla Praha 50:33 + 32:01
29. Protiva Mikuláš TAP1100 KOB Tretra Praha 50:56 + 32:24
30. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 64:05 + 45:33
31. Vokůrka Václav ROZ1000 OK Roztoky 67:40 + 49:08
32. Brabec Matěj 4KC0800 Lyčkárna 69:55 + 51:23
33. Řepka Jan 6YC0801 Neregistrovaní 72:39 + 54:07
Lazar David RIC1001 OB Říčany DISK
Pokorný Vojtěch DLP0800 OOB TJ Dukla Praha DISK
Válek Maximilián DLP0904 OOB TJ Dukla Praha DISK
H10L
1.72 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 18:19
2. Krutský Vavřinec FSP0902 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:53 + 0:34
3. Solar Daniel VSP0901 USK Praha 20:38 + 2:19
4. Kapoun Matěj 21:29 + 3:10
5. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 21:56 + 3:37
6. Handala Mathias DKP0810 Oddíl OB Kotlářka 23:01 + 4:42
7. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 25:06 + 6:47
8. Karych Alexander DKP0812 Oddíl OB Kotlářka 26:31 + 8:12
9. Halaška Michael DKP0907 Oddíl OB Kotlářka 26:42 + 8:23
10. Darmovzal Šimon PGP1001 SK Praga 29:37 + 11:18
11. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 29:53 + 11:34
12. Motyčka Michael TAP1003 KOB Tretra Praha 31:49 + 13:30
13. Ouhrabka Vít TAP1002 KOB Tretra Praha 32:59 + 14:40
14. Gregor Filip TAP0906 KOB Tretra Praha 33:06 + 14:47
15. Paulíny Jakub TAP0902 KOB Tretra Praha 33:51 + 15:32
16. Girgle Nikola TAP0804 KOB Tretra Praha 36:18 + 17:59
17. Meier Otto Josef TAP0908 KOB Tretra Praha 36:19 + 18:00
18. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 38:30 + 20:11
19. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 38:58 + 20:39
20. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 39:17 + 20:58
21. Brodský Matěj HCE1100 TJ Hostivice 43:20 + 25:01
22. Rybář Filip DKP1107 Oddíl OB Kotlářka 46:20 + 28:01
23. Michalský Ondřej RIC1002 OB Říčany 59:21 + 41:02
Benda Patrik LBE1001 TJ Lokomotiva Beroun DISK
H12
3.41 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 24:04
2. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 26:12 + 2:08
3. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:53 + 2:49
4. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 27:26 + 3:22
5. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 29:46 + 5:42
6. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 30:13 + 6:09
7. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 30:17 + 6:13
8. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 30:24 + 6:20
9. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:49 + 6:45
10. Solar Adam VSP0603 USK Praha 31:03 + 6:59
11. Meier David VSP0606 USK Praha 31:35 + 7:31
12. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 32:00 + 7:56
13. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 32:25 + 8:21
14. Horák Martin VSP0601 USK Praha 33:10 + 9:06
15. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 33:21 + 9:17
16. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 34:13 + 10:09
17. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 34:19 + 10:15
18. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 34:20 + 10:16
19. Němeček Štěpán RIC0705 OB Říčany 34:26 + 10:22
20. Rudolf Matyáš DKP0702 Oddíl OB Kotlářka 34:30 + 10:26
21. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 34:32 + 10:28
22. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 34:46 + 10:42
23. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:01 + 10:57
24. Göth Mikuláš PGP0602 SK Praga 35:16 + 11:12
25. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 35:28 + 11:24
26. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 35:57 + 11:53
27. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 36:25 + 12:21
28. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:27 + 12:23
29. Svoboda Fabián FSP0708 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:14 + 13:10
30. Ransdorf Vít DKP0710 Oddíl OB Kotlářka 37:17 + 13:13
31. Štěňha David SPC0701 SPORTICUS team 37:43 + 13:39
32. Dlask Kašpar 4KC0600 Lyčkárna 37:55 + 13:51
33. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 38:18 + 14:14
34. Rippl Matouš DKP0608 Oddíl OB Kotlářka 40:11 + 16:07
35. Endršt Jáchym 4VC0700 Radioklub OK1KYP/ASP 40:54 + 16:50
36. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 40:58 + 16:54
37. Gärtner Václav LBE0701 TJ Lokomotiva Beroun 41:43 + 17:39
38. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 41:50 + 17:46
39. Bittner Václav SPC0611 SPORTICUS team 41:55 + 17:51
40. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 43:25 + 19:21
41. Mazánek Vojta TAP0611 KOB Tretra Praha 44:35 + 20:31
42. Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice 44:59 + 20:55
43. Skála Šimon LBE0700 TJ Lokomotiva Beroun 45:32 + 21:28
44. Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany 45:45 + 21:41
45. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 47:47 + 23:43
46. Weiss Hugo DLP0701 OOB TJ Dukla Praha 47:54 + 23:50
47. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 48:55 + 24:51
48. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 50:28 + 26:24
49. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 50:55 + 26:51
50. Rataj Vít DLP0702 OOB TJ Dukla Praha 52:02 + 27:58
51. Lorenc Tadeáš 45X0600 PAT Praha 52:48 + 28:44
51. Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky 52:48 + 28:44
53. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 56:41 + 32:37
54. Walsh Zak ROZ0704 OK Roztoky 56:50 + 32:46
55. Vaníček Petr DLP0700 OOB TJ Dukla Praha 57:10 + 33:06
56. Šantora Marek ROZ0702 OK Roztoky 60:51 + 36:47
57. Krogman Tadeáš DKP0609 Oddíl OB Kotlářka 62:22 + 38:18
58. Friedel Matěj LBE0702 TJ Lokomotiva Beroun 64:22 + 40:18
59. Tolar Ondřej RIC0701 OB Říčany 69:09 + 45:05
Kuchař Pavel RIC0604 OB Říčany DISK
H14
4.07 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 21:19
2. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 21:57 + 0:38
3. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 23:03 + 1:44
4. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 25:03 + 3:44
5. Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha 25:38 + 4:19
6. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 25:55 + 4:36
7. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 25:57 + 4:38
8. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 26:15 + 4:56
9. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 27:48 + 6:29
10. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 28:08 + 6:49
11. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 28:26 + 7:07
12. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 28:41 + 7:22
13. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 29:53 + 8:34
14. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 32:04 + 10:45
15. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 33:04 + 11:45
16. Hejna Igor VSP0407 USK Praha 33:34 + 12:15
17. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 33:54 + 12:35
18. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 34:25 + 13:06
19. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 34:44 + 13:25
20. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 35:05 + 13:46
21. Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany 35:11 + 13:52
22. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 35:48 + 14:29
23. Picl Daniel DVP0401 DVP ORIENTATION 39:06 + 17:47
24. Kapoun Luděk 40:15 + 18:56
25. Nepeřil Jiří DKP0409 Oddíl OB Kotlářka 40:18 + 18:59
26. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 40:47 + 19:28
27. Ryšavý Jovan DKP0506 Oddíl OB Kotlářka 42:40 + 21:21
28. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:47 + 24:28
29. Chessell Thomas ROZ0503 OK Roztoky 47:18 + 25:59
30. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:21 + 28:02
31. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:24 + 33:05
32. Chvátal Tobiáš ROZ0506 OK Roztoky 59:30 + 38:11
33. Měchura Matěj ROZ0604 OK Roztoky 63:30 + 42:11
34. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 63:38 + 42:19
35. Mašát David ROZ0505 OK Roztoky 67:29 + 46:10
36. Vlasaný Jan RIC0512 OB Říčany 72:13 + 50:54
37. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 74:29 + 53:10
Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha DISK
Hanzal Prokop RIC0403 OB Říčany DISK
HDR
1.72 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Majer David 21:34
2. Semík Jan VSP6507 USK Praha 22:39 + 1:05
3. Všetečková Stela 4FC1250 Tigi Shu 23:07 + 1:33
4. Všetečková Dora 4FC1050 Tigi Shu 25:13 + 3:39
5. Pohlová Sandra 25:37 + 4:03
6. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:06 + 7:32
7. Salgueiro Antonio DKL1400 KOB Kladno 29:26 + 7:52
8. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 32:21 + 10:47
9. Mrázek Emil 33:29 + 11:55
10. Votoček David 6KC0900 Neregistrovaný 34:16 + 12:42
11. Darmovzal Marek PGP1300 SK Praga 35:45 + 14:11
12. Englová Žofie DKP1157 Oddíl OB Kotlářka 35:57 + 14:23
13. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 37:54 + 16:20
14. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 41:07 + 19:33
15. Bradáčová Nela 44:52 + 23:18
16. Sedláková Helena 45:12 + 23:38
17. Svítilová Veronika BZP1550 Báječné ženy v orientačním běhu 45:23 + 23:49
18. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 45:48 + 24:14
19. Bednařík Vojtěch SPC1109 SPORTICUS team 47:04 + 25:30
20. Salgueiro Kryštof DKL1600 KOB Kladno 47:13 + 25:39
21. Bednaříková Eva SPC1553 SPORTICUS team 47:18 + 25:44
22. Vácha Pavel MFP7901 Matfyz Praha 47:40 + 26:06
23. Bouda Jan TAP1000 KOB Tretra Praha 357:15 + 335:41
Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka DISK
Hora Damián PGP1616 SK Praga DISK
PD
2.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejsková Bohumila KAM6852 OK Kamenice 21:26
2. Jedličková Tereza KAM7950 OK Kamenice 23:04 + 1:38
3. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 34:48 + 13:22
4. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 27:44
Johanovská Tereza DKP8659 Oddíl OB Kotlářka DISK
T3
3.11 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 19:49
2. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:35 + 2:46
3. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 23:53 + 4:04
4. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 25:59 + 6:10
5. Pinkr Josef 26:40 + 6:51
6. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 29:09 + 9:20
7. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 29:19 + 9:30
8. Nepivoda Aleš 29:26 + 9:37
9. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 29:27 + 9:38
10. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 29:50 + 10:01
11. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 29:57 + 10:08
12. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 29:59 + 10:10
13. Paulů Robert 8RC7300 BZP 30:11 + 10:22
14. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 30:31 + 10:42
15. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 30:36 + 10:47
16. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 30:49 + 11:00
17. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 30:52 + 11:03
18. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 30:59 + 11:10
18. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 30:59 + 11:10
20. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 31:33 + 11:44
21. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 31:45 + 11:56
22. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 32:25 + 12:36
23. Hejnová Martina VSP7354 USK Praha 32:38 + 12:49
24. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 32:43 + 12:54
25. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 32:53 + 13:04
26. Rohlíček Jan RIC7101 OB Říčany 33:03 + 13:14
27. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 33:06 + 13:17
28. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 33:07 + 13:18
29. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 33:27 + 13:38
30. Řepková Jana 6YC7702 Neregistrovaní 33:38 + 13:49
31. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 33:53 + 14:04
32. Grimmerová Mariana RIC8051 OB Říčany 33:56 + 14:07
33. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 34:00 + 14:11
34. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 34:01 + 14:12
35. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 34:12 + 14:23
36. Jirásek Vít ROZ7301 OK Roztoky 34:27 + 14:38
37. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 34:34 + 14:45
38. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 34:50 + 15:01
39. Vyskočilová Karolína DKP8951 Oddíl OB Kotlářka 35:13 + 15:24
40. Šlapáková Míša 7KC8650 GC 35:21 + 15:32
41. Kučerová Michaela RIC7253 OB Říčany 35:30 + 15:41
42. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 35:47 + 15:58
43. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 36:09 + 16:20
44. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 36:18 + 16:29
45. Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní 36:26 + 16:37
46. Hlaváčková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 36:27 + 16:38
47. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:05 + 17:16
48. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 37:27 + 17:38
49. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 38:13 + 18:24
50. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 38:28 + 18:39
51. Pokorný Stanislav RIC7602 OB Říčany 38:32 + 18:43
52. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 38:33 + 18:44
53. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 38:45 + 18:56
54. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 39:33 + 19:44
55. Chmelařová Zuzana 9GX7700 Chmelíci 39:51 + 20:02
56. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 40:02 + 20:13
57. Závěrková Jitka 7KC6450 GC 40:03 + 20:14
58. Skřivanová Dagmar 4VC6450 Radioklub OK1KYP/ASP 40:22 + 20:33
59. Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček 40:47 + 20:58
60. Sehnalová Tereza 40:48 + 20:59
61. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 40:53 + 21:04
62. Skálová Marriana 40:59 + 21:10
63. Šnajdarová Ivana EKP6350 VŠTJ Ekonom Praha 41:03 + 21:14
64. Taddei Vaverio 41:11 + 21:22
65. Daňková Daniela DKP7353 Oddíl OB Kotlářka 42:17 + 22:28
66. Mařík Miroslav 42:54 + 23:05
67. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 43:01 + 23:12
68. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:29 + 23:40
69. Zusková Ilona 4VC7350 Radioklub OK1KYP/ASP 43:31 + 23:42
70. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 43:49 + 24:00
71. Kápičková Michaela FSP9550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:55 + 24:06
72. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 44:29 + 24:40
73. Vaněk Petr ZBP1200 OOB SK Zbraslav 44:43 + 24:54
74. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 45:50 + 26:01
75. Klofáčová Romana SLP6951 OOB Slavia Praha 45:51 + 26:02
76. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 46:11 + 26:22
77. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 46:39 + 26:50
78. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 46:54 + 27:05
79. Moravcová Magdalena 47:20 + 27:31
80. Juřinová Iva 47:31 + 27:42
81. Vobořilová Markéta 49:30 + 29:41
82. Wagnerová Lenka DKP5450 Oddíl OB Kotlářka 50:52 + 31:03
83. Turinská Ivana TAP6850 KOB Tretra Praha 52:15 + 32:26
84. Hlaváčová Jarka 7KC6000 GC 52:34 + 32:45
85. Rybářová Lucie DKP7950 Oddíl OB Kotlářka 53:25 + 33:36
86. Zamazalová Marcela 56:01 + 36:12
87. Laga Jakub ZBP1300 OOB SK Zbraslav 57:35 + 37:46
88. Stříbrná Dagmar LBE7950 TJ Lokomotiva Beroun 57:43 + 37:54
89. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 59:00 + 39:11
90. Čtrnárt šimon 62:39 + 42:50
91. Voves Ondřej 65:23 + 45:34
92. Nováková Zdenka 28Z5900 Neregistrovaná 72:46 + 52:57
Bauerová Kateřina DKP8859 Oddíl OB Kotlářka DISK
T5
5.51 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 29:26
2. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 30:00 + 0:34
3. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 31:28 + 2:02
4. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 33:00 + 3:34
5. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 33:28 + 4:02
6. Obuškevič Jan SMR7000 SNS Smržovka 34:02 + 4:36
7. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 34:31 + 5:05
8. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 34:43 + 5:17
9. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 34:56 + 5:30
10. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 35:46 + 6:20
11. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 35:48 + 6:22
12. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 35:59 + 6:33
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 36:43 + 7:17
14. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 37:18 + 7:52
15. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:33 + 8:07
16. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 37:36 + 8:10
17. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:02 + 8:36
18. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 38:03 + 8:37
19. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 38:37 + 9:11
20. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 38:50 + 9:24
21. Hrdina Antonín 39:10 + 9:44
22. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:13 + 9:47
23. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 39:17 + 9:51
24. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 39:26 + 10:00
25. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 39:51 + 10:25
26. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 39:54 + 10:28
27. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 40:02 + 10:36
28. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 40:20 + 10:54
29. Fojtů Petr 6YC8701 Neregistrovaní 40:29 + 11:03
30. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 40:36 + 11:10
31. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 40:44 + 11:18
32. Slovák Tomáš 2NC6900 Traged Team 40:50 + 11:24
33. Šlapák Martin PHK8504 OK 99 Hradec Králové 41:01 + 11:35
34. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 41:02 + 11:36
35. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 41:04 + 11:38
36. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 42:16 + 12:50
37. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 42:18 + 12:52
38. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 42:30 + 13:04
39. Bulva Radek 8XC8401 NER- Neregistrovani 42:38 + 13:12
40. Chmelařová Anna DLP0051 OOB TJ Dukla Praha 43:17 + 13:51
41. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 43:28 + 14:02
41. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 43:28 + 14:02
43. Černý Ondřej CEP7800 Čepíci 43:29 + 14:03
44. Gemperle 43:34 + 14:08
45. Sedlecký Libor 44:05 + 14:39
46. Kašparová Adéla VSP9850 USK Praha 44:12 + 14:46
47. Herynek RIC7305 OB Říčany 44:31 + 15:05
48. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 44:35 + 15:09
49. Beran Jakub 8TC8700 Tempo 44:37 + 15:11
50. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 44:46 + 15:20
51. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 44:48 + 15:22
52. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 44:53 + 15:27
53. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 45:05 + 15:39
54. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:22 + 15:56
54. Junková Petra STH7451 SK Studenec 45:22 + 15:56
56. Popová Jana TAP0252 KOB Tretra Praha 45:26 + 16:00
57. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 45:32 + 16:06
58. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 45:33 + 16:07
59. Oľhava Richard ASU8849 Magnus Orienteering 45:41 + 16:15
60. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 45:55 + 16:29
61. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 45:56 + 16:30
62. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 46:59 + 17:33
63. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 47:06 + 17:40
64. Pliska Miloš PGP6304 SK Praga 47:28 + 18:02
65. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 47:32 + 18:06
66. Glaser Jiří 87C8100 Divoké kvasnice 47:35 + 18:09
67. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 47:44 + 18:18
68. Oľhavová Hana ASU9199 Magnus Orienteering 47:51 + 18:25
69. Sláma Jiří 8LC8301 Leveris 47:53 + 18:27
70. Popová Veronika TAP0253 KOB Tretra Praha 47:55 + 18:29
71. Sedlecký Robert 47:57 + 18:31
72. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 48:18 + 18:52
73. Ďurčová Ivana 48:36 + 19:10
74. Němečková Hana VSP9051 USK Praha 48:40 + 19:14
75. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:42 + 19:16
76. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 48:49 + 19:23
77. Veres Lukáš 8TC8800 Tempo 49:00 + 19:34
77. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 49:00 + 19:34
79. Tomáš Josef 49:03 + 19:37
80. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 49:06 + 19:40
81. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 49:25 + 19:59
82. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 49:30 + 20:04
83. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 49:45 + 20:19
84. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 50:13 + 20:47
85. Holzbachová Lucie DKP0052 Oddíl OB Kotlářka 50:23 + 20:57
86. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 50:26 + 21:00
87. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:38 + 21:12
88. Janík Pavel SOB6802 SOBSA 50:53 + 21:27
89. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 51:07 + 21:41
90. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 52:05 + 22:39
91. Soukupová Leona ASP6552 52:59 + 23:33
92. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 53:02 + 23:36
92. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 53:02 + 23:36
94. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 53:12 + 23:46
95. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 53:14 + 23:48
96. Riegelová Kateřina RIC0252 OB Říčany 53:26 + 24:00
97. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 53:27 + 24:01
98. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 53:34 + 24:08
99. Ivbule Ieva 12L9850 OSK Selijas Mezs 53:35 + 24:09
100. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 53:42 + 24:16
101. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:47 + 24:21
102. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:58 + 24:32
103. Štěpán Daniel NER 54:26 + 25:00
104. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 54:41 + 25:15
105. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 54:50 + 25:24
106. Valerián Martin 8LC8400 Leveris 54:53 + 25:27
107. Hůla Pavel LBE7349 TJ Lokomotiva Beroun 54:58 + 25:32
108. Holub Michal 55:56 + 26:30
109. Kadlec Zdeněk 5RX8800 NNN 56:19 + 26:53
110. Zajícová Kateřina ROZ9553 OK Roztoky 56:27 + 27:01
111. Egert Michal 56:45 + 27:19
112. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 56:52 + 27:26
113. Horáková Jana 57:25 + 27:59
114. Rieglová Gabriela 57:40 + 28:14
115. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 57:41 + 28:15
116. Votípka Václav 8LC7400 Leveris 58:02 + 28:36
117. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 58:03 + 28:37
118. Rybář Tomáš DKP8110 Oddíl OB Kotlářka 58:06 + 28:40
119. Janečková Veronika 58:26 + 29:00
120. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 59:21 + 29:55
121. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 59:28 + 30:02
122. Petříčková Zuzana MKP8251 SK GORDIC Praha Kačerov 60:05 + 30:39
123. Chodil Karel 87C8400 Divoké kvasnice 60:45 + 31:19
124. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 61:25 + 31:59
125. Gregor Tomáš NER 61:28 + 32:02
126. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 61:43 + 32:17
127. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 62:27 + 33:01
128. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 62:37 + 33:11
129. Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi 63:03 + 33:37
130. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 63:51 + 34:25
131. Petříček Martin MKP8000 SK GORDIC Praha Kačerov 63:55 + 34:29
132. Lemper Geivi 65:04 + 35:38
133. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 65:40 + 36:14
134. Volencová Kamila 64C8950 Ekonom Praha Outdoor 66:15 + 36:49
135. Mrzena Jan 66:31 + 37:05
136. Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 67:12 + 37:46
137. Nováková Alice 7KC8450 GC 67:30 + 38:04
138. Solarová Zuzana VSP7750 USK Praha 67:42 + 38:16
139. Červený Ladislav 8LC8101 Leveris 68:08 + 38:42
140. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 68:14 + 38:48
141. Glas Petr 48A5100 petrglas 69:19 + 39:53
142. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:25 + 39:59
143. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 71:06 + 41:40
144. Izdná Petra DKP8051 Oddíl OB Kotlářka 72:08 + 42:42
145. Slámová Ester 7KC8350 GC 72:22 + 42:56
146. Šlapáková Libuše 7KC5650 GC 73:29 + 44:03
147. Hurta Vladimír 76:08 + 46:42
148. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 76:32 + 47:06
149. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 77:12 + 47:46
150. Janíková Martina SOB6750 SOBSA 77:16 + 47:50
151. Horáková Lenka 77:37 + 48:11
152. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní 83:01 + 53:35
153. Paulino Jose MKP8600 SK GORDIC Praha Kačerov 83:48 + 54:22
154. Wagner Richard DKP5202 Oddíl OB Kotlářka 85:16 + 55:50
155. Chmelinová Andrea 8XC8052 NER- Neregistrovani 86:57 + 57:31
156. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 101:15 + 71:49
Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha DISK