Výsledky závodu: Liga Vysočiny jaro 2018 - stav po 3 závodech

Datum:
01.04.2018
Pořadatel:
VYS - Oblast Vysočina
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu VBM Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček VBM Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček CHT Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček SJI Ano Ne
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček JHB Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TTR Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati BBM Ne Ne
2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJH Ne Ne
2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJH Ne Ne
2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati CTB Ne Ne
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Kamenická Tereza Ester OSN0888 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)156.47( 2)
2 Beranová Marie SJH0951 222.20 2. 0.00( D) 138.16( 2) 84.04( 5)
3 Krátká Eliška SJI0851 200.00 1. 200.00( 1)
4 Pejchalová Zuzana SJI0850 156.39 3. 156.39( 3)
5 Nešporová Terezie TTR0852 135.17 4. 135.17( 4)
D10N
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Dvořáčková Eva OSN1050 423.26 1. 200.00( 1)223.26( 1)
2 Novotná Nicol SJI0953 355.92 2. 158.51( 4)154.15( 4) 197.41( 2)
3 Plachá Nora STA0851 341.60 2. 176.26( 2)165.34( 3)
4 Komárková Radka SJH1151 317.38 3. 160.51( 3)151.77( 5) 156.87( 4)
5 Nepustilová Hana OSN0999 211.40 2. 211.40( 2)
6 Honzáková Nelka JHB0851 206.98 1. 206.98( 1)
7 Červinková Veronika OSN0959 195.61 3. 195.61( 3)
8 Szablaturová Nela SJI0952 150.90 5. 150.90( 5)
9 Věžníková Veronika TTR0999 150.33 5. 150.33( 5)
10 Nováková Anna Marie CTB0951 144.37 6. 144.37( 6)
11 Mácová Rozálie SJI0855 142.79 7. 142.79( 7)
12 Doleželová Jolana STA1151 108.20 6. 108.20( 6)
13 Coufalová Júlia SJI0950 107.88 8. 107.88( 8)
14 Kubešová Kristýna RUZ1050 92.91 9. 92.91( 9)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Doleželová Anna PZR0651 B 410.37 1. 201.41( 2)199.29( 3) 208.96( 1)
2 Vítková Hana SJI0750 B 406.00 1. 206.38( 1)199.62( 2)164.98(10)
3 Benešová Michaela SJH0651 B 390.85 1. 164.69( 5) 201.09( 1)189.76( 3)
4 Běloušková Kateřina CTB0752 B 379.33 3. 192.21( 3)187.12( 7)137.58(14)
5 Pejchalová Veronika SJI0652 B 369.93 4. 133.86(10) 189.26( 4)180.67( 6)
6 Komárková Zbyňka SJH0751 B 366.56 4. 178.76( 4)187.80( 6)126.06(18)
7 Baďurová Eliška PZR0752 B 353.51 5. 164.59( 6)188.92( 5)
8 Oranyová Sylva SJI0751 B 340.26 9. 137.79( 9) 170.22( 9)170.04( 9)
9 Potužníková Adéla SJH0754 B 310.67 8. 97.24(11) 181.60( 8)129.07(17)
10 Škapová Markéta CHT0752 309.07 7. 157.66( 7)118.96(13) 151.41(11)
11 Dvořáčková Jana OSN0757 294.08 8. 139.86( 8)154.22(11)
12 Halamková Justýna CHT0651 247.58 12. 56.28(12) 98.80(14)148.78(12)
13 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 201.28 2. 201.28( 2)
14 Boučková Eva CHT0751 195.64 12. 0.00( D) 132.71(12) 62.93(19)
15 Kopencová Anna SJH0752 188.03 4. 188.03( 4)
16 Mácová Amálie SJI0650 183.67 5. 183.67( 5)
17 Slavíková Eva CHT0652 173.75 7. 173.75( 7)
18 Zoulíková Vendula CHT0753 172.34 8. 172.34( 8)
19 Pleskačová Aneta CTB0651 160.53 10. 0.00( D)160.53(10)
20 Komínová Vendula RUZ0751 137.64 13. 137.64(13)
21 Drobná Kateřina CHT0654 136.56 15. 136.56(15)
22 Paulová Barbora CTB0753 136.11 16. 136.11(16)
23 Horáková Markéta CHT0653 105.27 13. 35.38(13) 65.45(15) 39.82(20)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Stoklasová Zuzana OSN0454 B 409.29 1. 205.05( 1)204.24( 1)197.58( 4)
2 Srbová Michaela SJI0551 B 402.14 2. 202.52( 2)187.88( 5) 199.62( 2)
3 Novotná Jitka SJH0454 B 400.97 1. 192.43( 3) 198.55( 2)202.42( 1)
4 Blažková Veronika SJH0551 B 387.29 3. 189.33( 4) 0.00( D) 197.96( 3)
5 Kubáková Nela SJH0451 375.88 3. 178.67( 5)197.21( 3)175.59( 5)
6 Pilná Klára OSN0452 363.49 4. 135.32( 9) 191.27( 4)172.22( 7)
7 Marečková Ema OSN0450 335.84 6. 163.19( 6) 0.00( D) 172.65( 6)
8 Zbínová Aneta CTB0451 327.01 6. 157.80( 7)169.21( 6)154.13( 9)
9 Nepustilová Kateřina OSN0550 313.23 7. 144.38( 8)168.85( 7)
10 Jindřichová Eliška SJI0553 155.22 8. 155.22( 8)
11 Paulová Pavlína CTB0551 73.22 10. 73.22(10)
12 Komárková Jindra SJH0453 69.28 11. 69.28(11)
13 Přibylová Anežka OSN0551 49.76 12. 49.76(12)
14 Honzáková Lenka JHB0551 48.43 13. 48.43(13)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Dočkalová Klára SJI0250 B 203.52 1. 100.00( 1) 71.91( 3) 103.52( 1)
2 Starková Terezie CHT0251 B 200.70 2. 99.76( 2) 98.19( 2) 100.94( 2)
3 Sobotková Klára PZR0351 195.54 1. 92.81( 3) 100.00( 1) 95.54( 3)
4 Jelínková Adéla RUZ0251 144.91 4. 64.63( 5) 66.93( 4) 77.98( 4)
5 Nešporová Marie TTR0351 102.74 4. 71.94( 4) 30.80( 5) 11.22( 6)
6 Pittnerová Adéla RUZ0250 28.60 5. 28.60( 5)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Zrníková Adéla OSN0099 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Boháčová Anna CTB0051 B 173.18 2. 81.50( 2) 91.68( 2)
3 Polanská Nelly PZR0152 100.00 1. 100.00( 1)
4 Stoklasová Daniela OSN0055 70.58 2. 70.58( 2)
5 Drábková Eliška TTR0151 57.48 3. 57.48( 3) 0.00( 3)
D21C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Vališová Martina OSN9696 214.41 1. 105.92( 1)108.49( 1)
2 Benešová Jana CTB9452 205.04 2. 104.50( 2)100.54( 2)
3 Kamenická Lenka OSN6955 180.54 3. 89.58( 3) 90.96( 3)
4 Culková Hana JHB8951 175.27 2. 76.10( 6) 82.51( 6) 92.76( 2)
5 Mrštíková Květa CHT8754 165.43 4. 80.48( 4) 84.95( 5)
6 Nechutová Aneta SJI9950 162.71 4. 76.43( 5) 86.28( 4)
7 Rosecká Alena PZR5654 159.34 5. 75.07( 7) 84.27( 5)
8 Fencíková Vladislava JHB6553 132.22 7. 0.00( D) 58.56(10) 73.66( 7)
9 Parkanová Veronika SJH9751 124.67 8. 58.88( 8) 65.79( 8) 0.00( D)
10 Dvořáková Klára CHT9852 122.12 7. 61.73( 7) 60.39( 9)
11 Chudíková Barbora SJI7850 117.49 1. 117.49( 1)
12 Paulíčková Renata SJI8057 89.75 3. 89.75( 3)
13 Pejšková Eva JHB9953 86.12 4. 86.12( 4)
14 Míková Michaela SJH8251 77.99 6. 77.99( 6)
15 Kubanová Kateřina CHT8451 50.00 9. 0.00( 9) 50.00(11)
D21D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Pejchalová Petra SJI7950 185.04 1. 85.04( 2)100.00( 1)
2 Novotná Petra SJI8350 163.62 2. 80.55( 3) 53.19( 2) 83.07( 5)
3 Petráčková Kristýna SJI9851 106.04 1. 106.04( 1)
4 Vacková Anna SJI9854 104.66 2. 104.66( 2)
5 Dundáčková Julie SJH9853 100.00 1. 100.00( 1)
6 Kubešová Eva RUZ8151 89.30 3. 89.30( 3)
7 Kubičková Bára SJH9551 83.62 4. 83.62( 4)
8 Jelínková Hana CTB8152 42.87 6. 42.87( 6)
D35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Nechanická Daniela OSN7557 201.54 1. 96.20( 5)105.34( 1) 93.92( 5)
2 Vítková Lenka SJI7852 200.70 2. 100.60( 2)100.10( 2)
3 Beranová Jana SJH7851 196.40 1. 101.62( 1) 91.24( 5) 94.78( 4)
4 Potužníková Eva SJH7652 192.34 3. 97.78( 3) 94.56( 3) 83.88( 7)
5 Krejsová Martina CHT8152 165.89 6. 83.21( 6) 82.68( 7)
6 Slavíčková Lada JHB7951 164.24 6. 78.24( 7) 86.00( 6) 52.57(11)
7 Cíchová Pavlína TTR7452 139.40 8. 76.66( 8) 62.74( 8) 48.32(13)
8 Klusáčková Lenka CTB8051 129.72 9. 67.28( 9) 62.44( 9) 58.36(10)
9 Palátová Lenka TTR7551 117.20 10. 59.60(11) 57.60(10) 28.18(16)
10 Blažková Markéta SJH7550 116.07 10. 64.91(10) 51.16(11) 36.65(15)
11 Kamenická Lenka OSN6955 103.59 1. 103.59( 1)
12 Honzáková Jana JHB7753 100.88 2. 100.88( 2)
13 Marečková Kateřina OSN7550 96.42 4. 96.42( 4)
14 Kinštová Dominka SJH8051 95.52 3. 95.52( 3)
15 Dvořáčková Jana OSN7850 93.66 4. 0.00( D) 93.66( 4)
16 Srbová Alena SJI7951 86.28 6. 86.28( 6)
17 Šťastná Lenka CTB8351 75.64 8. 75.64( 8)
18 Přibylová Jana OSN7853 65.17 9. 65.17( 9)
19 Paulová Hana CTB7851 49.89 12. 49.89(12)
20 Brychtová Zuzana JHB8053 45.55 14. 45.55(14)
D45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Čechová Zuzana BZR6951 217.40 1. 108.10( 1)109.30( 1) 95.76( 3)
2 Benešová Iva SJH7051 201.23 2. 96.72( 2) 102.95( 2) 98.28( 2)
3 Poláčková Bohuslava PZR7070 168.93 3. 81.18( 4) 87.75( 3) 66.01( 9)
4 Voborníková Eva CTB6851 158.37 4. 69.69( 5) 85.34( 4) 73.03( 6)
5 Suková Renata PZR7352 152.36 5. 45.19( 7) 81.71( 5) 70.65( 7)
6 Dundáčková Hana SJH7052 132.60 6. 66.19( 6) 66.41( 6)
7 Hrstková Dana SJI6051 105.96 1. 105.96( 1)
8 Žandová Hana CTB7052 102.26 7. 38.07( 8) 64.19( 7) 0.00( D)
9 Hojná Tereza SJH6951 95.19 3. 95.19( 3) 0.00( D)
10 Wurzelová Dana OSN6654 94.91 4. 94.91( 4)
11 Zlesáková Stáňa CHT7352 93.56 5. 93.56( 5)
12 Nechutová Alena PZR6969 69.12 8. 69.12( 8)
13 Pittnerová Lenka RUZ7150 28.83 10. 28.83(10)
14 Drábková Jitka TTR6951 27.46 9. 27.46( 9) 0.00(11)
D55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Řezníčková Hana CHT6051 182.05 2. 73.71( 2) 87.99( 2) 94.06( 2)
2 Jelínková Jana RUZ5552 158.55 3. 47.56( 3) 80.13( 3) 78.42( 3)
3 Jansová Alena CHT5852 126.01 1. 26.01( 4)100.00( 1)
4 Syslová Iva TTR6151 100.00 1. 100.00( 1)
4 Rosecká Alena PZR5654 100.00 1. 100.00( 1)
6 Rajnošková Marie BZR6051 84.26 4. 4.45( 5) 79.81( 4)
7 Klusáčková Jitka TTR6152 69.13 4. 69.13( 4)
D65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Křížová Zdenka PZR5051 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Orálková Libuše TTR5351 137.55 2. 46.35( 2) 91.20( 2)
3 Oulická Hana TRT5350 115.66 3. 21.28( 3) 53.20( 3) 62.46( 3)
4 Podhorská Věra SJI5252 54.22 2. 0.00( 4) 54.22( 2) 0.00( D)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Parkan Tomáš SJH0803 407.69 1. 200.91( 1)206.78( 1)184.97( 4)
2 Prášil Adam SJI0901 399.96 2. 198.27( 3)201.69( 2)191.60( 3)
3 Šimon Eduard PZR0800 392.35 2. 200.82( 2)191.53( 3)174.89( 5)
4 Venhoda Lukáš SJI0801 326.09 4. 154.44( 5) 171.09( 4)155.00( 8)
5 Libra Matyáš PZR0900 320.25 4. 154.72( 4) 162.96( 5)157.29( 7)
6 Vinopal Vojtěch PZR0901 263.57 6. 125.72( 7)137.85( 6)
7 Jirků Ondřej SJI0904 253.40 6. 125.82( 6)127.58( 8) 80.46(10)
8 Beran Antonín SJH1101 249.23 7. 116.56( 8)132.67( 7) 89.39( 9)
9 Hofhanzl Antonín RUZ0902 210.08 1. 210.08( 1)
10 Vítek Vojtěch CHT0801 198.32 2. 198.32( 2)
11 Černý Petr SJI0905 170.38 6. 170.38( 6)
12 Rozsypal Jakub SJI0805 149.03 9. 112.03( 9) 37.00( 9)
H10N
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Černý Petr SJI0905 462.82 1. 234.99( 1)227.83( 1)
2 Míchal Jakub SJH1001 381.43 2. 196.76( 2)184.67( 3)174.06( 7)
3 Klusáček Mikuláš CTB0902 373.92 2. 155.30( 5) 187.50( 2)186.42( 4)
4 Blažek Vojtěch SJH1003 373.09 1. 168.25( 3)144.21( 4) 204.84( 1)
5 Kopecký Vojtěch CHT1001 269.62 5. 146.68( 6)122.94( 5) 64.38(11)
6 Emmer Matouš SJI1000 262.96 4. 162.24( 4)100.72( 6)
7 Jelínek Vít SJH0804 201.48 2. 201.48( 2)
8 Šidlák Dominik JHB0801 193.68 3. 193.68( 3)
9 Škapa Jan CHT0901 183.06 5. 183.06( 5)
10 Kopenec Šimon SJH1002 182.66 6. 182.66( 6)
11 Přibyl Daniel OSN0808 172.98 8. 172.98( 8)
12 Dočkal Matouš SJI0900 172.85 9. 172.85( 9)
13 Fraj David RUZ0900 160.62 10. 160.62(10)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Srb Vladimír SJI0701 B 427.21 1. 208.47( 1) 218.74( 1)
2 Novák Matyáš CTB0601 B 405.51 1. 183.40( 6) 208.86( 1)196.65( 2)
3 Hendrych Vít SJI0601 B 386.14 2. 187.43( 4)198.71( 2)169.91( 5)
4 Zrník Tomáš OSN0606 B 379.67 2. 197.72( 2) 0.00( D) 181.95( 4)
5 Prášil Jakub SJI0702 B 374.90 3. 193.81( 3)181.09( 5)134.35(11)
6 Blažek Cyril SJH0701 B 370.03 3. 185.42( 5)180.35( 6) 184.61( 3)
7 Jirků František SJI0600 356.60 3. 164.16( 7)192.44( 3)159.76( 7)
8 Knap Jakub PZR0701 355.67 4. 164.16( 7)191.51( 4)159.40( 8)
9 Kocourek Jiří CTB0602 323.12 7. 156.88(10)166.24( 7)123.48(12)
10 Palát Přemek TTR0601 267.81 8. 160.80( 9)107.01( 8)105.19(14)
11 Červinka Adam OSN0707 168.37 6. 168.37( 6)
12 Jelínek Jaromír CTB0603 158.94 9. 158.94( 9)
13 Zlesák Matyáš CHT0601 150.28 10. 150.28(10)
14 Coufal Petr SJI0703 112.98 13. 112.98(13)
15 Wierer Jan STA0701 80.82 9. 7.94(11) 72.88( 9)
16 Dejnožka Matěj CHT0701 58.10 15. 0.00( D) 0.00( D) 58.10(15)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Prášil Tomáš TTR0501 B 404.01 1. 202.12( 1)201.89( 1)
2 Vítek Matěj SJI0500 B 403.45 1. 192.46( 4) 196.43( 5)207.02( 1)
3 Dundáček Karel SJH0401 B 399.59 2. 200.65( 2)198.94( 3)194.24( 3)
4 Cícha Václav TTR0401 B 397.90 2. 188.07( 5) 199.16( 2)198.74( 2)
5 Orany Vojtěch SJI0401 B 393.66 3. 197.23( 3)196.43( 5)
6 Gregor Jáchym RUZ0400 B 369.64 6. 185.99( 6)183.65( 9)
7 Jelínek Filip RUZ0500 B 368.42 6. 149.45(13) 192.28( 7)176.14( 6)
8 Nouza Michal SJH0505 B 367.59 4. 182.44( 7) 184.20( 8)183.39( 4)
9 Splítek Petr PZR0401 353.00 5. 172.79( 9) 0.00( D) 180.21( 5)
10 Dvořáček Tomáš OSN0505 348.96 8. 180.61( 8)168.35(11)
11 Hybeš Michal CHT0401 331.95 10. 159.23(11)172.72(10)
12 Potužník Viktor SJH0504 311.76 9. 154.83(12)142.90(12) 156.93( 9)
13 Venhauer Vojtěch SJI0505 282.18 10. 169.00(10) 0.00( D) 113.18(11)
14 Nešpor Jiří TTR0502 248.35 10. 118.41(16) 120.07(13)128.28(10)
15 Srb Vladimír SJI0701 196.76 4. 196.76( 4)
16 Perka Filip CTB0503 175.15 7. 175.15( 7)
17 Šíma Matěj CHT0502 162.72 8. 162.72( 8)
18 Beneš Roman SJI0403 142.48 14. 142.48(14)
19 Novotný Jakub SJI0504 138.94 15. 138.94(15) 0.00( D)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Novotný Tomáš TTR0305 B 203.90 1. 100.18( 2)103.72( 1) 85.97( 7)
2 Tkáč Juraj SJI0200 B 203.32 1. 103.84( 1) 99.48( 2) 89.96( 4)
3 Jelínek Kryštof RUZ0301 B 195.13 1. 85.56( 7) 94.32( 5)100.81( 1)
4 Palát Bohuslav TTR0201 B 193.53 3. 93.98( 4) 86.36(10) 99.55( 3)
5 Venhoda Matěj SJI0301 B 188.80 2. 83.35( 8) 89.15( 8) 99.65( 2)
6 Pobuda Vojtěch SJH0302 188.22 3. 95.97( 3) 92.25( 6) 89.80( 5)
7 Novotný Vojtěch TTR0203 184.95 4. 90.32( 5) 94.63( 4) 80.98( 8)
8 Sitař Miroslav PZR0205 177.90 6. 89.88( 6) 88.02( 9) 87.63( 6)
9 Kopecký Jan PZR0202 176.35 3. 69.17(10) 96.80( 3) 79.55(10)
10 Dvořáček Jakub OSN0303 163.74 7. 74.48( 9) 89.26( 7)
11 Hudec Filip SJI0304 80.18 9. 80.18( 9)
12 Chrást Lukáš OSN0301 67.67 11. 67.67(11)
13 Přibyl Jan OSN0300 45.01 11. 45.01(11)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Nešpor Jan TTR0101 B 203.80 1. 84.27( 6) 100.00( 1)103.80( 2)
2 Cícha Matěj TTR0102 B 200.48 1. 96.52( 3) 0.00( D) 103.96( 1)
3 Veselý Vojtěch SJH0001 B 199.77 1. 102.65( 1) 97.12( 2)
4 Poláček Tomáš PZR0102 193.07 2. 100.83( 2) 0.00( D) 92.24( 3)
5 Nosek Jakub SJH0002 179.76 3. 88.12( 5) 91.64( 3) 45.85( 5)
6 Záboj Petr SJI0101 171.51 4. 89.26( 4) 0.00( D) 82.25( 4)
7 Pařízek Jan PZR0011 149.65 4. 73.26( 7) 76.39( 4)
8 Drábek Vojtěch TTR0103 41.25 6. 41.25( 6)
H21C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Srb Vladimír SJI7801 202.67 1. 102.98( 1) 99.69( 2) 97.70( 3)
2 Vacek Vojtěch SJI9602 202.15 1. 98.04( 3) 95.63( 4) 104.11( 1)
3 Vítek Jaroslav SJI7201 195.64 3. 96.99( 4) 98.65( 3) 92.20( 5)
4 Hledík Jakub CHT9501 193.88 2. 98.98( 2) 94.90( 5)
5 Krejsa Martin CHT9001 188.68 4. 93.73( 6) 87.60( 9) 94.95( 4)
6 Kadlec Jan SJI8306 184.87 7. 93.20( 7) 91.67( 7)
7 Píro Matěj TTR8802 184.36 5. 94.15( 5) 90.21( 8)
8 Krejsa Jan CHT8701 182.23 6. 90.15( 9) 92.08( 6)
9 Sabol Josef CTB9902 176.42 8. 91.94( 8) 84.48(11)
10 Pastyřík Martin PZR9902 169.27 7. 84.37(13) 84.90(10) 75.45( 7)
11 Žanda Jan CTB9901 168.37 10. 88.37(10) 80.00(13) 0.00( D)
12 Šťastný Karel CTB7901 167.61 12. 85.53(12) 82.08(12)
13 Jirků Roman SJI8309 166.37 11. 86.37(11) 80.00(13)
14 Prášil Aleš SJI7415 160.09 14. 82.38(14) 77.71(15)
15 Hladílek Jan PZR8814 154.42 12. 77.54(16) 76.88(16) 51.32(12)
16 Zrník Tomáš OSN7118 153.90 15. 78.80(15) 75.10(17)
17 Culka Josef JHB8607 143.52 9. 71.23(19) 72.29(19) 63.29( 9)
18 Venhoda Milan SJI7104 139.60 17. 74.18(17) 65.42(21)
19 Komárek Arnošt SJH7702 138.62 11. 69.87(20) 68.75(20) 56.59(11)
20 Blažek Zdeněk SJH7601 122.17 13. 71.86(18) 50.31(24) 46.24(13)
21 Frýba Dominik SJI9702 115.30 10. 0.00( D) 56.56(22) 58.74(10)
22 Foltýn Tomáš SJI9801 104.61 16. 52.21(21) 52.40(23) 3.27(16)
23 Kamenický Jeroným OSN9549 101.67 1. 0.00( D)101.67( 1)
24 Lauerman Jan SJI7419 98.19 2. 98.19( 2)
25 Kafka Matěj SJI9903 80.63 6. 80.63( 6)
26 Kuban Michal CHT8505 73.23 18. 0.00( D) 73.23(18)
27 Nouza Petr ml. SJH9300 68.59 8. 68.59( 8)
28 Kopáček Miroslav CHT6049 48.75 25. 48.75(25)
29 Kamenický Radan OSN6004 44.26 14. 44.26(14)
30 Hybeš David CHT9903 40.26 23. 9.43(23) 30.83(26)
31 Novohradský Petr PZR8903 38.58 15. 31.39(22) 0.00( D) 7.19(15)
H21D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Kubák Martin ml. SJH9902 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 76.28( 6)
2 Sitař Václav PZR9202 191.74 2. 94.75( 2) 96.99( 2) 93.91( 4)
3 Pobuda Michal SJH7403 177.94 3. 84.44( 3) 88.31( 3) 89.63( 5)
4 Splítek Václav PZR7700 120.70 5. 48.58( 5) 72.12( 7)
5 Skryja Ondřej PZR9502 120.21 4. 62.51( 4) 57.70( 4)
6 Hanousek Martin CTB7910 102.45 1. 102.45( 1)
7 Honzák Tomáš JHB7702 100.72 2. 100.72( 2)
8 Kutal Jiří OSN8601 96.83 3. 96.83( 3)
H35
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Gregor Petr RUZ7500 204.58 1. 103.98( 1)100.60( 1)
2 Dvořáček Jiří OSN7502 198.70 1. 98.10( 2)100.60( 1)
3 Orany Tomáš SJI7311 190.71 4. 95.89( 4) 94.82( 5) 88.16( 4)
4 Veselý Oldřich SJH7101 189.36 3. 97.91( 3) 91.45( 7)
5 Nepustil Petr OSN7700 185.93 5. 92.80( 5) 93.13( 6)
6 Blažek Petr SJH7402 179.03 4. 80.85(11) 98.18( 4) 76.97( 5)
7 Míchal Jiří SJH7802 174.20 7. 91.36( 7) 82.84( 8) 43.17(13)
8 Izdný Pavel SJI7613 171.37 7. 91.16( 9) 80.21( 9) 64.81( 7)
9 Novotný Jakub SJI7700 160.84 6. 92.71( 6) 68.13(11)
10 Cícha Radek TTR7503 149.23 10. 88.56(10) 60.67(13) 43.24(12)
11 Stoklasa Radek OSN7500 148.05 10. 75.93(12) 72.12(10) 44.75(11)
12 Klusáček Luděk CTB7803 139.66 10. 73.43(13) 66.23(12) 51.67(10)
13 Šťastný Karel CTB7901 102.66 1. 102.66( 1)
14 Prášil Aleš SJI7415 100.27 2. 100.27( 2)
15 Kříž Lukáš TTR8201 98.81 3. 98.81( 3)
16 Prošek Michal SJI7823 97.07 3. 97.07( 3)
17 Močuba Stanislav Andy OSN8001 91.26 8. 91.26( 8)
18 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 71.28 6. 71.28( 6)
19 Kinšt David SJH7901 64.41 8. 64.41( 8)
20 Vinopal Tomáš PZR7905 58.14 14. 0.00( D) 58.14(14)
21 Šíma Pavel PZR7838 57.26 9. 57.26( 9)
22 Potužník Martin SJH7705 38.94 14. 38.94(14)
23 Adam Aleš TRT8100 36.98 15. 36.98(15)
24 Jelínek Jaromír CTB7702 33.96 16. 33.96(16)
25 Přibyl Jan OSN7801 33.28 17. 33.28(17)
26 Splítek Václav PZR7700 31.59 14. 31.59(14)
27 Paul Pavel CTB7601 26.81 18. 26.81(18)
28 Běloušek Pavel CTB7602 24.55 15. 22.62(15) 1.93(15) 0.00(19)
H45
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Beneš Jan SJH7001 212.22 1. 103.95( 1)108.27( 1)102.86( 2)
2 Šebesta Petr CHT7102 192.95 2. 98.23( 2) 94.72( 3)
3 Parkan Jiří SJH6801 189.01 2. 92.00( 4) 97.01( 2) 79.37( 6)
4 Nouza Petr SJH6501 180.63 3. 81.29( 7) 87.63( 5) 93.00( 3)
5 Dundáček Milan SJH6902 171.60 4. 84.72( 5) 85.96( 7) 85.64( 4)
6 Nechanický Pavel OSN7209 164.34 6. 76.72( 8) 87.11( 6) 77.23( 7)
7 Žanda Jan CTB6701 164.31 4. 59.36(11) 87.94( 4) 76.37( 8)
8 Kopecký Zdeněk SJI6002 158.49 8. 83.67( 8) 74.82( 9)
9 Suk Marek PZR6701 139.67 9. 66.22( 9) 73.45( 9) 63.11(15)
10 Sobotka Petr PZR7008 127.44 10. 64.66(10) 47.71(11) 62.78(16)
11 Petráček Aleš SJI6301 125.41 10. 59.04(12) 66.37(10) 45.96(20)
12 Venhoda Milan SJI7104 104.15 1. 104.15( 1)
13 Mareček Petr OSN6900 97.82 3. 97.82( 3)
14 Zeman Jaroslav SJI5901 83.36 5. 83.36( 5)
15 Rachůnek Stanislav SJI6801 81.70 6. 81.70( 6)
16 Skryja Bořivoj PZR6106 72.31 10. 72.31(10)
17 Kovačič Marek OSN6600 72.02 11. 72.02(11)
18 Wurzel Břetislav OSN6005 71.69 12. 71.69(12)
19 Vacek Milan SJI6901 71.52 13. 71.52(13)
20 Zlesák Martin CHT7302 65.82 14. 65.82(14)
21 Kaňák Petr SJI6115 62.55 17. 62.55(17)
22 Komín Petr RUZ7200 54.87 18. 54.87(18)
23 Culka Josef JHB6202 47.08 19. 47.08(19)
24 Drábek Petr TTR6701 44.52 13. 39.50(13) 5.02(22)
25 Nechuta Milan PZR7007 31.12 21. 31.12(21)
26 Nešpor Jan TTR6101 27.80 12. 27.80(12)
27 Beneš Martin SJI6900 20.89 14. 20.89(14)
H55
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Rajnošek Zdeněk BZR6301 199.56 1. 92.75( 4)106.81( 1)
2 Klusáček Martin TTR5601 197.29 1. 94.36( 3) 95.15( 3)102.14( 1)
3 Matras Jaroslav CHT5301 182.51 4. 90.03( 5) 92.48( 4)
4 Orálek Miroslav TTR5201 168.26 5. 84.60( 8) 83.66( 5)
5 Kubálek Zdeněk RUZ5306 166.52 5. 85.58( 7) 78.78( 5) 80.94( 6)
6 Nosek Vladimír SJH5901 165.36 2. 65.07(10) 61.13( 7) 100.29( 2)
7 Šenkýř Vladimír SJI6000 150.50 6. 89.91( 6) 0.00( D) 60.59( 7)
8 Zlesák Milan CHT5101 134.06 6. 66.19( 9) 67.87( 6)
9 Kopáček Miroslav CHT6049 108.94 1. 108.94( 1)
10 Kříž Pavel PZR4800 98.04 2. 98.04( 2)
11 Kafka Václav SJI6001 97.57 3. 97.57( 3)
12 Kopecký Zdeněk SJI6002 96.71 2. 96.71( 2)
13 Nešpor Jan TTR6101 87.79 4. 87.79( 4)
14 Sysel Svatobor TTR6202 50.24 8. 50.24( 8)
H65
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
VBM 2
CHT 3
1 Blecha Ladislav TRT5100 219.20 1. 107.31( 1)111.89( 1) 80.65( 3)
2 Vítek Josef CHT4802 196.38 2. 99.34( 2) 97.04( 2)
3 Gřunděl Ivan SJH4201 192.11 2. 93.35( 3) 91.07( 3) 98.76( 2)
4 Vodrážka Oldřich CHT4701 173.47 4. 87.84( 4) 85.63( 4)
5 Starka František CHT4801 149.39 5. 84.40( 5) 64.99( 5)
6 Izdný Pavel SJI4600 100.44 6. 61.80( 6) 38.64( 6)
7 Kodys Václav RUZ5105 100.00 1. 100.00( 1)