Výsledky závodu: Liga Vysočiny podzim 2018 - stav po 6 závodech

Datum:
01.09.2018
Pořadatel:
VYS - Oblast Vysočina
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJI, RUZ Ano Ano
2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček SJI, RUZ Ano Ano
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček PZR Ano Ano
2018-09-2828.09.2018 Oblastní žebříček CHT Ano Ano
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček JHB Ano Ano
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček OSN Ano Ano
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Krátká Eliška SJI0851 851.74 1. 159.96( 7) 214.49( 1)218.42( 1)208.28( 1)210.55( 1)
2 Charouzová Eliška CHT0851 806.47 1. 194.84( 3)138.42( 8) 199.10( 2)192.39( 3) 204.22( 2)208.31( 1)
3 Honzáková Nelka JHB0851 757.54 2. 200.56( 2)199.80( 2)161.79( 5) 195.39( 3)
4 Pejchalová Zuzana SJI0850 743.79 1. 204.60( 1) 159.91( 8) 177.76( 4)165.14( 4)196.29( 2)
5 Nováková Anna Marie CTB0951 716.89 2. 159.38( 8)126.13( 9) 182.48( 3)199.33( 2)142.88( 6) 175.70( 6)
6 Vítková Eva CHT1053 662.39 6. 148.65( 9)177.02( 7)161.22( 6)126.84( 6) 117.45( 8) 175.50( 7)
7 Novotná Nicol SJI0953 661.77 4. 142.68(10)184.51( 4) 100.92( 8) 150.79( 5)183.79( 5)
8 Beranová Marie SJH0951 554.79 4. 180.90( 5)184.44( 5) 189.45( 4)
9 Kamenická Tereza Ester OSN0888 528.42 3. 194.84( 3)185.71( 3)147.87( 9)
10 Dvořáčková Eva OSN1050 497.85 4. 180.10( 4)145.99( 5) 171.76( 9)
11 Szablaturová Nela SJI0952 400.56 3. 113.25(12)102.09( 7)185.22( 3)
12 Nešporová Terezie TTR0852 358.07 9. 101.56(11) 90.91(11) 59.20(13) 50.84(10) 0.00( 9) 106.40(11)
13 Kubešová Kristýna RUZ1050 297.45 10. 77.92(12)105.15(10)114.38(11)
14 Kroupa Hana TTR0853 296.87 6. 179.79( 6)117.08(10)
15 Mácová Rozálie SJI0855 283.99 7. 35.95(11)125.26( 7)122.78(10)
16 Jelínková Michaela CTB0851 225.44 7. 160.22( 7) 65.22( 9)
17 Kosourová Tereza PZR0851 174.87 8. 174.87( 8)
18 Plachá Nora STA0851 163.36 6. 163.36( 6)
D10N
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Komárková Radka SJH1151 702.01 1. 196.94( 2)137.20( 3)200.00( 1)167.87( 2)
2 Korecká Eva CHT1054 632.20 1. 129.09( 4)183.00( 3)200.00( 1) 120.11( 3)
3 Pilná Anna OSN1151 505.06 1. 200.00( 1)151.24( 2) 153.82( 2)
4 Coufalová Júlia SJI0950 495.09 1. 200.00( 1)183.12( 2) 111.97( 4)
5 Slavíková Barbora CHT0951 372.67 1. 200.00( 1)172.67( 2)
6 Plachá Nora STA0851 200.00 1. 200.00( 1)
7 Szablaturová Nela SJI0952 187.31 3. 187.31( 3)
8 Nepustilová Hana OSN0999 163.27 4. 163.27( 4)
9 Vaníčková Nikola STA1051 148.46 3. 148.46( 3)
10 Doleželová Jolana STA1151 97.15 5. 97.15( 5)
11 Kozderková Jolana PZR1050 89.21 4. 89.21( 4)
12 Novotná Julie SJI0951 34.46 5. 34.46( 5)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Vítková Hana SJI0750 B 820.57 1. 185.78( 7) 206.95( 1)202.06( 2)207.96( 1)203.60( 1)196.33( 3)
2 Doleželová Anna PZR0651 B 795.25 1. 204.60( 1) 184.74( 5) 202.45( 2)203.46( 1)
3 Oranyová Sylva SJI0751 B 784.07 2. 194.28( 3)195.38( 4)194.20( 3)187.61( 5) 193.95( 3) 200.21( 2)
4 Běloušková Kateřina CTB0752 B 765.46 2. 191.19( 5)197.03( 2)188.50( 4)188.74( 4)175.41( 6)
5 Kopencová Anna SJH0752 B 760.38 2. 187.99( 6)196.01( 3)164.92( 9) 198.98( 2)177.34( 4) 177.40( 4)
6 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B 736.14 1. 201.12( 2)138.23(14)203.73( 1)193.06( 3)
7 Benešová Michaela SJH0651 B 695.13 4. 192.62( 4)180.27( 6)133.20(11) 167.46( 8) 154.78( 8)
8 Slavíková Eva CHT0652 B 634.93 5. 137.50(17) 142.80(13)172.08( 6) 175.64( 5)144.41(10)
9 Baďurová Eliška PZR0752 B 624.79 6. 145.34(13) 169.16( 7) 147.22( 7)163.07( 6)
10 Pejchalová Veronika SJI0652 B 608.38 6. 177.45( 9) 167.63( 8)175.77( 6) 84.81(14) 87.53(19)
11 Komárková Zbyňka SJH0751 601.86 8. 143.19(15)169.64( 8)124.23(12)164.80( 9)
12 Halamková Justýna CHT0651 593.34 9. 172.98(10)164.45( 9) 43.96(19) 151.16(11) 97.86(12) 104.75(16)
13 Paulová Barbora CTB0753 566.02 10. 160.35(11)157.20(10)121.73(13) 126.74(14)
14 Wacková Anna SJI0653 559.03 7. 141.55(10)138.00(12)122.27( 8)157.21( 7)
15 Škapová Markéta CHT0752 520.07 10. 104.78(19) 108.44(14)160.21(10)111.07(10)140.35(11)
16 Potužníková Adéla SJH0754 504.70 9. 154.33(12)136.58(15) 62.53(18) 58.12(16) 151.26( 9)
17 Janíčková Jolana OSN0777 502.39 11. 145.34(13)127.37(16) 63.16(17) 122.63(13)107.05(11) 70.58(20)
18 Komínová Vendula RUZ0751 455.20 12. 81.94(20)147.13(12) 91.45(13)134.68(12)
19 Zoulíková Vendula CHT0753 450.19 14. 143.08(16)120.20(17) 83.96(16)102.95(14)
20 Drobná Kateřina CHT0654 414.05 11. 153.82(11) 59.79(15) 79.02(16)121.42(15)
21 Gregorová Julie RUZ0750 381.42 5. 182.87( 5) 35.30(18)163.25( 5)
22 Gregorová Alice CTB0751 354.96 7. 182.80( 8)172.16( 7)
23 Mácová Amálie SJI0650 346.68 7. 172.25( 7) 79.87(15) 94.56(18)
24 Dvořáčková Jana OSN0757 341.01 9. 99.90(18) 26.85(20) 111.23( 9)103.03(17)
25 Boučková Eva CHT0751 340.27 15. 124.70(18) 83.44(19) 96.48(15) 35.65(17) 0.00(19)
26 Doležalová Barbora CHT0655 133.41 13. 133.41(13)
27 Doleželová Vendula STA0751 73.76 20. 73.76(20) 0.00(20)
28 Jelínková Michaela CTB0851 65.35 17. 65.35(17)
29 Horáková Markéta CHT0653 35.43 21. 35.43(21)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Srbová Michaela SJI0551 B 839.38 1. 207.47( 1)205.61( 1)216.01( 1)200.00( 1) 210.29( 1)
2 Blažková Veronika SJH0551 B 788.21 1. 196.66( 2)189.46( 4)202.09( 2) 200.00( 1)183.80( 4)
3 Pilná Klára OSN0452 B 736.35 2. 180.19( 6)186.93( 5)181.90( 3)187.33( 2)
4 Jindřichová Eliška SJI0553 B 643.15 3. 115.96(11)165.57( 4)172.37( 3) 189.25( 3)
5 Honzáková Lenka JHB0551 B 568.96 6. 143.32( 9)176.41( 7) 94.13( 8) 155.10( 6)
6 Zbínová Aneta CTB0451 B 433.40 3. 123.01( 6) 163.97( 3)146.42( 7)
7 Paulová Pavlína CTB0551 417.90 7. 52.88(10)136.69( 9)101.49( 7) 126.84( 8)
8 Stoklasová Zuzana OSN0454 397.27 2. 195.87( 3)201.40( 2)
9 Novotná Jitka SJH0454 378.32 3. 185.34( 4)192.98( 3)
10 Kubáková Nela SJH0451 365.87 5. 184.51( 5)181.36( 6)
11 Plachá Zita STA0551 358.07 2. 157.61( 8) 200.46( 2)
12 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 341.63 2. 167.08( 2)174.55( 5)
13 Marečková Ema OSN0450 334.12 7. 174.12( 7)160.00( 8)
14 Nepustilová Kateřina OSN0550 265.48 4. 142.92( 5)122.56( 4)
15 Komárková Jindra SJH0453 237.65 5. 12.06(11)125.38(10) 100.21( 5)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Slámová Taťána OSN0250 B 415.97 1. 100.00( 1)100.00( 1) 111.90( 1) 100.08( 2)103.99( P)
2 Dočkalová Klára SJI0250 B 384.21 1. 85.27( 2) 96.05( P) 92.25( 4) 89.11( 2)106.80( 1)
3 Nešporová Marie TTR0351 B 305.32 2. 38.10( 3) 76.35( 2) 89.06( 5) 70.19( 3) 62.71( 4) 69.72( 2)
4 Sobotková Klára PZR0351 266.67 1. 66.67( P)100.00( 1) 100.00( 1)
5 Jelínková Adéla RUZ0251 264.85 3. 66.21( P) 93.56( 3) 51.82( 6) 53.26( 3)
6 Novotná Veronika OSN0353 126.04 2. 94.53( 2) 31.51( P)
7 Pilná Klára OSN0452 93.12 3. 93.12( 3)
8 Pittnerová Adéla RUZ0250 81.19 6. 20.30( P) 43.89( 6) 17.00( 7)
9 Marečková Ema OSN0450 60.33 5. 60.33( 5)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Polanská Nelly PZR0152 B 400.00 1. 85.35( 2) 93.15( 2) 100.00( P)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Vacková Anna CHT0051 B 311.47 2. 43.86( 5) 88.16( 2) 77.87( P) 91.06( 2) 54.38( 4)
3 Drábková Eliška TTR0151 B 275.99 3. 49.93( 4) 77.36( 3) 37.58( 3) 72.52( 3) 76.18( 3)
4 Stoklasová Daniela OSN0055 241.40 1. 81.05( 3) 100.00( 1) 60.35( P)
5 Boháčová Anna CTB0051 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
6 Dočkalová Klára SJI0250 127.69 2. 31.92( P) 95.77( 2)
D21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Chudíková Barbora SJI7850 406.72 1. 101.68( P) 99.73( 2) 100.00( 1)100.54( 2)104.50( 2)
2 Fencíková Vladislava JHB6553 323.61 1. 100.00( 1) 81.46( 2) 43.25( 4) 35.43( 5) 80.90( P) 61.25( 9)
3 Rosecká Alena PZR5654 277.00 3. 69.25( P) 61.36( 3) 81.17( 5) 65.22( 7)
4 Kratochvílová Stanislava CHT8751 271.47 2. 79.23( 2) 69.76( 4) 67.87( P) 54.61( 7) 43.52(11)
5 Polednová Hana RUZ8051 236.92 3. 59.23( P) 91.31( 3) 86.38( 3)
6 Vacková Anna SJI9854 214.43 4. 53.61( P) 81.59( 4) 79.23( 4)
7 Paulíčková Renata SJI8057 134.60 1. 33.65( P) 100.95( 1)
8 Korecká Lenka CHT8053 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
8 Kašparová Lucie CHT9652 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
10 Kubičková Bára SJH9551 115.79 4. 40.59( 4) 75.20( 5)
11 Voráčková Lenka OSN8555 112.83 2. 84.62( 2) 28.21( P)
12 Binková Jana CHT8651 112.83 3. 54.95( 3) 0.00( 5) 14.95( 5) 28.21( P) 14.72( 9) 0.00(14)
13 Benešová Jana CTB9452 109.12 1. 109.12( 1)
14 Baierová Hana OSN8972 104.23 6. 78.17( 6) 26.06( P)
15 Šťastná Lenka CTB8351 98.51 3. 98.51( 3)
16 Kubešová Eva RUZ8151 97.77 8. 24.44( P) 36.17( 8) 37.16(12)
17 Nesrovnalová Iveta JHB8952 97.24 3. 72.93( 3) 24.31( P)
18 Petráčková Kristýna SJI9851 92.19 6. 23.05( P) 69.14( 6)
19 Sadilkova Marie CHT8852 84.12 8. 21.03( P) 63.09( 8)
20 Zoulíková Iveta CHT8052 53.27 11. 13.32( P) 4.72(11) 35.23(13)
21 Parkanová Veronika SJH9751 51.37 10. 51.37(10)
22 Míková Michaela SJH8251 9.84 10. 9.84(10)
D21D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Drobná Markéta CHT7651 341.31 1. 100.00( 1) 55.98( 3) 85.33( P) 21.91( 2) 100.00( 1)
2 Sobotková Lenka TTR8151 284.07 1. 81.16( 2)102.91( 1)100.00( 1)
3 Vacková Anna SJI9854 265.64 1. 66.41( P)100.00( 1) 99.23( 2)
4 Nesrovnalová Iveta JHB8952 257.61 2. 95.35( 2) 97.86( 3) 64.40( P)
5 Moravčíková Hana CHT9751 233.21 2. 88.46( 3) 86.45( 2) 58.30( P)
6 Pejchalová Petra SJI7950 185.13 2. 46.28( P) 43.43( 5) 0.00( 4) 95.42( 2)
7 Parkanová Veronika SJH9751 150.34 3. 75.93( 3) 74.41( 4)
8 Martincová Kristýna CHT8551 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
9 Kašparová Lucie CHT9652 117.61 4. 88.21( 4) 29.40( P)
10 Vacková Petra CHT7852 101.97 5. 76.48( 5) 25.49( P)
11 Běloušková Ilona CTB8053 79.52 3. 0.11( 3) 79.41( 3)
12 Ryvolová Kamila CTB8352 16.73 4. 16.73( 4)
13 Novotná Petra SJI8350 13.24 6. 3.31( P) 9.93( 6)
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Honzáková Jana JHB7753 430.11 1. 100.00( 1) 104.53( 2)104.62( 2) 107.53( P)113.43( 1)
2 Nešporová Marie TTR7251 363.55 1. 84.81( 6) 83.90( 6)101.47( 1) 93.37( 2)
3 Šťastná Lenka CTB8351 322.29 1. 113.98( 1)105.21( 1)103.10( 2)
4 Klusáčková Lenka CTB8051 321.50 2. 54.08( 3) 65.79( 5) 67.53( 8) 71.75( 7)101.11( 2) 81.11( 8)
5 Paulová Hana CTB7851 302.82 4. 48.54( 4) 58.79( 7) 61.47(11) 90.69( 4) 91.87( 5)
6 Brychtová Zuzana JHB8053 292.57 5. 20.89( 5) 61.52( 6) 87.13( 5) 55.47(10) 73.14( P) 70.78(10)
7 Vacková Petra CHT7852 289.12 6. 58.45(12) 72.28( P) 87.78( 6) 70.61(11)
8 Cíchová Pavlína TTR7452 288.12 4. 72.75( 4) 42.47(13) 42.64(11) 89.04( 5) 83.69( 7)
9 Vítková Lenka SJI7852 282.85 7. 70.71( P) 59.57( 9) 75.59( 7) 76.98( 9)
10 Krejsová Martina CHT8152 272.87 2. 62.34( 2) 81.49( 3) 68.22( P) 60.82( 8)
11 Švecová Iva CHT7151 237.61 4. 88.02( 4) 59.40( P) 90.19( 6)
12 Dvořáčková Jana OSN7850 227.51 4. 81.03( 7) 89.60( 4) 56.88( P)
13 Kinštová Dominka SJH8051 184.39 3. 86.98( 5) 97.41( 3)
14 Novotná Petra SJI8350 160.39 10. 40.10( P) 26.46(14) 47.92(10) 45.91(17)
15 Palátová Lenka TTR7551 139.77 9. 26.40(15) 0.00(13) 53.52( 9) 59.85(13)
16 Paulíčková Renata SJI8057 139.29 1. 34.82( P) 104.47( 1)
17 Potužníková Eva SJH7652 131.97 8. 67.51( 9) 64.46( 8)
18 Nechanická Daniela OSN7557 123.24 3. 92.43( 3) 30.81( P)
19 Sobotková Lenka TTR8151 93.20 3. 93.20( 3)
20 Beranová Jana SJH7851 93.16 4. 93.16( 4)
21 Slavíčková Lada JHB7951 91.23 12. 0.00(16) 22.81( P) 68.42(12)
22 Kroupa Diana TTR8156 90.17 3. 90.17( 3)
23 Kubešová Eva RUZ8151 89.40 10. 22.35( P) 67.05(10)
24 Jindřichová Lenka SJI7550 73.21 14. 18.30( P) 0.00(17) 0.00(14) 54.91(16)
25 Blažková Markéta SJH7550 70.13 11. 10.53(11) 59.60(14)
26 Ryvolová Kamila CTB8352 62.69 12. 3.57(12) 0.00(12) 59.12(15)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Hrstková Dana SJI6051 404.68 1. 101.17( P) 103.37( 1) 97.59( 2)102.55( 1)
2 Wurzelová Dana OSN6654 402.41 1. 114.99( 1) 86.82( 3)100.00( 1) 100.60( P)
3 Benešová Iva SJH7051 399.21 1. 88.15( 2)101.76( 2)111.16( 1) 98.14( 3)
4 Janíčková Jitka OSN7356 367.23 2. 90.36( 2) 94.87( 3) 90.19( 4) 91.81( P)
5 Voborníková Eva CTB6851 336.37 3. 63.86( 6) 47.24( 5) 74.86( 3) 82.71( 5) 91.26( 3) 87.54( 5)
6 Nechutová Alena PZR6969 331.67 1. 86.55( 4)100.00( 1) 82.92( P) 36.29( 7) 62.20(10)
7 Suková Renata PZR7352 302.08 4. 69.78( 5) 68.29( 4) 75.52( P) 81.31( 6) 73.54( 5) 71.71( 8)
8 Doleželová Iva PZR7171 258.87 2. 97.40( 2) 64.72( P) 96.75( 4)
9 Poláčková Bohuslava PZR7070 227.57 4. 56.89( P) 88.13( 4) 82.55( 6)
10 Pittnerová Lenka RUZ7150 188.43 4. 47.11( P) 19.69( 4) 71.24( 7) 50.39( 6)
11 Rachůnková Markéta SJI7150 109.33 8. 27.33( P) 59.51( 8) 22.49(13)
12 Kučerová Vladimíra CHT6460 105.59 7. 26.40( P) 79.19( 7)
13 Čechová Zuzana BZR6951 99.30 2. 99.30( 2)
14 Hojná Tereza SJH6951 87.61 3. 87.61( 3)
15 Jansová Alena CHT5852 83.71 9. 20.93( P) 62.78( 9)
16 Foltýnová Lenka SJI6751 72.65 5. 18.16( P) 15.10( 5) 5.94( 9) 33.45( 9)
17 Hronová Iva RUZ6450 47.24 8. 11.81( P) 35.43( 8)
18 Žandová Hana CTB7052 34.09 11. 34.09(11)
19 Řezníčková Hana CHT6051 31.23 12. 7.81( P) 23.42(12)
20 Drábková Jitka TTR6951 8.46 10. 8.46(10)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Syslová Iva TTR6151 397.87 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 97.87( 2)
2 Klusáčková Jitka TTR6152 397.70 1. 84.66( 3) 100.00( 1) 97.70( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Jansová Alena CHT5852 259.95 2. 98.70( 2) 96.26( 2) 64.99( P)
4 Jelínková Jana RUZ5552 201.83 2. 50.46( P) 59.98( 2) 91.39( 3)
5 Rajnošková Marie BZR6051 93.08 2. 93.08( 2)
D65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Křížová Zdenka PZR5051 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( P)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Orálková Libuše TTR5351 373.32 1. 78.48( 2) 64.92( 2) 100.00( 1) 94.84( 2)100.00( 1)
3 Podhorská Věra SJI5252 203.40 2. 74.24( 3) 50.85( P) 78.31( 2)
4 Oulická Hana TRT5350 189.79 2. 54.38( 4) 16.66( 3) 35.86( 2) 36.89( 3) 62.66( 2) 29.35( 3)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Hofhanzl Antonín RUZ0902 837.78 1. 212.02( 1)210.77( 1)207.48( 1)187.68( 5) 207.51( 1)207.12( 1)
2 Blažek Vojtěch SJH1003 784.61 2. 201.64( 2)200.18( 2)185.12( 5)124.43(12) 197.67( 2)
3 Prášil Adam SJI0901 772.72 3. 186.33( 3) 197.62( 3)193.56( 4)195.21( 3)
4 Černý Petr SJI0905 772.66 2. 185.31( 4)189.06( 3) 200.78( 2)197.51( 2)177.04( 9)
5 Venhoda Lukáš SJI0801 752.47 2. 174.33( 6) 184.20( 4)196.64( 2)182.71( 8)188.92( 6)
6 Šimon Eduard PZR0800 750.44 4. 167.78( 8) 170.26( 7)164.77( 8) 192.83( 4)192.86( 5)194.49( 4)
7 Vítek Vojtěch CHT0801 717.37 1. 137.75(13) 181.29( 5)131.98(11) 201.60( 1)194.98( 3)139.50(16)
8 Škapa Jan CHT0901 703.12 6. 163.18( 9)184.43( 7)171.93( 8)183.58( 6)
9 Libra Matyáš PZR0900 701.64 4. 151.19(10) 191.13( 4)173.49( 9)155.26(12)181.76( 7)
10 Prášil Šimon TTR0901 659.16 3. 122.60(14) 132.57(12)195.88( 3) 99.13(13) 161.22(11)169.49(12)
11 Jirků Ondřej SJI0904 629.78 7. 170.08( 7)158.52( 9) 144.13(11) 144.95(13)156.23(14)
12 Klusáček Mikuláš CTB0902 628.32 6. 140.47(12)155.87(10)146.83(10)185.15( 6)
13 Beran Antonín SJH1101 559.01 5. 185.22( 5)180.58( 6) 193.21( 5)
14 Dočkal Matouš SJI0900 558.19 11. 140.73(11)151.72(11)116.88(12) 148.86(15)
15 Vinopal Vojtěch PZR0901 489.65 7. 169.69( 7)147.56(10) 172.40(11)
16 Rychtárik Tadeáš SJH0901 403.68 8. 110.61(15)165.31( 8) 127.76(14)
17 Sviták Václav SJH0801 351.65 6. 177.61( 6) 174.04(10)
18 Jelínek Vít SJH0804 347.14 7. 166.51( 9) 180.63( 7)
19 Kopenec Šimon SJH1002 341.85 8. 164.45(10)177.40( 8)
20 Míchal Jakub SJH1001 334.76 9. 166.27( 9)168.49(13)
21 Rozsypal Jakub SJI0805 124.93 15. 124.93(15)
22 Kopecký Vojtěch CHT1001 114.97 17. 114.97(17)
H10N
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Novák Tobiáš CTB1103 802.87 1. 200.60( 2)199.19( 3) 202.27( 1) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Kopenec Šimon SJH1002 799.01 1. 210.56( 1)200.33( 2)186.09( 4)202.03( 1)
3 Míchal Jakub SJH1001 773.25 1. 179.51( 5)200.48( 1)198.55( 3)194.71( 4)
4 Fraj David RUZ0900 653.71 3. 140.41( 5)174.19( 6) 86.62( 6) 178.58( 3)160.53( 3)
5 Šťastný Antonín CTB1101 574.06 2. 199.18( 2)195.93( 3)178.95( 2)
6 Gregor Marek CTB0901 388.64 1. 186.61( 4) 202.03( 1)
7 Kroupa Vít TTR1001 354.69 4. 176.13( 4)178.56( 5)
8 Kopecký Vojtěch CHT1001 334.30 4. 159.58( 5)174.72( 4)
9 Šidlák Dominik JHB0801 300.74 2. 105.89( 6) 194.85( 2)
10 Škapa Jan CHT0901 188.84 3. 188.84( 3)
11 Šerhakl Bořek SJH0902 159.40 5. 159.40( 5)
12 Nouza Vítek SJH1104 39.12 6. 39.12( 6)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Srb Vladimír SJI0701 B 855.56 1. 205.52( 1) 212.39( 1)208.01( 1)223.41( 1) 211.75( 1)
2 Novák Matyáš CTB0601 B 803.73 1. 195.21( 3) 199.78( 2)200.83( 2)194.07( 2) 203.91( 1)199.21( 2)
3 Prášil Jakub SJI0702 B 768.15 3. 192.46( 4)174.17( 5) 191.15( 3)182.53( 3) 195.50( 3)189.04( 3)
4 Knap Jakub PZR0701 B 756.94 2. 185.02( 5)173.03( 6) 189.44( 4)181.89( 4)200.59( 2)166.62( 6)
5 Blažek Cyril SJH0701 B 716.70 2. 199.27( 2)179.14( 4)163.76( 5) 169.01( 6)169.28( 4)167.71( 5)
6 Parkan Tomáš SJH0803 701.55 3. 179.07( 6)187.83( 3)143.35( 6) 163.27( 7)143.87( 8) 171.38( 4)
7 Jirků František SJI0600 656.20 5. 156.60( 8)146.85( 9) 172.90( 5)163.11( 5)163.59( 7)
8 Červinka Adam OSN0707 479.63 7. 160.99( 7)172.74( 7) 145.90( 7)
9 Coufal Petr SJI0703 427.79 8. 161.56( 8)120.76( 8) 145.47( 8)
10 Rachůnek Stanislav SJI0602 382.78 9. 136.73(10)121.64( 9)124.41( 9)
11 Kocourek Jiří CTB0602 275.45 7. 123.73( 7)151.72( 8)
12 Verbók Daniel SJI0606 257.61 6. 75.59(10) 152.27( 6) 29.75(13)
13 Verbók Štěpán SJI0605 237.66 9. 97.19( 9) 104.22(11) 36.25(12)
14 Pobuda Jan SJH0603 234.94 9. 122.79( 9) 112.15(10)
15 Dejnožka Matěj CHT0701 160.23 10. 59.53(11) 100.70(10)
16 Zlesák Matyáš CHT0601 149.62 9. 149.62( 9)
17 Palát Přemek TTR0601 110.78 11. 110.78(11)
18 Dvořáček Jan TTR0701 56.39 11. 56.39(11)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Prášil Tomáš TTR0501 B 798.49 1. 207.02( 1)189.45( 4) 192.48( 3)195.18( 3)203.81( 1)
2 Jelínek Filip RUZ0500 B 787.30 1. 195.43( 3)181.87( 8) 191.19( 5)193.98( 3)206.70( 1)
3 Dundáček Karel SJH0401 B 780.34 1. 186.17( 5) 192.53( 3)191.32( 4)203.02( 1)193.47( 4)
4 Vítek Matěj SJI0500 B 778.53 2. 191.62( 4)182.90( 6)143.10( 8) 201.80( 2)202.21( 2)
5 Cícha Václav TTR0401 B 764.66 2. 181.10( 6) 188.81( 5)194.21( 2)190.94( 6)190.70( 5)182.55( 5)
6 Gregor Jáchym RUZ0400 B 738.04 2. 197.47( 2) 178.62( 7)166.67( 8)195.28( 3)
7 Venhauer Vojtěch SJI0505 B 676.89 6. 151.54( 7)182.00( 7)140.34( 9) 163.35( 9)146.58( 9) 180.00( 6)
8 Hybeš Michal CHT0401 B 649.39 4. 144.79( 7)143.90(11)171.04( 6)189.66( 4)
9 Hendrych Vít SJI0601 587.37 7. 140.23( 8)124.87(11)116.52(12) 151.74(10)111.19(12) 170.53( 7)
10 Nouza Michal SJH0505 575.04 1. 169.74( 9)213.31( 1)191.99( 4)
11 Pařízek Petr PZR0504 559.16 5. 129.59( 9) 153.78( 5)126.67(12) 64.95(14) 149.12(11)
12 Potužník Viktor SJH0504 537.64 10. 138.93(10)135.17(10)119.12(13) 144.42(12)
13 Splítek Petr PZR0401 476.32 6. 147.68( 6)169.60( 8) 159.04(10)
14 Dvořáček Tomáš OSN0505 427.00 8. 56.17(13) 88.34(16)112.94(11)169.55( 8)
15 Orany Vojtěch SJI0401 407.55 1. 197.56( 2)209.99( 1)
16 Pejchal Josef OSN0500 366.95 2. 168.93( 7)198.02( 2)
17 Jelínek Jaromír CTB0603 295.10 13. 85.66(16)103.86(15)105.58(13)
18 Šíma Matěj CHT0502 267.02 9. 102.49(14) 164.53( 9)
19 Vacek František CHT0501 221.34 13. 113.54(13)107.80(14)
20 Nešpor Jiří TTR0502 158.01 10. 57.69(10) 70.10(12) 0.00(17) 30.22(15)
21 Máca Dominik SJI0503 154.74 15. 86.06(15) 68.68(15)
22 Mašek Jakub PZR0502 130.19 10. 130.19(10)
23 Perka Filip CTB0503 119.63 11. 119.63(11)
24 Rosecký Adam PZR0501 115.56 13. 0.00(18) 115.56(13)
25 Novotný Jakub SJI0504 110.21 14. 110.21(14)
26 Starý Michal OSN0401 58.43 16. 58.43(16)
27 Hradil Eliáš OSN0501 23.08 16. 23.08(16)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Venhoda Matěj SJI0301 B 384.32 3. 53.66( 5) 96.08( P) 97.12( 4) 97.35( 3) 66.88( 8) 93.77( 4)
2 Palát Bohuslav TTR0201 B 374.52 2. 100.02( 2) 78.81( 5) 97.87( 2) 97.82( 3)
3 Novotný Tomáš TTR0305 B 349.75 1. 101.44( 1) 90.02( 4) 81.19( 6) 77.10(10)
4 Novotný Vojtěch TTR0203 B 343.02 2. 90.26( 5)100.23( 2) 67.47( 7) 85.06( 7)
5 Sitař Miroslav PZR0205 B 307.23 2. 79.86( 4) 64.90( 2) 76.81( P) 57.41( 8) 0.00(10) 85.66( 6)
6 Pobuda Vojtěch SJH0302 B 301.96 1. 98.51( 3)100.00( 1) 103.45( 1)
7 Orany Vojtěch SJI0401 292.15 1. 98.54( 3)102.42( 1) 91.19( 4)
8 Jelínek Kryštof RUZ0301 276.13 1. 100.00( 1) 69.03( P) 107.10( 1)
9 Tkáč Juraj SJI0200 245.19 2. 99.15( 2) 61.30( P) 84.74( 5)
10 Kopecký Jan PZR0202 186.12 6. 46.53( P) 60.16( 6) 79.43( 9)
11 Dvořáček Jakub OSN0303 182.59 3. 16.46( 3) 61.71( 6) 58.77( 7) 3.13( 9) 45.65( P)
12 Hudec Filip SJI0304 176.07 9. 44.02( P) 55.02( 9) 77.03(11)
13 Chrást Lukáš OSN0301 163.08 3. 9.84( 7) 17.44(10) 95.03( 3) 40.77( P)
14 Prášil Tomáš TTR0501 98.72 2. 98.72( 2)
15 Dundáček Karel SJH0401 88.51 5. 88.51( 5)
16 Vítek Matěj SJI0500 81.68 8. 81.68( 8)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Cícha Matěj TTR0102 B 415.79 1. 92.98( 3) 89.38( 2) 106.24( 1)102.84( 2)101.31( 1)105.40( 1)
2 Poláček Tomáš PZR0102 B 391.16 2. 93.07( 2) 97.79( P) 91.81( 3) 99.19( 3)101.11( 2)
3 Nešpor Jan TTR0101 B 374.69 2. 96.46( 3) 88.76( 5) 99.51( 2) 89.96( 4)
4 Záboj Petr SJI0101 B 344.60 4. 86.15( P) 80.16( 4) 90.40( 4) 46.27( 5) 87.89( 5)
5 Nosek Jakub SJH0002 335.00 3. 83.04( 4) 75.50( 5) 82.97( 6) 93.49( 3)
6 Veselý Vojtěch SJH0001 305.35 1. 100.00( 1)100.00( 1) 105.35( 1)
7 Drábek Vojtěch TTR0103 195.63 4. 60.39( 6) 78.23( 4) 57.01( 6)
8 Tkáč Juraj SJI0200 129.72 2. 32.43( P) 97.29( 2)
H21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Vacek Vojtěch SJI9602 396.63 1. 99.16( P) 108.53( 1) 89.41( 7) 99.53( 2)
2 Srb Vladimír SJI7801 380.27 2. 95.07( P) 98.67( 3) 99.12( 2) 87.41( 6)
3 Krejsa Martin CHT9001 373.60 1. 86.68(10) 93.40( P)101.64( 1) 91.88( 4)
4 Lauerman Jan SJI7419 373.29 3. 93.32( P) 88.77( 9) 92.35( 3) 98.85( 3) 85.63( 8)
5 Kadlec Jan SJI8306 363.64 1. 90.91( P) 92.25( 4) 79.41(10)101.07( 1)
6 Culka Josef JHB8607 351.47 1. 89.01( 3)115.87( 1) 54.52(17) 87.87( P) 58.72(25)
7 Vítek Jaroslav SJI7201 325.29 4. 81.32( P) 97.20( 4) 65.01(13) 81.76(10)
8 Hladílek Jan PZR8814 318.23 2. 71.81( 4) 97.84( 2) 79.56( P) 69.02(11) 58.21(26)
9 Gregor Petr RUZ7500 299.16 12. 74.79( P) 79.71(13) 67.23(12) 77.43(13)
10 Hledík Jakub CHT9501 279.27 1. 110.06( 1) 69.82( P) 99.39( 3)
11 Hübner Jan CTB7902 272.60 5. 94.99( 5) 91.70( 5) 85.91( 7)
12 Chaloupka Martin CHT7301 270.56 5. 66.56( 5) 71.43(15) 67.64( P) 43.25(19) 64.93(20)
13 Novák Pavel CTB7001 263.40 7. 89.58( 7) 90.33( 7) 83.49( 9)
14 Krejsa Jan CHT8701 263.09 1. 102.57( 1) 65.77( P) 94.75( 4)
15 Orany Tomáš SJI7311 215.43 9. 53.86( P) 81.67( 9) 79.90(12)
16 Blažek Zdeněk SJH7601 209.69 12. 33.53(20) 64.02(12) 51.32(16) 60.82(24)
17 Korecký Miroslav CHT7901 204.85 6. 51.21( P) 89.60( 6) 64.04(22)
18 Novohradský Petr PZR8903 200.69 5. 41.00( 8) 79.86( 5) 50.17( P) 24.33(15) 14.18(22) 29.66(29)
19 Šťastný Karel CTB7901 190.18 2. 90.67( 6) 99.51( 2)
20 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 189.41 4. 55.84( 6) 86.22( 4) 47.35( P)
21 Hybeš David CHT9903 189.32 6. 50.93( 7) 70.56( 6) 20.50(21) 47.33( P) 0.00(26) 0.00(30)
22 Beneš Jan SJH7001 167.68 9. 82.33(12) 85.35( 9)
23 Nouza Petr SJH9300 167.09 5. 78.70(10) 88.39( 5)
24 Klvaňa Milan CHT7500 166.05 14. 41.51( P) 58.87(14) 65.67(19)
25 Martinec Petr CHT8502 165.24 14. 72.66(14) 41.31( P) 51.27(17)
26 Frýba Dominik SJI9702 147.53 18. 36.88( P) 47.17(18) 63.48(23)
27 Kamenický Jeroným OSN9549 131.68 2. 98.76( 2) 32.92( P)
28 Kopáček Jan CHT8510 123.92 6. 92.94( 6) 30.98( P)
29 Plíhal Tomáš SJI8509 122.11 5. 30.53( P) 91.58( 5)
30 Komárek Arnošt SJH7702 120.65 13. 63.36(16) 57.29(13)
31 Kamenický Tobiáš OSN9339 119.19 8. 89.39( 8) 29.80( P)
32 Kutal Jiří OSN8601 115.05 3. 86.29( 3) 0.00(24) 28.76( P)
33 Dvořáček Jiří OSN7502 114.89 11. 86.17(11) 28.72( P)
34 Matras Tomáš CHT8001 109.71 8. 27.43( P) 82.28( 8)
35 Jansa Jiří CHT8402 106.91 11. 26.73( P) 80.18(11)
36 Kříž Lukáš TTR8201 100.93 2. 100.93( 2)
37 Vítek Pavel CHT7501 100.71 11. 25.18( P) 75.53(11)
38 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 100.68 14. 25.17( P) 75.51(14)
39 Jirků Roman SJI8309 98.76 15. 24.69( P) 74.07(15)
40 Tkáč Juraj SJI0200 95.21 16. 23.80( P) 71.41(16)
41 Stupal František JHB8603 90.43 18. 22.61( P) 67.82(18)
42 Gregor Martin CTB7701 89.44 8. 89.44( 8)
43 Mareček Petr OSN6900 75.99 15. 56.99(15) 19.00( P)
44 Kysilko Zdeněk CHT8601 74.25 28. 18.56( P) 55.69(28)
45 Kamenický Radan OSN6004 72.07 18. 54.05(18) 18.02( P)
46 Orany Vojtěch SJI0401 70.20 17. 70.20(17)
47 Hruška Ondřej OSN8935 65.71 14. 49.28(14) 16.43( P)
48 Slabý Jan ZHR7900 64.23 21. 64.23(21)
49 Foltýn Tomáš SJI9801 60.16 19. 15.04( P) 45.12(19)
50 Žanda Jan CTB9901 57.56 27. 57.56(27)
51 Wurzel Břetislav OSN6005 41.81 20. 31.36(20) 10.45( P)
52 Černík Zdeněk OSN6025 39.04 21. 29.28(21) 9.76( P)
53 Pitra Martin CHT9204 13.55 23. 3.39( P) 10.16(23)
H21D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Hanousek Martin CTB7910 332.90 1. 100.00( 1) 15.82( 4) 78.93( 3) 80.07( 2) 73.90( 3)
2 Pobuda Michal SJH7403 312.89 1. 82.44( 2) 69.45( 2) 49.70( 3) 13.12( 8) 100.00( 1) 61.00( 4)
3 Frýba Dominik SJI9702 261.76 1. 65.44( P)100.00( 1) 96.32( 2)
4 Honzák Tomáš JHB7702 229.60 2. 52.35( 3) 64.67( 2) 57.40( P) 55.18( 5)
5 Pařízek Miloš PZR7701 216.71 4. 54.18( P) 66.96( 5) 58.80( 4) 36.77( 6)
6 Vítek Jaroslav SJI7201 166.33 1. 41.58( P) 124.75( 1)
7 Jelínek Kryštof RUZ0301 166.21 1. 41.55( P) 124.66( 1)
8 Pitra Martin CHT9204 135.25 2. 33.81( P) 101.44( 2)
9 Skryja Ondřej PZR9502 132.97 3. 33.24( P) 30.16( 7) 69.57( 3)
10 Kubák Martin ml. SJH9902 100.00 1. 100.00( 1)
11 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 97.49 4. 73.12( 4) 24.37( P)
12 Kutal Jiří OSN8601 65.57 6. 49.18( 6) 16.39( P)
13 Rosecký Karel PZR7302 16.79 7. 4.20( P) 12.59( 7)
14 Splítek Václav PZR7700 7.09 8. 1.77( P) 5.32( 9) 0.00( 8)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Prošek Michal SJI7823 437.56 1. 109.39( P)101.94( 1) 111.29( 1)108.61( 1)108.27( 1)
2 Věžník Roman TTR7901 412.90 1. 98.73( 2)116.46( 1) 98.90( 2) 98.81( 2)
3 Izdný Pavel SJI7613 368.43 3. 92.11( P) 82.43( 6) 90.91( 3) 92.49( 3) 92.92( 3)
4 Cícha Radek TTR7503 286.77 5. 64.46( 5) 72.30( 5) 50.89( 9) 65.88( 7) 45.92( 9) 84.13( 5)
5 Míchal Jiří SJH7802 279.40 6. 60.34( 6) 67.46( 6) 54.41( 8) 68.31( 6) 38.57(13) 83.29( 6)
6 Prášil Aleš SJI7415 265.59 2. 66.40( P)101.39( 2) 97.80( 2)
7 Sláma Jaroslav OSN6901 261.95 3. 44.36( 9) 90.96( 3) 39.29(12) 61.14( 7) 65.49( P)
8 Veselý Oldřich SJH7101 257.15 2. 94.59( 3) 92.59( 2) 69.97( 5)
9 Blažek Petr SJH7402 256.23 4. 84.21( 4) 85.79( 4) 86.23( 4)
10 Nevrkla Tomáš RUZ7600 251.19 6. 62.80( P) 48.12(10) 62.53( 6) 77.74( 7)
11 Šťastný Karel CTB7901 203.35 1. 106.68( 1) 96.67( 3)
12 Rychtárik Ladislav SJH8001 188.63 4. 70.89( 4) 76.77( 4) 40.97(11)
13 Nepustil Petr OSN7700 187.17 7. 74.97( 7) 65.41( 8) 46.79( P)
14 Vacek František CHT7001 151.72 8. 37.93( P) 56.03( 8) 57.76(13)
15 Klusáček Luděk CTB7803 151.25 7. 53.77( 7) 43.72( 7) 17.15(15) 26.53(11) 27.23(14)
16 Paul Pavel CTB7601 128.58 12. 33.68(13) 28.10(14) 66.80(12)
17 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 110.75 5. 27.69( P) 83.06( 5)
18 Doležel Tomáš STA7701 106.28 11. 39.06(12) 67.22(11)
19 Potužník Martin SJH7705 103.34 10. 35.99(10) 67.35(10)
20 Novotný Jakub SJI7700 101.19 8. 25.30( P) 75.89( 8)
21 Červinka Jan OSN8002 100.36 5. 75.27( 5) 25.09( P)
22 Běloušek Pavel CTB7602 88.82 8. 49.48( 8) 13.51( 8) 18.79(14) 0.00(12) 0.00(16) 7.04(15)
23 Jelínek Jaromír CTB7702 86.87 9. 43.05(11) 43.82( 9)
24 Kinšt David SJH7901 72.38 4. 72.38( 4)
25 Choutka Jaroslav BZR8000 70.63 9. 70.63( 9)
26 Vaněček Roman SJH7701 45.88 10. 45.88(10)
27 Vaníček Ondřej STA7801 14.78 15. 14.78(15)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Parkan Jiří SJH6801 400.27 1. 104.47( 2)100.00( 1)100.46( 1) 87.82( 8) 95.34( 5) 94.91( 5)
2 Nešpor Jan TTR6101 394.23 1. 98.62( 4) 93.59( 4) 98.22( 3)103.80( 1)
3 Dundáček Milan SJH6902 380.75 1. 108.47( 1) 85.15( 3) 85.63( 7) 85.70( 9) 88.53( 8) 98.05( 3)
4 Rachůnek Stanislav SJI6801 378.81 2. 94.70( P) 90.50( 6) 95.46( 4) 98.15( 2)
5 Skryja Bořivoj PZR6106 372.09 3. 93.02( P) 94.48( 3) 86.73( 9) 97.86( 4)
6 Kaňák Petr SJI6115 363.99 5. 91.00( P) 91.12( 5) 89.66( 7) 89.65( 7) 92.21( 6)
7 Trojan Jiří SJH6601 343.42 2. 99.73( 2) 83.52( 8) 79.18(11) 66.22(12) 80.99( 8)
8 Vacek Milan SJI6901 320.13 7. 80.03( P) 78.50(10) 75.72(13) 65.34(13) 85.88( 7)
9 Suk Marek PZR6701 316.83 4. 83.75( 5) 66.37( 4) 79.21( P) 77.19(12) 76.68(10) 73.91(10)
10 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 281.39 1. 70.35( P) 108.05( 1)102.99( 1)
11 Zeman Jaroslav SJI5901 261.68 2. 65.42( P) 97.47( 2) 98.79( 2)
12 Petráček Aleš SJI6301 226.56 12. 56.64( P) 59.97(12) 48.70(14) 50.68(15) 59.27(13)
13 Kopáček Miroslav CHT6049 216.48 6. 90.45( 6) 54.12( P) 71.91(11)
14 Vacek František CHT7001 211.77 3. 87.07( 3) 71.76(11) 52.94( P)
15 Nouza Petr SJH6501 191.70 2. 99.95( 2) 91.75( 5)
16 Nechuta Milan PZR7007 189.28 6. 37.92( 6) 47.32( P) 64.02(14) 40.02(15)
17 Šebesta Petr CHT7102 132.79 3. 99.59( 3) 33.20( P)
18 Novotný Petr SJH6502 112.43 12. 30.53(13) 21.44(16) 60.46(12)
19 Kovačič Marek OSN6600 110.43 10. 82.82(10) 27.61( P)
20 Wurzel Břetislav OSN6005 104.75 9. 78.56( 9) 26.19( P)
21 Kubičko Petr SJH6901 102.49 9. 27.35(16) 75.14( 9)
22 Komín Petr RUZ7200 91.69 11. 22.92( P) 68.77(11)
23 Voborník Petr CTB6601 90.49 6. 90.49( 6)
24 Hojný Jaroslav SJH7002 85.26 4. 85.26( 4)
25 Sobotka Petr PZR7008 60.12 15. 15.03( P) 45.09(15)
26 Culka Josef JHB6202 43.21 17. 10.80( P) 32.41(17)
27 Drábek Petr TTR6701 40.16 14. 0.00(14) 0.00(17) 40.16(14)
28 Žanda Jan CTB6701 39.97 16. 39.97(16)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Kopecký Zdeněk SJI6002 413.15 1. 103.29( P)104.28( 1) 95.22( 2) 102.97( 1)102.61( 1)
2 Klusáček Martin TTR5601 406.88 1. 103.68( 1) 99.69( 2)101.00( 2) 102.51( 2) 98.03( 3)
3 Černík Zdeněk OSN6025 389.48 2. 99.52( 2) 97.77( 3) 94.72( 3) 94.82( 3) 97.37( P)
4 Pospíšil Jaromír PZR4417 383.32 2. 95.83( P) 93.61( 4) 94.52( 3) 99.36( 2)
5 Nosek Vladimír SJH5901 373.99 1. 89.96( 4)102.54( 1) 84.97( 5) 96.52( 4)
6 Romanovský Alois SJH6101 354.41 3. 96.80( 3) 79.17( 5) 89.74( 4) 88.70( 5)
7 Matras Jaroslav CHT5301 350.81 4. 88.74( 5) 79.65( 4) 80.06( 6) 87.70( P) 90.89( 4) 83.48( 8)
8 Orálek Miroslav TTR5201 320.89 5. 81.02( 7) 73.78( 7) 83.90( 5) 75.78( 7) 80.19( 8)
9 Vítek Josef CHT4802 316.73 6. 81.07( 6) 65.25( 9) 72.60( 9) 79.18( P) 82.39( 6) 74.09( 9)
10 Vácha Jiří SJI5414 308.69 6. 77.17( P) 80.06( 6) 81.84( 7) 69.62(10)
11 Zlesák Milan CHT5101 270.59 8. 70.58( 8) 30.61(11) 72.87( 8) 67.65( P) 59.49( 9)
12 Novohradský Jan PZR5309 255.67 6. 55.19( 9) 74.35( 6) 63.92( P) 62.21(10)
13 Štefec Jaroslav CHT5801 232.43 5. 58.11( P) 88.35( 5) 85.97( 6)
14 Kubálek Zdeněk RUZ5306 202.57 7. 50.64( P) 68.39( 9) 83.54( 7)
15 Hrstka Vladislav JHB5702 191.65 6. 60.24(10) 83.50( 6) 47.91( P)
16 Sysel Svatobor TTR6202 167.27 10. 50.37(10) 55.16(11) 61.74(11)
17 Hruška Jiří OSN5501 146.61 1. 109.96( 1) 36.65( P)
18 Koudelný Jiří TTR5401 73.41 8. 73.41( 8)
19 Havlík Milan SJH6201 67.85 8. 67.85( 8)
20 Šenkýř Vladimír SJI6000 66.24 10. 16.56( P) 49.68(10)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SJI+RUZ 1
SJI+RUZ 2
PZR 3
CHT 4
JHB 5
OSN 6
1 Blecha Ladislav TRT5100 398.52 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 80.21( 2) 98.52( 2) 98.23( 2)
2 Vodrážka Oldřich CHT4701 390.93 1. 91.57( 2) 93.45( 2) 95.56( 2) 97.73( P)104.19( 1) 91.59( 4)
3 Starka František CHT4801 298.83 3. 73.94( 3) 69.98( 4) 56.70( 3) 74.71( P) 80.20( 4) 57.21( 6)
4 Kříž Pavel PZR4800 274.67 1. 68.67( P)100.00( 1) 106.00( 1)
5 Gřunděl Ivan SJH4201 273.56 3. 73.53( 3) 56.33( 4) 51.79( 4) 64.48( 5) 79.22( 5)
6 Paulíček Jiří SJI4911 229.15 3. 57.29( P) 74.57( 3) 97.29( 3)
7 Kodys Václav RUZ5105 127.69 3. 31.92( P) 95.77( 3)
8 Izdný Pavel SJI4600 95.08 5. 23.77( P) 22.46( 5) 48.85( 6) 0.00( 7)